Scott Wilson

Opinie o Scott Wilson

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Scott Wilson? Jak oceniacie jej przebieg? Jakie macie wrażenia? Czy coś podczas niej szczególnie Was zaskoczyło? Napiszcie, jakie rady macie dla przyszłych kandydatów.

Adam
użytkownik zarejestrowany

Powiem Ci, że nadzieja jest oczywiście zawsze, a wiadomo to raczej będzie, bo co tu powiedzieć, co zrobić, kryzysy już dawno są zażegnane i nie ma w ogóle co o tym myśleć

Babcia

Milczek pisze: "Z mojej perspektywy firma się uczy od nowych właścicieli a wprowadzane zmiany są korzystne dla obu stron" A z mojej perspektywy to to wszystko lada moment rozleci się w PIS....du

Milczek

Pracuję w firmie od dłuższego czasu. Byłam świadkiem wielu zmian. W ciągu ostatnich 3 lat zmieniliśmy nazwę ze Scott Wilson na URS Polska a w zeszłym roku zostaliśmy przejęci przez amerykańską firmę AECOM. Prawda jest taka, że firmę tworzą ludzie w niej pracujący. Nie powinna się wypowiadać na jej temat osoba, która pracowała zbyt krótko lub taka, która wylewa swoją frustrację po zwolnieniu z pracy. Najbardziej obiektywne opinie są właśnie od tych którzy wciąż w niej pracują. Osobiście uważam, że każda zmiana niesie za sobą trochę chaosu, niepewności oraz początkowy opór. Z mojej perspektywy firma się uczy od nowych właścicieli a wprowadzane zmiany są korzystne dla obu stron. Mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie to się sprawdzi.

z daleka

Moja droga Kota Wilsona już nie ma od dawna w Krakowie i w Polsce teraz się to nazywa AECOM a wcześniej nazywało się to jeszcze URS. PS. Podobno ledwo co przędą.

pracujący

Anonim a do jakiego działu chcesz się przyjąć ?

znawca

jak jest robota dla sieciowców to przyjmują sieciowców, jak jest robota dla konstruktorów to przyjmują konstruktorów a zwalniają sieciowców, jak jest robota dla mostowców to przyjmują mostowców a zwalniają konstruktorów itp, itd.

pracujacy

Na początek pewnie dostaniesz poniżej 2k zł, umowa na czas próbny na 3 miesiące, po kilku latach pracy jako asystent dostaniesz 2,5-2,8k zł, umowa oczywiście na czas nieokreślony, dodatkowo opieka medyczna i grupowe ubezpieczenie za życie (częściowo składki płacisz Ty częściowo firma, ale warto w to iść bo warunki ubezpieczenia ok). Wielkim minusem tej firmy (teraz to się nazywa URS Polska) jest rotacja pracowników, za moich czasów było ok 30 osób, teraz chyba została garstka, straszny bałagan w oddziale, ogólnie chaos - dzisiaj robisz swój temat a jutro koleżanki i vice versa, zbyt wiele się tam nie nauczysz, normą jest siedzenie po godzinach - nie siedzisz krzywo na Ciebie patrzą, dodatkowo za błędy przełożonych Ty dostajesz po pupie. Ja z stamtąd uciekłem po kilku miesiącach pracy.

bull

2500 to mało? Co z tego, że nie ma premii? W tych samych zawodach/firmach na zachodzie też nie ma premii. Pracodawca płaci pensję i wymaga zaangażowania przez cały miesiąc. Zaangażowanie nie powinno być uzależnione od premii.

proj

2000-2500zł na rekę.

dexter

Co to znaczy śmieszne pieniądze ? O jakich kwotach tu mowa?

szuwarek

Dokładnie cała prawda,śmieszne pieniądze, ludzie uciekajcie!!!!!

anonimowy

Praca bardzo spokojna, od 1 do 31, ale zarobki bardzo marne, brak możliwości rozwoju. Pracujesz bo musisz, firma Cie nie motywuje, nie ma premii, trzynastek, itp. Pensja i do domu! To motto tej firmy. Jak za komuny, zero mobilizacji i możliwości rozwoju. Zapomnij o karierze, całe życie przepracujesz na jednym stanowisku, chyba że masz rodzinę "wyżej".

Zostaw opinię o Scott Wilson - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scott Wilson