Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Niezadowolona klientka

Pani Kierownik z Jastrowia jest osobą arogancką i bardzo nie uprzejmą.Powołuje się na regulaminy,a gdy klient prosi by je wskazała ona każe dzwonić na infolinię.Gdy są promocje na dany towar ten zalega na magazynie.Nie potrafi utrzymać należytego porządku na sklepie.Szkoda że ma taką manię wyższości ale niech ta pani zejdzie na ziemię ponieważ jest tam tylko pracownikiem.

Bogna
@Niezadowolona klientka

Popieram. Też się spotkałam z arogancką tej Pani.Uwazam że Pani R nie powinna być na tym stanowisku.Klienta trzeba traktować z szacunkiem A ta pani tego nie potrafi. Szkoda bo to jedna biedronka w Jastrowiu. Oczywiście powiat złotowski.

Dres

Centrum logistyczne biedronka Gorzów.To jest masakra jeden drugiego (usunięte przez administratora) .Nowy kierownik w pomarańczowej bluzie to burak , który nie ma pojęcia o niczym .KASA ZA TAKIE RYCIE MARNA .Ogólnie młyn totalny .

Drifftt
@Dres

To prawda , jedno wielkie nie porozumienie które nie powinno mieć miejsca , specjaliści to dno , zastanawia mnie kwestia czy to ludzie po tak zwanej znajomości czy ludzie z łapanki . Ogólnie mocno nie polecam tego miejsca które nie sprzyja wogóle w rozmowuj a nie mowie o zarobieniu tu dobry pieniedzy

Chwastu
@Drifftt

Kilka słów o centrum dystrybucyjnym Biedronki w Gorzowie dla tych którzy chcieliby tam popracować. Nie trzeba wcale przychodzić do centrum żeby zobaczyć jak działa takie centrum i jak wygląda w nim praca. Wystarczy przyjść do którejś z Biedronek w Gorzowie czy okolicy żeby zobaczyć o co chodzi. Jak działa centrum i jakie są kompetencje ludzi kierujących tym centrum, to tzw menadżerowie, można zobaczyć na przykładzie zaopatrzenia gorzowskich Biedronek. Chyba każdy widział w ostatnich miesiącach jak wyglądają puste półki w Biedronkach i ciągły brak towaru? To tak wyglądają kompetencje ludzi zarządzających centrum. Ci sami ludzie będą kierować twoją pracą jak się tam zatrudnisz. Bo od czasu jak otworzyli to centrum to w sklepach Biedronki nie ma towaru. A twoja praca będzie tak wyglądała jak pań zatrudnionych w sklepach. Czyli niepełna obsada , 2-3 osoby na sklepie, i 10 minut na kasie, jak kolejka się zmniejszy to biegiem na wykładanie towaru. Bo centrum ma cały czas problem z ludźmi. A raczej ich utrzymaniem. Odkąd cudowny system zaczął wyliczać premie. Jak Pani zadzwoni z kasy że znowu kolejka to znowu biegiem kasować. W międzyczasie polecieć wyciągnąć pieczywo z pieca, pozamiatać, wynieść kartony itp. I tak samo wygląda to na magazynie. Nie myśl że dostaniesz jak w innych firmach zadanie i będziesz np. coś układał czy woził całą zmianę. Będziesz rzucany i tu i tam. W zależności od tego jak się komu zachce i co się komu uroji. I możesz co godzinę być w innym miejscu i robić co innego. Tak że o spokojnej pracy zapomnij. O tym że skupisz się na jakimś zadaniu również zapomnij. Na centrum generalnie ogromny bałagan i rozgardiasz. Setki palet z towarem zalegającym bo nie wysłanym. Bo kadra kierownicza nie potrafi tego wysłać. Nie potrafi ustawić w sposób logiczny działań magazynu żeby mógł on pracować jak należy. Zresztą trudno od nich czegoś wymagać. Pojawiają się i znikają. Wystarczy powiedzieć że od czasu otwarcia magazynu w Gorzowie czyli 8 miesięcy temu, zwolniło się bądź zostało zwolnionych już 5 kierowników, jeden dyrektor i kilkudziesięciu pracowników. Oczywiście wymiana kadry zawsze w największej tajemnicy. Teraz pozbywają się specjalistów i inspektorów. Zawsze bez jakiegokolwiek uzasadnienia. To nie jest miejsce pracy jeżeli ktoś myśli o stabilnym zatrudnieniu. Potem przyjeżdżają jacyś z innych miast na tak zwane wsparcie. I tak wspierają że chodzą i błędnym wzrokiem patrzą na to wszystko i zadają głupie pytania, nie wiele rozumiejąc z tego co się wokół nich dzieje . Jest taki jeden w pomarańczowym polarze. Zresztą specjaliści i inspektorzy , może nie wszyscy, to to samo ludzie z łapanki bez jakichkolwiek kompetencji, umiejętności i doświadczenia. Była akurat potrzeba to zrobili z niego speca od kierowania ludźmi. A że on nie ma o tym pojęcia to nie szkodzi. On ma gonić ludzi do pracy i patrzeć żeby nikt na chwilę nie przystanął. Teraz nastał czas pracowników z Ukrainy. Zresztą to było wiadome od samego początku. Od otwarcia centrum były już książki instruktażowe po ukraińsku. Kolejne miejsce pracy organizowane przez zagraniczną firmę dla Ukraińców na ziemi polskiej. Tak samo jeżeli chodzi o pieniądze. Nigdy się nie dowiesz dlaczego tylko tyle dostałeś albo nie dostałeś w ogóle premii. Powiedzą ci że system tak wyliczył. Za każdym razem jak wchodzisz do pracy to jesteś sprawdzany alkomatem czy jesteś trzeźwy. Poza kierownikami. Bo jak wiadomo kierownicy nie piją. Tak samo każdorazowe wyjście z magazynu jest się kontrolowanym przez ochronę na wypadek kradzieży. Poza oczywiście kierownikami. Bo jak wiadomo ci nie kradną. W trakcie pracy również musisz być przygotowany na to że przyjdzie do ciebie ochrona i zrewiduje cie przy wszystkich w celach sprawdzenia czy czegoś nie przywłaszczyłeś. Taka to firma. Tak czy inaczej nie polecam.

PrzodownikPracy
@Chwastu

Akurat sprawa rewizji najmniej ważna. Taka polityka i tyle. Cała reszta się zgadza. Człowiek może pracować sumiennie, a system stwierdzi, że premia się nie należy albo należy, ale taka, która na ten system zmianowy i daną pracę jest śmieszna lub wręcz uwłaczająca :) Tu jest największy problem, bo człowiek co miesiąc musi martwić się, czy dostanie należne mu pieniądze. Kierownictwo nie wie tak naprawdę, dlaczego premia wygląda tak, a nie inaczej. 60% jak i nie więcej odejść z pracy spowodowane jest właśnie tym problemem. Poza kierownikiem, o którym wspomniałeś, do reszty nowej kadry nie można mieć zastrzeżeń. Nie chce nikogo bronić, ale nowy system i każdy potrzebuje czasu na ogarnięcie tematu.

Zofia Slezakiewicz

Dnia 8 czerwca 2018 w sklepie Biedronka w Warce kupiłam konserwy mięsne Nasze Smaki po 5,45 sztuka. miesiwo w sosie własnym, nr serii L 1398,termin ważności. 01.02.2020. Konserwa jest zrobiona z knura lub maciory tj. niejadalna. Kto mi zwróci za 3 słoiki tego świństwa.? Pozdrawiam.

Agnieszka

Na forum użytkownicy piszą opinie o sklepie Biedronka, a to forum służy do wrażania opinii o pracodawcy. Czy możecie napisać coś więcej o pracy sprzedawca - kasjer? Jak przedstawia się kwestia umów i wynagrodzenia? Jak wygląda system czasu pracy, nadgodziny? Czy firma oferuje dla swoich pracowników jakieś benefity pozapłacowe? Jak wygląda atmosfera w pracy? Podzielcie się tymi informacjami.

Darek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Kto wymyślił zmiany w ustawieniu towarów przecież to jest jeden obłęd, chemia na plecach spożywki, ogólne pomiesza ie towarów. Do tej pory było przejrzyście a obecnie to jest do kitu, proszę o powrót.

anitaslupsk

witam Do niedawna sklep Biedronka, był moim ulubionym punktem robienia zakupów . Tanio , czysto , wszystko na miejscu. Od pewnego czasu zmienia się załoga i muszę stwierdzić , na gorsze. Pani kasjerka jest grubiańska , złośliwa . Miałam ku temu w dniu 17.05.2018 r ok godz 19:30 się przekonać , że czas i pora , zmienić punkt robienia zakupów. Kierowniczka tej zmiany, również nie przejawia chęci utrzymania sprzedaży, dzięki klientom . Informuję , że punktem ww jest B4234 76-200 Słupsk ul 11 Liatopada 11 kasa nr 1 kasjer nr 3 . Cieszy jedynie fakt , iż nie jest to jedyna Biedronka w Słupsku

Agnieszka

@Dres Proszę nie obrażać innych osób na forum, jest to niezgodne z regulaminem. Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach, czy mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź i podać konkretne przykłady? Dlaczego negatywnie oceniasz kompetencje swojego przełożonego? Co według Ciebie może pozytywnie wpłynąć na atmosferę w firmie?

Agnieszka

@Pies Czy mógłbyś rozwinąć swoje pytanie dotyczące dostarczania produktów? Myślę, że dla większości osób pracujących dla Jeronimo Martins Biedronka jest ono niezrozumiałe. Przypominam również, że pytania powinny dotyczyć warunków zatrudnienia. To forum na temat rynku pracy. Nie poruszamy na tym forum spraw związanych ze strategią sprzedażową firmy. Takie pytania powinieneś kierować do rzecznika prasowego firmy Jeronimo Martins Biedronka. @ndgjk Czy pytałeś wprost pracodawcę o to, kiedy otrzymasz umowę? Być może trzeba było nieco cierpliwości. To duża firma zatrudniająca wielu pracowników, czasami ktoś nas może przeoczyć i może warto o sobie w tej sytuacji przypomnieć? @nicoś @Kierowca Praca dla Jeronimo Martins Biedronka jest ostatnio tematem bardzo na czasie. Jest spore zainteresowanie ofertami pracy. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z pracodawcą telefonicznie i spróbować zapytać go wprost o warunki.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Jeronimo Martins Biedronka. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Pies

Wiele pytań bez odpowiedzi. Czy pracownicy mogą odpowiadać? W jednym ze sklepów biedronki "zgnojono" niepełnosprawnego. Czy Waszym zdaniem firma Biedronka rozumie misję: dostarczanie produktów na POLSKIM RYNKU? Co pracownicy o tym sądzą?

Kierowca

Witam. Chciałbym zatrudnić się na magazynie biedronki w Kostrzynie Wlkp. jako kierowca c+e. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda taka pracy tzn. Po ile godzin się pracuje, ponieważ w ogłoszeniu jest napisane "codzienne powroty do domu" no i czy faktycznie płacą tyle ile piszą czyli od 4000 do 6000 netto? Za wszystkie odp. Z góry dziękuję i pozdrawiam

ndgjk

Nie polecam pracy jako magazynier cd kostrzyn . To co się tam dzieje to jakaś masakra . Wykorzystujawnia ludzi jak ttylko mogą obiecują po uplywie okresu próbnego (3msc) umowę o pracę a tak naprawdę to nie wiadomo kiedy dostaniesz..

Miro

Podpowiedzcie czy warto aplikować ? Jacy ludzie tu pracują?

bunt...

Witam. Napiszę o podejściu kierowniczki w biedronce Kostrzyn do klientów : przy płaceniu za zakupy bonami był problem z naliczeniem rabatu - Pani kasjerka prosi o pomoc kierowniczkę .A ona na to że nie wie jak to zrobić i nie ma czasu. Kasjerka każe mi poczekać żeby to jakoś sprawdzić ale ile można czekać jak kolejka jest na pół sklepu, a kierowniczka ma to gdzieś . Okazało się, że w innych sklepach tej sieci rabat za płatność bonami był naliczany bez problemu. Więc chyba w Kostrzynie potrzebne jest dodatkowe przeszkolenie kierowników w tym zakresie i przy okazji należy przypomnieć paniom kierowniczkom że do każdego należy podchodzić z szacunkiem a nie olewką.

roman

chcialbym napisac pare slow na temat biedronki w pobiedziskach - otoz przyjechalismy dzis na zakupy i co sie okazalo - nici z zakupow bo nie bylo gdzie auta zaparkowac chociaz biedronka dysponuje dwoma parkingami ,zaparkowalem na chwile na drodze i pofatygowalem sie policzyc auta bylo ich 78 a w sklepie moze kolo 30 klientow wiec czyje te auta k....a -podpowiem -to sa auta ludzi ktorzy jada dalej do pracy pociagiem wiec poco ten znak przed parkingiem ze tylko do klientow biedronki i postoj do jednej godz. dodam ze byla godz 10 rano-ale nie moja strata pojechalismy na zakupy do innego sklepu i wiecej razy tu nie przyjedziemy

emek

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki

Damian
@emek

witam i jak tam wiesz coś na temat tej pracy ?? bo też chętnie bym się dowiedział daj znać jak cos wiesz mój adres dymasek2@wp.pl

emek

Agnieszka

@Mambo, dlaczego? Powiesz coś więcej w tym temacie?

pl

Te 2000 netto na umowę zlecenie to piraszka

what

A jaka teraz panuje atmosfera, może wiecie? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka