Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

mona

Pracowałam od samego początku jak powstało DC 08 w Kostrzynie...żeby zarobić trzeba było się narobić,no ale za leżenie nigdzie nie chcą płacić.Zarabiałam niezle.Niestety zachorowałam i od kilku lat już tam nie pracuje.SZKODA :( ale niestety.Co do wpisu o godzinach pracy to radze dokładnie przeczytać regulamin zakładu.W nim pisze na jakich zasadach jest się zatrudnionym.Czytajcie zanim podpiszecie!!!!Pracowałam i czasami było ciężko ale praca z niektórymi ludzmi....nikt wspomnień nie zabierze-a jest co wspominać.Ludzie się liczą.POzdrawiam DC 08 w Kostrzynie.

kubaaa

HMM Powiem tak. Dostajesz się na kompletacje Do szanownego kierownika " PEPOL" to współczuje. Robi co tylko chce z Tobą jest tzw przyjdzie poda cie ręke pogada o pogodzie a po chwili z usmiechem na ustach da ci grafik w którym nie masz ani jednego weekendu wolnego i wolne w wtorki i środy. Norma 220 na spożywcze po 3 miesiącach dasz rade ja wyrobić ale musisz dosłownie biegać a jak to osiągniesz to robią cie w (usunięte przez administratora) na niej i koło sie zamyka. Jedna przerwa na cmika chyba że masz dobre układy to nic tobie nie mówią to samo z zleceniami jedni maja dobre drudzy fatalne przypadek ? wątpie.Nadgodziny smiech na sali liczysz sobie dokładnie że masz 6 nadgodzin masz skończyć o 18 koniec kompletacji o 15 pytasz sie brygadzisty czy możesz isć bo masz 6 nadgodzin i jest sobota on odpowiada że zostało tobie 30 minut nadgodzin zostaje się tylko uśmiechnąć i pokazac środkowy palec. Plusy dobry dojazd nie ma 1400 na reke tylko 1800 z obiadem bus z gniezna za Free. Podsumuje. (usunięte przez administratora). Praca tam to ostateczność max na pół roku bo jak będziesz dłużej pracował to plecy Ci siądą nie mowie o nogach(usunięte przez administratora) NIe polecam

PRaca

Kompletujący ma 1800 zł na rękę,premia jesli nie robisz błędów to co miesiąc możesz spokojnie dodatkowe 500 zł wyciągnąć,przy normie 250:) ale premie możesz nawet wyrobić max 2000 zł ale wtedy norme byś musiał zrobił wysoką,na chłodni idzie najwiecej premi zgranąć bo na P08 na towarach suchych,to się byś (usunięte przez administratora)prędzej

Mer

Czy ktoś jest w stanie przybliżyć prace kompletujacego? Ile sie zarabia i jak z tą premia jest?????

yeziek CD Skarbimierz
@Mer

To wszystko zależy od Twojego podejścia do pracy w CD. Kompletacja nie jest ciężką ani lekką pracą. Jak nie pracowałeś jako magazynier to warto spróbować. Najważniejsze nie są opinie na tym forum, ani różne dobre i złe wpisy ludzi którzy opinię o CD Jeronimo Martins określają na swoim przykładzie. Pracuję w CD Skarbimierz w woj. Opolskim i jestem pozytywnie nastawiony, ponieważ to TOBIE ma sprawiać to satysfakcję.

MK

Powiem wam że ja pracuję w sklepie 10 lat i nie narzekam socjalne jest super fakt praca ciężka ale myślę że jak ktoś chce pracować to nie ma to więkrzego znaczenia, no chyba że ktoś woli pracować po 12 godzin u prywaciarza a na emeryturze jeść chleb ze smalcem.

mmm

:( ja też pracuję w Biedronce i mam dość tej roboty. (usunięte przez administratora) i każdy patrzy tylko na swoją (usunięte przez administratora)!wielkie wymagania i procedury, ale tylko wtedy jak ma być sanepid lub audyt!Nie nawidze tej roboty i czekam tylko na bony i sie zwalniam, nie moge sie doczekać miny rejonowej i zks!Na 3/4 etatu mam na ręke 1050 zl po odciągnięciu ubezp, jak za tą robotę którą wykonujemy to bardzo mało. (usunięte przez administratora)

agawa

To co wy tutaj piszecie o pracy w centrum to jakies brednie sama pracuje od 2 lat i bardzo so bie chwale ta prace jesli nie wiecie jak jest to nie wypisujcie takich glupot

Eliza

To co opisujecie o biedronkach to prawda sama w jednej z nich pracowałam i nie ma takich pieniędzy żebym podjęła jeszcze raz durna decyzje o rozmowie kwalifikacyjnej , nawet już do sklepu nie chodzę bo tak bardzo obrzydziła mnie biedronka ze nawet zakupy w niej nie sa rzecza normalna:)

?

To co piszecie o pracy w biedronce nic ujac nic dodac akurat w Zbąszyniu od ponad 5 miesiecy jest robiony kasting niewiem czy na pracownika czy na miss biedronki .Kierowniczka sklepu bardzo skrupulatnie dobiera osoby godne jej zaufania a te ktore nie pasuja zwalnia bo tak jej wygodnie lub jak kto woli gnebi. Jesli chodzi o przerwe w pracy to masz ja ale po pracy hahhah , a no i najwazniejsze jesli chcesz udac sie do toalety to tylko wtedy kiedy zasłuzysz jak to usłyszałam stojac w kolejce to chcialam dziewczyna przynies pampersy.Wiec nigdy nie przyjełabym sie tam do pracy.

kzb3

zainteresowany praca w Biedrze w CD - 2013-03-03 19:49:56 Witam wszystkich mam pytanie: jakich zarobków mozna sie spodziewacm na stanowisku Specjalista ds, magazynowych w Centrum Dystrybucyjnym ? oczywiscie chodzi mi orientacyjnie jakiego rzedu byłaby to kasa...? w jakich godzinach pracuje specjalista ds. magazynowych? moze ktos opisac mi cos wiecej o tym etacie, na czym plega dokladnie taka praca?Jakbyś chciał więcej info na temat specjalisty pisz do mnie na [usunięte przez moderatora] Byłem ponad 5 lat specjalistą w CD Kostrzyn. Chetnie ci opowiem o wszystkim.

zainteresowany praca w Biedrze w CD

haha

Zapraszam do innego centrum logistycznego.. pracuje w pewnym centrum logistycznym na chłodni.. tutaj mamy akord i robię około tony na godzinę. Pewnie wiecie co to jest zlecenie 1z1 i na przykład 1z130.. u nas jeśli wejdzie zlecenie 120 pozycji robię je ok 25-30 minut zależy czy trzeba cały magazyn objechać czy po kolei wchodzą pozycje i takie zlecenie może ważyć te wasze 500 kg. a robię cały czas bo mam akord i płatne od przerobionej tony. Jeśli pójdą duże ilości warzyw (ziemniaki, marchew, cebula po kilka sztuk na sklep) to jestem w stanie zrobić i 2-3 tony na godzinę.. a wy narzekacie na wasze 500 kg na godzinę? to zrobicie 4 tony przez 8 godzin :D śmiech.. waszą normę przy dobrych nośnikach w 1,5 - 2 godziny bym ogarnął.. nie narzekajcie

niewolnik

tak jak w nicku,,,, traktują cię jak [usunięte przez moderatora] a podobno firma przyjazna pracownikowi i (usunięte przez administratora) prawda, tyrasz jak wół, dzwigasz, nie ma przerw 15 min, i masz do zrobienia wszystko na już a najlepiej na wczoraj, zero tłumaczeń przed KR, TRAGEDIA NIE POLECAM!!!

kudłaty

No tak to prawda z tymi kontrolami,jest dobrze jak mają być.Bo jak kota nie ma to myszy harcują,takie prawdziwe.

KAŁTON

a co do norm BHP są przeszczegane tylko kiedy przyjeżdża inspekcja Pracy. Nic dziwnego że nigdy nie mają się do czego do czego jeżeli wizyta jest zawsze wcześniej zapowiedziana. a no Polska ..... jedyna norma w tym kraju to ile komu zapłacić

Biednon

i love salawek - 2010-03-19 11:51:06 http://www.youtube.com/watch?v=TcPUI9wI7EA nic dodać nic ująć .... jedna z najpiękniejszych chwil w życiu jest chwila moment w którym uda ci się zwolnić z firmy. Kto nie pracował w Jeronimo Martins Dystrybucja "Biedronka" w Kostrzynie ten nie wie o czym mowa .....

z.wawy.
@Biednon

zgadzam.sie.jak.juz.sie.chcesz.zwolnic.siedz.cicho-pros.o.urlop.zalegly.a.potem.ciagnij.ile.mozesz.chorobowe,bo.firma.ma.w.zwyczaju.zaleglego.nie.wyplacac pozdrawiam.kiero.regionu.m.kulpe.co.chciala.mi.wniosek.urlopowy.wcisnac,niech.se.go.wsadzi.w.d...

Mambo
@Biednon

Oj tak najpiękniejszy dzień w moim życiu gdy z wolnilem się z kolchozu Warszawa ul Kamyk.mijajcie szerokim lukiem

Mambo

anty KAŁTON

no chory fajnie jest w tydzień można schudnąć 5 kg. po co ci wolne weekendy pewnie z kumplami byś pił. a tak nie musisz przynajmniej z dziewczyną na spacery chodzić mówisz tylko daj mi spokój w biedronce się nachodzę -zawsze przechodzi. norna nic takiego 500 kg na godzinę co ta jest. firma ci zrobi uprawnienia na wózki widłowe unoszące do wszystkich biedronek na świecie i co źle ci. kierownik bardzo fajna osoba nie jego wina że ma miesiączkę cały rok. a co w kącie źle się stoi.Na pewno lepiej siedzieć w biedronce niż w więzieniu. nawet cię zwolnić nie chcą musisz się prosić o to. tak o ciebie dbają ojjj KAŁTON gdzie ci będzie lepiej jak nie w biedronce. POZDROWIENIA DLA SŁAWKA J... jesteś naprawdę spoko nie wiem co ten KAŁTON ma do ciebie :****

KAŁTON

........STOP !!! ........... zastanów 10 razy zanim zdecydujesz się zatrudnić !!! 1.Norma którą trzeba zrobić jest nie do zrobienia ( chyba ze jesteś maratończykiem ) 2.Zapomnij o wolnych weekendach ( weekend zależy tylko od widzemisi kierownika czas oczekiwana do 3mies. ) 3.Przychodząc do Pracy nie wiesz o której skończysz ( teoretycznie Prace powinno się kończyć po 8 godz. ale jeżeli kompletacja nie zostanie skończona "trzeba zostać dłużej" oczywiście nikt cię nie zmusi "siłą" do zostania po godzinach ale jeżeli nie zostaniesz to nagle premii nie ujrzysz i pierwszy na wylot jesteś itp.... itd.... co prawda premii tak czy siak nie ma dla ludzi którzy normalnie pracują ) 4. Wspomniane "nad godziny" nie są wypłacane tylko zamieniane na wolne w środku tygodnia w skali 1 godzina nad gadzin = 1 wolna (nadgodziny są płatne 150%) kiedy np. w środę szybciej sączy się kompletacja 5.Co mnie najbardziej rozbawiło kierownik to kiedy nie ma ludzi musi biegać na chłodni i kompletować towar (w sumie nic dziwnego że później czuje się nie dowartościowany i wyżywa się na ludziach) 6.Kierownik zwykły KAŁTON który kiedyś miał troszkę "szczęścia" i prosto z hali posadzono go na fotelu Kierownika ( ...z hama na Pana... ) czyli to co naj gorsze 7. W ogóle podejście kierownika do człowieka jest "fatalne" na każdym kroku pokazuje ci że stoi nad tobą jesteś własnością firmy jak mu się zachce to do ciebie przyjdzie a na razie zapraszam do kąta ("Pan mi wszystkiego nie mówi .... " "Proszę czekać .... No tak za 2 godz przyjdę.... " "To już brzmi lepiej ale... Pan mi wszystkiego nie powiedział więc przyjdę za 30 min...." ) to tylko przykładowe teksty kierownika 8.Ktoś pewnie pomyśli, że się uczepiłem i wszytko dla mnie jest na nie są plusy obiad za 1.70 PLN bus który jeździ do pracy za darmo 9.Można wiele się nauczyć jak zmusić ludzi do skrajnego wysiłku... Jak poniżyć człowieka 10.Wszystko zgodnie z kodeksem Pracy przynajmniej według kierownika .... decyzja należy do ciebie ...........

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka