Opinie o Madar Sp. z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Madar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Madar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madar Sp. z o.o. w Kostrzyn

Jaka jest kultura pracy w Madar Sp. z o.o.?

Johny Nowy wpis

Szefostwo kłamie.Nie wiesz jaka i kiedy wyplata...nic się nie zmieniło od czasów starej firmy.

John Nowy wpis

Szef kłamie jak z nut.Twoja wyplata na podstawie zaciągniętych informacji od nie wiarygodnych pracowników miedzy innymi kierownika.Warunki pracy fatalne.Nie polecam tej firmy.

B Nowy wpis

Firma uczciwa.Szef lojalny jak i kierownictwo.Przeplyw informacji i spokojne realizowanie zleconej pracy organizowane do perfekcji.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Kierowca w Madar Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Firma Madar Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca Kat. B - na teren zachodniopomorskiego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Biber

Co do firmy Madar to mogę tylko powiedzieć że Pan Dariusz Witkowski jest kłamcą, (usunięte przez administratora) pobiera zaliczki i nie wykonuje zleconych prac. Nie polecam jego firmy.

Bolo

Najgorsza firma pod kontem finalizacji i ochrony pracowników Dariusz Witkowski największy matacz i (usunięte przez administratora)

Izabela
@Bolo

można dopytać o szczegóły? kiedyś pisali o zamknięciu firmy i otworzeniu nowej, czyli to nieprawda? czyli jak praca tych osób w praktyce tutaj wygląda? wiadomo ile zatrudniają?

...

Zamknęli jedna firmę otworzyli druga aby móc nadal (usunięte przez administratora) ludzi. Omijać jeszcze szerszym łukiem

Czy urlop w Madar Sp. z o.o. jest płatny 100%?

...

Dobre sobie w tej firmie istnieje tylko urlop bezpłatny

Aaaa

Pan Darusz to stary sciemniacz wisi pienacze pracownika nie odbiera telefonow itp a jak sie uda dodzwonic to sciemy typu maja swieto w chinach albo przelewu nie mam bo w banku cos jest nie tak i nie wie co sie dzieje

....

Wyprzedaje sprzęg i same (usunięte przez administratora)ciekawe czy się rozliczy z pracownikami. Oczywiście nie mówiąc o rodzinie. Bo oni na biedę nie mają co narzekać.

....

Pan Dariusz Witkowski wysyła ludzi na urlop bezpłatny pod pretekstem ze postoju firmy po czym od obcych ludzi sie dowiadujesz że firma została zamknięta a należności zaległe nie uregulowane. MADAR TO NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO W KŁAMSTWIE.

Podwykonawca

Firma (usunięte przez administratora) nie ma co się (usunięte przez administratora) Już kilka lat temu było głośno o wypadku samochodowym gdzie pracownik został kaleka. Nie uczciwy płatnik i (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. Wierze w sprawiedliwość, wasze dni sa policzone.

Jarek

Polecam firmę Madar, pracuje w tej firmie od 2013 roku i pracuje aż do dnia dzisiejszego firma wypłacalna jak i na prace nie można narzekać

Wojtek

Ktoś jeszcze uważa ze trzeba firmę omijać ?

Klientka
@Wojtek

Zdecydowanie odradzam, była umowa zaliczka na meble, a Panowie po niecałym miesiącu zeszli z budowy oczywiście nie zwrócili zaliczki, zero kontaktu. Totalne unikanie klienta, nigdy nie spotkałam się z taką nieuczciwością ze strony wykonawcy. A na początku wszystko wyglądało pięknie, firma która robi zlecenia dla gminy tyle lat na rynku.. Brak słów. Decyzja należy do Pana ja odradzam!

obywatel
@Wojtek

firma MADAR to wielka ściema - model działania ten sam; pobrać zaliczkę i ściemniać; łatanie dziur finansowych nowymi klientami co wpłacili zaliczki; Pan Darek zatrudnia swoją rodzinę; nie panuje na tym co kto robi i jak robi; u mnie dużo poprawek które były dla MADAR bardzo kosztowne - fronty w połysku i blendy w połysku - po prostu do 3 razy sztuka a może się uda; krętacz co do osprzętu; a na koniec schody się zaczęły sypać - totalne (usunięte przez administratora) w materiale; takich klientów jest mnóstwo którzy zostali (usunięte przez administratora) przez Pana Darka; z tego co słyszałem to zamierza uziemić firmę - zwalniał ludzi - tych nie z rodziny :)

Młody1989
@Wojtek

Niestety nie uważam żeby omijać firmy łukiem rzetelnie wykonana praca oraz płatności żadnych problemów pracownicy uśmiechnięci oraz opinie wystawiane na temat płatności to bzdury pan Dariusz szef formy wypłaca wszystkie wynagrodzenia w terminie

....

Największy (usunięte przez administratora) na Kostrzynie (usunięte przez administratora) niewypłacalny ucieka przed pracownikami aby im nie płacić omijać tą firmę z daleka

Grigor2000
@....

Jestem w firmie Madar od 2015 i nigdy nie miałem problemu z wypłaceniem należnej kwoty i nigdy nie unikał szef rozmowy, nie wiem kto pisze takie głupoty

Klient

NIE POLECAM !!!!! OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM! Chciałabym was ostrzec przed ta firma. W maju pojawiliśmy się u p.Dariusza z pomysłami na wykonanie kuchni, garderoby i kilku pomieszczeń w mieszkaniu. Na początku szef firmy na wszystko się zgadzał i podjął się współpracy, jak się domyślacie nie została sfinalizowana. Zaliczka została wpłacona a później już tylko problemy. Do firmy dodzwonić się nie da. Nikt nie odbiera i nie odpisuje na wiadomości. Pan Dariusz kłamie jak z nut, w listopadzie zapewniał ze wszystko w jak najlepszym porządku ze się wyrobimy, w grudniu ze już wszystko gotowe a gdy złożyliśmy wizytę w firmie, właściciel bardzo się zmieszał mówiąc ze jednak nic nie jest gotowe, ze nie chce już kłamać i wyszedł z firmy. 31.01.2021 termin realizacji dobiegł końca Nikt nie informuje nas na czym stoimy. A zaliczka nie chcą oddać.

Czy Madar Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Markus

Jeżeli chodzi o firmę targową to pan Dariusz W jest wielkim kretaczem Przed tem ta firma nazywała się aldar teraz madar

Magdalena
@Markus

Czy mógłbyś napisać dlaczego masz taką opinię o tym Panu i kim on jest w firmie? Wszelkie oskarżenia powinny być poparte odpowiednimi argumentami. Inaczej użytkownicy nie za wiele dowiedzą się z Twojego wpisu. Czy byłeś pracownikiem firmy?

Mateusz Pietrzak

Niestety trafiliśmy na nieuczciwą firmę prywatnie jako osoba fizyczna zapytałem firmę o wycenę za altankę osobiście właściciel przyjechał pomierzył wycenił dogadaliśmy się co do ceny przyszło do wykonania usługi odrazu brygadziście ekipy zgłosiłem że nie podoba mi się wykonanie dachu, nie ma papy same gondy, mały spad, gondy kładzone kiedy było juz zimno twierdzili ze i tak się wszystko dokładnie zwulkanizuje, niestety przy pierwszym deszczu ciekło jak z kranu dzwonimy w ten sam dzień i tak do tej pory firma nie odbiera telefonów, usuwa komentarze na fb niestety nie raczy odebrać ani oddzwonić. Na to wszystko wybraliśmy się po ponad miesiącu od próby kontaktu osobiście do firmy właściciel był zmieszany nerwowy, nie mając argumentów nie chciał się polubownie dogadać wezwał policje na nas ze wtargnęliśmy na jego firmę. Wysłaliśmy ostateczne pismo poprawienia altanki mają 14 dni na poprawę całej altanki niestety altanka robiona we wrześniu cała się rozchodzi pęka od wilgoci dach cały pofalowany gondy tak faluja ze wyrywają z konstrukcji buazerie wynająłem zewnętrzna firmę która jednoznacznie stwierdza winę błędnie wykonanej altanki wina po stronie wykonawcy musi poprawić natychmiast błędy inaczej altanki nie przeżyje do lata. Absolutnie nie polecam firmy jestem uczciwym człowiekiem i tak samo chce być traktowanym chciałem się dogadać właściciel bezczelny nie ma zamiaru nawet oddzwonić mam zdjęcia na dowód tego filmy itd szkoda że nie mogę wstawić aktualnie jak wygląda altanki jakie dziury jakie zacieki dodam ze altanki wykonana z płyty osb przy tak zaciekajacym dachu co się dzieje z konstrukcją. Zostawiam e-mail pejus85@o2.pl jesli ktoś by chciał się skontaktować zapytać itd my czekamy 14 dni od dostarczenia pisma później idziemy odrazu do sądu

Zibi

Rozliczenia z kontrahentami nie są odpowiednim tematem na forum stworzonym dla pracowników żeby mogli oceniać pracę w firmie.

Hurtownik

Firma madar jest nam winna kilkanaście tysięcy złotych, niestety. Odradzam współpracy z takimi ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Madar Sp. z o.o. - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Madar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madar Sp. z o.o.?

Madar Sp. z o.o.