Opinie o Drogerie Hebe w Kostrzyn

2 722 2110 5 1
zmęczona Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

No cóż, napiszę tak... Nie przeszkadzają plany, ciężar kuwet, tłum, który napiera na konsultacje i obsługę kasy... Straszny jest fakt,że w pracy występuje poniżenie,dyskryminacja,chamstwo i zastraszanie. Tyle w temacie.

Sylwia Nowy wpis
@zmęczona

Zgodzę się z Tobą, przykre to ale niestety tak jest. Po 5 latach pracy z przykrością to stwierdzam. W końcu odważylam się na zmianę pracy. W hebe nie zanosi się na zmianę na,, lepsze"

Jaro Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

A słyszalyscie moze jakies opinie albo moze pracujecie w Hebe w olsztynie? Bo sie tam przeprowadzilam i chcialam sprobowac właśnie tam :)

Gosia Nowy wpis

Hej dziewczyny czy często się zdarza że przedłużają umowę już na czas nieokreślony zwykłemu pracownikowi? Bo mam wrażenie że nikt oprócz Kiero czy zastępcy lub starszego, nawet nie wytrzymuje tyle czasu:)

Ciekawa
Nazwa działu: Handlowy

Mam pytanie czy doradcy w hebe maja plany indywidualne? Czy moze plan jest tylko jeden dla calej drogerii?

Donna
@Ciekawa

Nic mi nie wiadomo o celach, natomiast, z tego co wiem, to mają szkolić pracowników, po to też jeżdżą na szkolenia :)

@Ciekawa

Plan jest jeden. Kierownik sklepu rozdziela każdego dnia indywidualne plany na pracowników. Cel- motywacja i sprawdzenie ile zaangażowanie z siebie dany pracownik daje.

Izabela
Nazwa działu: Produkcja
@Ciekawa

Cele są indywidualne masz cel dzienny na konkursy, przykasowke, zapachy, makijaż, dodatkowy konkurs. Musisz wyrobić i uzupełnić tabele na koniec dnia . Jeśli celu nie zrobisz masz rozmowę motywacyjna. Aczkolwiek jeśli ty nie robisz celu to dziewczyny muszą za ciebie robić aby to nadrobić gdyż musi być zawsze powyżej 100%.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Anka

Witajcie dziewczyny Czy wy tez miałyście na szkoleniu z e-commerce ze paczki przychodzące na sklep będę wliczane do obrotu plus % ze sprzedaży w calej Polsce? Na to wychodzi ze ten śmieszny człowieczek Nas (usunięte przez administratora) bo moja rejonowa o niczym takim nie słyszała i w sumie żadnej informacji na meila sklepu tez nie dostałyśmy jak to ma wygladac a w sumie miesiąc już minął...

Xyz
@Anka

Mialo to sie liczyc do naszego budzetu, i do naszej premii poniekąd... Bo odsylamy tam.naszych klientów, stoją po yo w naszych kolejkach i.my jestesmy oceniane przez ankiety NPS. Ale wyszlo jak zwykle...

Tak3Nie1
Lalka

O kim konkretnie mówisz? Ja jakoś nie kojarzę w Wawie takiego przypadku oprócz konsultantki i starszego

??

O kogo chodzi?

Gola

U nas same baby, ale i tak rączka rączkę myje :)

@Lalka

Bo może spotykają sie prywatnie poza pracą ale trzeba przecież zrobić burze.. Póki nie wpływa to na pracę zespołu nie powinno sie wtracac w cudze prywatne zycie, poza tym tutaj wpisujemy opinie o hebe jako pracodawcy a nie kto z kim, gdzie i jak

Karolina
@Gosia

Tylko że to odbija się na pracy. Widzisz różnicę?

@Gosia

Znam takie przypadki i nie kończy się to dobrze. Problem wielu firm. Nie powinno być przenoszone na pracowników. Nestety jest to nieuniknione. Atmosfera gęsta.

@Kania

A ja znam i się to nie skończyło;) tylko nie ta firma. I jestem przekonana ze można pracowac razem i trzymac w pracy dobrą atmosferę, tylko do tego potrzeba 2 rzeczy. By osoby o ktorych mowa nie robiły w pracy prywaty i by osoby z nimi pracujące tez się nie angażowały w cudze zycie podczas pracy :p

@Karolina

Poza tym dalej uważam, takie rzeczy powinny być rozwiązywane w sklepie a to forum jest by umieszczać OPINIE o PRACODAWCY jakim jest sieć HEBE a nie "co sądzicie o..." to jest brak szacunku do cudzej prywatności a jeśli oni nie przestrzegają jakiś norm to powinno sie to zglosic w sklepie. Ps. Tak widzę, a Ty Kochana? ;)

@Gosia

To jest opinia o pracodawcy, jeżeli pozwala na takie sytuacje to warto zaznaczyc jak wygląda to na sklepie. Bo nie sprzyja to atmosferze.

@Kania

No nie do końca moim zdaniem... To już są przypadki które można policzyc na palcach 1 ręki i poparciem tego będzie to, ile komentarzy sie posypalo z pytaniem o kogo chodzi...na dodatek to jest juz kłopot sklepu a nie całej sieci.. To tak jak z ostatnim pytaniem tutaj kogos o mobbing... Naprawde mam duzo do zarzucenia tej firmie ale nie moge powiedziec ze mobbing to domena tej marki, to sa ludzie, ktorzy go stosują, których trzeba zwolnić, a takie przypadki, ze osoby wylatywały za to są. Nie powiesz teraz ze we wszysykich sklepach jest mobbing, no proszę... A to jest opinia o pracodawcy a nie sklepach j to pojedynczych.. A to naprawde sa sytuacje POJEDYŃCZE. W przeciwieństwie do malych pensji, za duzych celow sprzedażowych i dowalania obowiązków, co sie dzieje juz w CAŁEJ sieci.

Monika
Nazwa działu: Handlowy

Powiem tak praca każdy wie jaka jest z klientem i każdy wiedział na co się pisze. Ale jak u mnie to jest jakiś koszmar. Pracuje bo nie mam wyjścia bo mam dziecko na utrzymaniu. Kierowniczka zero szacunki, ja mam najbardziej przerypane bo odezwałam się o grafik. Pracowałam 3 tygodnie do 22.dziecko widziałam tylko rano ale też nie długo bo szkoła. Nigdy tak podłej kobiety nie spotkałam w życiu. Nie dość że nic nie potrafi to jeszcze non stop ma fochy i pretensje. Człowiek się stara, szybko robi a tu opierdul się zbiera człowiekowi. A jeśli chodzi o pensje hmmm z premia ok. Ale jak budżetu nie ma to lipa. Obowiazki takie jak kierownik, bo gwiazda potrafi 3 dni grafik układać a ty masz zapierdal... ć. Obowiazki dowalili a robimy prawie za najniższą krajową bo krajową teraz wynosi 2250. I ta pierdzielona przykasowka Boże czuje się jak (usunięte przez administratora) wciskać ludziom te produkty. Głupie regułki ludzi to wkurza! Słyszę jak klienci mają zdanie o tych naszych głupich tekstach. A góra myśli że to prestiż hehehe. Najlepiej jak jakiś rejonowy postoi trochę na kasie. Praca za te pieniądze ODRADZAM ale nie mam wyjścia.

Tak32Nie
@Monika

Dziewczyny a wiecie coś na temat rocznej premii? Jakie kryteria trzeba spełnić żeby dostać?

Czarna
@Zuzu

Musisz pracować od marca zeszlego roku czy tam 1.04 do kwietnia tego roku i byc w tym kwietniu nadal pracownikiem ...tyle, że co roku jest decyzja czy takowa premia będzie...a czy w tym roku będzie? Na razie nie słychować ...

Zks
@Czarna

W RT przysłali przypomnienie o oświadczeniu o dochodach za 2018 więc już się szykują na doładowania na karty. Mam nadzieję, żew tym roku będzie przed Świętami ;) pracuje od 8lat i co roku była premia :) obym się nie myliła :)

Nie pamiętam
@Zks

A kojarzycie może dopisek o absencji, żeby dostać tą roczną premię? Wydaje mi się, że było coś takiego, że nie można mieć więcej, niż 120 dni absencji, ale już nie wiem czy mi się nie pomieszało? ;)

Iga
@Zuzu

Podpinam się pod pytanie.

Anulka
@Monika

Dyrektor albo rejonowy niech stanie za kasa i pokaże wzorcowa obsługę klienta z przykasowka. Wymagać potrafia wiele od innych a ciekawe czy sami daliby radę wciskać klientom

Motyl
@Anulka

Ja bym bardzo chciała zobaczyć tych wszystkich wymagających z " góry" jak obsługują TK. :D wyniki zapewne w większości wypadków byłyby "zdumiewające". Hihi

Nat
@Motyl

Taaa albo niech pokażą, że mają czas obsłużyć każdego klienta według standardów :)

Tak4Nie1

eva
@Zks

a właśnie mam pytanko co do tych świadczeń one są przyznawane indywidualnie na podstawie oświadczenia, jakie są to kwoty dla danego progu może pani się orientuje???

@eva

Chodzi o doładowanie karty ? Czy świadczenia socjalne, pożyczkę hebe? Pożyczkę hebe bez % -maksymalna kwota jest to kwota wypłaty . Można ją rozłożyć do 12miesiecy. Jezeli chodzi o swiadczenia socjalne jest to rozpatrywane indywidualnie w zależności od potrzeb jest przyznawana kwota. Doładowanie kart co roku się zmienia, w zależności ile firma daje np na święta.

Ewina123
Nazwa działu: Handlowy

Hej, jak to jest z tym szkoleniem wyjazdowym? Miaksm być zapisana we Wrocławiu, tam gdzie pracuje ale chyba nie ma już miejsc. Czy jest opcja żebym musiała gdzieś jechać? I ile trwa to szkolenie?,

@Ewina123

Możesz być wysłana do całkiem innego miasta. To zależy gdzie będą wolne miejsca. Jeżeli to pierwsze szkolenie kosmetologia itd trwa 3dni.

Madzzzia

Czy wiecie gdzie można zgłosić mobbing w firmie? Nie do rejonowej,itd bo to koleżanki... Mamy już tak dość tego pomiatania nami,jak się wydzierają,problem o wszystko,lecą takie teksty ze w życiu nie słyszałam żeby ktoś się tak odnosił do pracownika. Kierownictwo chce to przychodzi do pracy, nie to nie.... ich wogule grafik nie obowiązuje... Praca fajna,ekipa super ale kierownictwo brak słów,brak jakiego kolwiek szacunku Do drugiego człowieka, zwrócisz uwagę to groza ze zrobią ci taki grafik ze się nie pozbierasz...serio? I ten „Ton głosu” dają ci odrazu do zrozumienia ze jesteś tu nikim i niemasz prawa wypowiedzieć swojego zdania. Zastanawiam się nad zgłoszeniem do inspekcji pracy ale jak macie jakieś informacje gdzie się zgłasza takie traktowanie to proszę o odp.

Karolina
@Madzzzia

W większych miastach można znaleźć oragnizacje, gdzie zajmują się pomocą osobom poszkodowanym, wystarczy wpisać w google. Natomiast ważne jest, aby trzymać rękę na pulsie w zbieraniu dowodów, bo takie rzeczy trudno udowodnić. Dodatkowo w necie są porady jak to zrobić i jak wygląda prawo w tym aspekcie. Powodzenia, trzymaj się mocno.

Baska
@Madzzzia

Idź do inspekcji pracy ,opowiedz im wszystko ,oni ci wytłumaczą jak to załatwić i jak to wszystko wyglada,oczywiście lepiej by było jak byś miała świadków takiego traktowania. Może jak jedna taka wywala to reszta się zastanowi.

Lubię Hebe!

Dzień dobry! Może i czas się wypowiedzieć. Pracuję w Hebe prawie 5 lat. I wiem jedno, praca może być ciekawa, dająca przyjemność tylko w momencie gdzie wokół Nas będą ludzie rozumiejący ten biznes. Po tylu latach i tylu zmianach które były w strukturze uważam że mogę się wypowiedzieć. Napisać coś więcej niż tylko narzekanie na cele sprzedażowe które są W KAŻDEJ PLACÓWCE która chce zarabiać pieniądze. Przeczytałam większość opinii i moim zdaniem... firma byłaby idealna gdyby: nikt nie wymagał, pracownicy mogli robić co chcą, nikt nie upominał że źle robi a jak już to uwagę włożyć do pluszowego kangurka aby czasem nie urazić. Co do celi sprzedażowych, każdy szanujący się biznes musi je prowadzić. Chcesz dostawać pensję, szkolenia, dofinansowanie więc trzeba na to zapracować. Kochani to nie czas ...gdzie biznes raczkował. My mamy wpływ na funkcjonowanie tej firmy! Nie mówię tutaj o procedurach ponieważ w większej części to prawo Polskie na Nas to wymusza lub zysk który musimy wypracować. Mamy wpływ na ten pieniądz który wpływa do firmy - kolejka na kasie? Cóż za kłopot ( tak wiem " problem " zabronione) - jeżeli nie wpłyną pieniądze do kasy to z czego chcesz zrobić budżet jak masz kłopot z byciem na kasie? RK - jestem osobą funkcyjną i nie uwłacza mi polecenie dla Klienta produktu bo wiem że tym samym buduję sprzedaż czyli moją firmę. Mogłabym takimi przykładami rzucać przez 3 dni, możesz zrozumieć Hebe i czuć się w nim dobrze jeżeli chcesz rozumieć biznes i to co się wokół niego kręci. PIENIĄDZ! Kierownik wymaga abyś znał/a targety? I bardzo dobrze. Sama podczas odpraw muszę być przykładem dla mojego zespołu i wtedy obserwuje co jeszcze mogę dla nich zrobić aby im się lepiej wiedzę przyswajało. Filmy które kręcicie na tym forum są jak najgorszy thriller - wywołujący dreszcz emocji ... negatywnych. Jak sama nazwa mówi FILM - często coś wymyślonego. Jeszcze jedno, każdy tutaj pisze że ktoś nie ma co robić tylko tutaj siedzi lub hasła typu weź się do roboty. Ja proponuję aby się zastanowić co Cię interesuje życie innej osoby (podpowiadam - kompletnie nic) lub tego co ona robi...w pierwszej kolejności pilnuj siebie. Dla Nowego pracownika, zapraszamy. Tak są wymagania, wskaźniki, dostawa, obsługa Klienta, nocki. I mnóstwo różnych ( dla większości ) wymagających rzeczy. Czasami masz dość, krzyczysz na cały świat i masz ochotę się zamknąć w kuwecie. Lecz jeszcze jest druga strona medalu. Pracuję 5 lat ale co mi dało Hebe: stałą umowę, szkolenia, dostęp do opieki medycznej, kartę multisport za 50 zł na 2 miesiące ( i wiem że nie ma czegoś takiego w innych firmach). Najważniejsze poczucie zespołu i to że moje zadanie jest ważne ponieważ firma mnie o nie pyta. I proszę nie porównywać tutaj ze inne firmy są lepsze... LPP ( Reserved, Cropp, Mohito, Sinsay itd - umowy zlecenia, roszada pracowników co 4 miesiące) Inditex - Zara itd - idź i zapytaj jakie one mają wskaźniki to wrócisz raz dwa do Hebe które jest tak bardzo złe. Aż mnie ściska jak ktoś mówi mobbing. Jeżeli uważasz że wyciąganie konsekwencji, wymagania są mobbingiem to może i dobrze że szukacie innej pracy. Hebe =biznes=pieniądz. I aby to zrozumieć trzeba tutaj być i uczestniczyć. Od Ciebie zależy większość (teraz wyleje się pewnie hejt). Jak chcesz być w grupie narzekających - Twoja decyzja. Lecz jeżeli szukasz zespołu i chęci rozwoju to miejsce jest dla Ciebie.

Tak113Nie24
Hebowa
@Lubię Hebe!

W 100% z Tobą się zgadzam???? lepiej bym tego nie ujęła. Zanim zaaplikowalam do Hebe też sie naczytałam... o zgrozo!! No cóż....przepraszam wszystkich niezadowolonych, przepracowalam tam 3lata i mając umowe na stałe, stanowsko musiałam się zwolnić ze względu na przeprowadzkę. Tęsknię za Hebe???? i tyle.

Tak13Nie3
Tez lubie
@Lubię Hebe!

Nareszcie głos rozsądku wśród tych wszystkich dziewczynek oczekujących wypłaty za samo przychodzenie do pracy. Wymagać od firmy wypłaty to tak. Ale od siebie żadnych wymagań. Przyjść poplotkować i iść do domu.

Tak9Nie3
raczej nie lubię hebe
@Lubię Hebe!

Buduję swoją firmę do brzmi jak jakieś hasło partyjnie. Widziałyście gdzieś na Zachodzie żeby w sklepach personel za wami tak biegał jak w Polsce? Wyniki na pamięć, gazetka do nauczenia w domu??? Nocki?

Tak48Nie
hebianka
@raczej nie lubię hebe

Wreszcie jakaś mądra wypowiedz.

anonymous
@Lubię Hebe!

trafiłaś na fajny sklep ja w którym się szkoliłąm był super pomocne koleżanki, kierowniczka motywowałą do działąnia ale ten do którego trafiłam masakra- wszystkich uważają za złodzieji co chwilę wpisy do pamiętnika- nie polecam to widzicznie zależy od sklepu

Motylek
@Lubię Hebe!

Zgadzam się w 100% ja pracuje 3 lata i nie mam zamiaru jej zmieniać. Moją ciężką pracą oraz wykazem wiedzy i zaangażowania udało mi się awansować bez znajomości z KR praca w Hebe jest pracą dla osób które chcą pracować i nie boją się nowych wyzwań.

Tak2Nie6
była
@Lubię Hebe!

może lepiej się już nie wypowiadaj

Tak21Nie

Nina
@Lubię Hebe!

Czy ktoś się orientuje jakie są mniej więcej zarobki w Hebe w Lublinie ?

Tak32Nie1

Hebe
@Lubię Hebe!

W samo sedno!! W końcu ktoś coś mądrego napisał. Zgadzam się w 100% z Tobą! Tak jestem pracownikiem i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie na czas , umowa o pracę, całkiem niezły pakiet socjalny , mozliwosc rozwoju i awansu itd. Czytając komentarze zastanawiam się w jakim świecie niektórzy żyją, ok rozumiem na każdym sklepie jest około 10 osób więc może się trafić nie ciekawy zespół itp.... Ale jedno jest pewne idąc do pracy idzie się pracowac a nie stac i pachniec , żyjemy w czasach gdzie nawet policjanci mają targety i uwierzcie mi są dużo bardziej wygórowane niż w hebe :) Zanim 3 lata temu zaczynałam pracę też ja czytałam się tych złych komentarzy i byłam przerażona, ale zaryzykowalam i nie żałuję:) I pracując 3 lata nie widziałam żeby ktoś dostał awans po znajomości... każdy na swój awans ciężko pracuje , przynajmniej tak jest u nas na rejonie ;) Pozdrawiam tych nienarzekajacych;)

Tak7Nie2
Yo
@Hebe

Wypociny typu "uwielbiam Hebe bo daje mi wypłatę" hahaha to jest obowiązek pracodawcy żeby wypłata była na czas, nie przywilej. Macie rację że przychodzimy do pracy robić swoje ale nie tyrać ponad siły i jeszcze wiecznie słyszeć że mało i mało, jedna ręka robić planogram, drugą zwroty, trzecią obsługiwać Klientów a czwartą jeszcze kasować na kasie. A nie przecież nie mam trzeciej i czwartej, jaki z tego morał, jak wypada uwielbiane i gloryfikowana przez Was firma, a no słabo, co widać po większości złych opinii o Hebe

Tak47Nie1
anonymous
@Yo

można zawsze się zamienić z pracownikami Biedronki > Będzie to samo plus codziennie cały tir do przerzucenia. Ciekawe gdzie lepiej ,pewnie tam gdzie nas nie ma.

Yo
@anonymous

No to śmiało, życzę powodzenia:)

Money
@Yo

Już nawet wypłaty przychodzą niepełne, bo bez należnej premii za sierpień i w odpowiedzi tylko "przepraszamy za utrudnienia, wyrównamy 10.10", przecież to są jakieś jaja

Tak7Nie

Uejebebei
@Lubię Hebe!

Dobra weź splyn łaska. Bo jesteś chyba jakimś lizusem firmowym. 5 lat i starszy konsultant to Ci dopiero możliwości :)

Tak18Nie

Udegeej
@Yo

Dokladnie tak to wygląda ciągle karza być bardziej wydajni ciągle coś nie tak szybko i więcej i szybciej ciągle tak. I te cele.... Które nie zawsze da się zrobić

Tak5Nie
Ja
@Uejebebei

Jestem Kierownikiem Sklepu ;)

JK.
@Ja

I wycinasz cały dzień ceny plus ustawianie gondoli przez 12 godzin. Wielki mi przykład dla zespołu.

hfhrheh
@JK.

hahaha dobre :)

Sumoo
@Lubię Hebe!

Pewnie pisze to osoba będąca wyżej żeby ktoś kto chce złożyć cv myślał że to praca przyszłościowa dajaca dużo możliwości... bzdura! Pracujesz cały etat 1700 zł robisz wszystko a kierownictwo tylko przed komputerem albo jak rejonowa przychodzi wchodzi w d**E tak to wygląda szkoleń nie ma ponieważ ma je tylko kierownik lub starszy konsultant jedyne szkolenie z obsługi klienta udajesz że sprzedajesz nie wiedząc jakie produkty masz w sklepie. Tak to wygląda chodzenie z dostawami dźwignie ciężkich niekiedy kuwet. Smutne to ale taka jest prawda ale najśmieszniejsze co mnie spotkało w tym miejscu pracy nigdy nie miałam z tym do czynienia.. przychodzisz do pracy robisz swoje a tu po końcu zmiany pokazujesz zawartość torebki grzebią po kieszeniach sprawdzają twoje ruchy na kamerach to nie jest normalne . Przychodzę do pracy zrobić swoje chce zarobić normalne pieniądze żyć normalne a tu 1700 i traktują Cię jak złodzieja. O próbkach rabatach nie ma co marzyć. Tak wygląda ta praca pozdrawiam .

Tak29Nie

Xyz
@Lubię Hebe!

Ciekawe, czy nadal będziesz tak dobrze wypowiadać się o firmie, jak przejmiesz obowiązki starszego konsultanta i będziesz robić inwentaryzacje za kierownika a wypłatę dostaniesz taką samą.

Tak11Nie
Lenka
@Lubię Hebe!

Mylisz się,są firmy w których zarabia się o wiele więcej wykonując taką samą pracę Przykład:Cały etat czyli 2350 brutto plus 300 dodatek stażowy plus 100 dodatek aglomeracyjny.Do tego dolicz premię przeciętnie 600 zł w miesiącu a dodam że jestem pracownikiem szeregowym,lider sprzedaży(To samo co u Was starszy sprzedawca)ma przeciętnie 500 do 800 zł więcej czyli też większe premie.Umowa na etat po 3 latach na czas nieokreślony.Karty przedpłatowe po 300zł na święta plus paczki dla dzieci.Opieka medyczna i wysokie ubezpieczenie na życie plus dla członków rodziny. Tylko ludzi do pracy nie ma,bo jest zapierdol straszny:dostawy po 40 pudeł codziennie,wskaźniki PA przy kasie,stosunek klientów wchodzących do kupujących,utarg,Atk.Wdrażanie instrukcji i przestrzeganie jej poprawności,porządek na swoim dziale plus pilnowanie kasy.Pilnujemy też złodziei i szorujemy podłogi,myjemy witryny,czyli można więcej zarabiać,tylko trzeba (usunięte przez administratora) mocno a ludzie to lenie(chociaż z drugiej strony w takich firmach utrzymują się pracownicy,którzy nie mają już raczej większych perspektyw na przyszłość a to co dostają to jest dla nich świat!Dlatego nie pisz,że hebe jest takie cudowne,bo zarobki są śmieszne a premii przeważnie i tak nie ma.Zarobki w hebe to ok.1700zł na ręke plus jakieś 300 do 400 zł premia(jeśli jest),w mojej obecnej firmie 1700 na rękę plus 1000zł premia kazdego miesiąca Jeśli zawalimy ATK to i tak jest premia za inne rzeczy a w hebe zawalisz jedno a i tak zabierają wszystko.Ale i tak życzę Ci sukcesów w pracy i jeśli Ty jesteś szczęśliwa i spełniasz się w tym co robisz to mogę Ci tylko pogratulować????

@Lubię Hebe!

Naprawdę zalatuje reklamą. Owszem, praca moze byc ciekawa jesli kocha się kosmetyki, pracuje sie na srednioobrotowym sklepie z pełną załogą, gdzie kazdy ma czas pracować Z PASJĄ , a nie ZA.....Ć by nadgonić wszystkie wymysły z góry. Jest bardzo duza presja, gdyz pracy jest bardzo dużo a brakuje osób. Do tego ciągle jest mało. Gdy kasówka, budżet, konkursy hebe ida dobrze to poprawcie makijaz.. Zawsze jest coś. Na każdej osobie jest wymog by najlepiej ze wszystkiego robil po 500zl. 500 zl kasa makijaż, konkurs perfumy, do tego rozłóż dostawę, zrob planogram, nadstany(!) do tego jeszcze Tk, ktory mam wrazenie ze kest brany z ulicy, bo ucieka w polowie konsultacji a potem zaznacza ze konsultantka czegos tam nie zrobiła. Także..

Tak12Nie
@Lubię Hebe!

W większości sklepów Hebe nie chodzi o płace, czy wymagania, bo one wszędzie są, to co zwykle jest problemem zespołów to nierówne traktowanie pracowników, i tak pracownik który jest lubiany ma lepiej a pracownik starający sie czuje się po prostu pominięty i wykorzystany, a na efekty nie trzeba długo czekać, ale jeśli to kogoś pocieszy, to problem większości kierowników. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od pracy, i czy będziesz w stanie byc ponad to. Nikomu nie polecam ale też nie odradzam.

zdesperowana i wykorzystywana
@Lubię Hebe!

Wszystko pięknie jest tak jak piszesz... jest tylko jedno ALE... zapierz*asz za 8 zł na godzinę! najniższa krajowa za PEŁEN ETAT - jest to CIĘŻKA PRACA FIZYCZNA 1780 zł Przy czym np. w rossmannie masz 14 zł na godzinę, prawie 2x tyle! A nie ma celów sprzedażowych, najazdów TK oraz śmiesznych targetów nie powiem skąd... aha i jeszcze jedno... teraz w Hebe robi się WSZYSTKO przy czym za takie same obowiązki w rossmannie nie jestes konsultantem sprzedawca tylko Asystentem i Twoja pensja jest o kilkaset zł wyższa niż konsultanta... oczywiście porównuje stawkę godzinową kasjera konsultanta w rossmannie w mieście liczącym 50 tysięcy mieszkańców, w wiekszych miastach np. w Warszawie stawki wahają się w zakresie 20 zł na godzinę! Więc mając umowę 3/4 etatu (bo taka umowe daje rossmann) zarobisz niecałe 3 tysiące! BRAK SZACUNKU DO LUDZI W TEJ FIRMIE JEST PRZERAŻAJĄCY I znam branżę bardzo dobrze bo pracuję w niej od ponad 4 lat, a w obsłudze klienta 8... także doskonale WIEM o czym mówię, i wiem co to znaczy WYZYSK!

Tak7Nie
Nie do wiary
@Lubię Hebe!

Zacznijmy od tego że to nie twoja firma. A jak siedzisz na zapleczu pół dnia popijając kawę to rzeczywiście dajesz przykład innym. Wykorzystywanie drugiego człowieka nazywasz normalną pracę co mi po tym multisporcie jak całe dnie jestem w pracy albo ciągle mam 2 zmiany i jestem przemeczona. I tak w innych firmach też dają multisporta za 35 zł na 3 miesiące więc hebe nie jest jakieś wyjątkowe

@Lubię Hebe!

Rowniez jestem osobą funkcyjna i mam wrażenie że opisalas nie te firme, bo to się dzieje to jest porażka na całej linii...zarobki marne A wymagania kosmiczne.

@anonymous

Przynajmniej wiedza za jakie pieniądze pracują. Wypłata prawie 3tys a 1700 jest różnica..

Marta
@Sumoo

Praca przyszłości. Przyszłość jest ale trzeba mieć romans lub lizać (usunięte przez administratora)

Starszy konsultant

Hej. A kiedy degradację ? Myślę co to będzie, czy się zgadzać ? Czy będzie jakaś tajemnica z wypłatą ? Ktoś ma jakieś informację, bo zastanawiam się, czy nie szukać czegoś innego.

Gola
@Starszy konsultant

Degradację? A mają być, dla mnie to porażka co ta firma wymyśla, niby dostajesz awans, zapier...jak dziki osioł a potem siup stanowisko w dół, bo sobie ktoś tam tak wymyślił, a jak nie masz aspiracji na zastępcę to dostajesz kopa w D...I po co to wszystko, Hebe ma się rozwijać a cofa się w tył. Kiedyś to było fajne miejsce, gdzie dobrze się zarabiało, a teraz to przypomina (usunięte przez administratora). Coraz wiecej wymagań, za tą samą kasę, ciągły brak ludzi, bo każdy widzi co i jak, także chyba na prawdę czas szukać czegoś innego

Tak14Nie
Nikola
@Gola

Aspiracja to jedno A drugie to relacje i w jakim stopniu jestes w stanie się podporządkować hehe

Madzia
@Starszy konsultant

Hej u mnie na sklepie w Wawie dziewczyny zdegradowali na Konsultanta,oczywiście pensja też Konsultanta. Wstyd i żenada.

@Gola

Dlatego zauważyłyście, że poodchodziło dużo starych osób? I to lawinowo, jedna osoba za drugą. Teraz przychodzą nowe osoby ktore nie pamietają jak było kiedyś i próbuje im się wmówić, że to "praca w dynamicznie rozwijającym się zespole". I skutkuje to tym, ze albo przychodzą osoby, które zaraz się zwolnią (bo kochany zarządzie, 2000 w wawie to jest śmiech) bo nie Będą miały za co utrzymać wynajmu, albo przychodza osoby, ktore nic nie ogarniają poza fejsowaniem i nie można od nich niczego wyegzekować

Miniok
@Starszy konsultant

Tak degradacje to prawda ???? zgadzaj sie jesli chcesz robic to samo za mniejsze pieniążki . Obiecanki ze nie zmieni sie nic kazdy zostanie ze starszych na swoim stanowisku bla bla bla bla bla i co ? ???? albo zastepca albo konsultant a gdzie awansujesz jak malo nowych sklepów powstaje ???? kiedys byla mozliwosc rozwoju fajnej pracy zarobkow i byl szacunek do pracownika na ten moment rotacja rotacja rotacja ????

Motylek
@Miniok

tak, prawda... ale nie wszędzie chyba obowiązuje ten sam termin - ktoś zna jakieś szczegóły ?

Miniok
@Miniok

W najblizszym czasie na pewno większość ze starszych dostanie poniżej oczekiwań i beda lawinowe degradacje konsultanki wykonuja ta sama pracę za nizsze pieniądze wiec jaki sens trzymac starszych? Żenada i bardzo psuje się to wszystko a takie zmiany na lepsze miały byc i nikogo mieli nie degradowac . Powodzenia ja na szczęście odeszlam pracuje w firmie która szanuje ludzi i serio ich rozwija

N.
@Werka

2000 to w kazdej miejscowosci smiech na sali, wynajem ,, jedzenie itd..

Hebowa
@N.

2000zł to z premią. W moim mieście bez premii 1750zł.. No ale po co inwestować w ludzi, lepiej zainwestować w reklamę w tv naszym kosztem:)

Tak5Nie
@N.

Nie no, tak.. Ale nie oszukujmy sie, w wawie placa więcej, ale mimo wszystko 2tys... ? W innych miastach przeczytalam ze daja 1700.. To jest dopiero porażka

@Gola

Będziesz,za dużo gadał to degradacja. Brzydko mówiąc jest to zamknięcie mordy pracowniką żeby nie mieli swojego zdania

Maridox

Ja uważam, że większość negatywnych opinii wystawiają osoby , które oczekują pracy gdzie będzie się zarabiać miliony a będzie czas na kawkę i posiadówki. Pracuje już dłuższą chwilę w hebe i mam kompletnie inne przemyślenia. Oczywiście prawdą jest że trzeba być wielozadaniowyn , szybkim, energicznym, pomysłowym, rozgadanym ale.... bez przesady. Trzeba szanować przede wszystkim współpracowników bo atmosfera w zespole jest bardzo ważna. Pracy jest bardzo dużo, i nie jest to lekka praca, ale bardzo bardzo przyjemna. Nowi ludzi , produkty.Oczywiście firma stawia na realizację założonych celi , przykasówka to gorący temat , ale jeśli ktoś ma jakiś gorszy dzień , staramy się rozmawiać , pomoc koleżance i wspierać się.. kierownik jest u Nas naszym najwiekszym oparciem. Dużo zatem zależy od ludzi.

Tak3Nie22
Ex pracownica.
@Maridox

Może i tak jest... Zauwazylam po ludziach, ze faktycznie za nic chcieliby mieć płacone niewiadomo ile... Aczkolwiek na moim przykładzie było zupełnie inaczej... Robiłam wiecej obowiązków niż miałam wyznaczone np "zrob dostawe" oprocz dostawy uzuplenialam dziury na polkach towarem ktory zalegal w szufladach(bo innym sie nie chciało), wozki etc. Jestem dosyc pracowita wiec mówiąc krótko "zapierdzielałam" patrzac tylko jak inne kolezanki stały i sie obijaly i za chwile leciały na kolejnego papierosa. Ktos miał do zrobienia jedno proste zadanie, a ja dostawa, kasa, klienci, a na sam koniec słyszałam, że mało zrobilam :) z przykasowki bylam prawie zawsze pierwsza ale zawsze znalazlo sie jakieś "ale..." ;) miałam tego dosyć, czułam sie w tym miejscu jak tania siła robocza. Zmieniłam prace w ktorej jestem doceniana za swoja pracowitość i zaangazowanie. Także sa wyjątki ;D wiec dziewczyny jeśli czujecie, że dajecie z siebie naprawde wszystko i g...z tego macie, uciekajcie :)

Tak16Nie
@Ex pracownica.

No zgodzę się, duzo jest osób ktore by chciały siedzieć. Ogólnie wolę gdy jest coś do roboty, bo ta praca wtedy szybko leci, ale chcialabym by to co robie było zrównoważone z tym co dostaje. A na razie jest tak, ze dokładają na naszą szale coraz wiecej, a sami nie maja nic w zamian. Jak już zobacza ze komuś zależy to sie bój, Będą po kims jechać jak po starej kobyle.

Nik
@Maridox

A Pan czy Pani to pewnie RKS jest ????

@Maridox

(usunięte przez administratora) Pisza to osoby które maja dosc pracowania na akord.. W normalnej firmie jak są wieksze obowiązki to sie tez więcej płaci. A teraz normalny konsultant robi to co starszy.. Drugi temat premia... 10tys skladowych na jedna smieszna premię. Ale po Twoim wpisie widac ze Ty sie w pracy chyba nie przemęczasz ;)

Nie do wiary
@Maridox

A ty na dzień dobry zgodziła byś się pracować za 2000 zł netto. Jaka płacą taka praca. Na polski rynek to głodowe pieniądze. Policz sobie teraz jak wygląda życie 1100 kredyt za mieszkanie, 400 zł czynsz 200 zł gaz (co dwa miesiące) 100 zł woda dalej 50 zł abonament za tel 200 zł rata za sprzęt tu już masz 2050 zł netto więc kochana już oplacila rachunki z waszej wypłaty i jeszcze mi brakło a gdzie jeszcze do tego jedzenie jakiś ciuch podstawowe kosmetyki i ewentualnie raz do roku jakieś wakacje nie wspomnę o takich przyjemosciach jak kino czy pizza dalej uważasz że pracownicy mają zbyt duże wymagadania finansowe. Pewnie jesteś jedną z tych co nawet w życiu za chleb nie zapłaciła z własnej kasy bo mamusia i tatuś zawsze dawali. Dramaten jest twój tok rozumowania. Nie oszukujmy się ludzie pracują dla pieniędzy a nie dla koleżanek czy samej pracy.

@Maridox

Duża zależy od tego jak się traktuje pracownika. Grosze dają 1700 co to jest? A wymagania kolosalne.

M......

Hmmmm bez komentarza

TakNie1

Pracuję w drogerii hebe I mogę stwierdzić że praca na ogół przyjemna i wiązałabym z nią dłuższą przyszłość gdyby nie cele sprzedażowe... wszystko ok rozumiem,że taki jest ten biznes,ale jeśli firma dalej będzie tak funkcjonować to straci bardzo dużo klientów,a dokładniej to już traci bo klienci słuchając monologów przy kasie mają już nas serdecznie dosyć,niektorzy po prostu mają z tego bekę i głośno komunikują,że wolą robić zakupy w rosmanie bo nikt im za wszelką cenę nic nie proponuje mają święty spokój i chodzą sobie w spokoju robią zakupy. Cele sprzedażowe z kosmosu i bez przerwy oprócz makeup hebe zapachów to kremy produkty naturalne lub tusze do rzęs i tak non stop,A pieniążki takie same. Czemu nikt nie pomyśli że może ludzie chętniej by pracowali gdyby realizacja celu wyznaczonego dla konsultanta byłaby dodatkowo premiowana? Skoro już tak bardzo stawiacie na te cele to chociaż dobrze nagradzajcie za nie pracownika...

Tak21Nie
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję w jednej z drogerii Hebe, praca na ogół przyjemna, zarobki w porządku, ale czasem dostaje się zadania, które wykraczają poza obowiązki. Brakuje mi obiecywanych na rozmowie kwalifikacyjnej szkoleń, bez których niemożliwym jest profesjonalnie obsłużyć tajemniczego klienta czy kogoś bardziej wymagającego. Szkoleń raczej nie ma, a pretensje o brak wiedzy czy słabą sprzedaż przy kasie ogromne. Jak uda się dobrze obsłużyć klienta, to satysfakcja jest duża. Polecam osobom o mocnych nerwach i takim które nie będą za bardzo brać do siebie ciągłych pretensji, które niewątpliwie wpływają na samoocenę i chęć pracy.

Tak14Nie
Kama

Hej, zastanawiam sie nad praca w hebe. Chcialabym wiedziec jak wygladaja zarobki w Bydgoszczy? Z gory dzieki za pomoc.

M.heb
@Kama

Nieco ponad 1700 na reke

Nikt
Nazwa działu: Handlowy

Dawno nie bylam tu na forum. Sytuacja w okresie letnim wiadomo jaka jest, czyli pracuje sie na ogół 2 na 2, ze 3 osoby na urlopie i 2 na dlugim L4.Tak jest w wiekszosci sklepach Hebe. Pytanie mam do osob ktore pracuja wiecej iż miesiac i tam gdzie nie macie chrony Jak się zapatrujecie na wszechobecne zlodziejstwo wśród "klientów"? Jak sobie radzicie? Czy reagujecie? Bo ja jestem osobą ocno przeżywającą, nie śpię po nocach i rozmyślam, czy jutro znowu nas koleś przyjdzie i okradnie. Otoż w moim sklepie panuje takie złodziejstwo, ponieważ polowa mieszkańcow mojego miasta do ćpuny, pijaki, nieroby i ogólna patola. Jeden taki okrada nas nawet kilka raz DZIENNIE. Nie mamy prawie nic w szafie Gosha. Z Loreala zaebali nam wszystkie tusze . o perfumach nie wspomne, mimo ze blisko kas jest, to korzystaja z okazji jak oboe stoimy na kasie i wtedy "chulaj duszo......". Biorą wszystko jak leci, OIL z balsamow do ciala, zele pod prysznic. Brak i słów chwilami i sil. A firma NIC A NIC SOBIE Z TEGO NIE ROB! JAK MAMY DO JASNEJ CHORERY SPRZEDAWAC PRODUKTY, SKORO NIE MA ICH W SZAFIE M-UP!? NIE MA DNIA BY PATOLE NAS NIE ODWIEDZILI.! Moje dziewczyny maja "olewke "na to, ja nie. Ale mam nadzieje, że ktos z firmy czyta to wpis i zrobią coś z tym, bo za chwile nie będzie co sprzedawać.

Hebe
@Nikt

Jest w tej firmie bop , proponuję zadzwonić i opowiedzieć

Donna
@Hebe

Ale to przepraszam, pracownikowi ma zależeć na tym żeby miał co sprzedawać? No ludzie, ta firma to porażka. U nas też co chwilę coś kradną, Kiero przynajmniej kilka razy w miesiącu traci czas na komisariacie, żeby to wszystko pozgłaszać. Ja rozumiem oszczędności ale równie ważne jest nasze i Klientów bezpieczeństwo. Co mi po napadówce, skoro nikt z ochrony nie siedzi pod sklepem, a przyjeżdżają już po wszystkim. Czekam po prostu aż się komuś coś stanie, może wtedy ta firma coś z tym zrobi!

gosia
@Nikt

to posprawdzajcie na monitoringu jeśli znacie daty kradzieży, zgrajcie i zgłoście na policję. z tego co wiem jest tydzień od wykrycia kradzieży na zgłoszenie tego, inaczej przepada. albo dzwońcie na policję jeśli widzicie ze (usunięte przez administratora) sie pojawił...

malgonia

też uciekałam z Hebe do Rossmana i powiem wam, że bardzo odpoczęłam od tych gonitw sprzedażowych, miliona konkursów, ciągłych wymysłów strasznie nierównej hierarchii gdzie są 2 osoby na sklepie, stoją na kasie non stop a 4 osoby w biurze rozmyślają nad planem dnia, gdzie Tobie nogi wchodzą w cztery litery, na kiero dzwonisz i musisz czekać w nieskończoność aż łaskawie podejdzie do Ciebie na kasę. Wiadomo praca z Klientem nie jest łatwa ale Klient w Hebe i Rossmanie jest taki sam, dostawa też jest do rozłożenia, inwentaryzacje, ale zarabiam około 30% więcej a robię to co w Hebe, ale mam przy tym spokojną głowę, że kierownik mnie będzie ścigał, że za mało sprzedałam perfum czy kremów a większość swojej pracy spędziłam na kasie

Tak12Nie
hebe hebe

Hej czy ktoś wie kiedy będzie najbliższe zasilenie kartę przepłaconą hebe ?

Patrycja
@hebe hebe

Na okres bożego narodzenia

Expracownikk

Bardzo slabe zarobki, zakres obowiazkow olbrzymi, degradacje? Firma nie dba o pracownikow.

bardzo nie polecam

nie polecam jeśli szanujesz siebie i swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. fakt, kiedyś może było jeszcze w miarę ale teraz obowiązki konsultanta są połączone z obowiązkami dawnego starszego konsultanta więc w sumie otwierasz i zamykasz sklep sama, często wyręczają się tobą w rzeczach, które na ogół kierownictwo powinno robić ale im się nie chce (przerzuty itp) a dodać trzeba do tego wszystkiego zwykłe obowiązki jakie masz na co dzień. kierownicy potrafią sobie siedzieć pół dnia w biurze i plotkować o pierdołach a ty masz jedyne 15 min przerwy na 8,9 lub 10 godzin pracy. nie wiadomo czy jeść czy iść do toalety czy na papierosa bo jedno kosztem drugiego. bardzo nacisk na wyniki, co rozumiem, to handel, ale od niedawna jest coś takiego jak stanowisko eksperta do spraw sprzedaży, który powinien pomagać i doradzać jeśli chodzi o robienie konkursów. no tak, powinien i na tym się kończy. w miejscu gdzie ja pracuje jako konsultantki nie mamy w ogóle wsparcia, hajs ma być zrobiony a jak nie to są pretensje i ciągłe pytania o wyniki. nasz pseudo 'ekspert', nie ma pojęcia o produktach na sklepie, wiecznie wyręcza się nami jeśli chodzi o konsultacje, w sumie nic nie robi oprócz jeżdżenia na szkolenia, z których jakchkolwiek wskazówek i porad nigdy żadna z nas nie usłyszała. tylko rzut kilku notatek i 'przeczytajcie sobie'. każdy zdaje sobie sprawę, że to handel i wyniki muszą się zgadzać ale jakim kosztem? zero wsparcia w sprzedaży, na każdej odprawie słyszysz to samo - masz robić przykas, konkurs hebe, kolorówkę, najlepiej jeszcze dostawę, planogram, stój na kasie i sprzątaj w międzyczasie. ludzie, którzy nie mają pojęcia o kosmetykach są na takich wyższych stanowiskach, czasem po znajomości, a potem nawet TK jest źle obsłużony, właśnie przez taką osobę. rozumiem jakby z tymi zmianami szło w parze wyższe wynagrodzenie ale zapomnij. z tego co wiem to w mniejszych miastach dziewczyny nie mają nawet 2k na rękę, w większych niewiele więcej. nie jest to warte tego stresu i ciężkiej, fizycznej pracy. osobiście jestem na etapie szukania sobie nowej pracy, chcę stad uciec jak najszybciej.

Tak17Nie
Zola
@bardzo nie polecam

Kurde, jakbym czytała o swoim sklepie haha

Gość

Serdecznie nie polecam pracy w Hebe.. ilość obowiązków, konkursy, rekomendacje zupełnie nie adekwatne do wypłaty... dużo się w tej firmie zmieniło od paru miesięcy, na początku jeszcze było ok ale teraz tylko wymagają coraz więcej oczywiście za te same pieniądze.. nie polecam

Tak24Nie1
Xxxxx

Ja natomiast nie będę wychwalać ponad niebiosa. Pracowałam w firmie rok. Na koniec zostałam brutalnie pożegnana za całe dobro jakie zrobiłam. Wygodny pracownik to taki który liże (usunięte przez administratora) Z jednej strony jestem rozżalona rozstaniem z firmą a z drugiej czego żałować? Tej marnej wypłaty bez premii? To prawie najniższa krajowa. Stoi ktoś wiecznie nad Tobą i krzyczy ile masz z przykasowki, bo przecież to najważniejsze. Sprawdzanie pracownika na monitoringu? Przecież to chore. Zalatuje mobbingiem na kilometr. Firma nie daje nic od siebie. Na rozmowie o pracę oczy zamydlone jak to nie jest super i w ogóle. (usunięte przez administratora) prawda. Masz mnóstwo obowiązków choć oni to nazywają uprawnieniami. Wysługują się wami itp. Nie polecam pracy!

Tak19Nie3
Nowa
@Xxxxx

Hej a ile zarabia kierownik na rękę ?

@Nowa

A znasz kierownika który się chwali swoją pensja? Wszystko zależy od tego jaki rejon, miasto itd

@Xxxxx

Mam takie same odczucia jak Ty, wypisz wymaluj mój sklep. Coraz więcej konkursów, Ty nie wiesz w co ręce wsadzić, a musisz jeszcze obsłużyć każdego Klienta, bo może być to TK. Sprawdzanie na kamerach czy aby nie oszukujesz, brak ochrony, ciągle kradzieże, promocje z D.. których klient nie rozumie i powtarzanie tysiące razy dziennie o co chodzi w 2+2, 2+1, 8+10. I za co to wszystko? za 150 zł premii i to też nie zawsze, paranoja

Anonim
@Nowa

Na południu Polski podstawa to 4350 brutto bodajże.

@Zuzu

Premie za cos co robi starszy konsultant..

Aga
@Xxxxx

Tak, zgadzam się kompletnie. Lizanie to podstawa przynajmniej w Gal Wroc, jedna lata z białym koszyczkiem udaje że coś robi i wielka konsultantka z niej. Ludzi o wiele starszych traktuje jak śmiec, ale dla mnie to zwykły śmiec...

Rozczarowannnaaa

Witam Pracowałam w hebe i mam same złe wspomnienia, teraz jak jesteś zwykła konsultantka to nie tylko konsultujesz i stoisz na kasie i sprzedajesz badziewne rekomendacje,jeszcze musisz uczyć nowe osoby które przyszły sobie o tak najlepiej to posiedzieć i nic nie robić,a ty jeszcze ceny zrób,a to fakturę wystaw,a to poprowadź zmianę,zadzwoń do rejonowej i tłumacz się z rekomendacji,konkursów,i tylko pretensje czemu to? A czemu ty tego nie wiesz? A dlaczego tak? Jesteś zwykła kasjerka a robisz wszystko to co kierownik a pensje masz kasjerki i jeszcze ty dostajesz najwieszkszy ochrzan, chociaż tak naprawdę powinna go dostać kierownicza sklepu a nie zwykła konsultantka która i tak robi 90% rzeczy które robi kierownicza. Bardzo nie polecam Chyba ze lubisz jak ktoś ma cię za nic i pomiata jak śmieciem.

Tak30Nie1
starsza koleżanka
@Rozczarowannnaaa

tak to jest jak ktoś nie wie jakie obowiązki ma kadra zarządzająca i głośno krzyczy, że wykonuje 90% ich obowiązków :)

Tak1Nie10
Uhu
@starsza koleżanka

A według Ciebie to co robi więcej kierownik niż najniższy szczeblem konsultant? Za co kasę bierze, parę ładnych tysi miesięcznie? Największą premię itd. Według mnie robienie grafiku i tłumaczenie się regionalnej dlaczego wyniki są np złe to nie jest az tak dużo, ponad to co robi konsultant. Nasza Kiero to nawet porządnie nie potrafi zmotywować zespołu. Także ja jako konsultant czuje się poszkodowana, bo inne obowiązki były jak się zatrudniałam, a potem ni z tego ni z nowego, nikogo nie pytając o zdanie, muszę robić to co starszy konsultant

Tak10Nie2
Marttaa#
@starsza koleżanka

Kierowniczka teraz już tylko ma za zadanie pomiatać swoim zespołem i brać wypłatę. I to jest jedyna rzecz która robią perfekcyjne

Tak10Nie2
@Uhu

Dokladnieb rozszerzyły sie obowiązki, szkoda, że nie premia :p

Łania

Pracuje w Hebe w Warszawie od Marca tego roku,niestety z każdym dniem jest coraz gorzej,to żenada żeby za kwote na ręke 2020 tyle wymagać od Konsultantek,o głupią premie trzeba walczyć,a to tajemniczy,ankiety, i tak jest żenująca niska :(Wiecznie walka o koszyk,dodatkowe akcje sprzedażowe,żeby ratować budżet,uczą klientów że znamy się na wszystkim,pózniej pretensje że nie umiemy pani dobrać farby do włosów.Wiecznie coś.Wstyd że taka firma robi legalny wyzysk, że degradują ludzie.Nie polecam,jestem w takie szukania pracy i nie dziwie się dziewczyną że walą zwolnieniami.

Alaaa

Halo Kielce! Pracuje ktoś bo się na rozmowę wybieram

Sylwia
@Alaaa

I jak było na rozmowie? Jakie warunki ?

ulubienica

Zamiast szukać nowych pracownic w Bochni, proponuje w końcu wymienić Panią Kierownik bo chyba bez powodu od samego początku ludzie się nie zwalniają ;)

Tak3Nie1
Kataleja

We wtorek mam rozmowę w hebe na floriańskiej w Krakowie. Ktoś pracował może? Dajcie rady

Tak1Nie4
Klara
@Kataleja

Witam gdzie sie szkoli na kierownika sklepu ?

Pamela

Nie polecam Hebe Tychy. Brud, smród, braki pracownicze. Sam wyzysk. Harujesz za pięciu, a ciągle mało i mało. I te wymagania sprzedażowe...wiecznie źle i wiecznie mało. Szkoda ze nikt nie widzi, ze mało to tam sie zarabia.Nie zatrudniajcie się tam dziewczyny, szkoda życia i nerwów.

Tak11Nie
Nowa97

Drogie Panie! Zastanawiam się nad pracą w hebe i nad wynagrodzeniem jak wygląda, ponieważ rozmowę mam dopiero w poniedziałek. Czy mógłbyście mi napisać jak to wygląda na początek. Czy warto? Z góry dziękuję ☺️

Gucio324
@Nowa97

Pensja 2350 brutto, to na rękę jakieś 1700 niecałe + premia która w teorii zależy od wyników w praktyce od widzi mi się ludzi przełożonych - 2000 raczej nie zobaczysz. Nie warto sie starać. Pozdrawiam

Tak9Nie1
Żola
@Nowa97

Zależy w jakim mieście będziesz pracować, u nas w zachodniopomorskim stawka wynosi w większych miastach 2850 brutto, czasami plus premia,z którą różnie bywa. W pracy musisz być wielozadaniowa i robić dużo rzeczy na raz, do tego dochodzą konkursy i przykasówka, więc nie ma olewania klienta. Praca jest ciężka więc jeśli myślisz że będzie stać i pachnieć to daj sobie spokój

Nowa97
@Żola

Jest to mniejsze miasto, akurat otwierają nowa galerie i właśnie hebe. W żadnej pracy nie oczekuję, że będę stać i pachnieć ????‍♀️ Aczkolwiek chciałam się dowiedzieć jak wygląda to zarobkowo, ponieważ dostałam inną ofertę pracy i musiałam dać odpowiedź na już. Stąd moje pytanie. Ale dziękuję ślicznie za odpowiedź ☺️ Pozdrawiam ????

uciekamstaddaleko
@Nowa97

Szczerze mówiąc coraz gorzej dzieje się w tej firmie... kiedyś było całkowicie inaczej.. teraz dowalili masę obowiązków a wypłaty nawet 5 zł więcej... to są naprawdę wielkie kpiny ! wymagać wymagać z miesiąca na miesiąc coraz więcej ale zmotywować człowieka nie potrafią absolutnie... codziennie tylko słyszysz, ze mało że słabo i tłumacz się dlaczego?? Jestem na skraju cierpliwości i wyczerpania.. jeśli ktoś mi powie, że przychodzę do hebe i pachnę to naprawdę nie ręczę za siebie.. rozumiem, że nic nie jest za darmo ale żeby tyrać jak wół za 1700 zł ?? o premii nie ma nawet co marzyć, zmieniając tak czesto kadre nie jestesmy w stanie zapracowac ani na budzet bo dziewczyny nie znają produktów i muszą cisnąc totalny kit klientom, ani na TK bo nie ukrywajmy nowe dziewczyny nie są w stanie tak szybko podłapać standardów... mijają 2 miesiące- dziewczyny zaczynają kumać ze cos nie halo w tej firmie i się zwalniają.. i tak co kilka miesięcy nowa kadra... jak nie my to inne woły będą sie dawać wykorzystywać.. ja uciekam z tej firmy jak najdalej bo tu już nic dobrego mnie na pewno nie spotka!!! a hebe bede omijać szerokim łukiem. pozdrawiam.

Tak15Nie
Monika
@Nowa97

Tak to prawda pensja to 1700, często zostajesz po godzinach nawet do godziny 24. Pracy tam nie polecam . Plus odwołam się do jednej z wypowiedzi gdzie napisano że hebe się stacza. Nie wiem jak w innych drogeriach, ale w drogerii w Otwocku byłam świadkiem wręcz nie profesjonalnego zachowania ze strony pracowników kiedy to Pani robiła zakupy A pracownice wysyłały sobie uśmieszki, obgadywaly ja i śmiały się myśląc że ta pani tego nie słyszy. Z takimi pracownikami to niedługo ta firma całkiem straci klientów. Myślę że każdy ma prawo wejść i kupić sobie szampon w drogerii nawet jeśli nie stać go na lepsze ubrania. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Drogerie Hebe
2/5 Na podstawie 722 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie