Jeronimo Martins Biedronka
counter
2 375 1465 5 1

Popularne opinie

Guess

Właśnie kończę swoją przygodę z Biedronką po przepracowaniu 1 miesiąca. Mobbing, wyzysk za 17 zł brutto na godzinę (obecnie najniższa stawka) . w 2 pierwsze dni czytanie bhp, potem podpis że się zapoznałam i będę przestrzegać.... a dalej praca i podnoszenie ciężarów nie ma nic wspólnego z przestrzeganiem bhp!!!!! Po 8 godzinach pracy wychodzi się jak wrak. Często nie ma możliwości skorzystania z toalety, przerwy przysługującej a po zakończeniu zmiany trzeba zaznaczyć że przerwa się odbyła (co często jest nieprawdą). Jeśli chcesz dobrze pracować nie podlizując się kierownikowi to żadnej premii nie dostaniesz. na dzień dzisiejszy umowa o pracę 2850zł brutto i nic więcej na umowie. Obiecywana premia za obecność tylko uznaniowa. Jestem w szoku że pracodawca tak traktuje ludzi, że pracownicy, kierownicy dają się tak poniżać. Brak jakiegokolwiek szacunku dla siebie i swoich współpracowników. Pracownicy Biedronki - nie dajcie się tak traktować bo nie dożyjecie emerytury przy takim wysiłku za marne grosze.

Tak31Nie9
były klient

Dzisiaj po raz ostatni wszedłem do "Biedronki" ...... po wybraniu towaru i przestaniu w kolejce ok. 20 minut , przy kasie dowidziałem się , że Pani kasjerka nie ma możliwości wydania mi z kwoty 100 PLN. Żadna kasa w Biedronce w Pile ( przy ul. Drygasa) o godzinie 16.00 nie ma możliwości wydania reszty z kosmicznej sumy 100 PLN - szanowni Państwo waśnie straciliście bezpowrotnie klienta - "Gratulacje" dla osoby zajmującej się organizacją pracy . Hasło " ... nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobi" w Biedronce nadal aktualne

Tak57Nie75
Klient

Biedronka na dworcu pkp w Poznaniu. Bardzo niemila obsluga, chcialam zaplacic banknotem 100 zl, Pani nie miala jak wydac o czym poinformowala mnie w bardzo niegrzeczny sposob, na moja odpowiedz ze nie mam inaczej jak zaplacic, bez slowa odlozyla towar ktory chcialam zakupic i zaczela obslugiwac kolejnego klienta, a ja wyszlam ze sklepu bez zakupow. Zero zaangazowania czy sprobowania rozwiazania problemu ze strony Pani sprzedawczyni. Zostalam potraktowana nie jak klient a jak intruz. Troszke wiecej lepszego traktowania klientow ze strony tej Pani, bo pracuje jak za kare, a przeciez nikt jej tam siłą nie trzyma :)

Tak18Nie9