Jeronimo Martins Biedronka

Kostrzyn

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Waldek

Kupilem USB styk za 60 zlotych w celu korzystania z internetu. Po kilku razach korzystanie z niego bylo niemozliwe. Proby uzyskania informacji(w biedronce w kostrzynie jak i w sklepach biedronki) Co dalej? Bez powodzenia Zostalem z bezwartosciowym przedmiotem w reku.

apka

Opinia Klienta o Biedronce Katowice - Oswobodzenia. Biedra jak bierdra. Szybkie zakupy i do domu. Jak się jest do południa to jeszcze można kupić wszystko świeże. Chleb wieloziarnisty czy bułki z ziarna pierwsza klasa. To samo warzywa. Można do koszyka włożyć całą gamę produktów zdrowych i nisko przetworzonych. Gorzej wieczorem jak ludzie z pracy zjadą się na zakupy i wtedy widać braki w dotowarowaniu ale... Ilość obsługi na sklepie nie powala. Widać że panowie możni dobrali obsady na styk żeby panie kasjerki latały non stop jak w ukropie a kolejka to średnio 5-6 osób z pełnymi koszykami. Raz była akurat przerwa gdy byłem to kolejka na kilkadziesiąt osób. Szkoda że my jako społeczeństwo nie potrafimy się zbuntować tylko toczyć bzdurne kłótnie o sądy, konstytucje, sb-eckie emerytury czy miesięcznice.

Klientka

Witam , opinia moja będzie o Biedronka w Pruszkowie.Mianowicie pani kasjerka jakimś cudem doliczyła mi do rachunku 69,90 za nerkowce których wcale nie miałem.Po mojej interwencji oddano mi te kwotę. Ale nasuwa się pytanie , w jaki sposób na stan kasy wszedł produkt którego nie było w koszyku.Zlodziejstwo ?????.Bo nie jest możliwym aby kasa elektroniczna sama z siebie wprowadziła produkt na stan.Czy przypadkiem nie dzieje się to za cichym przyzwoleniem kierownictwa Biedronki?????

ona

Najgorsze jest to ze za wszysto zbierają kasjerki a często jest tak ze siadając na kasie nawet nie wiesz co jest na sklepie bo nie zejdzie.Źle ceny to tz nie jest wina kasjerek. Każdy uważa że sprzedaje to powinna wiedzieć nie jest to realne.

Rafał

Wcześniej uważałem ten sklep za solidny ale teraz to już paranoja co się nie kupi to połowa nawet więcej do śmietnika np jakiś ser mozzarella w panierce wrzucasz do frytkownicy i zostaje sama panierka a ser zasyfia całą frytkownice mięso denat schabowy po dodaniu przypraw sama woda a tym bardziej po usmazeniu totalne dno mięso mielone więcej piany to nawet nie nakładam na brodę podczas golenia brak lodówek do piwa zaczęły się jakieś rotacje i kolejki coraz większe bo sami nowi na ceny poprzednie dają kartki czerwone niby promocja a cena taka sama przy kasie to ino słychać a zbiera Pan naklejki a ma Pan kartę biedronki a może polecę Panu to i to dla mnie robi się w tym sklepie totalny (usunięte przez administratora) pokecałem ale już mam niestety odmienne zdanie żenada

NN

Ho ho ho.Gratulacje.

częstochowa ul. mostowa

w "Biedronce" przy ul. Mostowej w Częstochowie, pracuje Pani Ewelina jest to osoba o bardzo dużej kulturze osobistej. Potrafi klientowi doradzić w zakupach . Jest przy tym bardzo sympatyczna i miła. Pani Ewelina nawet zada sobie trud aby sprawdzić cenę która figuruje na regale jeżeli nie zgada się z czytnikiem. Super pracownik Więcej takich pracowników powinna posiadać taka sieć.

Pracownik biedronki

Pracujemy wszyscy zgodnie z bhp serio.Kto Chce im sie postawić.Pracownik biedronki

Agnieszka

Syf Syf Syf tym słowem można dosadnie ocenić prace w tej firmie. Najgorszemu wrogowi odradzam. Pracowałam trzy lata wiem co pisze na szczęście zmadrzalam. Personel ograniczony do minimum chcesz robić za trzech przyjmij się do biedronki i jeszcze zbierzesz opieprz ze w ciągu 8 godzin nie rozladowalas 6 mixow 3 nabialow i czterech kontenerów plus źle wypieczone lub za mało pieczywa plus nie rozładowana kolejka na kasie plus lataj z maszyna żeby czysto było. To w skrócie praca dla jednej osoby jak masz farta kierownik pomoże czasem Na magazynie syf palety stoją z towarem bo nie ma kto rozładować. Chora firma a P.Pedro chyba ślepy jest albo udaje że o niczym nie wie. Jeszcze chwila i biedra znowu w sądzie skończy

Nick

Czy macie jakiś nr telefonu, który odbierzecię! Dzwonie juz od ponad miesiąca czasu,list polecony i email został wysłany a wy nawet nie raczycie odpowiedzieć na wiadomość ani odebrać tel. Sprawa jest ważna a z wami zero kontaktu !

MB

Totalna porażka, gnębienie i traktowanie ludzi jak śmieci! A te niby premie to niech sobie lizusy i (usunięte przez administratora) kierownictwa wsadza tam gdzie słońce nie dosięga! Na sklepie jeden wielki syf-sanepid powinien być tam codziennie, to co się dzieje na sklepie to aż w oczy szczypie! Mowa między innym o biedronce w Legnicy ul.Dworcowa. Kierownicy wszystko tuszują i przekupują kogo się da , by tylko wszystko było ok, gdzie wcale tak nie jest! Mało tego okradają własny sklep -wiem bo byłem/am nawet tego świadkiem.Ps. uważajcie ludzie tam na mięso, ponieważ często kierownicy wiedzą że jest uszkodzone-nie zdane juz do spozycia a specjalnie dają na sklep by tylko był zysk a nie strata bo wiedzą że ludzie i tak wezmą, z pieczywem jest tez tak jak leżało na podłodze to wezmą i wrzuca z powrotem do pojemnika zamiast na straty do magazynu. A paczki czy inne tego typu smakołyki potrafią przełożyć ze starego kartona do nowego, który ma dobrą datę ważności! Jestem pewny/na ze dzieje się tak na wszystkich sklepach Biedronka!

Pracownica84sl

Pracuje w Biedronce jakieś pół roku. Wiedziałam że będzie ciężko ale kierowniczka przedstawiła tyle korzyści że postanowiłam że będę u nich pracować. Praca jak praca, nie ma się czego wstydzić jeśli jest się zatrudnionym na pełny etat i uczciwie się zarabia. Ale po tych paru miesiącach mam dość. Jestem przerażona tym w jaki sposób można upodlić drugiego człowieka. Pracy jest tyle że po pracy niema się już na nic siły. Ponad siły człowieka a choćby niewiadomo jak się człowiek starał to zawsze jest i tak źle. Kierowniczka to totalne dno, syf, brak organizacji, nie przyznaje się do żadnej winy, zwala wszystko na innych pracowników. Premia jest o ile sklep wyrobi normę hehe, jeden dzień l4 i też zapomnij o premii. Buty dla pracowników to tragedia, raz dwa można nabawić się syndromu śmierdzących stóp i nic na to nie pomaga. Fartuchy, ręmawiczki, wszystko szybko się niszczy, dziurawi, pruje. A klienci ... Nauczyli się że mogą bezkarnie gnoić bo wiedzą że mogą złożyć skargę. Nie ma jak się bronić bo kamerynie rejestrują głosu. Taki (usunięte przez administratora) zgnoi cię bo zabrakło mleka czy cukru, mówisz mu spokojnie że wszystko zeszło bo taka promocja więc ludzie kupują masowoa my nie możemy przecież ludziom zabronić kupowania większych ilości. Rozsadza cie od środka ale misisz być spokojna i miła. Następnego dnia już jest informacja od rejonowej że jest skarga bo ,,pracownica była (usunięte przez administratora), pyskata i w sposób niekulturalny odprawiła klienta" ... obłęd. No i stałe szukanie nowych pracowników. Na moje miejsce też będą musieli kogoś poszukać bo rozglądam.się za czymś normalniejszym.

OLSZTYN

Okropne traktowanie, mało pracowników, codziennie dostawa towaru,ciągłe zmiany grafiku MOBBING tyranie jak wół, wiecznie jest za mało zrobione , za wolno gdy zostajesz z kierownikiem i drugą kasjerką , dostawa towaru jedna na kasie siedzi a druga dostawą zajmuję się z kierownikiem przy okazji wypieka pieczywo , dosiada na kasę to jest CHORE

Karolina

@SANDRA czy sytuacja rzeczywiście jest tak trudna jak piszesz? Mogłabyś podzielić się swoimi obserwacjami?

SANDRA

I CO Z TEGO , ŻE PISZE SIĘ NA FORUM O TYM JAK KIEROWNICY TRAKTUJĄ KASJERÓW I Z-C KIEROWNIKÓW JAK NIKT NIC Z TYM NIE ROBI. KTOŚ POWINIEN O TYM GŁOSNO POWIEDZIEĆ NP. JAKIŚ REPORTARZ W TELEWIZJI ALBO ARTYKUŁ W GAZECIE, ALE OGÓLNOPOLSKIEJ A NIE LOKOALNEJ, WTEDY MOŻE KIEROWNICY REJONU BY ZAREAGOWALIBY NA TO CO SIĘ DZIEJE.

Gosc

Witam. Nie polecam nikomu pracy na magazynie w bieronce w koszalinie. Koordynatorka kamila O. nic nie wie co sie dzieje na magazynie - ciemna masa. Podliże pipe przydupas i ta robic co jej zaliże . Nie ma szacunku każdy na każdego gada. Ci co długo pracują mogą wszystko. Rozmawiać przez tel czy do drugiej osoby, stawiać towar gdzie chcą.. itp. Zero zorganizowania tylko krzyk i poniżanie. Zwalniają ludzi kiedy chcą.! Nic dziwnego że od tylu lat jest taka opnia na ten magazyn skoro dalej robią to samo. Nic sie nie zmieniło. A poziwnno - cała kadra. Wystarczy zapyt kierowce nie jeden powie co tam sie dzieje.. patologia.

fruzia

Polska podzielona na 3 rejony płacowe ABiC ,jedna firma obowiązki pracownika wszędzie jednakowe ilość osób w danym sklepie uzależniona od powierzchni sklepu i obrotów więc pracy wszędzie jest tyle samo.Pracuję 8 lat ,rok temu przeniosłam się bliżej miejsca zamieszkania wybudowano tam nową Biedronke i co straciłam na tym ? Płaca była jednakowa ,jednak teraz tamten rejon został zaliczony do innej grupy i dostali podwyżki 300zł Teraz osoba zatrudniająca się dostanie 2400 brutto ,a ja po 8 latach pracy mam 2450brutto? Chyba będę musiała wrócić na stare śmieci -to jest poprostu PARANOJA?

Martyna

Widziałam, że Jeronimo Martins Biedronka potrzebuje do pracy sprzedawcę. Może mim ktoś podpowiedzieć czy to praca tylko sprzedawcy czy też do innych prac?

Dorka

Lubiłam robić zakupy w nowej biedronce w Wałbrzychu do niedawna. Nie mogłam przejechać wózkiem z dzieckiem przez kasę, bo pełno towaru jest nastawiane na paletkach przed kasami. Musiałam wyjechać drzwiami na zewnątrz sklepu i wjechać ponownie drugimi drzwiami przed kasy. Nikt z obsługi nawet nie zareagował. Na taśmie leżało dużo mojego towaru i pomogli mi inni klienci w wykładaniu i pakowaniu. Teraz niestety dla biedronki większe zakupy robię w lidlu na przeciwko owej biedronki. Są to sklepy do których mam równie blisko. Jest tam na tyle duża przestrzeń między kasami że przejedzie nawet osoba na wózku dla niepełnosprawnych. Promocje też mają ciekawe. Będę śledzić zmiany zachodzące w biedronce i kto wie, może wrócę jeszcze na większe zakupy z moją córcią zwłaszcza, że Świerzaki kuszą... Pozdrawiam. Dorota F.

Nina

@zdesperowany Jeronimo Martins Biedronka to najlepiej rozwijająca się sieć . W tak krótkim czasie bardzo zwiększyli ilość sklepów. W zależności od rejonu wprowadzają wiele działów, których nie ma w innych rejonach. Chyba konkurencja inspiruje Cię do wpisów?

Martyna

Słyszałam ostatnio jak bardzo wychwalano Jeronimo Martins Biedronka za jedne z najwyższych zarobków dla pracowników.

zdesperowany

Biedronka to najgorszy hipermarket w którym robiłem zakupy,dłużej stoi się do kasy niż robi zakupy.Ceny nie adekwatne do jakości produktu po prostu chłam . Podsumowując, szajs i nie polecam .Ludzie omijajcie ten sklep szerokim łukiem

Mysia

W Krakowie Kierownicy poniżają pracowników, wyśmiewają się kiedy nowy pracownik o coś pyta. Mało jest pracowników i nie ma kto wprowadzać do pracy. " Starzy" pracownicy uważają się za "bogów" wszystko wiedzących a nie pomogą tylko też się wyśmiewają, obgadują zniechęcają do pracy - o co chodzi?

Karol 29

Szczerze współczuję ludziom pracującym w Biedronce ciągle kolejki ludzie sie czepiają szkoda słów biedronka wyzyskuje nasz kraj frajerzy robią tam zakupy

Natalia

Tak dla przypomnienia chcę napisać , że to jest forum dla pracowników a nie dla klientów firmy. Czy może ktoś pociągnąć temat, że firma ma całkiem dobre wynagrodzenia, jedne z wyższych? Może warto tu pracować?

Zła

OSZUŚCI! do tej pory nie otrzymałam świeżaka z poprzedniej edycji i nie otrzymam bo akcja jest już zakończona... miał byc sms z powiadomieniem a tu ani sms ani maskotki.. żenada i wstyd.

Mańka

Z pewnością praca w markecie spożywczym nie należy do lekkich. Przerwy w pracy są obowiązkowe!!! Słyszałam, że Biedronka zaczyna przodować w wysokości pensji dla pracowników?

kkk

Witam, Dzisiaj będąc na zakupach w jednaj z Zabrzańskich BIEDRONEK zostałam źle potraktowana. Kupując kilka lodów, które powinny być w cenie PROMOCYJNEJ 4,19 zł, okazało się, że 2 były w tej cenie a 3 po 9,99 zł. Pytając przy kasie kasjerki czy WSZYSTKIE LODY KOSZTUJĄ 4,19 ZŁ odpowiedziała, że TAK. Na parogonie okazało się, że są po te 9,99zł. Prosząc o zwrot różnicy , bądź zwrot lodów Kierownik sklepu powiedział, że to nie te lody mimo, że były przy tej cenie a prawidłowej ceny nie było. I kierownik sklepu nie przyjął mi zwrotu towaru mimo, że kupiłam je dosłownie kilka minut temu i to nie ja byłam winna złym ceną tylko sklep.!!!

lola

zapraszam do Olsztyna na ul.Poprzeczną -tam to jest szmacenie ,wyzywanie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dałnów,kierowniczki zmian uważają się za bogów,a firma niech podniesie pensje bo wszyscy będą się zwalniać tak jak teraz.

Marta

Z tego co mi wiadomo to Jeronimo Martins Biedronka ma bardzo dobre wynagrodzenia, jedne z lepszych na rynku????

Zbigniew 9

Sklepy jak sklepy. Ale zdaje się że biedronka zapomniała o jednej sprawie szczególnie mnie chodzi o nowe lub generalnie remontowane a otóż chodzi o toalety. Klientów przewija się przez każdy sklep kilka setek a toalet brak. Nie wiem co o tym sądzić.

betii

Lekko nie jest. Myślę że jak w każdej Biedronce ale najgorszy jest brak przerwy lub max 5 minut i dalej bo tyle roboty albo ludzi na kasie.No i zarobki pozostawiają wiele do życzenia

JA

JA NIE CZEPIAM SIĘ PRACY PERSONELU ONI TYRAJOM ZA GROSZE TYLKO PRACY KIEROWNIKA CO KRZYCZY I PONIŻA PERSONEL CZY TO JEST NORMALNE I ROZLICZANIE KASY MA KIEROWNIK A NIE KASJER

????

Jak nie masz znajomosci nie idź do Biedronki będziesz tyrał za 3 a inne primadonny chodzą sobie skarpetki układują. Rozliczenie kasetek woła o pomstę do nieba kierownik robi to sam a powino być komisyjnie jak w innych sklepachjak zechce to ci zrobi minusa i nie udowodisz mu winy. Kasy w sejfie albo brakuje albo jest za dużo co świadczy o jednym za wszystko odpowiada kasjer bo mu zapisują braki lub nadwyżki. Jak się trafi kierownik wredny yo nie da się pracować a tak często jest. Nie ma do kogo się poskarżyć bo to jedna wielka rodzina .Zostaje tylko zmienić firmę

JA

BIEDRONKA ŚWIDNICA UL WRÓBLEWSKIEGO DLACZEGO TAM JEST TAKI KIEROWNIK JESTEM KLIENTEM I I WCALE NIE PODOBA MI SIĘ TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW BO KIEROWNIK KRZYCZY PONIŻA JAKIEŚ UKŁADY CZY CO CHOĆ JEST NOWY REGIONALNY TO JEST TAM BAŁAGAN I NIC NIE MOŻNA ZNALEŻĆ JAK TAK MOŻE BYĆ CZY NIKT TEGO NIE WIDZI NIE CHCE MOŻE TRZEBA COŚ ZMIENIĆ

Mania

Może ciężka jest tu praca ale dla mnie jest to bardzo fajne miejsce. Fajni ludzie pracują i ogólnie jest super.

bogumiła

Sklep na Wyki Warszawa Masakra brak towaru kolejki zleopisane ceny trzeba kontrolować bo przy kasie okazuje się że musimy czekać na kierownika który idzie godzinę byzresetować to co za dużo zostało naliczone Po drugie sprawdzajcie gramatury Biedronka nie ma promocji tylko obniża ceny ale za dużo mniejsza pojemnnośc kawa śmietana serki itp

Mańka

Każdy może założyć swoja działalność i wtedy będzie robił co mu się podoba i jak będzie chciał. Kto płaci ten wymaga!

xx

Kasjer ma za dużo obowiązków dlatego jest tak ciężko. Takie duże sklepy powinny być lepiej zorganizowane w rozdzielaniu pracy. Dlaczego nie zatrudniają pracowników hali i sprzątaczek ? Kasjer ma w spokoju siedzieć na kasie a nie sprzątać wykładać towar wypiekać pieczywo i jeszcze tłumaczyć się przed klientami za za błędy w systemie i nieudane promocje.

Marynia

Handel nigdy nie był lekki więc po co przyszliście pracować tutaj?

anoni

kiedy rusza CD w Gorzowie? jest już znana dokładna data?

Miśka

Sieć jak wiele innych a że jest dużo pracy, nikt za leżenie nie chce płacić. Właściwie to sklepy są prowadzone przez rodaków, jeśli są pretensje to można je składać. Generalnie praca w handlu jest ciężka i stresująca a w dodatku spożywka jest jeszcze cięższa.

Anna

Witam jestem z Olsztyna, to co dzieje się w biedronce przy ul. Piłsudskiego, to dramat!!!! ceny nigdy nie zmienione na czas, rano otwarta jedna kasa, kolejka na pół sklepu, pomimo próśb nikogo to nie interesuje, personel opryskliwy.....

......

Czytając powyższe komentarze niestety nasuwa mi się jedno za atmosferę na sklepie odpowiada kierownik. Tylko że jest jeden problem w biedronkach nie ma kierowników są to ludzie awansowani za podlizywanie się i Bóg jeden wie za co jeszcze! Co taka osoba wie o zarządzaniu i o pracy z ludźmi nic! Chodzi taka nadęta lala i uważa że jest nie wiem kim i wystarczy że coś w domu jej nie pójdzie i wyżywa się na sprzedawcach którzy naprawdę robią dobrą robotę . Mam nadzieję że firma pójdzie po rozum do głowy i przyjrzą się pracy kierowników z awansu . Taka rada dla sprzedawców pracujących w biedronkach ludzie nie pozwólcie sobie na takie traktowanie bez was żaden kierownik nie trafi palcem do ......

Przyszły zastępca?

Złożyłem aplikację na zastępcę kierownika. Jak wygląda rozmowa? Czy jeśli nie mam doświadczenia w pracy na tym stanowisku to czy mam szansę otrzymać tę posadę? Jakie zadają pytania? Jestem po kierunku Zarządzanie, więc jakąś teoretyczną wiedzę mam, pracowałem też w sklepie kilka lat w wakacje.

jeronimo martins biedronka

w bialymstoku w biedronce jest ze brud produkty se wysoka ze nawet dzieci nie moge wziesc coli bo wszystko spadnie jest niebezpiecznie... kasierki z wielkim fochem ide siadac jest tylko jedna kasa czyna na 30 albo wiecej osob masakra co sie dzieje w tych biedronkach tylko sanepid

Gaspar

Biedronki robią furorę w Polsce. Urozmaicają asortyment i wystrój sklepów. Nic dziwnego, że potrzebują dużo osób.

w.

Tak czytam opinie tutaj wszystkich,jaki kierownik rejonowy i zespół taka też praca.Wszystko zależy na kogo się trafi. Bo są ludzie z którymi będzie super się współpracować a z niektórymi no niestety...

Alicja z krainy czarów

Witam ma ktoś może z pracowników e mail do biura obsługi pracownika ? Mógłby ktoś podać

Aniuta

Czy Jeronimo ma jakąś nową ofertę pracy? Zupełnie nic nie mogę znaleźć a interesuje mnie praca. Może ktoś napisać na jaką umowę można liczyć? Ogólnie dobrze jest wiedzieć sporo o firmie zanim złożę cv. Wiem, że są wakacje i mnie osób pisze ale może?

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka