Jeronimo Martins Biedronka

Kostrzyn

Jeronimo Martins Biedronka
2 57

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dres

Centrum logistyczne biedronka Gorzów.To jest masakra jeden drugiego (usunięte przez administratora) .Nowy kierownik w pomarańczowej bluzie to burak , który nie ma pojęcia o niczym .KASA ZA TAKIE RYCIE MARNA .Ogólnie młyn totalny .

Chwastu
@Drifftt 15.05.2018 21:58

Kilka słów o centrum dystrybucyjnym Biedronki w Gorzowie dla tych którzy chcieliby tam popracować. Nie trzeba wcale przychodzić do centrum żeby zobaczyć jak działa takie centrum i jak wygląda w nim praca. Wystarczy przyjść do którejś z Biedronek w Gorzowie czy okolicy żeby zobaczyć o co chodzi. Jak działa centrum i jakie są kompetencje ludzi kierujących tym centrum, to tzw menadżerowie, można zobaczyć na przykładzie zaopatrzenia gorzowskich Biedronek. Chyba każdy widział w ostatnich miesiącach jak wyglądają puste półki w Biedronkach i ciągły brak towaru? To tak wyglądają kompetencje ludzi zarządzających centrum. Ci sami ludzie będą kierować twoją pracą jak się tam zatrudnisz. Bo od czasu jak otworzyli to centrum to w sklepach Biedronki nie ma towaru. A twoja praca będzie tak wyglądała jak pań zatrudnionych w sklepach. Czyli niepełna obsada , 2-3 osoby na sklepie, i 10 minut na kasie, jak kolejka się zmniejszy to biegiem na wykładanie towaru. Bo centrum ma cały czas problem z ludźmi. A raczej ich utrzymaniem. Odkąd cudowny system zaczął wyliczać premie. Jak Pani zadzwoni z kasy że znowu kolejka to znowu biegiem kasować. W międzyczasie polecieć wyciągnąć pieczywo z pieca, pozamiatać, wynieść kartony itp. I tak samo wygląda to na magazynie. Nie myśl że dostaniesz jak w innych firmach zadanie i będziesz np. coś układał czy woził całą zmianę. Będziesz rzucany i tu i tam. W zależności od tego jak się komu zachce i co się komu uroji. I możesz co godzinę być w innym miejscu i robić co innego. Tak że o spokojnej pracy zapomnij. O tym że skupisz się na jakimś zadaniu również zapomnij. Na centrum generalnie ogromny bałagan i rozgardiasz. Setki palet z towarem zalegającym bo nie wysłanym. Bo kadra kierownicza nie potrafi tego wysłać. Nie potrafi ustawić w sposób logiczny działań magazynu żeby mógł on pracować jak należy. Zresztą trudno od nich czegoś wymagać. Pojawiają się i znikają. Wystarczy powiedzieć że od czasu otwarcia magazynu w Gorzowie czyli 8 miesięcy temu, zwolniło się bądź zostało zwolnionych już 5 kierowników, jeden dyrektor i kilkudziesięciu pracowników. Oczywiście wymiana kadry zawsze w największej tajemnicy. Teraz pozbywają się specjalistów i inspektorów. Zawsze bez jakiegokolwiek uzasadnienia. To nie jest miejsce pracy jeżeli ktoś myśli o stabilnym zatrudnieniu. Potem przyjeżdżają jacyś z innych miast na tak zwane wsparcie. I tak wspierają że chodzą i błędnym wzrokiem patrzą na to wszystko i zadają głupie pytania, nie wiele rozumiejąc z tego co się wokół nich dzieje . Jest taki jeden w pomarańczowym polarze. Zresztą specjaliści i inspektorzy , może nie wszyscy, to to samo ludzie z łapanki bez jakichkolwiek kompetencji, umiejętności i doświadczenia. Była akurat potrzeba to zrobili z niego speca od kierowania ludźmi. A że on nie ma o tym pojęcia to nie szkodzi. On ma gonić ludzi do pracy i patrzeć żeby nikt na chwilę nie przystanął. Teraz nastał czas pracowników z Ukrainy. Zresztą to było wiadome od samego początku. Od otwarcia centrum były już książki instruktażowe po ukraińsku. Kolejne miejsce pracy organizowane przez zagraniczną firmę dla Ukraińców na ziemi polskiej. Tak samo jeżeli chodzi o pieniądze. Nigdy się nie dowiesz dlaczego tylko tyle dostałeś albo nie dostałeś w ogóle premii. Powiedzą ci że system tak wyliczył. Za każdym razem jak wchodzisz do pracy to jesteś sprawdzany alkomatem czy jesteś trzeźwy. Poza kierownikami. Bo jak wiadomo kierownicy nie piją. Tak samo każdorazowe wyjście z magazynu jest się kontrolowanym przez ochronę na wypadek kradzieży. Poza oczywiście kierownikami. Bo jak wiadomo ci nie kradną. W trakcie pracy również musisz być przygotowany na to że przyjdzie do ciebie ochrona i zrewiduje cie przy wszystkich w celach sprawdzenia czy czegoś nie przywłaszczyłeś. Taka to firma. Tak czy inaczej nie polecam.

Zofia Slezakiewicz

Dnia 8 czerwca 2018 w sklepie Biedronka w Warce kupiłam konserwy mięsne Nasze Smaki po 5,45 sztuka. miesiwo w sosie własnym, nr serii L 1398,termin ważności. 01.02.2020. Konserwa jest zrobiona z knura lub maciory tj. niejadalna. Kto mi zwróci za 3 słoiki tego świństwa.? Pozdrawiam.

Agnieszka

Na forum użytkownicy piszą opinie o sklepie Biedronka, a to forum służy do wrażania opinii o pracodawcy. Czy możecie napisać coś więcej o pracy sprzedawca - kasjer? Jak przedstawia się kwestia umów i wynagrodzenia? Jak wygląda system czasu pracy, nadgodziny? Czy firma oferuje dla swoich pracowników jakieś benefity pozapłacowe? Jak wygląda atmosfera w pracy? Podzielcie się tymi informacjami.

Darek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

anonymous

Kto wymyślił zmiany w ustawieniu towarów przecież to jest jeden obłęd, chemia na plecach spożywki, ogólne pomiesza ie towarów. Do tej pory było przejrzyście a obecnie to jest do kitu, proszę o powrót.

anitaslupsk

witam Do niedawna sklep Biedronka, był moim ulubionym punktem robienia zakupów . Tanio , czysto , wszystko na miejscu. Od pewnego czasu zmienia się załoga i muszę stwierdzić , na gorsze. Pani kasjerka jest grubiańska , złośliwa . Miałam ku temu w dniu 17.05.2018 r ok godz 19:30 się przekonać , że czas i pora , zmienić punkt robienia zakupów. Kierowniczka tej zmiany, również nie przejawia chęci utrzymania sprzedaży, dzięki klientom . Informuję , że punktem ww jest B4234 76-200 Słupsk ul 11 Liatopada 11 kasa nr 1 kasjer nr 3 . Cieszy jedynie fakt , iż nie jest to jedyna Biedronka w Słupsku

Agnieszka

@Dres Proszę nie obrażać innych osób na forum, jest to niezgodne z regulaminem. Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach, czy mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź i podać konkretne przykłady? Dlaczego negatywnie oceniasz kompetencje swojego przełożonego? Co według Ciebie może pozytywnie wpłynąć na atmosferę w firmie?

Agnieszka

@Pies Czy mógłbyś rozwinąć swoje pytanie dotyczące dostarczania produktów? Myślę, że dla większości osób pracujących dla Jeronimo Martins Biedronka jest ono niezrozumiałe. Przypominam również, że pytania powinny dotyczyć warunków zatrudnienia. To forum na temat rynku pracy. Nie poruszamy na tym forum spraw związanych ze strategią sprzedażową firmy. Takie pytania powinieneś kierować do rzecznika prasowego firmy Jeronimo Martins Biedronka. @ndgjk Czy pytałeś wprost pracodawcę o to, kiedy otrzymasz umowę? Być może trzeba było nieco cierpliwości. To duża firma zatrudniająca wielu pracowników, czasami ktoś nas może przeoczyć i może warto o sobie w tej sytuacji przypomnieć? @nicoś @Kierowca Praca dla Jeronimo Martins Biedronka jest ostatnio tematem bardzo na czasie. Jest spore zainteresowanie ofertami pracy. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z pracodawcą telefonicznie i spróbować zapytać go wprost o warunki.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Jeronimo Martins Biedronka. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Pies
@Administrator 11.03.2018 08:33

Wiele pytań bez odpowiedzi. Czy pracownicy mogą odpowiadać? W jednym ze sklepów biedronki "zgnojono" niepełnosprawnego. Czy Waszym zdaniem firma Biedronka rozumie misję: dostarczanie produktów na POLSKIM RYNKU? Co pracownicy o tym sądzą?

Kierowca

Witam. Chciałbym zatrudnić się na magazynie biedronki w Kostrzynie Wlkp. jako kierowca c+e. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda taka pracy tzn. Po ile godzin się pracuje, ponieważ w ogłoszeniu jest napisane "codzienne powroty do domu" no i czy faktycznie płacą tyle ile piszą czyli od 4000 do 6000 netto? Za wszystkie odp. Z góry dziękuję i pozdrawiam

nicoś

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki?

ndgjk

Nie polecam pracy jako magazynier cd kostrzyn . To co się tam dzieje to jakaś masakra . Wykorzystujawnia ludzi jak ttylko mogą obiecują po uplywie okresu próbnego (3msc) umowę o pracę a tak naprawdę to nie wiadomo kiedy dostaniesz..

Miro

Podpowiedzcie czy warto aplikować ? Jacy ludzie tu pracują?

bunt...

Witam. Napiszę o podejściu kierowniczki w biedronce Kostrzyn do klientów : przy płaceniu za zakupy bonami był problem z naliczeniem rabatu - Pani kasjerka prosi o pomoc kierowniczkę .A ona na to że nie wie jak to zrobić i nie ma czasu. Kasjerka każe mi poczekać żeby to jakoś sprawdzić ale ile można czekać jak kolejka jest na pół sklepu, a kierowniczka ma to gdzieś . Okazało się, że w innych sklepach tej sieci rabat za płatność bonami był naliczany bez problemu. Więc chyba w Kostrzynie potrzebne jest dodatkowe przeszkolenie kierowników w tym zakresie i przy okazji należy przypomnieć paniom kierowniczkom że do każdego należy podchodzić z szacunkiem a nie olewką.

roman

chcialbym napisac pare slow na temat biedronki w pobiedziskach - otoz przyjechalismy dzis na zakupy i co sie okazalo - nici z zakupow bo nie bylo gdzie auta zaparkowac chociaz biedronka dysponuje dwoma parkingami ,zaparkowalem na chwile na drodze i pofatygowalem sie policzyc auta bylo ich 78 a w sklepie moze kolo 30 klientow wiec czyje te auta k....a -podpowiem -to sa auta ludzi ktorzy jada dalej do pracy pociagiem wiec poco ten znak przed parkingiem ze tylko do klientow biedronki i postoj do jednej godz. dodam ze byla godz 10 rano-ale nie moja strata pojechalismy na zakupy do innego sklepu i wiecej razy tu nie przyjedziemy

emek

Damian
@emek 15.08.2017 19:59

witam i jak tam wiesz coś na temat tej pracy ?? bo też chętnie bym się dowiedział daj znać jak cos wiesz mój adres [email protected]

emek

Agnieszka

@Mambo, dlaczego? Powiesz coś więcej w tym temacie?

pl

Te 2000 netto na umowę zlecenie to piraszka

what

A jaka teraz panuje atmosfera, może wiecie? Dzięki.

ccc

A jak wygląda praca w biurze w CD Kostrzyn?

Magazynier

Lubartow tworzy zgraja plecakow wywalaja ludzi wsadzaja swoich ... ukochana koordynatora lata po stanowiskach jak chce :-) a sekretarka z biura dyrektora idzie do planowania. Kierownik ktory przyjechal z daleka to swietny facet drugi ... brak slow a jego specjalisci ....

lala

WITAM,ILE ZARABIA NA RĘKE OPERTOR NA PRZYJĘCIU I WYSYŁCE ?

uki

ta.super,1600.moze.1800 plus-umowa.o.prace ale.grafik.mozesz.zapomniec.o.rodzinie.czy.dodatkowej.pracy pupilki,kierowniczki.dostaja.dzienna.wczesne.zmiany.dodatkowo.siedzisz.na.piewrszej.kasie.zapiepieprz.na.maxa,a.reszta.drapie.sie.po.jajach.lazac.po.sklepie.zyc.nie.umierac,dostawy.tez.ciezka.fizyczna.praca.a.szefostwo.kafke.popija sa.tez.nocki,jesli.nie.masz.dojazdupowrotu.na.ta.godzine.nikt.nie.pomoze jesli.nie.ufasz.nikomu.tu.jestes.na.wygranej.pozycji.nikomu.nic.nie.mowic-moze.pojdziesz.na.zwolnienie.i.je.pociagnaiesz.to.wtedy.pozyjesz,jak,60%procent.pracownikow.ktorych.tu.realnie.nie.ma.teoretycznie.na.grafiku.sa

AciD

To ja może trochę o CD Modlnica napiszę. Komplet praca 12-20, 21-5 rano. Żeby coś więcej zarobić trzeba, albo biegać jak z silnikiem rakietowym w d.., albo włazić 'specjalistom' do d... żeby trafić na normalny dział gdzie jesteś w stanie na luzie normę do premii wypracować. Ogólny bałagan od stanowisk kierowniczych aż po sam komplet, przeważnie zawala ktoś inny premii nie dostają ci z kompletu. Chorować nie wolno, bo to be jest, jak 2 razy w roku na l4 powiedzmy na przestrzeni 3 miesięcy pójdziesz to możesz spodziewać się wypowiedzenia. Normalka że w grafiku dostajesz i masz 7-12 dni pracy pod rząd dzień wolnego 3 dni pracy 2 dni wolnego i tak dalej... Normalką też jest że jak masz jakieś wybicie za nadgodziny przychodzisz do pracy i nagle masz wolne bo za dużo ludzi mają. Przyjęcia i wysyłka, trochę lepiej, ale różowo nie jest. Operatorzy przeważnie na dzień dobry nie mają wózka bo akurat przyjęcia ich potrzebują, co za tym idzie komplet nie ma produktów na lokacjach, a co następne nie wyrabia norm... Bardzo rozbudowany system kar -% do premii. Nagminne produkowanie błędów przez porto które dokłada w trakcie realizacji zamówienie pozycje kompletowi, tylko że skanery tego nie aktualizują w czasie rzeczywistym. Praca dobra dla kogoś kto nie chce mieć życia prywatnego, niczego nie zaplanujesz, potrzebujesz wolnego np. na wesele idziesz 3 miesiące wcześniej że potrzebujesz tego i tego wolne, marne szanse że dostaniesz bo 3 dni przed powiedzą ci że za dużo osób jest na chorobowym i masz przyjść do pracy. Grafik ustalany tylko na miesiąc do przodu, nic więcej nie zaplanujesz. Specjaliści na dole nie mają często pojęcia o pracy i nie słuchają tego co im podpowiadają ludzie z paro/paro-nastoletnim doświadczeniem w pracy na magazynach. Kierownik zmiany jest w stanie naobiecywać cudów żeby się człowiek nie zwalniał przed "gorącym" okresem, a następnie potrafi większość takich osób zwolnić zaraz po takim okresie 'bo i tak chcieliście odejść'. Tak po za tym przeważnie ma większość głęboko w d... Zarobki, podstawa 1600zł netto. Premie w zależności jaką normę wyrabiasz - kary za błędy przeważnie 300zł-1300zł brutto w przypadku najlepszych na odpowiednich działach. To komplet. Operatorzy, przyjęcie/wysyłka miała inny system premiowania ~2000zł netto w sumie podstawa+premia. Wypłata zawsze na czas, nawet czasami wcześniej. Multisport za 50zł na 2 miesiące, bony na zakupy w biedronce z okazji świąt(na boże narodzenie było to 300zł brutto).

gosc

Witam pracowalam w biedronce 6 lat.Lubilam swoja prace mimo,ze ciezka.Najgorszy byl mobing ze strony kierowniczki.Wszystkie sie jej baly,zastepczynie tez.Kazda z nas przychodzila do pracy roztrzesiona a kierowniczka byla z tego dumna.Nie raz namawialam kolezanki zeby gdzies to zglosic ale kazda chowala glowe w piasek.Atmosfera nie do zniesienia.Meczylysmy sie tak 4lata i okazalo sie,ze kierowniczka awansuje na rejonowa.Radosc ogromna,ze w koncu bedziemy miec ja z glowy.Dostalysmy nowa kierowniczke i bylysmy zadowolone.Z checia szlo sie do pracy.Radosc nie trwala dlugo,bo zastepczynie skumaly sie z nia na tyle,ze owinely sobie ja wokol palca i ona sluchala tylko ich.Zaczela sie czepiac wszystkiego,zastepczynie ciagle zganialy wszystko co bylo nie tak na nas.Ona dopiero nas poznawala i pytala zastepczynie o kazda z nas,a one mowily co chcialy.Jakby bylo malo byla zmiana rejonow i dostalismy tak wredna rejonowa,ze w glowie sie nie miesci.Wiecznie wszystko bylo zle jakby sie czlowiek nie uwijal to i tak nie byla zadowolona.Ile osob zwolnila za byle co.Ile osob sie zwolnilo samych.Ja tez wkoncu zrezygnowalam,bo psychicznie nie dawalam rady.Fizycznie nie przeszkadzalo,ze sie narylam ale psychicznie to szok.

Eichmann

paszczak, gdzie jesteś ? znowu pod regałem ?

b.....

bardzo prosze o usunienie mojej opini z forum..

b...

Jestem pracownikiem Biedronki, jeśli chodzi o prace na sklepie to jestem bardzo zadowolona , wiadomo wszedzie trzeba się narobic by zarobić. wynagrodzenia też są ok. Ale od kiedy zmienił na sie kierownik sklepu mam czasami dość. Bo moja kierowniczka robi wszystko żeby zwolniona te osoby które jej sie nie podobają. A dokładnie np mnie kiedy pierwszy raz w żuciu zgłosiłam problem wyżej jej zachowania. I każda rozmowa jaka ma miejsce jest taka to to pracwonik jest wszystkiemu winień i że to on musi zastanowicz sie nad soba a nie kierownik. Ostatnia miałam taka sytuacje ze nawet chcąc mi zaszkodzić wyciąga brudy z przed lat i opinie wyssane z palca. nawet na swoim prywatnym forum czatowałam z koleżanka a a ona powiedziała ze napisałam to o pracownikach, gdzie tam nie było słowa o naszej firmie brak słów. czasami nawet nie wiem co robic juz w takich sytuacjach.

biedroneczka

nigdy nie wiadomo co napisac bo nigdy nie wiadomo kto to czyta.

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka