Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

ccc

A jak wygląda praca w biurze w CD Kostrzyn?

Magazynier

Lubartow tworzy zgraja plecakow wywalaja ludzi wsadzaja swoich ... ukochana koordynatora lata po stanowiskach jak chce :-) a sekretarka z biura dyrektora idzie do planowania. Kierownik ktory przyjechal z daleka to swietny facet drugi ... brak slow a jego specjalisci ....

lala

WITAM,ILE ZARABIA NA RĘKE OPERTOR NA PRZYJĘCIU I WYSYŁCE ?

uki

ta.super,1600.moze.1800 plus-umowa.o.prace ale.grafik.mozesz.zapomniec.o.rodzinie.czy.dodatkowej.pracy pupilki,kierowniczki.dostaja.dzienna.wczesne.zmiany.dodatkowo.siedzisz.na.piewrszej.kasie.zapiepieprz.na.maxa,a.reszta.drapie.sie.po.jajach.lazac.po.sklepie.zyc.nie.umierac,dostawy.tez.ciezka.fizyczna.praca.a.szefostwo.kafke.popija sa.tez.nocki,jesli.nie.masz.dojazdupowrotu.na.ta.godzine.nikt.nie.pomoze jesli.nie.ufasz.nikomu.tu.jestes.na.wygranej.pozycji.nikomu.nic.nie.mowic-moze.pojdziesz.na.zwolnienie.i.je.pociagnaiesz.to.wtedy.pozyjesz,jak,60%procent.pracownikow.ktorych.tu.realnie.nie.ma.teoretycznie.na.grafiku.sa

AciD

To ja może trochę o CD Modlnica napiszę. Komplet praca 12-20, 21-5 rano. Żeby coś więcej zarobić trzeba, albo biegać jak z silnikiem rakietowym w d.., albo włazić 'specjalistom' do d... żeby trafić na normalny dział gdzie jesteś w stanie na luzie normę do premii wypracować. Ogólny bałagan od stanowisk kierowniczych aż po sam komplet, przeważnie zawala ktoś inny premii nie dostają ci z kompletu. Chorować nie wolno, bo to be jest, jak 2 razy w roku na l4 powiedzmy na przestrzeni 3 miesięcy pójdziesz to możesz spodziewać się wypowiedzenia. Normalka że w grafiku dostajesz i masz 7-12 dni pracy pod rząd dzień wolnego 3 dni pracy 2 dni wolnego i tak dalej... Normalką też jest że jak masz jakieś wybicie za nadgodziny przychodzisz do pracy i nagle masz wolne bo za dużo ludzi mają. Przyjęcia i wysyłka, trochę lepiej, ale różowo nie jest. Operatorzy przeważnie na dzień dobry nie mają wózka bo akurat przyjęcia ich potrzebują, co za tym idzie komplet nie ma produktów na lokacjach, a co następne nie wyrabia norm... Bardzo rozbudowany system kar -% do premii. Nagminne produkowanie błędów przez porto które dokłada w trakcie realizacji zamówienie pozycje kompletowi, tylko że skanery tego nie aktualizują w czasie rzeczywistym. Praca dobra dla kogoś kto nie chce mieć życia prywatnego, niczego nie zaplanujesz, potrzebujesz wolnego np. na wesele idziesz 3 miesiące wcześniej że potrzebujesz tego i tego wolne, marne szanse że dostaniesz bo 3 dni przed powiedzą ci że za dużo osób jest na chorobowym i masz przyjść do pracy. Grafik ustalany tylko na miesiąc do przodu, nic więcej nie zaplanujesz. Specjaliści na dole nie mają często pojęcia o pracy i nie słuchają tego co im podpowiadają ludzie z paro/paro-nastoletnim doświadczeniem w pracy na magazynach. Kierownik zmiany jest w stanie naobiecywać cudów żeby się człowiek nie zwalniał przed "gorącym" okresem, a następnie potrafi większość takich osób zwolnić zaraz po takim okresie 'bo i tak chcieliście odejść'. Tak po za tym przeważnie ma większość głęboko w d... Zarobki, podstawa 1600zł netto. Premie w zależności jaką normę wyrabiasz - kary za błędy przeważnie 300zł-1300zł brutto w przypadku najlepszych na odpowiednich działach. To komplet. Operatorzy, przyjęcie/wysyłka miała inny system premiowania ~2000zł netto w sumie podstawa+premia. Wypłata zawsze na czas, nawet czasami wcześniej. Multisport za 50zł na 2 miesiące, bony na zakupy w biedronce z okazji świąt(na boże narodzenie było to 300zł brutto).

gosc

Witam pracowalam w biedronce 6 lat.Lubilam swoja prace mimo,ze ciezka.Najgorszy byl mobing ze strony kierowniczki.Wszystkie sie jej baly,zastepczynie tez.Kazda z nas przychodzila do pracy roztrzesiona a kierowniczka byla z tego dumna.Nie raz namawialam kolezanki zeby gdzies to zglosic ale kazda chowala glowe w piasek.Atmosfera nie do zniesienia.Meczylysmy sie tak 4lata i okazalo sie,ze kierowniczka awansuje na rejonowa.Radosc ogromna,ze w koncu bedziemy miec ja z glowy.Dostalysmy nowa kierowniczke i bylysmy zadowolone.Z checia szlo sie do pracy.Radosc nie trwala dlugo,bo zastepczynie skumaly sie z nia na tyle,ze owinely sobie ja wokol palca i ona sluchala tylko ich.Zaczela sie czepiac wszystkiego,zastepczynie ciagle zganialy wszystko co bylo nie tak na nas.Ona dopiero nas poznawala i pytala zastepczynie o kazda z nas,a one mowily co chcialy.Jakby bylo malo byla zmiana rejonow i dostalismy tak wredna rejonowa,ze w glowie sie nie miesci.Wiecznie wszystko bylo zle jakby sie czlowiek nie uwijal to i tak nie byla zadowolona.Ile osob zwolnila za byle co.Ile osob sie zwolnilo samych.Ja tez wkoncu zrezygnowalam,bo psychicznie nie dawalam rady.Fizycznie nie przeszkadzalo,ze sie narylam ale psychicznie to szok.

Eichmann

paszczak, gdzie jesteś ? znowu pod regałem ?

b.....

bardzo prosze o usunienie mojej opini z forum..

b...

Jestem pracownikiem Biedronki, jeśli chodzi o prace na sklepie to jestem bardzo zadowolona , wiadomo wszedzie trzeba się narobic by zarobić. wynagrodzenia też są ok. Ale od kiedy zmienił na sie kierownik sklepu mam czasami dość. Bo moja kierowniczka robi wszystko żeby zwolniona te osoby które jej sie nie podobają. A dokładnie np mnie kiedy pierwszy raz w żuciu zgłosiłam problem wyżej jej zachowania. I każda rozmowa jaka ma miejsce jest taka to to pracwonik jest wszystkiemu winień i że to on musi zastanowicz sie nad soba a nie kierownik. Ostatnia miałam taka sytuacje ze nawet chcąc mi zaszkodzić wyciąga brudy z przed lat i opinie wyssane z palca. nawet na swoim prywatnym forum czatowałam z koleżanka a a ona powiedziała ze napisałam to o pracownikach, gdzie tam nie było słowa o naszej firmie brak słów. czasami nawet nie wiem co robic juz w takich sytuacjach.

biedroneczka

nigdy nie wiadomo co napisac bo nigdy nie wiadomo kto to czyta.

k.kaja

Nie obchodzi mnie sytuacja pracownikow umazam iz zyja tam jak w cyrku sa wytresowani by klamac a klientow jak juz przyjdzie co do czego musza z usmiechem na twarzy potraktowac jak niewidzialnych lub jak smieci Wiec mam pyt tresuja was na tych szkoleniach i w sadzie pod grozba odebrania wam premi karza wam klamac?

ankaa

Witam, w przyszlym tygodniu zaczynam prace w biedronce-chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają pierwsze dni szkolenia-składałam cv na kasjer-sprzedawca. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje

jaaaaaaaaa

witam w wydminach na mazurach otwiera sie biedronka chcialabym tam sie starac o prace ale nie ma zadnych informacji wiecie cos??

szybka

Cd Lubartów.Jest kilka osob dziobaki,podpiernicza kazdego obojetnie z jakiego dzialu jestes - a wladza to lubi.W pracy masz się poruszać najlepiej biegiem,nie ważne ze zrobisz tyle samo w normalnym tempie.Nie ważne są twoje umiejętności i doświadczenie.Nie podpasujesz kier.,specjalistom,dyrekcji,koordynatorom-lecisz z pracy.Nawet nikt nie powie Ci ze musisz coś zmienic,żadnej rozmowy o Twoich bledach.

cukalo31

Cześć, poszukuję osób pracujących w tym sklepie chce zasięgnąć opini, mój mail: cukalo31@gmail.com

hp

W DC 08 Kostrzyn na kompletacji potrzebne są dwie rzeczy. 1. Znajomości aby dostawać porządne zlecenia 2. Najlepiej byc maszyna 220 da sie wyrobic nie biegając ale za 220 normy nie ma premii. W sumie to premii mozna sie latwiej pozbyć niż się wydaje, wystarczy 1dzien L4, lub "bo kierownik Cię nie lubi". Zero sprawiedliwości w tej firmie mozesz na p08 robić średniej 270 miesięcznie i mieć 15 bledow a na wyższy dzial pojdzie znajomy znajomego kierownika.

ui

Witam, Chciałbym poznać Państwa opinie na temat pracy na stanowisku kierowca C+E w Kostrzynie: zarobki, atmosfera itp.

ojoj

Jedna wielka masakra pracownicy nie wykwalifikowani cwaniactwo przerost pracowników nad stanowiskiem reasumując banda chlopkow mało inteligentnych

praca....

Ja tego nie ogarniam... ktos pisze zeby uciekac i wgl to czemu sam tago nie robi.. powiem tak, praca nie jest zla.. wszystko zalezy kto jak postrzega prace, sa osoby ktore mysla ze usiada i 8 godz przeleci a sa osoby na prawde pracowite i beda sie starac zamiast narzekac... i ci ludzie ktorzy pisza zeby tam nie pracowac tak na prawde boja sie o swoj etat, boja sie ze przyjma nowych ludzi a ich (usunięte przez administratora)tak jest prawda. wszedzie trzeba sie narobic...

oli

Pracuję w biedronce trzy lata, i o3 za duzo!masakra brak słów (usunięte przez administratora) Od pół roku zero wolnych weekendów,kierowniczka widzi tylko czubek własnego nosa,urlop można brać wtedy kiedy pasuje pani kierownik nie tobie,grafik zmienia się 15 razy w miesiącu,jeśli chcesz wolny dzień bo masz np.do lekarza to pani kierownik powie że grafik to nie koncert życzeń !przerwa raz w tygodniu jak się uda,wracasz do domu zarobiony na maksa,3 dni na rano i cały miesiąc poobiedzie(usunięte przez administratora)!biedronka,ach biedronka!codziennie niskie ceny!kosztem naszego zdrowia,nerwów i braku czasu dla rodziny!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka