Jeronimo Martins Biedronka

NIP: 7791011327 KRS: 0000222483

Jeronimo Martins Biedronka

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Lubię To

Kapitał firmy niezły, trzy razy by spłacił kredyt wierzycielą. Jak sprzątaczką i panią za pieniążki ;) sama byłam zaskoczona

O

Ja nie wiem kto to nie znam łaski, Ania tak Ania się uczy waszych bezsensownych maili

Erty

Najbardziej zakłamana sieć łącznie z konsultantami i dyrektorami.

Karolina
@Erty 18.01.2019 14:30

Napisz proszę, z jakiej perspektywy napisana jest Twoja wypowiedź. Czy jesteś klientem Jeronimo Martins Biedronka, czy pracowałeś w firmie? Wyjaśnienie tej kwestii jest ważne, ponieważ forum ma na celu dzielić się doświadczeniem związanym z zatrudnieniem u danego pracodawcy.

Andi

Chaos.Personel nie zorientowany co do promocji.Brak cen aktualnych na towarze.Czesto towar nie wyłożony do sprzedaży.W kasach blokady z powodu wyjaśniania np .złej lub nieaktualnej ceny.Brak aktualnych gazetek.

tajemniczy klient

Nie wiem czemu kasjerki krzycza na siebie przy klientach.Pani Agnieszka co to za zachowanie podlogi myć a nie tak sie zachowywać

@tajemniczy klient 17.01.2019 00:25

Mowa tylko o tej pani......

tajemniczy klient

Polecam biedronke miejsowosci kobierzyce miłe uprzejme panie pani Jadzia Helena Marysia Danuta Ole pozdrawiam super dziewczyny tylko nowe panie zachowac sie nie umieją bo krzyczą przeklinaja przy klientach sa nie miłe podczas obsługi.

Małgorzata

Biedronka w miejscowości Gorzyce Tarnobrzeskie, ul Sandomierska - to jakieś nieporozumienie. Bałagan, półki pozastawiane paletami, kosze z produktami porozwalane na podłodze a o promocjach jakie są w gazetce, a których nie ma w sklepie nie wspomnę. Ponadto zawsze czynna tylko jedna kasa, kolejki jak za komuny. Drugą kasę otwierają sporadycznie - od święta i to dosłownie. Proponuję kiedyś odwiedzić ten sklep - można się złapać za głowę - co tam się dzieje. Nikt nad niczym nie panuje. Niczego nie można znaleźć. (usunięte przez administratora) WSTYD.

Małgorzata

Biedronka w miejscowości Gorzyce Tarnobrzeskie, ul Sandomierska - to jakieś nieporozumienie. Bałagan, półki pozastawiane paletami, kosze z produktami porozwalane na podłodze a o promocjach jakie są w gazetce, a których nie ma w sklepie nie wspomnę. Ponadto zawsze czynna tylko jedna kasa, kolejki jak za komuny. Drugą kasę otwierają sporadycznie - od święta i to dosłownie. Proponuję kiedyś odwiedzić ten sklep - można się złapać za głowę - co tam się dzieje. Nikt nad niczym nie panuje. Niczego nie można znaleźć. (usunięte przez administratora) brud, smród i bałagan. WSTYD. Moje sugestie dla Biedronka: Zamienic kierownika.

Klientka

Biedronka w Ozorkowie . Tragedia. Produkty bez ceny, trzeba chodzić do czytników by sprawdzić ich cenę. Bałagan, brudno. Palety porozstawiane z produktami na sklepie, nie można przejść i normalnie zakupów zrobić.

Klient

Biedronka na dworcu pkp w Poznaniu. Bardzo niemila obsluga, chcialam zaplacic banknotem 100 zl, Pani nie miala jak wydac o czym poinformowala mnie w bardzo niegrzeczny sposob, na moja odpowiedz ze nie mam inaczej jak zaplacic, bez slowa odlozyla towar ktory chcialam zakupic i zaczela obslugiwac kolejnego klienta, a ja wyszlam ze sklepu bez zakupow. Zero zaangazowania czy sprobowania rozwiazania problemu ze strony Pani sprzedawczyni. Zostalam potraktowana nie jak klient a jak intruz. Troszke wiecej lepszego traktowania klientow ze strony tej Pani, bo pracuje jak za kare, a przeciez nikt jej tam siłą nie trzyma :)

Kasjerka
@Klient 03.12.2018 21:55

Co, pewnie próbowałaś zapłacić stówką za rzecz poniżej 10zł i wielce zdziwiona, że kasjerce puściły nerwy! Ludzie, zrozumcie, że kasy w marketach to nie są bankomaty bez dna! Skąd my mamy tych pieniędzy nabrać, skoro każdy chce płacić stówkami i dwusetkami? Trochę logiki i empatii.

nocomment
@Klient 03.12.2018 21:55

To jest obowiazrk klienta aby miec dokladna kwote jaka placi

Kasia adw
@nocomment 10.12.2018 22:33

Słabo myslisz.To obowiązek kasjerki.

Iza
@Kasia adw 03.01.2019 00:58

Chyba Ty słabo myślisz, bo regulamin mówi inaczej.

Ms
@Kasjerka 05.12.2018 20:46

Racja pracowalam w biedronce rok odradzam

Kasjer Aldi Berlin
@nocomment 10.12.2018 22:33

Trzeba bylo sie uczyc a nie tyrać teraz na kasie w (usunięte przez administratora) Biedronka pozatym jakimi wy kasierkami jestescie tyracie jak woły tam albo niewolnicy hahahaha wszystko robicie co wam kaza i jeszcze problem z wydawaniem to rusz (usunięte przez administratora) i idz rozmien twoj zasrany obowiazek kasjerki hahahaha bo sie posikam ze smiechu zadna Niemka ani inna kobieta na zachodzie nie wykonuje takiej gownianej roboty jak wy tu w Polsce osły.

Nnnnnnn
@Kasia adw 03.01.2019 00:58

Według prawa handlowego to klient musi mieć czym zapłacić czyli mieć wyliczone pieniądze na towar a kasjer nie musi go sprzedać skoro nie ma czym wydać. Odsyłam do przepisów.

@Kasjer Aldi Berlin 06.01.2019 18:58

Bardzo się mylisz bo bardzo dużo pracowników to wykształceni ludzie po studiach i innych kursach. Takie czasy...

Hans Joahim Shtedtke
@Kasjer Aldi Berlin 06.01.2019 18:58

@kasjer aldi u Rappaporta Icka: u aldiego kasjer po zejściu z kasy zaczyna zabawę z WSW (wiadro, (usunięte przez administratora) , woda) mopa dostaje w nagrodę. Tam dla volksdojczów jest gut arbeit- schnell polnishe gastarbeiter. Kończysz arbeit w 20 wieczorem o wracasz w 6 rano na kolejnie 14 r/godzin. Nu ein pole arbeit arbeit za 1250 eur minus podatek.

karolina
@Kasjer Aldi Berlin 06.01.2019 18:58

Widze poiom inteligencji autora tego komentarza wyjątkowo niski, wspólczuje :)

dziadek w wehrmahcie
@Hans Joahim Shtedtke 11.01.2019 15:02

ja, das stimmt!

Freedom
@Kasia adw 03.01.2019 00:58

Zapoznaj się z prawem handlu.

Anulka

Mam poważne pytanie... Czy sprawdzanie na kamerach pracy kasjerów przez kierownika sklepu można zaliczyć pod mobing???

Anonim

Biedronka Grębów kierowniczka ma tupet krzycząc i zwracając uwagę pracownikom przy klientach zastanawiam się czy jej by było miło gdyby ktoś wyższym stopniem na nią krzyczal nie miłe to jest

Anulka

Biedronka to kawał ciężkiej pracy, wytrzymują najwytrwalsi psychicznie i fizycznie. To sklep, który ma swoje wewnętrzne zasady i to jest świętość. Ciężka praca to jedno, a atmosfera w niej to drugie. Szkoda tylko, że tych zgranych zespołów jest tak mało, a jak już wszystko się ułoży to rozwalą zespól po innych sklepach, bo taki wymysł KR.

ONY

A czy Ktoś z Pracowników firmy Biedronka miał sytuację taka że Po rozmowie rekrutacyjnej dostał telefon na drugi dzień że dostał pracę , w danym punkcie , gdzie tak naprawdę nikt tam o Tobie nie słyszał?

@ONY 09.01.2019 23:01

Tak bo jak składasz podanie to na dany rejon i biorą Cię do tego sklepu gdzie akurat jest zapotrzebowanie na etat gdzieś niedaleko gdzie mógłbyś dojeźdzać

Misiaxxxx657

Którego są wypłaty? Ostatniego czy do 10ego? Ktoś coś?

@Misiaxxxx657 07.01.2019 18:47

Do 10tego każdego miesiaca

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Klientka

Nie polecam sklepu Biedronka w Witnicy. Kierowniczka jest tak nie ogarnięta osoba a do tego widać że nie ma kompetencji. W sklepie brud swrod i ubóstwo. Brak cen, notorycznie się nie zgadzają, nigdy nie mają żeby wydać, kolejki mega, na sklepie 2 lub 3 osoby, w weekendy kolejki do połowy sklepu. Odradzam robienia tu zakupów jak się zmieni może kadra zarządzająca to będzie porzadek!

Hahahaha

Brud stary towar smród i nic więcej! !!!!!Już kolejny raz kupiłam zepsute mięso zaznaczam że na opakowaniu termin ważności jeszcze się nie skończył to skandal!!!!!!a panie zarabiają tyle co pielęgniarki z 20 letnim stażem pracy i nie są odpowiedzialne za życie ludzkie tylko ewentualnie za sprzedaż starego mięsa! (usunięte przez administratora) może jeszcze soboty chcecie wolne?

Iga
@Hahahaha 25.08.2018 16:44

Co do zarobków to bzdura. Pracownik z dziesięcioletnim stażem ( kasjer) zarabia nie więcej niż 2200 jeśli oczywiście nie korzysta z urlopu na żądanie, opieki nad dzieckiem i chorobowego. W przypadku absencji ok 1800. Praca ciężka, a na jakość mięsa to chyba kasjer nie ma wpływu.

Mala
@Hahahaha 25.08.2018 16:44

Co za bzdury! A czy kasjer jest winny za zepsute mięso? ZAPRASZAM do pracy w biedronce chociaż na jeden dzień to się odechce takiego gadania! Zero poszanowania ludzie nie mają za czyjąś pracę jsk się nie podoba to proszę zmienić sklep. Ludziom zawsze coś nie pasuje,a sami że grosz kultury osobistej bo myślą że sprzedawca to śmieć. A co pracownikowi to już wolna sobota się nie należy jak tyra po 11godzin dziennie! CI co tak piszą to pojęcia nie mają jsk tam ludzie ciężko pracują to nie ich wina ze mało ludzi do takiej pracy! Przyjdzie taki jeden z drugim i potrafi tylko pomiatac kasjerka i! WSTYD CO ZA NARÓD!

Alibi
@Hahahaha 25.08.2018 16:44

A Ty pewnie okradasz ludzi urzędasie po 6 godz dziennie i soboty i niedziele masz wolne a innymi byś orał

Haha jakiś ty (celowo z malej)
@Hahahaha 25.08.2018 16:44

Jaki problem? Niech pielęgniarki przyjdą do pracy do Biedronki, skoro mało im płacą? Każdy jest kowalem swojego losu. A może pielęgniarkom dodatkowe wolne za brak reakcji na dzwonek od pacjenta lub totalną znieczulicę?

@Hahahaha 25.08.2018 16:44

Puknij się pustaku w główkę!

Iza
@Hahahaha 25.08.2018 16:44

Nie wiem ale ja np jeśli chcę świeże mięso to kupuję w mięsnym. Nie chodzi o to że mam coś do mięsa z biedronki, ale wolę ze sklepu mięsnego. A Ty pewnie nie spojrzalas na datę i teraz robisz (usunięte przez administratora) burze ????

były klient

Dzisiaj po raz ostatni wszedłem do "Biedronki" ...... po wybraniu towaru i przestaniu w kolejce ok. 20 minut , przy kasie dowidziałem się , że Pani kasjerka nie ma możliwości wydania mi z kwoty 100 PLN. Żadna kasa w Biedronce w Pile ( przy ul. Drygasa) o godzinie 16.00 nie ma możliwości wydania reszty z kosmicznej sumy 100 PLN - szanowni Państwo waśnie straciliście bezpowrotnie klienta - "Gratulacje" dla osoby zajmującej się organizacją pracy . Hasło " ... nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobi" w Biedronce nadal aktualne

@były klient 05.12.2018 16:01

Jeśli kupywales produkty na kwotę poniżej 10 zł to się nie dziwię. Nie ważne ktora jest godzina. Kasjerka mogla zacząć zmianę o 15.30. Nauczcie się się kasa to nie rozmieniarka i te drobne się tam cudownie nie mnożą..

danka88
@Pracownik 15.12.2018 23:43

Nauczcie sie, ze nawet za rzecz za 5 groszy mozna chciec/moc zaplacic banknotem stuzlotywym i nic wam, kasjerom, do tego. Serio. PS Pisze i mowi sie 'kupowac'.

@były klient 05.12.2018 16:01

Mamy nadzieję, że po raz ostatni.

@danka88 16.12.2018 00:01

Gdyby głupota miała skrzydła, to fruwasz do dzisiaj

Kasjerka
@były klient 05.12.2018 16:01

Sama pracuje w supermarkecie (nie w Biedronce) i wiem jaki czasami jest problem z drobnymi-zarowno bilonami jak i banknotami. Kiedy zaczyna się zmianę o 13/14/15 i ma się pierwszych klientów którzy dają ci same stówy a na pytanie "czy ma pan/i drobniej?" Odpowiadają że nie choć widać jak im tylko drobniejsze pieniądze z portfela wypadają ,ciężko jest wydawać dalej. Co prawda można poprosić koleżanke albo kierownika o rozmienienie ale nie zawsze jest to możliwe bo czasami nie ma drobnych w sejfie, bo sklep to nie bank a fabryka pieniedzy. Dlatego ludzie zapamiętajcie na przyszłość że żaden kasjer bez powodu nie zapyta was o drobne pieniądze a jeśli nie mamy jak wydać mamy prawo odmówienia wam zakupu. Ciężko jest wydać resztę jak ktoś np. Ma do zapłacenia 30 zł i 20 groszy, my pytamy o to 20 groszy bo w kasetce 0 złotówek , dwuzłotówek i pieciozlotowek(a też tak bywa) a ten ktoś mówi że nie ma, serio? Zawsze ma się takie drobiazgi, chociaż gdzieś po kieszeniach pochowane...dlatego ludzie szanujmy się, zrozummy się nawzajem

Jacek
@były klient 05.12.2018 16:01

Zapamietaj na zawsze to klient ma miec wyliczona kwote! Takie prawo konsumenta

Tommys
@danka88 16.12.2018 00:01

@danka88 ... zawsz emnie dziwią tacy ludzie jak ty. Ci co piszą protekcjonalnie, pewni siebie - swoje mądrości. A wystarczy zobaczyć w odpowiednie przepisy. Według przepisów to kupujący ma być przygotowany na zakup, a nie kasjerka/sklep/sprzedający (nie ma obowiązku mieć wydać). ;)

pinki2
@danka88 16.12.2018 00:01

Pokaż proszę stosowny artykuł jakiegokolwiek kodeksu mówiący o tym, że kasjer MA OBOWIĄZEK wydać.

Gisv
@były klient 05.12.2018 16:01

A kto ci każe kupować w Biedronce.Roszczeniowe polaczki.jest nawet ustawa która mówi iż kasjer nie musi wydawać reszty jeśli nie ma a kupujący nie dysponuje odliczona kwota.Czasy kiedy można było powiedzieć klient nasz Pan minęły i wbij to sobie do glowy

Toldi
@danka88 16.12.2018 00:01

Nie. Kasjer w żadnym sklepie nie ma obowiązku wydawać reszty. To tylko utrwalona grzeczność. W świetle prawa to ty jako klient masz obowiązek przygotować do zapłaty kwotę, na którą dokonujesz zakupów.

Kopiarki
@Jacek 21.12.2018 21:27

Zapamiętaj ze czasy kiedy to sprzedawca latał i rozmienial się skończyły. To twój psi obowiązek mieć odpowiednią kwotę za zakup. Pustak i tyle!

Antyklijent biedronki

Jestem bardzo niezadowolony z obsługi w sklepach. Bardzo mało miejsca i duży bałagan na sklepie. Pracowników na sklepie jest bardzo mało A pełno ludzi w sklepie. Już 3 razy z rzędu zostałem oszukany Głównie z ceną np Kupiłem pomarańcze które miały kosztować 1.99 a pani kasjerka naliczyła Mandarynki za 5.99. Takie oszustwa są często ale pomyślmy o uchodźcach z Ukrainy którzy kupują jakiś produkt a kasiejrzy naliczania na paragon produkt znacznie droższy a obcokrajowcy nawet o tym nie więdzą z powodu braku znajomości języka obcego.

Jud-yta

Biedronka w Tychach na Czulowie to porażka!Panie nie mile,zwłaszcza Pani Barbara.Nic nie mila,po wszystkich się wydziera.Ceny przy kasie inne niż na cenowkach.Po prostu (usunięte przez administratora) i oszustwo.

pallloma

gdzie są słodziaki i książki ????????????????????

kinia
@pallloma 05.12.2018 12:46

też mam ten sam problem do odebrania 2 słodziaki za darmo i co nigdzie nie ma dzieci smutne bo zbierały tyle czasu naklejki i co jakie biedronka ma na to rozwiązanie bo ja już byłam w kilku biedronkach i nigdzie nie ma Piszcie jesli nie możecie odebrać słodziaków może coś z tym zrobią a u dzieci pojawią się wymarzone słodziaki i uśmiech na twarzy

danka88
@kinia 07.12.2018 08:37

ojej

@pallloma 05.12.2018 12:46

W reklamie ????????????

Elza

Witam, po tym jak odeszła z firmy nie zostały zwrócone mi żadne dokumenty takie jak np. Książeczka sanitarna. Czy mogę iść i ja odzyskać czy ona już należy do biedronki i muszę wyrabiać nowa?

@Elza 15.12.2018 13:16

Do psychiatry najpierw się udaj, skoro dokumenty zostawiasz w firmie.

Lal

Ludzie kto jest kierownicy kierownikiem regionalnym na Płocku? Ta Agnieszka z wielkim czołem? Czy się zmienił ktos

Prawda!

LUDZIE!!!!! SPRAWDŹCIE JAK PRACUJE KIEROWNISIA SISIA W LIMANOWEJ Z PONOĆ 13 - STO LETNIM WYPALONYM STARZEM :-) ....NIC NIE ROBIĆ ....lalala :-) aaaa i można spr KIEROWNISIE SISIE Z SZAŁASU OBOK STAREGO SĄCZA....TAAAAA TO DOPIERO BAKI ZBIJA ....POLECAM ....LEPIEJ NIŻ WY W CENTARLI :-) DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.KŁANIAM SIĘ NISKO :-)

Aleksandra0987

Biedronka to najgoszszy sklep!!! Pod względem jakość jak i obsługi, Sprzedadzą wszystko!!! Nie ważne ze cos jest zepsute,zgniłe,zwiędnięte,nadpsute,ze o otwartym mięsie juz nie wspomnę,a atmosfera??!!! No przecudowna:krzyki na pół sklepu,wyzywanie,przeklinanie do pracowników,pracujesz nie tak jak masz w grafiku tylko tak jak sobie kierowniczka zarzyczy. A jakie przekręty tam idą,Hahaha te pożal sie Boże panie rejonowe o niczym nie maja pojęcia!!! Mozesz sie pytać i prosić o cos nawet pół roku to i tak maja Cie gdzies!!! Tak sie chwała ze tyle dają ci na początek a tak naprawdę dostajesz wielkie nic,ze zapomogi,ze wyprawki dla dzieci,ze dofinansowanie itd. Nic!!!! Nie ma nic!!!! Musisz sie prosić o wszystko ,żebrać a i tak nic nie dostaniesz!! (Mowię to na przykładzie samotnej matki z 2 dzieci) Serio uciekajcie od biedronki jak Naj dalej!!! I sprawdzajcie wszystko co tam kupujecie!!!!

Były klient biedronki
@Aleksandra0987 10.10.2018 15:58

Popieram, to szczera prawda, serdecznie pozdrawiam.

kasjerka
@Aleksandra0987 10.10.2018 15:58

To prawda ,we wszystkich Biedronkach tak jest. Nie zwracają za wyrobienie książeczki sanepidowskiej, za 1 dzień l4 ucinają całą premię więc jak już chorować to najlepiej do końca miesiąca. Grafik jest ale codziennie prawie zmieniany bez liczenia się z prywatnym życiem pracowników. Poziom kultury co niektórych kierowniczek sięga dna. Wyzywają się na kasjerkach przy ludziach. Zeby tam się dostać wystarczy powiedzieć że lubisz pracować najlepiej 18 godzin dziennie bez przerwy, potrafisz długo wytrzymać bez sikania i nie masz pojęcia jak składać skargę do Pipu. Zejść z kasy nie pozwolą nawet na siku i picie czasem do 6 godzin. Palety z warzywami rozładowują w morderczym tempie, ważna jest ilość rozładowanych palet z towarem. Personel taki durny że sam siebie pogania. A potem narzeka że ciężko w pracy. Nie rozumiem ludzi którym dla kwoty 2000 na rękę tak odbiera rozum. Acha i jeszcze firma nasyła tajemniczych klientów ( to jest dopiero element ! nie potrafią nawet napisać poprawnie nazwiska kontrolowanego pracownika) żeby kasjerkom mało było stresów z klientami których Biedronka naciąga na promocje i zmienia dla zmyłki ceny co trzy dni, to jeszcze stres z tajemniczym klientem. przerwa biegiem 15 min i harówka od dzwona do dzwona. żadnych weekendów wolnych i zapomnijcie że będziecie kiedykolwiek mieli dwa dni wolnego w tygodniu.

biedroneczka
@kasjerka 09.11.2018 02:07

Pracuję w biedronce od 13 lat. W mojej ,na szczęście,jest zgrana ekipa.Nikt nie robi problemu z przerwą śniadaniową ani z pójściem do toalety.Przed każdą zmianą grafiku kierownik dzwoni do kasjera i pyta o zgodę. Każdy ma raz w miesiącu wolny weekend.Praca jest ciężka to fakt,ale uważam że atmosferę w danym sklepie tworzą ludzie którzy tam pracują . Nas tylko irytuje to co "góra"wyprawia : zawalanie towarem,praca np od 4 rano,500 cenówek do rozniesienia itp itd. Pozdrawiam

@biedroneczka 24.11.2018 17:33

Jeszcze 4ta rano to nic. W biedronce na Noniewicza w Suwałkach się chodzi już na 00.15. To jest dopiero godzina przyjścia do pracy bo inaczej przez tydzień trzeba po 10 godzin chodzić. Przeciez musimy odpokutowac te niedziele wolne. Firma się nie oszuka tylko nas dobiją. A mamy też rodziny dzieci.

nocomment
@brunetka_40:) 07.12.2018 19:55

Z jednej strony każdy sam sobie wybiera pracę, a z drugiej uważam, ze to jest miejsce niehumanitarne. Po co pokazują życie na innych kontynentach, noech pokażą ludzi którzy pracują w biedronce. Wyzysk, wyzysk, wyzysk!!!! (usunięte przez administratora) jak to mozliwe, ze na np 50000 obrotow dziennie jest zatrudnionych 16 osob na sklep, gdzie na jakies zwykłej wsi na 3000 obrotu dziennie jest w sklepie 3 czy 4 pracowników, którzy kosztują podobnie.

Sanpedro

Biedronka w iłży (usunięte przez administratora) biegaja myszy pocjęte kartony przez myszy brudne pułki z towarem lodówki z mięsem lepiej nie otwierać bo można się udusic smrodem pytam gdzie jest sanepid .byłem tam dziś poraź ostatni tj 07.12.2018 r a pani kierownik wielka dama

brunetka_40:)

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podnieść pobory zmienic traktowanie przez kierownika sklepu praconika. Jestesmy pomiatani jak smiecie mówię tu o biedronce na Noniewicza w suwałkach. Małgorzata Popko stosuje terror na pracownikach a sama nie robi nic by co kolwiek poprawic. Gania nas jak psy strasząc kierownikiem rejonu której ciągle w tyłek włazi i aż dziw że nie wlazla jeszcze

@brunetka_40:) 07.12.2018 19:31

Dodam że ostatnio straszyła że nikt nie dostanie premii rocznej. To ja się pytam z kim ona chce pracowac?? Za rządów Pana Marka Ostapowicza do niedawna był kierownikiem rejonu i kierownika Danuta Krupińska byliśmy szanowani.Tez nie było lekko ale z przyjemnością się przychodziło. Teraz wymiotować się chce jak mam iść do pracy w tym " (usunięte przez administratora) i to za co za miesiąc tyrania po 10 - 9 godz 1800 na rękę. Wiec po co na drzwiach sklepu na Noniewicza w Suwałkach jest zachęcająca reklama" na start 2650" ? Po co ta cała zabawa jaki to ja dobry pracodawca ?????? BIEDRONKA TO JEDNAK NADAL OBOZY PRACY nie szanujący ludzi mowa tu o Biedronce w Suwałkach na Noniewicza

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka