Opinie o Filius-Metal Jeremi Filuś w Kostrzyn nad odrą

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Filius-Metal Jeremi Filuś. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Filius-Metal Jeremi Filuś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filius-Metal Jeremi Filuś w Kostrzyn nad odrą

Obecny Pracownik Filius

Ogólnie, praktycznie wszystkie negatywne opinie dotyczą Malarni Proszkowej u Pana Jacka, nie pracuję tam więc nie wiem, poza tym całym narzekaniem na pomieszczenie co by było gdzie zjeść i się umyć (nowa malarnia ma obecnie najnowszy w całej firmie), reszta nie wiem, nie pracuję na malarni więc nie wiem. Ja pracuję u Pana Jeremiego od lat i wiem tyle, że milionów się tu nie zarabia ale kasa regularnie i z zaliczką też nigdy nie ma problemu, tak samo jak masz jakiś problem idź do Pana Jeremiego pogadaj jak człowiek z człowiekiem, idę o zakład, że postara się pomóc. (usunięte przez administratora) ludzi pracuje od lat, gdzie przecież jest w okolicy PEŁNO gigantycznych firm, które płaca lepiej, czyli coś musi ich tu trzymać. To co się dzieje na malarni to inna bajka. Tam rządzi Jacek -"karać (usunięte przez administratora) nie wyróżniać" Za to reszta firmy - naprawdę nie ma na co się skarżyć. Jak ktoś ma wątpliwości niech sam sprawdzi, bo jak pracuję tu trochę czasu i czytam te komentarze zawiedzionych pracowników, to w większości przypadków problem leżał po stronie pracowników nie pracodawcy.

Eto
@pracownik

Aby zamknęli ta cała firmę i aby prokuratura sprawdziła każden kwitek. I skończy się sielanka co nie których. Aby ci cwaniaczki tez zapłacili za to.

Obecny Pracownik Filius Nowy wpis

pracownik Nowy wpis
@Obecny Pracownik Filius

Szefa chcą zniszczyć. Stąd ta cała akcja z podwójnym finansowaniem i próba skłócenia z Jackiem. A Jacek wymaga, ale i płaci. Wielu pracowników też siedzi u Jacka od lat. Przywiązani nie są. Coś ich trzyma.

Tomasz Nowy wpis
@Obecny Pracownik Filius

Co ty chłopie piszesz. W internecie aż chuczy a wlascicielu firmy w całym województwie ze prowadzone jest dochodzenie ze pobieral podwójnie pieniądze za obywateli z ukrainy. Aby prokuratura porządnie tym Panem się zajęła. A co do firmy to pracownicy dalej uciekają nawet sam Eto z tej firmy odszedł to znaczy ze nie ma w niej perspektyw na przyszłość.

Eto Nowy wpis
@pracownik

Czy w Filius-Metal Jeremi Filuś zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

sąsiad Ireneusza

Niestety większość ostatnich wpisów pochodzi od "somsiada", Ireneusza W. , który ma obsesję na punkcie właściciela firmy. Robi potajemnie zdjęcia, poluje na potknięcia p. Jeremiego. Donosi, gdzie się da. Boli go, że właściciel firmy jest radnym, że udziela się społecznie i ma sukcesy. A firma jak firma, są lepsze i są gorsze. Rotacja poza malarnią niewielka. Ludzie pracują tam już po kilkanaście lat. Chyba nikt ich pod bronią nie trzyma...

Łukasz były pracownik
@sąsiad Ireneusza

Właściciel sprzedaje stal klijentom i nie daje paragonu czyli nie odprowadza podatku, nie wystawia faktur kiedy montuje jego firma w Niemczech płoty czyli nie płaci podatków, Ciekawe czy płaci za odpady komunalne za wszystkich swoich lokatorów ????, Ciekawe czy Ci lokatorzy są zameldowani ???? Ah te podatki trzeba placić. Trzeba powiadomić Warszawe Urzed Skarbowy aby wszystko sprawdził.

Hirek
@Łukasz były pracownik

Parę lat temu odeszło z firmy poru pracowników biurowych Kuba, Mateusz itp. Nie chcieli tam już pracować bo widzieli to wszystko od kuchni. Brak płacenia podatków omijanie przepisów konstytucji itp. Wszystko jest do pewnego czasu.

@Łukasz były pracownik

Najlepszy jest jego (usunięte przez administratora) elektryk na każde zawołanie, przyjeżdża z krawężnikiem z SOK na rozkaz,na każde pierdnięcie????Cała kadra pracownicza się z niego śmieje????że za kasę wlazł do (usunięte przez administratora) bez mydła

@Michał

Ciekawe czy ludzie wiedzą że w sklepie nikt nie wydaje rachunków nie są odprowadzane podatki. Skandal

@sąsiad Ireneusza

Przepraszam ale właściciel ma wspólnika i prowadzą firmę z dmuchanymi zjeżdżalniami czy firma jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym ? Bo Nie mogę znaleźć w internecie za to były wspólnik Piotra został zatrzymany przez Interpol Policję w Hiszpanii postawione są mu zarzuty ze przewoził niedozwolone substancje 100 kg narkotyków prawda to ?

Greg
@Zyga

Właściciel płaci najnisza krajowa resztę daje w łapę polecam do tego można dorobić na czarno bez podatku. Mieszkanie tez daje bez meldunku za odpady komunalne nie trzeba płacić polecam.

@Michał

Co elektryk ma wspólnego z tym jak się pracuje w firmie? Nikt się z niego w firmie nie śmieje. Ludzie wiedzą, że dba o bezpieczeństwo maszyn i ludzi, a także usprawnia działanie firmy. Każda porządna firma ma swojego elektryka.

Cześć, chciałam wyjaśnić kwestię umowy. Bo kiedyś ktoś pisał, że są problemy z tym. W takim razie chcę tylko spytać, czy mam gwarancję, że po rozmowie jak wszystko pójdzie dobrze, to podpiszemy umowę czy będą jakieś tutaj problemy właśnie i lepiej sobie darować po prostu, co myślicie?

Rysiek
@Monika

Włąsciciel przyjmuje na czarno, mowi że da uwowe o prace po miesiacu nie dotrzymuje słowa. Nie polecam firma bardzo słaba.

Iwona
@Rysiek

i tak miałoby się dziać na dzień dzisiejszy? a to nie jest już czasem tak, że pracownik może coś takiego zgłosić bez żadnych konsekwencji? nie działo się tak? pzt., te osoby się nie boją podjąć pracy, bez ubezpieczenia ani nic?

wert123
@Monika

Firma porażka nie polecam, włąściciel nie szanuje ludzi, nie daje umowy o prace a nawet zlecenia, problem z WC , brakuje go na zakładzie. Właściel wieczorem pod zmrokiem pali na terenie zakładu folie zanieczyszczajać środowisko.

@wert123

Jestem pracownikiem coś do szanowania pracowników szef jest pomocny i każdego szanuje potrafi pomóc nie ważne o jakiej porze i o jaką sytuację chodzi. Co do umowy zapraszam na firmę pokazać który pracownik nie ma umowy ( jeśli tu pracowałeś i nie dostałeś umowy to oznacza że ch.. z cb nie pracownik i miesiąca nie wytrzymałes) jeśli chodzi o kibelki możemy zrobić specjalną wycieczkę dla gości i pokazać w jakich warunkach pracujemy nie jedna firma może nam zazdrości. Co do spalania "foli" proszę w to nie mieszać firmy Filius. Dziękuję za uwagę zapraszamy na wycieczkę.

Leszek

To rozumiem UoP od pierwszego dnia? A po 30 dniach od zatrudnieniu, jaka kwota na koncie dla tokarza za przepracowany miesiąc?

Warniki

Firma słabo płaci. Warunki do pracy kiepskie nie polecam. Obywatele Ukrainy i Polski już z tamtąd uciekają juz nie długo sam właściciel będzie spawadz. Firma moim zdaniem najgorsza w mieście. Własciel nie ma nawet studiów bez wykształcenia a wozi się jak by miał magistra. Strata czasu jeśli ktoś chce tam pracować.

Swistaszek
@Monika

Własciel to cwaniak. Firma porażka nie polecam. 25 lat pracy ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Kołchoz to przy tym luksus.

Zyga

Na Facebooku jest filmik i zdjęcia jak właściciel pali dużą ilość foli . Roztopiony plastik zalewamy jest w dół i zasypywany ziemia wszystko idzie w glebę do wód gruntowych. Następnie wodę pobieraja mieszkańcy i zwierzęta z Parku Narodowego Ujście Warty. Właściciel zanieczyszcza środowisko. Do tego od dłuższego czasu z firmy odchodzą fachowcy zostają tylko ludzie bez szkoły i kwalifikacji.

Bartek
@Rysiek

Znam właściciela tej firmy to klamczuch. Ludzie z tej firmy uciekaja. Sam właściciel nie ma szkoły a uważa się za nie wiadomo kogo. Biznesmen na kredytach.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Filius-Metal Jeremi Filuś? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Filius-Metal Jeremi Filuś szukają chętnych na staż?

Ta firma to tragedia własciel to człowiek który nie szanuje innych . Traktuje pracowników jak świnie. Nie polecam pensja to najnisza krajowa.

Ślusarz

Witam czy ktoś ma jakieś informacje na temat zapotrzebowania do pracy tam właśnie, i co ogólnie sądzicie o pracy w tej firmie

Malarz

Jakieś ciekawe doświadczenie u tego pracodawcy , utrzciwosc, etaty , płace

Haha
@Malarz

Idź do pracy gdzie indziej, tam nie dostaniesz w ogóle umowy. Brama tobie na nogi spadnie albo na głowę i co nawet l4 będziesz miał nie zapłacone. Tam jak co to można dorywczo sobie popracować ale nie na stałe.

Mateusz Kucharski
@Malarz

Pracuje na malarni u Pana Jacka 2 lata i jakoś problemu nie mam wręcz szef stara się pomagać jak i firmie i życiu prywatnym. umowę dostaje każdy pracownik i wcale nie są zwalniani tak jak to tu opisują jakieś wybryki natury. System pracy trzyzmianowy po 8h wszystkie zwolnienia lekarskie są płatne nie 80%tylko 100% . Jeśli chodzi o rozliczenie to zawsze jest na czas nawet jak potrzeba zaliczki to nie ma z tym problemu wystarczy powiedzieć i za 5 minut już kasa jest w kieszeni. Najlepiej jest przyjść sprawdzić a nie słuchać tych bredni co tu piszą.

Mateusz Kucharski
@Haha

Jestem innego zdania miałem wypadek w pracy na L4 byłem ponad 2 miesiące i było płatne i nie tak jak na innych firmach 80% tylko 100%. A umowę dostaję każdy pracownik.

Łukasz
@Mateusz Kucharski

Potwierdzam pracuje tam około 7 miesięcy jestem zadowolony z pracy. Umowę dostałem już po 2 miesiącach mniej więcej jak obejmuje okres próbny z wypłaty zadowolony. Kwarantanna 100% płatnego. Ja nie wiem do niektórzy wypisują może się nie nadawali do pracy teraz próbują się mącić na firmie przyjdź zobacz popracuj i sam się wypowiedź ja ten temat.

Aneta

Czy firma często wypowiada umowy?

Haha
@Aneta

Nie wypowiada bo nie daje ????????????????

Zadowolony Pan

Te opinie są już wysoce nieprawdziwe. Pracuję na malarni w Filius i praca nie należy do łatwych (czasami trzeba się narobić) ale jeśli chce ktoś pieniądze za darmo niech narobi sobie 7-8 dzieci i siedzi na zasiłkach. Na początek też miałem 10 zł na godzinę, ale po pewnym czasie kiedy nauczyłem się malować dostałem dużo więcej (nie będę mówił ile ale nie mało jak na standardy polskie) Można zjeść nie ma problemu, teraz są dwie zmiany i robi się max 10 godzin. Umowę też dostałem ale musiałem na nią zapracować. Pokażcie co potraficie a później oczerniajcie pracodawcę. Można sobie zapalić i da się dogadać z każdym. Pan, który jest Kierownikiem bywa wybuchowy (stary wojskowy) ale też dużo pomaga pracownikom i nie zostawia ich na lodzie. Gdyby nie on to wszystko dawno by się już rozleciało. Pozdrawiam ludzi na zasiłkach. Ps. W TEJ PRACY NIE MA ZNACZENIA CV TYLKO SAM TY I TO CO POTRAFISZ. Kierownik zazwyczaj nie patrzy na CV, gdyż sam doszedł do tego co ma od Szeregowca. SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM. Pozdrawiam

Doks
@Zadowolony Pan

Tragedia Nie wiem nic o zarobkach ale warunki pracy przypominają mi opowieści z rosyjskiego gulagu. Ktoś pisze o karierze pana kierownika od szeregowca, no i taka polityka jest pana Jacka (usunięte przez administratora) karać, nie wyróżniać " A może pnie panie Jacku i panie Filusiu zadbać o to żeby gdzie ręce umyć przed jedzeniem i po skończonej pracy się trochę ogarnąć, przebrać jak człowiek . Na koniec, ta praca jest dla Ukraińców co w takich prymitywnych warunkach będą tu robić, podobnie jak Polacy za granicą bo więcej kasy.

Eryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Kezy

Wszystko zależy od tego, gdzie trafisz. Malarnia to Jacek, ale w innych działach jest raczej OK. Ludzie robią już po kilka i kilkanaście lat.

mm

Frajer, dostał umowę po kilku miesiącach i cieszy twarz. Otóż umowę powinieneś dostać w pierwszym dniu pracy. Bez żadnych ochów czy achów. A jeśli pracodawca robi inaczej to jest zwykły oszust i krętacz. Więc nie ma kogo bronić.

Jednym słowem tragedia, "zatrudnia" się pracowników bez zadnej umowy , mowiac ze po 2 miesiacach sie ja dostanie :) co jest oczywiscie nie prawda aby uniknac podatkow, Po zakończonej pracy pracodawca nie wyplaca wynagrodzenia, czlowiek chodzi prosi sie o swoje a on unika kontaktu jakiego kolwiek, poprostu poraszka. Wyzysk.

Niezadowolony

U "Jacka Bajora" pracuje sie na 1/4 etatu po 12h dziennie przez 6 dni w tygodniu. Żadnego szkolenia bhp tylko podpisujesz papier ze niby było, żadnych ciuchów roboczych nie dostajesz, pracujesz w swoich bo Jacek oszczędza :) Przez pierwsze 3 miesiące pracuje sie na czarno bo jak to Jacek mówi "3 miesięczna kwarantanna". Większość ludzi pracuje tam max tydzień a co drugi wytrzymuje tylko jeden dzien a nawet kilka godzin. Minimum 2 razy w tygodniu Jacek ma okres, jest ciagle darcie ryja i stały teks "jesteśmy w czarnej dupie".Jedynym plusem są zaliczki w soboty i tylko z tego powodu większość ludzi tam siedzi. NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ!.

Niezadowolony Pan

Oj coś mi się wydaję że pan ''zadowolony pan'' jest mocno zaangażowany. Może rodzina? Sam pracowałem trochę na tej malarni, i mogę śmiało powiedzieć że powyższy komentarz to stek bzdur. 10-13 zeta. Umowa jak już to na najniższą. Brak podstawowych narzędzi. Brak masek. Brak ciuchów. I dajcie ryja że za wolno, i że pieniądze uciekają. Jedyna chyba niezła rzecz to zaliczki co sobotę. Ale to chyba tylko po to żebyś pierwszego dostał tyle, żeby nie mieć czasu na szukanie innej roboty. NIE POLECAM!

precz z hamami i wałkami

Filius nie wiem jak inne działy ale malarnia tragedia 10 złoty na godzine brak umowy jak już to dorobisz sie umowy po paru miesiącach i albo na 14 etatu albo na pół wybrańcy czasem dostaną etat od najniższej. Brak przerw sniadaniowych kanapke zjesz podczas pracy i dalej wio 10 złoty a gonia jak na akord brak masek przeciw pyłowych nawet nie dają spędziłem tam troche czasu sam nie wiem dlaczego ogulnie Filius Lewizna przekręt i wielki dół

zmieniam pracę

Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć o firmie Filius metal jade na rozmowe kwalifikacyjna i chciałbym wiedzieć coś więcej dwie opinie to troszke mało

Fakt faktem ludzie pracują na czarno 10zł na godzinę oczywiście na czarno po 12 16 godzin na pewno nie polecam . A jeśli dostaną zatrudnienie to WIADOMO najniższa krajowa

Dami

Szukasz pracy u "Jacka Bajora" możesz się spodziewać wielkiego doła... Chodzi mi że traktuje ludzi jak śmieci, mało płacą i ciągle się zmieniają ludzie bo albo sami odchodzą ale najczęściej on wyrzuca bez powodów.

Zostaw merytoryczną opinię o Filius-Metal Jeremi Filuś - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w Filius-Metal Jeremi Filuś?

Zobacz opinie na temat firmy Filius-Metal Jeremi Filuś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filius-Metal Jeremi Filuś?

Filius-Metal Jeremi Filuś