Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Deter

Jak wygląda praca w ochronie na tym obiekcie ?

Marzena
@Deter

I ja jestem ciekawa, jak w Biedronce wygląda praca w ochronie. To bardzo znany pracodawca, więc liczę, że ktoś nam szybko udzieli tych informacji. Pracowałeś już kiedyś w charakterze ochroniarza, czy to byłaby Twoja pierwsza praca w tym zawodzie?

Edie

Mogę trochę naświetlić sprawę odnośnie pracy w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins w Gorzowie Wlkp. Przepracowałem tam nieco ponad rok. Najpierw plusy: 1. w miarę dobre pieniądze jak na magazyn. Bez szału ale można te nawet 3 tysiące zarobić. Przy odrobinie szczęścia ale o tym później 2. Jak dla kogoś jest ważne to dostanie dwa razy do roku jakąś paczkę wartości 200zł na święta. 3. Ma dowóz do pracy busem . No ale zależy gdzie kto mieszka. I na tym plusy się kończą: Teraz minusy: 1. Wspomniane 3 tysiące można zarobić kompletując i wykręcając dobre wyniki. I jak wszystko pójdzie ok i system prawidłowo wyliczy wszelkie premie to możesz tyle dostać. Problem polega na tym że system co chwilę ma problemy z wyliczeniem właściwej pensji. I kończy się na tym ze zarobisz np. 2600zł na rękę. Operator wózka widłowego na wysokim składzie też ze 2700zł na rękę. 2. To wszystko , te zarobki, to oczywiście jak jesteś cały czas w pracy bez urlopu na żądanie czy chorobowego itp. A w pracy jest się tam świątek, piątek i niedziela. Praca we wszystkie święta , soboty, niedziele i na III zmiany. Jak ci wypada tak chodzisz. Jednym ciągiem możesz i być w pracy z 7-8 dni. Rekordziści mieli i 10 dni pod rząd. 3. Cały czas problem z wyrobieniem się i polecenie zostania na nadgodziny. Oczywiście nadgodzin ci od razu nie wypłacą tylko na koniec kwartału. Ale zawsze zdążą cię wysłać na wolne za nadgodziny. 4. Praca generalnie może być w normalnej temperaturze jak i w chłodni i mroźni. Tam temperatury to blisko zera i -18 stopni. Dość często jesteś rzucany z magazynu na magazyn. Raz możesz robić na chłodnym a potem na ciepłym a potem znowu na chłodny. Czyli łatwo jest się rozchorować. 5. Raczej nie masz tam swojego stałego zajęcia. Rzucają cię raz do jednej pracy raz do innej. Możesz kompletować, potem będziesz owijał, potem sprzątał, potem wywoził coś i tak cały czas. 6. Ciągłe zmiany grafiku. Jak dostaniesz grafik to nie myśl że tak będziesz sobie chodził. Bo za 2-3 dni już ci zmieniają na inne dni, inne godziny. Przeskakujesz z nocki na dniówkę. Z dniówki na nockę i z powrotem na dniówkę. Nie ma tak że chodzisz całymi tygodniami na jedną zmianę. 7. Nie dawać tam swoich numerów telefonów. Jak dacie to potem co chwila będą do was dzwonić i informować o tym że chcą ci zmienić grafik, że jutro masz przyjść do pracy albo że dają ci urlop. Obłęd. Były sytuacje kiedy dzwoniono kilka godzin przed i mówiono żebym nie przychodził żebym przyszedł na jutro albo jak miałem wolne żebym przyszedł dziś. 8. Ogólnie to jest tam ogromny bałagan. Nikt nic nie wie. Przełożeni niekompetentni. Kierownik nie jest w stanie wytłumaczyć ci np dlaczego dostałeś taką a nie inną wypłatę. Nie potrafi wytłumaczyć co z czego wynika i jak się wylicza., Tam nikt i nic nie wie. 9. Z przełożonych są specjaliści i kierownicy. Taki sam poziom reprezentują. Czyli żaden. Nie ma jakiegoś takiego normalnego wdrożenia pracownika do pracy. Wszystko jest szybko szybko. Nie ważne czy umiesz czy nie umiesz masz już robić. Zresztą dziś tam obowiązują takie zasady przy twojej pracy a jutro już mogą być inne. 10. Problem jest ze wszystkim nawet ze sprzętem do pracy. Wózków trzeba sobie szukać. Sprzęt skanery do kompletacji częściowo nie sprawny. 11. Jest tam bardzo duża rotacja ludzi. Cokolwiek chcesz się dowiedzieć to przeważnie nikt nie zna odpowiedzi. Np w takich rzeczach jak jakieś sprawy kadrowe, płacowe czy prawne. Podsumowując jest to duży kołchoz, duży bałagan i niekompetentni przełożeni. Nie polecam.

Marzena

Dzięki za szczegółową opinię. A możesz wyjaśnić, na czym polegają te ruchome premie? Będę wdzięczna za więcej informacji o pracy w Biedronka.

Xxx
@Edie

To samo dzieje się na magazynie w Kostrzynie. Wypłaty coraz mniejsze, a pracy i nadgodzin coraz więcej. Niedługo ludzie będą sobie rozstawiać hamaki przed firmą, bo się nie opłaca wracać do domu. W 4 dni zrobisz 5,bo jest tyle nadgodzin.

haha
@Edie

Ty jakim cudem wy tyle zarabiacie ja dostaje na sklepie w nocy prawie 3k do ręki. Tyle że nie mam z kim gadać (usunięte przez administratora)

haha

proszę się leczyć :D

tulipan

Bardzo prosiła czy możliwe by było aby ktoś bardziej dbał o sklepy biedronki i o ty żeby były towary te co dacie co są co mają być i przyjść żeby były i żeby nigdzie nie pisać nie dzwonić i błagać o nie żeby się znów pojawiły bo to jest takie trochę przykre pietajcie o tym bardzo proszę i do usłyszenia pa pa pietajcie co pisałam bo to ważne serio to jest fajnie jak się wchodzi i zawsze kupi co się chce a jak brak to utno mi....BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO

Burza

Ten kto rządzi biedronka to jakiś egoista lub nierób żeby non stop produktów brakowało w całej Polsce wstyd nastawia sklepy a potem nic w nich nie ma to GODNE POGARDY SZKODA SLOW!!!! Nikt nie powinien dać wam dać żadnej dobrej o po ini nigdy!!!! To wstyd takie EXCESY robić!!!!

Erwin

Może ktoś słyszał o rekrutacji w firmie? Jakieś podpowiedzi przydałyby się.

szukający pracy

Jaki jest system pracy na magazynach w Kostrzynie.

Czarus

Witam. Jakby ktoś chciał na kierowcę do CD Gorzów biedra to odradzam. Praca po minimum 9godzin a zazwyczaj 10 i nawet do 15 dziennie. Dwie trasy po ok 200-250km.czyli dziennie nawet 500km się robi. Ciągle ssa opóźnienia na zaladunkaxh i stoisz jak (usunięte przez administratora) na placu bo nikt ci nie powie ile jest opóźnienia. Zarobki na poziomie 4000tys netto. A po 6 cyklach to już nie wiesz jak się nazywasz a pauze to z zegarkiem w ręku możesz liczyć. Nie polecam za te pieniądze.

Robert
@Czarus

Czy praca na stanowisku kierowcy jest tylko od poniedziałku do piątku, czy również w weekendy? Kierowca w firmie Jeronimo Martins Biedronka zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, czy może zlecenie? Sprecyzuj, jak to wygląda.

nicoś

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki?

yeti
@nicoś

Czy praca na komisjonowaniu jest ciężka?

Robert
@yeti

Zamierzasz aplikować do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Może już aplikowałeś i jesteś po wstępnych rozmowach z przyszłym pracodawcą? Podziel się z nami tym, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Agnieszka

@Człowiek z Europa, poza przedstawionymi przez Ciebie zarobkami można jeszcze dodatkowo otrzymać nagrody bądź premie za rzetelną pracę na rzecz firmy Jeronimo Martins Biedronka? Jak dokładnie wygląda grafik pracownika zatrudnionego w tej firmie? Jest on elastyczny i w razie niepasującej zmiany można przyjść na inną, czy raczej trzeba stosować się do rozpiski w 100%?

Człowiek z Europa

Oni szukają tylko ludzi niewolnikiem pracę w soboty oraz nocne zmiany, I niedzieli na poniedziałek ....po 1700 netto a to jest politika Polska...

Agnieszka

@jerzy m., wątek dotyczy firmy Jeronimo Martins Biedronka, która ma swój sklep w miejscowości Kostrzyn, więc na przyszłość, proszę, aby wypowiadać się bezpośrednio o warunkach i sytuacjach z tej lokalizacji. @Pavlito, nie jestem rzecznikiem firmy Jeronimo Martins Biedronka jedynie osobą, która stara się uzyskać informacje o warunkach pracy, które oferuje ta firma nowo zatrudnionym oraz obecnym pracownikom. Ma to na celu pomoc osobom, które rozważają podjęcie pracy w tym miejscu. Dzięki Waszym opiniom mają szeroki obraz tego, co mogą spotkać pracując u tego pracodawcy.

Agnieszka

@Maja, informacja o tym, że 13 lipca będą w sprzedaży zeszyty była umieszczana na gazetkach reklamowych firmy Jeronimo Martins Biedronka? Zapytałaś pracowników sklepu, dlaczego wciąż tych zeszytów brakuje? @Taanet, może swoje uwagi względem poziomu jakości sklepu warto zgłosić kierownictwu, które jest odpowiedzialne za funkcjonowanie danego sklepu firmy Jeronimo Martins Biedronka? @pavlito, firma Jeronimo Martins Biedronka informowała, co jest powodem takiego opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia za zeszły miesiąc? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Pavlito
@Agnieszka

A pani jakiś rzecznik? Miały być najpóźniej 22. Jest 22, a pieniędzy na koncie nie ma.

jerzy m.

Biedronka-Bytom Odrz. 20.08.2018 godz14 dot.kier.zmianowy P.Kamila to osoba obdarzona szczytem arogancji. reklamowałem niezgodność cenową paragon-wywieszka przy artykule spotkałem sie z niekończącym się słowotokiem z jej strony,że jakoby jestem osoba nie lubiana przez personel ciągle reklamujaca ten problem (nie sądze aby była to prawda żadna z osób personelu tego nie potwierdzi,a jestem znana ipogodną w wieku 77 lat) Nie chciała pozwolić mnie cokolwiek powiedzieć zarzucając mnie niegrzecznezachowanie Po wyjasnieniu zwruciła mnie różnice cenowa bez przeprosin.

pavlito

Jeśli oszczędza się na pracownikach , to nigdy nie będzie porządku na sklepie. Niezadowoleni klienci niech zgłaszają swoje uwagi kierownictwu lub na infolinii. Ja pracuję na umowę zlecenie. Mamy 17 sierpień , a ja jeszcze nie otrzymałem wynagrodzenia za lipiec Brakuje rachunku. Trudno paniom księgowym pomnożyć liczbę godzin przez stawkę godzinową brutto i wyliczyć z nich kwotę netto. Jesteśmy traktowani jak pracownicy drugiej kategorii. Brak własnej szafki, butów roboczych. Kobiety przebierają się z facetami. Wykonujemy tą samą pracę, co osoby na umowę o pracę, a nawet i więcej, bo przecież większość tam paląca i chodzi na papierosa kilka razy w ciągu dnia. Nie polecam tak nierzetelnej firmy.

Taanet

Nigdy nie pisałam swoich opinii ale dzisiaj już przelało się. W Biedronce jestem kilka razy w miesiącu ale jak już jestem to zawsze jest bałagan, w jednej ze sklepów w Szczecinie można bardzo często brodzić przy lodówkach w wodzie, na półkach brakuje często towaru lub cen. Biedronka ma pseudo " promocje" na którą i ja się nabrałam. W gazetce jest promocja ale z haczykiem w regulaminie tylko kto czyta regulamin zanim pójdzie do sklepu. Na wyprzedażach są rzeczy w tej samej cenie co w sklepie były mimo że jest wielki napis z rabatami. Sami strzelacie sobie w kolano. Ja na pewno się u was nie pojawię!

Agnieszka

@Maja, skąd takie przypuszczenie o rzekomym opóźnieniu w dostawach tego produktu w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Byłaś w sklepie i brakowało tego produktu, dlatego zdecydowałaś się na dodanie komentarza? Napisz coś więcej w tym temacie.

Maja
@Agnieszka

BYlam a w biedronce miały być zeszyty od 13.07 przyszłam z samego rana a tam nic jestem zawiedziona nasza biedronka kostrzynska

Maja

Czy w biedronce w kostrzynie jest opóźnienie co do dostawy wszystkich zeszytów?

Agnieszka

@Zofia Slezakiewicz, czy zgłaszałaś ten fakt kierownictwu Jeronimo Martins Biedronka w danej lokalizacji? @PrzodownikPracy, czyli z tego co piszesz można odnieść wrażenie, że kwestia otrzymania premii za pracę w firmie Jeronimo Martins Biedronka nie jest w żaden sposób uzasadniona? Nie ma wytycznych i warunków otrzymania tego rodzaju dodatku do pensji podstawowej? Sprecyzuj, proszę, tą informację. @Niezadowolona klientka, dziękuję za wyrażenie Twojej opinii z poziomu klienta sklepu Jeronimo Martins Biedronka. Możesz w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć sytuację o której wspominasz w swoim komentarzu? Co dokładnie wpłynęło na to, iż masz takie zdanie na temat kierownika sklepu w tej miejscowości?

Niezadowolona klientka

Pani Kierownik z Jastrowia jest osobą arogancką i bardzo nie uprzejmą.Powołuje się na regulaminy,a gdy klient prosi by je wskazała ona każe dzwonić na infolinię.Gdy są promocje na dany towar ten zalega na magazynie.Nie potrafi utrzymać należytego porządku na sklepie.Szkoda że ma taką manię wyższości ale niech ta pani zejdzie na ziemię ponieważ jest tam tylko pracownikiem.

Bogna
@Niezadowolona klientka

Popieram. Też się spotkałam z arogancką tej Pani.Uwazam że Pani R nie powinna być na tym stanowisku.Klienta trzeba traktować z szacunkiem A ta pani tego nie potrafi. Szkoda bo to jedna biedronka w Jastrowiu. Oczywiście powiat złotowski.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka