Jeronimo Martins Biedronka
2 86 6 1

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

kaloma1960

Biedronka generalnie jest fajnym sklepem, nie mogę tylko zrozumieć dlaczego mając cały czas problemy kadrowe, nie doceniają ludzi, którzy chcą pracować i pracują dobrze. Płaca zasadnicza jest obecnie dla kasjera 2,500 brutto do tego dochodzi 550 zł brutto premii za frekwencje, a na rękę czyli netto wychodzi z tego 2200,- ,Skoro podatek wynosi 18% a tu potrącen jest 30 % poza tym podobno są prezenty na święta, ale tylko dla wtajemniczonych, nowych pracowników nie informuje się o konieczności wypełnienia oświadczeń o dochodach w związku z czym zostają pozbawieni zarówno nagrody w formie karty przedpłaconej jak i paczki świątecznej co chyba nie zachęca do pracy, zwłaszcza jak się dowiedzą że koledzy chodząc na zwolnienia mimo wszystko dostali te prezenty

ddddddd
@kaloma1960 14.12.2018 22:58

co ty tu piszesz... Spokojnie 2800 netto na ręke o umowę o pracę

szczery

Korpo w najgorszym wydaniu!!! Lepiej nie odwracać się plecami do nikogo... Ludzie bez zasad i bez skrupułów... Uważajcie najbardziej na kadrę kierowniczą a im wyżej tym gorzej... po trupach do celu.

Gucio
@szczery 09.01.2019 21:50

Jak pracowałem w biedrze, to nie wiedziałem o co chodzi tym ludziom. Przeszkadzało im to co noszę. I mieli kompleksy na punkcie kierowniczym. Nie w każdym sklepie tak jest, lecz zdarza się.

Andy

10 Styczeń 2019. Biedronka, Szczecin ul. Rostocka, sprzedawane jest masło 4.69 PLN z datą ważności Grudzień 2018. To rozkosz kupować w Biedronce. Poza tym w żadnym wypadku nie są przestrzegane przepisy pożarowe - zatarasowane przejścia napojami, paletami. ZGROZA TAM KUPOWAĆ. ALBO CIĘ OTRUJĄ ALBO SPALĄ.

XXC

Co teraz skoro ludzie uzbierali naklejki na słodziaka dla dzieci i się okazuje że nigdzie ich nie ma? Skoro robicie taką akcję to chyba należą się jakieś wyjaśnienia nam. Powinniście dać słodziaki do sklepów Biedronka i przedłużyć tą akcję wydaliśmy na słodziaki bardzo dużo pieniędzy żeby dostać jedną naklejkę trzeba wydać 40 zł więc teraz my żądamy abyście przedłużyli tą akcję żebyśmy mogli odebrać swoje zasłużone słodziaki!!!!

Hania
@XXC 04.12.2018 00:22

Od 17.12 są

Patryk

Jeszcze jedno. Ich emili dla pracowników. Na który można pisać jak coś się dzieje. To tak naprawdę jest obsługiwany przez rejonowych. Pisanie tam to wrzucanie się na mnie. Zapraszam biedronke na drogę sondowątpliwości jeśli piszę nie prawdę.

Patryk
Zweryfikowany użytkownik

Ja pracowałem w biedronce przez jakiś czas. Chciałem zostać na dłużej. Ale ci ludzie i kierownicy, to masakra. Ja proszę o coś kogoś, a tu taki pracownik biedronki zaczyna gadać, żeby mnie nie słuchać. Kierownicy to porażka, obrażają za to, że im się okulary nie podobają. Ochrona pobiła człowieka bo ukradł fasolę w torebce. Mam wrażenie, że jak jesteś nie zrównoważony psychicznie to będzie ci tam dobrze. Kierownik obraża pracownika w biurze od spaślaków. Ludzie co tam pracują mogą mieć IQ poniżej normy. Jak jest inaczej to proszę o badania. Czasem trafia się ktoś normalny. Ale to żadkość. Odradzam każdemu pracę w tej firmie. Jak im dawałem wypowiedzenie natychmiastowe, to jeczeli że może się jakoś dogadamy. Nie pracuj w tej firmie. Są inne.

ktoś

Witam dziś odbyłam swój pierwszy dzień szkoleniowy w Biedronce (Jabłonna k.Warszawy) Wiec tak na początku pani kierownik oprowadziła mnie po działach muszę tez przyznać ze jest przesympatyczna osoba i sprawiła ze poczułam się przez chwile „jak w domu” zabawnie to zabrzmiało potem była edukacja książki książki książki czytania od cholery podręczników masa może z jeden przeczytałam od deski do deski resztę tylko przejrzałam (bhp itp) następnie wysłano mnie na sklep przez 9 godzin układałam towar w koszach wspominam to koszmarnie akurat w tej biedronce totalny syf mało przestrzeni wszystko porozwalane wszędzie produkty z (usunięte przez administratora) na nieodpowiednich miejscach ogolnie na polkach również nieład sklep jako sklep nie podoba mi się absolutnie jest brudno towar nie jest wyeksponowany jak trzeba wiecznie trzeba gdzieś czegoś szukac wieczne brakuje rak do pracy wiecznie nie zadowoleni klienci,mało czasu według mnie dla siebie (przerwa) 15 miniut? w życiu nie da się odsapnąć przy takiej harówie naprawdę moim zdaniem skoro to tak prężnie rozwijająca się firma to proponuje UWAGA! kasjerki siedzą na kasie tylko i wyłącznie,zatrudnijcie magazynierów którzy rzetelnie będą przyjmować i rozkładać towar,sprzątaczkę która systematycznie będzie sprzątać (noce zmiany w biedronce na sprzątanie przecież to jakiś żart!) pracowałam w Piotrze i Pawle tam nawet (usunięte przez administratora) z kasy nie musiałam podnosić chyba ze z własnej woli czasami nawet prosiłam aby wzięli mnie na sklep ale to wszystko można rozgraniczyć,były działy i ludzie którzy za nie odpowiadali kasjer to był kasjer i tez bardzo dobrze płaca a wiec POLAKÓW STAĆ!!! A TE ŁAJZY JAK WYZYSKUJĄ PRACA W BIEDRONCE TO DNO!!!!!!!!! zdecydowałam się tylko i wyłącznie na biedronkę ze względu na moje dziecko poszli mi na rękę z godzinami (+bardzo blisko do żłobka i domu) wiec człowieku nie trać swojego zdrowia i czasu nie wsadzaj w (usunięte przez administratora) hajsu tym złodziejom

@bylypip
@ktoś 14.12.2017 19:44

Na obecną chwilę biedronka ma lepsze zarobki niż Pip, lepszy socjal i lepszy grafik, no niestety trzeba się narobić ale czas leci jak woda. Jeśli ktoś jest nauczony pracy to da radę ???? szybką możliwość awansu. Ja po zmianie jestem zadowolona także wszystkim którzy mają trochę doświadczenia w handlu polecam i życzę powodzenia

Lola
@ktoś 14.12.2017 19:44

Brawo ty jestem tego samego zdania

Lola
@ktoś 14.12.2017 19:44

Toczyło się ktoś

Sandra

Mam pytanie do osób które pracują/pracowały w biedronce. Czy to szkolenie przed rozpoczęciem pracy które trwa 10dni jest płatne? Tzn czy dostanę za to wynagrodzenie?

Nick
@Sandra 20.06.2017 17:51

tak, to jest praca

Kmicic
@Sandra 20.06.2017 17:51

Na wstępie podpisujesz umowę o pracę. Szkolenie jest proste jak budowa cepa. Więc nie dawaj. Bój się tego na jaką biedronkę trafisz.

dddd
@Sandra 20.06.2017 17:51

jakie szkolenia wstepne na sklepienbiedry, ja bedac pracownikiem biedry nie miala zadnych szkolen wstepnych przez 10 dni, wszystkiego musialam sie sama nauczyc, gratuluje

Hanna
@Sandra 20.06.2017 17:51

TAK

Arti
@Sandra 20.06.2017 17:51

Platne

Były pracownik

Pracowałem w biedronka na wrocławskiej 8 Warszawa powiem tak premia to kit zapierdziel to prawda grafik ważny 2 dni bo zmienia się co 2 dni więc nic se nie zaplanujeszszacunek brak kierownicy chamscy tylko ganiaja pensja na rękę to 1840 zł netto nie polecam

Klient z góry.

Konkretnie o Biedronce na ul. Grójeckiej 194 w Warszawie. Zatrudnieni są tam wysokiej klasy specjaliści od generowania kolejek. Na pięć kas normalnie otwartych są dwie. Dopiero gdy kolejki ( obydwie ) urosną do ponad dziesięciu osób każda raczy wyjść ktoś z zaplecze i otwiera kolejną kasę. Tak dzieje się prawie o każdej porze dnia. Pomimo, że mieszkam w tym samym budynku co lokalizacja sklepu chyba zrezygnuję z zakupów w tym obiekcie. Zaczynam coraz bardziej żałować, że zlikwidowano Almę. Było drożej, ale za to spokojniej i szybciej.

Lato

Witam, niestety po przeczytaniu wpisów moje zdanie o sieci sklepów biedronka jest podobne. Nieprofesjonalna obsługa, brud , towary źle ułożone, napchane w każdej dziurze - czy tego oczekujemy od handlowca w 21 wieku? Szczytem bezmyślności kierownictwa i obsługi jest następujący fakt ...Zabrze ,sklep Biedronka przy ul Gdańskiej , sobota, godz 14.30 ,w sklepie pełno kupujących , a czynna jedna kasa -kolejka przez cały sklep, 20 do 25 osób . Ludzie kochani , jak długo będziemy pozwalali na takie traktowanie klientów !!!!! Sami jesteśmy sobie winni że takie systuacje staną się powszechne !!!!!!! Nawołuje do niekupowania w sieci sklepów biedronka , może jeżeli spadną im obroty cos zrozumieją . Nie klient jest dla sklepu ,tylko sklep jest dla klienta !!!!!! W około wiele przykładów sklepów nastawionych przyjaźnie do klienta wystarczy się rozejrzeć i zaczerpnąć trochę pozytywnych wzorców . Skoro najwyższą kadra zarządzająca w firmie nie widzi skadalicznego traktowania klienta , to nie dziwię się kierownikom sklepów , którzy bagatelizują każde uwagi i mają za nic opinie i uwagi .

anonymous
@Lato 07.10.2018 07:42

Pracuję od dwóch miesięcy w Biedronce i widzę że nie ma ludzi do pracy. Często są odwołane nocne zmiany a pracownicy chodzą na zwolnienia. Bałagan z cenami i promocjami.

Karolina
@Lato 07.10.2018 07:42

Jeżeli przy dużym ruchu czynna jest tylko jedna kasa, to znaczy że pracownicy są potrzebni z tyłu (może dostawa, a może jakiś nagły wypadek), a część może być na przerwie (która im się należy jak psu kość i z tym proszę nawet nie dyskutować). Klienci zapominają, że praca w takim sklepie to nie tylko obsługa klienta.

dddd
@Lato 07.10.2018 07:42

a co myslalesz, ze pracownicy sie beda pchac garnkami do biedry, jak trakktowali pracownika dyspozycyjnego jak (usunięte przez administratora) lepiej byli traktowani pracownicy na zwolnieniach lekarskich niz tacy którym zalezalo pracować i miec prace

ddd
Zweryfikowany użytkownik

nie szanują pracowników dyspozycyjnych, tylko takich pracowników, którzy donoszą (usunięte przez administratora)kierownikowi sklepu jak i wyżej przełożonym; to nie jest praca dla ludzi ambitnych, ani pracowitych i dyspozycyjnych, tylko tacy, którzy (usunięte przez administratora) na innych współpracowników do wyższych zwierzchników. Wieczne wakaty na sklepach, gdzie obiecano mi prace na mojej dzielnicy, ja się zgodziłam, a nie została umowa przedłużona, bo kierownik operacji nie chciał dać i nie można byłó się doprosić lub zwlekaniem miesiąc przed końcem umowy czy umowa zostanie przedłużona czy nie zawsze na ostatnia chwile mowia i zostawiaja ludzi potem bez pracy; nie polecam brak szacunku do pracowników dyspozycyjnych i pracowitych

Klient

Biedronka w Warszawie przy ul Wyki. Notoryczne oszukiwanie Klienta, poprzez podawanie innych cen przy produktach a innych przy naliczania paragonu. Poza tym wieczny bałagan w towarze! Produkty z promocji gazetkowych są po prostu rzucone i nie jest to bałagan zrobiony przez Klientów!

Kupujący

Witam, właśnie zrobiłem zakupy w Biedronce w Koninie na osiedlu Zatorze, kasjerka oszukała mnie na kilka zł. MASAKRA!!! Mam paragon. WSTYD!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kierownictwo niech dopilnuje swoich pracowników

Hanna
@Kupujący 06.11.2018 19:21

Kasjerka na pewno nie oszukała mogła się pomylić. Kasjer to też człowiek. Proponuję zamianę ról .

MK

27.10.2018 godz. ok. 11. Biedronka w Mierzynie (zachodniopomorskie) ul. Welecka. Po otwarciu kolejnej kasy kasjer odmówił obsłużenia mnie (skasowania moich zakupów), ponieważ jak to pan ujął nie powinnam pierwsza podjechać. Musiałam poczekać, aż uznał że teraz jest moja kolej. Było to upokarzające. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem klienta. ŻENADA. Kasjer miał na imię Kacper.

23
@MK 30.10.2018 08:45

Nie znam sytuacji, ale jak się ktoś na (usunięte przez administratora) wepchnie to jest nie w porządku.

wandakk
@MK 30.10.2018 08:45

W Lidlu jest najgorzej ze wszystkich sklepów tego typu. Na rozmowie to wygląda całkiem, całkiem.. na umowie juz tak sobie a w rzeczywistości.. to pracujesz jak wół za grosze. Teraz jak pracuje w PoloMarkecie to dopiero odzyłam.

zla_ola

Biedronka na ulicy Barkocińskiej w Warszawie - APELUJĘ PO RAZ OSTATNI. Towar jest przechowywany w sposób OKROPNY. Dysponuję zdjęciami (niestety w komentarzu nie mogę ich wrzucić)... na których widać wyraźnie jak towar w tym pomidory i inne produkty "luzem" ustawione są obok kontenerów na zapleczu. Pełno gołębi i zarazków, które tworzą się z ich odchodów. To skandal. Gołębie te codziennie są dokarmiane przez pracowników. Proszę o kontakt chętnie wyślę te zdjęcie na PRIV - dlaczego NIKT Z TYM NIC NIE ROBI????

Xxxxx
@zla_ola 05.10.2018 12:28

Zgłosić to do sanepidu !

stonka ziemniaczana

Hmm...Kochana konkurencjo. W "internety" to trzeba umiec. Tak slaby hejt dziala tylko na dzieciaki :)

fffff

pracowałam przez jakiś czas w tej firmie, w samym centrum Polski - Warszawie i powiem, tak jeżeli jest dyspozycyjny na każde żądanie kierownika i zastępcy, a pracujesz sumiennie i jesteś uprzejmy do klientów przy kasie to nie jestes mile widziany w tej firmie, kierowniczka bedzie wysyla na szkolenia nie nowe osoby zatrudnione, tylko poszczególne nowe osoby na szkolenia i starszych pracowników, którzy byli już na szkoleniach. Liczy sie tylko tam podlizywanie i donosilsielstwo na wspołpracowników do kierownika i zastępcy na bieżace byly i sa łamane prawa pracownicze w tej firmie przez kierowników na pracowników to nie jest praca dla ludzi ambitnych tylko dla leni

xyzz

Witam, czy stanowisko kierownicze dla osoby ktora wcześniej nie pracowała w biedroce do ogarnięcia w miarę spokojnie? Jakie zarobki oferuje biedronka dla kierownika z zewnątrz ? Ile trwa szkolenie ?

Przyszła mama

W biedronce pracuje straszna patologia przeważnie z Ukrainy. Ostatnio robiłam zakupy gdy zostałam mocno popchnieta przez pracownice a gdy udałam się do kierownika sklepu tego nie było a jego zastępca powiedziała, że pracownik jest z Ukrainy i nie mówi po polsku. Dodam tylko, że jestem w 8 m-cu ciąży... Pisałam do centrali a ci odpisali mi, że nie ma żadnych nieprawidłowości! Patologia całą parą!

agunia
@Przyszła mama 08.10.2018 16:16

Typowe. Kiedy byłam wyzywana od (usunięte przez administratora) ,a nawet kierownik złapał mnie za pośladki, zgłosiłam sprawę do centrali oni również stwierdzili, że nie ma w ogóle o czym mówić. Że takie rzeczy się zdarzają i jak mi nie pasuje mam iść gdzieś indziej.

Nafi

W Biedronce sprzedaje się towary o zaniżonej wadze od podanej na opakowaniu np Twaróg Krajanka półtłusty Łowicz /produkcja dla Biedronki. Na opakowaniu podana netto 500g a faktyczna waga brutto to ok.470-480g w tym waga opakowania 12g. W ten sposób wprowadza się w błąd klientów i zawyża się w ten sposób cenę.

zofia

UWAGA KLIENCI W BIEDRONCE JESTEŚCIE OSZUKIWANI NA KAŻDYM KROKU. CENY USTALA CHYBA KIEROWNIK SKLEPU BO W GAZETCE JEST INNA CENA NIŻ NA PÓŁCE ORAZ JESZCZE INNA NA CZYTNIKU TRUDNO SIĘ POŁAPAĆ. TAK TO W TEN PERFIDNY SPOSÓB OSZUKUJĄ KLIENTÓW SPRAWDZAJCIE PARAGONY NIE DAWAJCIE SIĘ NABRAĆ NA PROMOCJE BO TAKIE W SKLEPACH BIEDRONKA NIE ISTNIEJĄ. DZISIAJ CAŁY DZIEŃ CZEKAM NA TELEFON Z CENTRALI BIEDRONKI NA TELEFON W GAZETCE AKTUALNEJ KAWA JACOBS CRONAT GOLD 200G KOSZTUJE 17,95 NATOMIAST W SKLEPIE W BIAŁYMSTOKU 25.00 GDZIE JEST PRAWDA GAZETKA WAŻNA DO 03.10.2018 ŻENADA BO JAK KRAŚĆ TO MILIONY ANI BEZCZELNIE OSZUKIWAĆ!!!!!!!!!

czlowiek nie robot

Hey mam juz dosc pracy w tym dyskoncie, kurcze ile mozna byc tak wykorzystywanym !!! Moj kiero mnie (usunięte przez administratora)mnie na maksa, mam dosc ! hey a moze tak wszyscy pojdziemy do niego i jednego dnia zlozymy wypowiedzenie, kto za niech da znac :)

Maja
@czlowiek nie robot 28.09.2018 16:25

Tak pewnie, jestem za, ale spotkajmy sie wczesniej o 18.00 zgadamy temat !! Mam kontakt z agentem ktory placi po 1 000 zl jak przejdziemy do konkurencji, ale musi nas byc min 5 osob ! i musimy zostac tam 4 miesiace Kto za ?? Ale kiero bedzie mial mine hehehe

Maja
@czlowiek nie robot 28.09.2018 16:25

Hey, mam jeszcze 3 osoby zaintersowane przejsciem, ktos jeszcze

mamut

Praca jak wszędzie .Polecam.

Halina

@Derf, napisz prosze jakie bonusy do pensji dodaje firma? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Jeronimo.

Zigi
@Halina 23.05.2018 13:46

JE bonusy

anonymous
@Halina 23.05.2018 13:46

Jestem nowym pracownikiem. Kierownictwo chciałoby żebym wszystko umiała na wczoraj.

anonymous
@anonymous 05.09.2018 10:38

U mnie jest tosamo

Pozdro

Nie polecam pracy. Można znaleźć o wiele lepszą pracę. W biurze za te same pieniądze. A praca o wiele lepsza.

oszukany

Uwaga na Biedronkę Bielany Wrocławskie Kasjerki na kasie nie kasują szt. po szt. tylko wpisują np. 5 razy ten artykuł a w sumie kupuje 1 szt.a płcisz za 5szt. towar leży przy kasach np.ser,wedlina itp.która powina być w lodówkach wielki bałagan puste półki jak się zwróci uwagę to mówią że nie mają ludzi do pracy.A co nas klientów to obchodzi,ceny nie zmienione jeden wielki bałagan .Morze jakaś kontrola by się przydała? lodówki ciekną morzna się posliznąć.

Pauli
@oszukany 26.06.2016 13:38

Morze jest głębokie i szerokie... Może* poślizgnąć* ;)

Beth
@oszukany 26.06.2016 13:38

Jak wy klienci sami ten (usunięte przez administratora) robicie, myślicie że tam roboty pracują i po każdym klienci jak po 3 letnim dziecku bedziemy sprzątać bo jaśnie panu/pani nie chce sie (usunięte przez administratora) ruszyc zeby odniesc towar tam skąd sie wzięło. A później wielkie pretensje i wyzwyiska ze pracownicy nic nie robią. Właśnie robią - sprzątają ten (usunięte przez administratora) po świniach klientach, którzy potrafią nawet sesrać sie na którejś z alejek. Spójrzcie bardzooo krytycznym okiem w pierwszej kolejności na siebie. Jak bierze się towar z lodówek to trzeba je zamknąć a nie zostawić otawrtą. W domu te jak bierzesz cos z lodówki to zostawiasz otwartą na ościerz?? Właśnie dzięki takim ludziom jak użytkownik "oszukany" odechciewa sie chodzic do tej pracy bo jak człowiek sobie pomyśli że znowu przyjdą Ci syfiarze klienci i pracownik nic innego nie zrobi tylko wszystko sprząta i wynosi. Strasznie niewdzięczna praca i siadająca na psychikę pracowników.

Hania
@oszukany 26.06.2016 13:38

Wędliny przy kasach idą później na odpis

Obwatel
@oszukany 26.06.2016 13:38

To zatrudnij się sam w Biedronce i pokaż jak powinno być czysto na sklepie...

Monika OK.

A ja sie pytam kto zarabia na biedronce...? Nie mysle o pracownikach i dostawcach... Poetugalia?poczytalam trochę opinii poniżej.. Jacyś niepolscy właściciele tak pracowników traktują... Członkowie spółki... Bo to ich założenia.. Ja zaczynam kupowac w polskich sklepach. Bo popatrzcie skąd są produkty... Chcę kupic polski czisnek a w najbardziej popularnym i odwiedzanym sklepie jest tylko portugalski... To zaczęło zmianę mojego myślenia... Zachecam do przeanaliziwania

Zigi
@Monika OK. 18.11.2017 12:29

polskie sklepy zostały zniszczone przez biedronkę i Lidla, plus inne zagraniczne sklepy. Te firmy niszczą rynek, bo skupia za jak najmniejsze pieniądze, a chcą jak najwyższa jakość. Dlatego produkty w biedronce są gorszej jakości, bo muszą robić jak najtaniej i sprzedać i chociaż odrobinę na tym zarobić . Praca w biedronce też do dobrych nie należy. To masakra. Kierownikiem zostaniesz przez kolesiostwo bo inaczej ci się nie uda.

Nic
@Zigi 28.07.2018 11:02

Biedronki sklepami wlasciciel jest polak dwoch braci

Pola

Jestem klientka biedronki na gąbiñskiej od dłuższego czasu ,ale chyba już nie bede. Już kilkakrotnie zakupione mięso wyrzucilam /karkowka próżniowo pakowana przy mieleniu ciagnie się jak plastikowa masa,paleczki, czy skrzydelka z kurczaka śmierdzące ,czy ostatnio parówki z szynki obźlizgniete/ Jak można tak ludzi truc??? Poza tym w tym sklepie jest balagan-wiem, ze to w duzej mierze klienci. I nie ma art.z gazetek/ nie spożywczych/to też duży minus. Obsluga w większości ok,choć są wyjątki niestety.

Nic
@Pola 03.09.2018 08:32

Jezeli chodzi o tego typu produkty klijet ma prawo zwocic z paragonem przez dwa tyg lub zwrot pieniedzy

nie polecam

nie plecam, bo nie ma co polecać .....

Tomuś
@nie polecam 20.07.2018 20:32

Zgadzam się. Praca ciężka i ludzie są jacyś tacy niemieccy. Tylko, żeby kogoś podpię..... albo co kolwiek innego by tylko w jakiś sposób pracę utrudnić. Ogólnie masakra. Jak kogoś ciągnie i nie ma ambicji to spoko, problemów nie będą robić. Będziesz chodził wykładać towar albo siedzial/ła na kasie. Powiedz tylko, że chcesz coś osiągnąć to z miejsca masz kłody pod nogi.

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Warszawa

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka