P.H.U. Hossa S.J.

Opinie o P.H.U. Hossa S.J.

były pracownik

tragedia właścicielka są 2 stare baby. pracowałem jako kierowca, w dokumentach miałem wpisanego handlowca :-), dostawałem najniższą krajową + koperta, łącznie za ostry zapierdziel (wnoszenie towaru na 2-3 piętro kilka razy dziennie) dostawałem 1200 do ręki siedziba przy ul Ciołka to syf, brud, jakieś stare pawilony handlowe. Wygrywają przetargi poprzez[usunięte przez moderatora]. Wygrywali na przykład przetargi na Urzędy pracy w Warszawie. nie polecam

Zostaw opinię o P.H.U. Hossa S.J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Hossa S.J.