Chan Lee Prank

Wolniej proszę przy kasie! Klient powinien zapłacić i spokojnie się spakować! A nie tak jak teraz, kasjerka rzuca już towarem następnego klienta! Co to ma być do chu...a? To że was poganiają jak bydło to mnie nie interesuje! Żądam szacunku!!!

prawdaobiedronce

Pracowalem w biedronce przez rok na ul.rydgiera. w warszawie. umowa o pracę od pierwszego dnia - prawda. 2500 brutto / 2100 netto - w umowie wpisane . rzeczywistość - 1850zl netto do ręki (NIGDY na oczy nie zobaczysz 2000zl.) premia - nigdy nie dostaniesz wystarczy wziąć dzień wolny i premia przepada. na szkoleniu musisz podpisać że miałeś dane szkolenie mimo że go niebyło. podwójne standardy: pracownik sklepu kobieta = tylko lekka praca. pracownik sklepu mężczyzna = tylko ciężka praca. dużo pracowników z ukrainy - dwie siksy z ukrainy stały przy lodówkach i gadały przez 20 min nic nierobiąc ,,nieznają polskiego języka (ani angielskiego), polski pracownik dla kierowników to śmieć a ukraiński to najlepszy przyjaciel i król.,kierownicy stojący po 30 min na sklepie i gadający z ukraińskimi pracownikami a polscy pracownicy pracują,feministki z przerostem ego,czepiajacy sie ze za wolno robisz,ukraińcy donoszą i kłamią na polskich pracowników ,pracownicy mający 500+ BARDZO duże dodatkowe benefity od firmy,wyzysk,kolesiostwo ,grafik ważny 1 dzień,cały czas zmieniany,zmowy kierowników,zastraszanie po przez niewypłacenie wynagrodzenia jeśli niepodpiszesz papierów.dno i żenada,brak ludzkiego podejścia,mało pracowników na zmianie,wywyższanie się starych pracowników,fałszywa uprzejmość kierowników,najgorsze lachociągi to kierowniczki/kierownicy,niedoceniają dobrych pracowników tylko ukraińskich lizodupców,brak szacunku,toksyczni pojeb*ni kierownicy. jak masz ambicje i się cenisz to nie pracuj tam..NIE POLECAM.!!!

Kupujący

Witam, właśnie zrobiłem zakupy w Biedronce w Koninie na osiedlu Zatorze, kasjerka oszukała mnie na kilka zł. MASAKRA!!! Mam paragon. WSTYD!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kierownictwo niech dopilnuje swoich pracowników

Aaaaaaaaaa

Byłem pracownikiem Biedronce na Przy Agorze w Warszawie. Nie polecam wszystkim pracy na tym sklepie mobiling wykorzystać pracownika nie ma przerw nie można zejść z kasy trzeba sie pytać o pozwolenie Najlepiej siedzieć w pampersie. Najlepiej to było by zamknąć i zlikwidować ten sklep jeden z najgorszych sklepów w Warszawie Biedronka Przy Agorze nie mowiac o pensji to jest kpina. Brak klimatyzacja na tym sklepie. Jest upał to temperatura powietrza dochodzi do 40 stopni.

@Aaaaaaaaaa

dziwne że piszesz takie rzeczy. Przecież jako pracownik masz informacje gdzie zgłosić (usunięte przez administratora) i brak przerw.

Yzx

Zrezygnowałem z poprzedniej pracy na rzecz Biedronki. Bardzo duży błąd. Ludzie! Nie dajcie się namówić nikomu na robotę w JMP. Wyzysk i wycisk. Cały czas noszenie. Wszyscy na środkach przeciwbólowych. Przerwa 15min. na 10h tyrki. Dosłownie. Kasa to odpoczynek. Współczuję dziewczynom, że muszą tak (usunięte przez administratora) Na pewno też cierpią ????Ja podziękowałem. Czasy obozów mamy już za sobą

Zuza
@Yzx

No niestety tam pracują specyficzni ludzie którzy chyba lubią czuć bat nad sobą. Przecież to nie jest normalne, że nie schodzi się na przerwę i odbijasz w komputerze, że byłeś...a ten co ma normalne podejscie do pracy to sie nie nadaje bo za leniwy. Ja już ostatni miesiąc w tym bagnie i wolność. To co ja tam przeżyłam to nawet do powtórzenia się nie nadaje i jakbym jeszcze miała tam pracować to bym na leczeniu psychiatrycznym wylądowała. Niech se (usunięte przez administratora) flaki wypruwają za miskę ryżu. Czekam tylko na dzień kiedy powiem kiero, że nie chce umowy na stałe i mam w (usunięte przez administratora) tą wspaniała pracę.

@Yzx

jak wszędzie wszystko zależy od pracujących tam ludzi. Jeśli kierownik to normalny człowiek to i praca naprawdę jest ok. Masz przerwę mozesz liczyć na grafik z twoimi prośbami i atmosfera jak w rodzinie. Nikt na nikogo nie krzyczy i każdy do siebie z szacunkiem. Pracuję i wiem co piszę

Chan Lee Prank

kaloma1960
@Chan Lee Prank

niestety jest rozbieżność interesów, kultura wymagała by obsługiwania klienta z należytym szacunkiem/ uśmiech, dziękuję do widzenia, zapraszam, ewentualnie krótki dialog jeśli klient ma ochotę na rozmowę/ ale nie w biedronce tu pracownik jest rozliczany z szybkości skanowania i nawet jeśli jest kulturalny to musi się dostosować do standardów firmy, bo w przeciwnym razie spada sprzedaż, a to w tej firmie jest najważniejsze

Izi.
@Chan Lee Prank

Ty żądasz szacunku????? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć , a nie żądać. Idiota Wszystko działa w dwie strony, zacznij od siebie buraczku.....

Arot
@Chan Lee Prank

Witam Tempo skanowania się kłania , wiem że dla wielu ludzi a zwłaszcza klientów to coś z rodzaju science fiction ale tak jest , więc ta Pani przez duże P starała się nie mieć problemów w pracy . Wierzcie mi a znam temat , to co wymagają sklepy , a zwłaszcza pewna popularna sieć handlowa to mi przypomina czasy z plantacji trzciny cukrowej w Ameryce Południowej w 19 wieku .

Arot
@kaloma1960

Sprawdziłem osobiście , zapewniam Cię tak jest . Zasiadłem za kasę w tej firmie i stwierdzam nie dziwi mnie fakt , że szukają ciągle pracowników . Kto jeżeli tylko może tam by chciał pracować ? Ludzie , ogarnijcie się mamy XXI wiek , a ciągle Polacy we własnym kraju pracują jak niewolnicy dla zachodnich sieci handlowych . Czas z tym skończyć

comptable
@Chan Lee Prank

Robie zakupy od czasu do czasu w Biedronce i jakos nie zauwazylem aby mnie kasjerka poganiala z pakowaniem sie. tym bardziej ze sam przejawiam inicjatywe aby zaplacic, spakowac sie i jak najszybciej opuscic sklep. Byc moze byl pan nieco uciazliwy tematycznie dla obslugi dlatego dala w ten sposob panu do zrozumienia, ze nie ma ochoty z panem na dalsza konwersacje. Do sklepu przychodzi sie na zakupy a nie na pogawedki czy spotkania towarzyskie.

@Chan Lee Prank

A jak świnia wchodzi do sklepu to powinna się przywitać i nie chrząkać przy kasie. A jak się nie podoba to proszę iść do innej obory.

Benek
@Chan Lee Prank

To wez sie zamien na jeden dzien wtedy dopiero nabierzesz szacunku do tej pani na kasie i przestaniesz byc gburowatym pepkiem swiata...

jeszcze pracownik
@Chan Lee Prank

A stac cie na to? Robisz zakupy za 20 zl a chcesz rozkladanego dywaniku, lokaja i komitetu powitalnego. Idz (usunięte przez administratora) do delikatesow premium - moze tam ktos bedzie zainteresowany taka klientela jak ty.

Pawel25
@Chan Lee Prank

Jest to spowodowane efektywnością i premia za to. Zawsze możesz przygotować się do zakupów a nie stać jak (usunięte przez administratora) i czekał nie wiadomo na co

@Chan Lee Prank

to nie wina kasjera tylko ludzi którzy stoją w kolejce i jęczą ze wolno lub klient liczony lata jeszcze po sklepie i donosi lub coś zamienia. Szacunek trzeba mieć nie tylko do siebie ale i do innych stojących w kolejce

Glutosław Glut

W Biedronce na mokotowie wszystko po staremu. Przyszła dziewczyna z nadwagą z agencji jako wsparcie sprzedaży, a kierownik nawet jej o imię nie zapytał tylko bezpośrednio na TY: "gruba dzisiaj będziesz robić to i to..."

@Glutosław Glut

Jprd czyżby chodzi o Rzymowskiego? Ja na jej miejscu bym mu pojechał z grubej rury

@Glutosław Glut

To świadczy tylko o kierowniku jako człowieku. Nic dodać więcej. To nie wina JMP tylko ludzi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ela
Klient

W sklepie Warszawa, Nowy Świat 68 dzisiaj ok. 17 spotkałam się z bardzo nieuprzejmą i niekompetentną obsługą. Kasjer pomimo kilkakrotnych próśb nie raczył podejść do kasy samoobsługowej z pomocą bo stwierdził że on jest na kasie do obsługi a nie do zatwierdzania czy pomocy!!! Biedronka nie jest już atrakcyjna cenowo a z takim chamskim personelem szybko może stracić klientów

Anonim
Kandydat
@ela

To chyba nie jest strona dla oburzonych klientów tylko dla ludzi, którzy pracują lub pracowali lub chcą pracować przykładowo w biedronce. Poszukaj strony gdzie możesz sie użalać i uskarżać na pracowników a nie zaśmiecasz portal swoim bólem (usunięte przez administratora) że ktoś nie chciał pomóc.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jaka jest kultura pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

kika

w dniu wczorajszym tj 17 03 2020 odwiedzilam jedna z Biedronek w moim miescie Debno zachodniopomorskie chcialam kupic frankfurterki w promocji jakiez bylo moje zdziwienie ze na opakowaniach znajdowala sie data przydatnosci do spozycia 13 03 2020 zaczepilam pania tam pracujaca , ktora akurat przechodzila zapytalam czy nie ma frankfurterek z inna data bo te sa przeterminowane w biegu uslyszalam odpowiedz to niech pani nie kupuje bylam w szoku zapytalam czy jest tu jakas kierowniczka uslyszalam odpowiedz ze ta pani nie wie bo juz skonczyla prace podeszlam do papieru toaletowego i nie widzac ceny zapoytalam ta sama pania o cene odpowiedziala mi ze kosztuje 16 zl co nie bylo prawda bo na paragonie widniala cena 13 .99 to ze nie ma cen . ceny znajduja sie w innych miejscach niz lezy towar ,ktory chce sie kupic lub ze cenu sa nieaktualne przekonalam sie nie raz na wlasnej skorze haos jaki powstaje przy kasie prze to ze ludzie zwracaja towar ze wzgledu na inna cene . kloca sie ze w gazetce jest inna cena na sklepie inna zwalanie kasjerek winy na system powoduja spowilnienie kolekli do kas y irytacje nie tylko tego co kupuje ale i innych osob ktore stoja w dlugich ogonkach kasowych ze wzgledu na mala ilosc kas otwartych

Ariadna
@kika

Kobieta powiedziała że jest po pracy, to trzeba było dać jej spokój i znaleźć kogoś będącego na stanowisku pracy, aby zgłosić przeterminowane frankfurterki - a nie nadal prześladować tę samą osobę, która skończyła już pracę - tym razem o papier toaletowy. Tak trudno skorzystać z CZYTNIKA CEN? To urządzenie proste w obsłudze nawet dla głupka. Chyba jest oczywiste, że żaden pracownik nie będzie znał na pamięć cen wszystkich towarów? Ci ludzie pracy mają wystarczająco ciężko bez tak złośliwych, (usunięte przez administratora) roszczeniowych klientów. Zresztą to nie jest strona do wylewania żali wielce urażonych klientów, tylko do opisywania atmosfery i warunków pracy. Zarówno treścią komentarza, jak i wyborem strony udowodniłaś swoją niską inteligencję. Idź się zatrudnić w handlu, może zrobisz coś pożytecznego ze swoim nędznym życiem i nabierzesz trochę wyrozumiałości dla pracowników, przestaniesz utrudniać im życie.

Hggjjj
@Ariadna

No najlepiej to o nic ich nie pytać, bo w takiej (usunięte przez administratora) pracy robią, że mają pretensje do klientów, że tam w ogóle są. (usunięte przez administratora) w Biedronce jest na porządku dziennym, nawet jak podchodzisz do kasy to cię z łaską obsługują, nigdy dzień dobry, do widzenia. Zmieńcie(usunięte przez administratora) pracę, nikt was nie zmusza tam pracować, tyle roboty jest... A pracownica nawet jak była po pracy to chyba można odpowiedzieć grzecznie, że tak jest i żeby klientka poprosiła innego pracownika aby usunął przeterminowane kiełbaski, ja już sobie wyobrażam jak wyglądała ta rozmowa. I nie mów mi, że mam popracować, żeby zrozumieć, bo pracowałam przez kilka lat w markecie, na szczęście innej sieci.

Malta

Witam! Pracuję 10 dni a niema ubezpeczenia zdrawotnego? Jak to? Umowa zlecenia pewny etat.Kiedy wynadrodzenie????10?20?Czy jest bony,talony?

@Malta

Zlecenie ma wypłatę 20. Ubezpieczenie masz w ZUSie po przepracowanym miesiącu. Karta przedpłacona i premie należą ci się wyłącznie na umówie o pracę, na zleceniu nie masz nic

Czy Jeronimo Martins Biedronka zatrudnia studentów?

@Pytanie

Tak mam u siebie na sklepie dwóch chłopaków na pół etatu i pracują głównie w piątki i weekendy

Dupczakowa

Kierowniczka na Żoliborzu zamiast pomóc rozładować kolejki przy kasach, siedzi w biurze układa pasjanse oraz psy i koty ogląda na Fejsie. A jak o coś zapytasz to wielce obrażona, bo ma tyle na głowie.

@Dupczakowa

Czyżby chodzi o Anię K. z Rydygiera?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Jeronimo Martins Biedronka?

Biedroniarz z przypadku
@Pytanie

Na pełny etat 8-12 godzin jednak w praktyce nie dają więcej jak 10 (przynajmniej u mnie).

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jeronimo Martins Biedronka?

Nowa
@Pytanie

Tak, mnie zatrudnili bez żadnego doświadczenia w handlu.

Miki

Nie polecam bardzo nie mile kierownictwo na bokserskiej

Milka
@Miki

Oj tak potwierdzam, w szczególności jedna Pani kierownik w czarnych włosach bardzo niemiła dla klientów ,nie daj boże jej się zapytać o jakiś asortyment to mine ma jakby pracowała za kare

Spragniony wiedzy
Klient

Hej czy w biedronce kupię Leksykon bezpieki 1944-1954 wydawany przez IPN?

Jeronimo
Klient

Ludzie w Biedrze nie jest kolorowo jak się co po nie którym wydaje zawsze tak było i będzie BIEDRA idzie na ilość towaru nie na jakość jest w niej tyle negatywów Ale jak myślicie że w Lidlu jest inaczej to też się mylicie bród smród i ubóstwo i tyle. O zarobkach mówić trudno bo są całe etaty 3/4 i 7/8 czy są donosiciele i podpierdzielacze są dlatego idziesz odpierdzielasz swoje i to co ci każą robisz i nara w Biedrze i Lidlu nie ma przyjaźni wogule w pracy chociaż może to moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać w końcu wypowiedzieć może się każdy.

Ewa

Naprawdę manipulacje typu albo się popłaczesz albo (usunięte przez administratora) na mnie nie działają .... Żadne manipulacje czy też gierki na mnie nie działają . To wiedza i dystans jak już się orientujesz w sytuacji .

Julia
@Ewa

Nie za bardzo wiem do czego się odnosisz. Czy byłaś pracownikiem firmy i spotkałaś się z takimi manipulacjami z czyjejś strony? Napisz proszę coś więcej.

Ewa

Ach , zapomniałam , że Pani łaskawa gdy nie chciałam jej złożyć wypowiedzenia powiedziała, że jestem osobą , która jest pozbawiona jakiejkolwiek empatii.... Wyszłam bo nie pozwoliła się nagrać - mogłam zadzwonić po kupli dziennikarzy - a ja takich prywatnych (usunięte przez administratora) wywodów nie mam ochoty słuchać - aż tak się nie zżyłyśmy i aż tak się nie kochamy a przede wszystkim nie znamy - ja sobie nie życzę. Nie będę się odwoływać do sądu - za paragraf bym się odwołała - bo ani nie mam siły ani nie warto ani mam czasu.

Ewa

Na początku byłam zadowolona - zrezygnowałam z innej pracy (poza tym, że każdy pracownik - szczególnie kobiety ze wschodu czuli się tam chyba bezkarni, bo za przeproszeniem jebali mnie słownie na każdym kroku jakimiś tekstami poniżej poziomu) .Miało być blisko domu okazało się ,że miesiąc (usunięte przez administratora) na drugi koniec miasta gdzie nie nie ubrano mnie tak jak trzeba i zlądowałam na bezpłatnym zwolnieniu z temperaturą i zapaleniem zatok - to zwolnienie było mi wypominane przez kilka tygodni w kolejnym sklepie - jak to? jak można iść na zwolnienie w pierwszym tygodniu pracy.....Większość kierowników to kłamczuchy do entej potęgi , w moim przypadku otwierały mi się oczy ze zdziwienia - nie moje wartości, Poza tym na tego rydgiera było ok - ale ucieszyłam się gdy już łaskawa Pani z okolicy zechciała mnie chcieć - bo nie potrzebuje pracowników którzy chodzą na zwolnienia i korzystają z możliwości , które daje ustawodawca. No i się zaczęło... Wytykanie każdego błędu , czepianie , komentarze pod kontem osobistym itd. Kto przychodzi na zakupy do tego sklepu wiadomo.... Część to z całym szacunkiem ale nawet nie nazwę .... Na początku się uśmiechałam,po jakimś czasie jak miałam iść do pracy przestałam zasypiać.... Mimo iż pracowałam na 3/4 etatu łaskawa Pani ustawiła mi godziny na cały etat , pytam czy to w porządku skoro dostanę za to mniejsze pieniądze .... Oddadzą mi w marcu - nie zgadzałam się na to.... Każde słowo nadinterpretowane , ustawieni klienci - jacyś znajomi ,próbujący traktować mnie jak (usunięte przez administratora) albo służącą . Ostatni skorzystałam z uż - urlop nz - bo siedzenie na kasie 8 godzin to dla zbyt wiele - nie bez kozery chciałam 3/4 - znów usłyszałam wypominkę o zwolnieniu, że to już któryś taki dzień - wciąż zgodny z ustawą - i mimo iż mam taki dzięń okłamano mnie , że go nie mam. Żenada... Czy to już mobbing czy jeszcze nie.... Szanowna Pani chciał abym złożyła jej wypowiedzenie bo nie chce mi nasrać w papierach..... Hahahaha ..... Dziś zwolnił mnie jakiś przełożony - na szczęście z większą wiedzą na temat i mniejszym narcyzmem- moja noga nie powstanie więcej w biedronce po zakończeniu umowy , mam nadzieję, że Wasza takżę .... Podobno narażam firmę na straty ..... :D

prawdaobiedronce

94Ruda
@prawdaobiedronce

Za wzięcie jednego dnia wolnego-uż nie zabierają całej premii, nie pisz głupot. Podwójne standardy? Zależy od kierownika..wiadomo, że jak jest facet to ma zrobić banany a nie nosić szczypiorek. Akurat na moim sklepie faceci to obiboki, siedzą na 1 i 3 a my dziewczyny pracujemy..

94Ruda
@94Ruda

Jeszcze dodam, że na początku moja wypłata była ok 1900zł, teraz po ponad roku dostaję 2200/2400

Adam

Zabierają.

Adam
@94Ruda

To kierownicy zarządzają czasem pracy pracowników i jak nie potrafią, to znaczy, że nie nadają się na kierowników.

Dzoanna83

Moja koleżanka robi w Biedronce i ma prawię 3tys na czysto

Ket
@prawdaobiedronce

Za Ukraińców nie gadaj pracuję więcej za Polaków a Polaki lubią pogadać w prace. Nikt na was nie donosi poprostu takie jesteście!!!!!

Kupujący

Hanna
@Kupujący

Kasjerka na pewno nie oszukała mogła się pomylić. Kasjer to też człowiek. Proponuję zamianę ról .

Ariadna
@Kupujący

Kasjerka nic nie zyskuje na takim "oszustwie", nie ma w tym żadnego interesu. Co najwyżej mogla się pomylić - praca jest ciężka, więc nic dziwnego że to się zdarza. Warto sprawdzać ceny na bieżąco podczas kasowania towaru i sprawdzić paragon od razu po odejściu od kasy, aby móc od razu zgłosić pomyłkę... a nie narzekać potem w internecie. Klienci to najgorsze bydło (z całym szacunkiem dla zwierząt).

Amonimis
@Kupujący

Napewno nie koszulka mogła się pomylić.to proste mając.kilkaset klientów.ktorY się spieszą A inni narzekają że muszą stać żadnego profity z tego nie ma A może jeszcze po (usunięte przez administratora) dostać wystarczy iść.do sklepu i wyjaśnić sytuację

agazbiedry
@Kupujący

klienci biedronki moze nie wiedzą...przy kasach są kamery więc błąd pani kasjerki mozna sprawdzic zglaszajac to do kierownika lub starszego kasjera i podstawa miec paragon .My jsko klienci biedronki mamy wiele praw ale zazwyczaj poddajemy się .trzeba walczyć o swoje ale proszę bez obrażania kasjerów...to tylko ludzie....niedopatrzenia w promocjach to blad w systemie...lub pracownicy biedronki ktorzy przychodzą do pracy i żyją zmyslami aby sie nie przepracować....wina jest kierownictwa...osoby na nieodpowiednim miejscu..w biedtonkach pracują osoby z wyzszym wykształceniem i z miłością do pracy kasjera ktorzy przez kierownictwo sa gnębieni... bądźmy wiecej życzliwi....a i jeszcze jedno ..do miesiąca mozna zglosic się do kierownika i poprosic o sprawdzenie monitoringu jesli msmy wątpliwości...kierownik nie ma prawa odmówić..stawiajmy na swoim ale badzmy uprzejmi...

Newer
@Ariadna

Bydlo ci ktorzy staraja sie oszukac np kobiete z dzieckiem

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jeronimo Martins Biedronka