Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o.

sebek

Dla chętnych podjęcia tu pracy, to wiem, że Carl Stahl oczekuje lojalności, zaangażowania i gotowości do nauki. Niewiele więcej o sobie mówią, a ofert pracy nie ma ani tutaj ani na ich stronie. Szkoda wielka, bo sądziłem, że ciągle potrzebują pracowników.

Gajowy

plusy: - stały czas pracy, wszyscy (poza produkcją) przychodzą na 8 i wychodzą o 16, zero nadgodzin - terminowe wypłaty - szef jest zdrowy psychicznie i w miarę idzie się z nim dogadać - miła załoga (po zwolnieniu kilku oszołomów którzy niszczyli życie innym) - ciepło w firmie, dobry dojazd, spokojna okolica Minusy: - jeżeli nie dogadasz się co do wysokości wynagrodzenia to później szef cię wydyma. Nie zgadzaj się na prowizje od sprzedaży ani żadne dodatki tylko od razu wytarguj jak największą podstawę na umowie bo później nie dadzą ci obiecanego dodatku. - szef nie wie co się dzieje w firmie, co tak na prawdę robią jego pracownicy oraz wymaga często za dużo w zbyt krótkim czasie. Bierze się za projekty które go przerastają lub ciągnie projekty które się nie opłacają i firma na nich traci. Często zatrudnia też ludzi bez kwalifikacji np. kierownika działu handlowego który wykasowuje (!) zamówienia od klientów i nie wie jak nawet wyglądają produkty które sprzedaje firma albo zatrudnia specjalistę od dokumentacji czyli 19-letniego chłopaczka tuż po szkole który dowiaduje się co ma robić już w trakcie pracy. (usunięte przez administratora) - jest ogólnie nudno jeśli chodzi o rozwój zawodowy, kursy i szkolenia prowadzone są rzadko, czasem do firmy ktoś przyjedzie i powie "to i owo" ale generalnie firma nie stawia na rozwój zawodowy pracowaników, niektórzy ludzie robią tutaj to samo od 10 czy 20 lat - te same ściany, ci sami ludzie, ta sama robota. Podsumowanie: Jeśli szukasz nudnej ale spokojnej i statecznej pracy w której płacą miernie ale terminowo to firma Carl Stahl Tech Service jest dla Ciebie ;)

Anonim

Widzę Krzysztof, że nadal szukasz pracy :)

Zostaw opinię o Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o.