Opinie o Vest-Fiber Sp. z o.o. w Dębno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vest-Fiber Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vest-Fiber Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vest-Fiber Sp. z o.o. w Dębno

Grześ

aplikujesz,zostajesz zaproszony na rozmowę o pracę na czas 3 mieś,po 3 miesiącach jeśli się nie sprawdzisz zaczynają się docinki ze strony współpracowników codziennie trzeba uważać na teamlederów o czym jesteś już informowany na rozmowie o pracę,zarobki podobne do Kamy,czysta kantyna,socjal,problemy z produkcji zgłaszane do kierownictwa które nic sobie z tego nie robi(usunięte przez administratora),przez 3 miesiące praca bez socjalu(usunięte przez administratora)nie polecam

Ruda
@Mały książę

Możesz opowiedzieć coś więcej o panującej tam atmosferze? Jakieś konkretne zachowania sprawiają, że ludzie są nie za bardzo? Istnieje jakaś ścieżka rozwoju?

Firma

W każdej firmie zatrudnia, jak i zwalnia się pracowników. Tak i u nas są pracownicy, których pracodawca zwalnia z pracy lub nie przydłuża im umowy. Osoby zwalniane jasno wiedzą o przyczynach takiej decyzji Firmy. Dużą część naszej kadry stanowią osoby, które pracują w naszej firmie wiele lat, a nawet od początku jej powstania, czyli ok. 13 lat. W kwestii atmosfery jest lepiej niż w jakiejkolwiek innej firmie. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ok 150 pracowników. Natomiast najczęstszym źródłem rekrutacji w naszej firmie są polecenia od zadowolonych pracowników. Firma również oferuje rożnego rodzaju premie, pakiet ubezpieczenia medycznego, grupowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny oraz zaplecze socjalne. Uczestniczy w życiu społecznym miasta Dębno oraz w różnych akcjach charytatywnych. Jako firma życzymy Pani/Panu dużo sukcesów w karierze zawodowej jak i życiu prywatnym oraz takiej satysfakcji z pracy jaką mam ja oraz moi koledzy i koleżanki z pracy na co dzień ;)

Ziggy
@Janek z Wadowic

W tej firmie to norma. A co do pana od przepukliny to też norma nic nowego gościu cały czas trzyma się za nią i mówi że tego nie może tamtego nie może najlepiej wychodzi mu stanie i gadanie i nic nie robienie. Ale chyba jest zdolny do pracy skoro lekarz mu podpisał papiery . A jeszcze najlepsze jest to że trzeba go cały czas pilnować i poprawiać bo gościu nawet odejmować i dodawać nie umie. Ja jak to zobaczyłem to oczy przecierałem ze zdumienia. Najlepsze jest to żeby mieć całą premię to nie może być zwrotów . I teraz pracuj z takim i cały czas go pilnuj bo jak nie to idzie po premii u wszystkich.Z nim pracować to dopiero cyrk. Nie było dnia żeby dobrze cały dzień przepracował i właśnie takich tam trzymają . Nie ważne jak pracujesz ważne jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) tam panują takie zasady. Normalni z tamtąd pouciekali albo ich zwalniają sami. Więc nie ma co płakać tylko się cieszyć że zrobili ci dobrze bo to nie jest normalny zakład pracy. Też pracowałem tam i nie mam dobrych opinii o nich zresztą jak widać nie tylko ja bo jest masa negatywnych wypowiedzi więc o czymś to świadczy .

Tomaszów Lubelski to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Kierowca? Co powiecie o pracy w firmie Vest-Fiber Sp. z o.o.?

No, ale dają chociaż odzież ochronną? Co jaki czas Wam wymieniają maseczki, może wystarczy częściej? Czy ludzie mają z tego korzyści, że są wobec siebie wrogami? Szefostwo pozwala na taką atmosferę czy raczej nie miesza się do tematu?

Mary Nowy wpis

W ubiegłym roku, ktoś wspominał, że firma liczy około 150 pracowników, więc w takim razie zapytam o oferta którą spotkałam w sieci. Chodzi o stanowisko pracownika gospodarczego. Z tego co czytałam oferta wystawiona 5 lat temu, praca miałaby być dla taty, więc pierwsze pytanie czy 50 letni facet nie będzie wykluczony z rekrutacji z racji wieku?

Ziom
@Firma

Przestańcie okłamywać ludzi ze niby wiedzą o powodach zwolnienia jak kierownik nawet nie ma jaj żeby wręczyć osobiście wypowiedzenie tylko robi to lider. O kwestii atmosfery w firmie tez kłamiecie bo jest tak fatalna że ludzie nawet nie wytrzymują okresu próbnego bo sami się zwalniają . (usunięte przez administratora)

Jojo
@Ziom

Wreszcie prawda została napisana tam trzeba (usunięte przez administratora) lizać i siedzieć cicho. Jak za głośno się mówi to lecisz. Najlepiej żeby cię gnoili i żebyś nie miał własnego zdania.Ludzie nie wytrzymują okresu próbnego bo tam sami profesorowie pracują z wykształceniem zawodowym niepełnym. Elity same elity

Krysia
@Jojo

"Lecisz"? Znaczy zwalniają Cię? Zawsze mi się wydawało, że w pracy ogólnie to musi być jakiś powód, żeby kogoś zwolnić. Jakiś regulamin tam jest? A co z okresem wypowiedzenia, przysługuje chociaż czy nie?

Cyz

Nie sądzę że czasy eldorado się zakończyły. Tam nie będzie dobrze dopóki nie zmienią się kierownicy i liderzy . Poza tym jak tam ma być dobrze skoro są zatrudniane całe rodziny matki ojcowie żony córki wujkowie itd. Jesteś obcy nie masz tam prawa bytu no chyba że lubisz wchodzić w (usunięte przez administratora) to wtedy może cię zostawią. Tam się nic nie zmienia . Przykład pana Darka jak ktoś pisał. Temu człowiekowi nic i nikt nie pasuje . Było na niego tyle skarg i co ?I dalej bez zmian pan Darek dalej pracuje a ci co na niego się poskarżyli już dawno nie pracują. Kierownikiem kto jest? Osoba która lepiej traktuje swoich niż Polaków . Osoba która wie co się wyprawia na firmie i nic z tym nie robi mało tego daje przyzwolenie na takie traktowanie ludzi. Więc o czym to świadczy . O tym jaka firma tacy pracownicy. Można dużo pisać o tej firmie ale napewno nic dobrego. Ludzie piszą co tam się wyprawia .Jeden lepszy od drugiego. A tak naprawdę to większość z tych liderów to po podstawówce a zachowują się jakby doktoraty mieli.Takie firmy omijać szerokim łukiem bo nie jeden stracił pracę i zdrowie .

Janek z Wadowic Nowy wpis
@Firma

Tak pierwsze słyszę mi po x czasu pracy w firmie nie powiedziano dlaczego umowa nie zostanie mi przedłużona . Co ciekawe umowę przedłużono osobie która miała 6 dni urlopów na żądanie, gdzie w ciągu roku można mieć tylko 4. Wiecznie chora i pół roku siedzenia na chorobowym z powodu przepukliny. Takim osobom umowy się przedłuża ? Chyba coś nie tak? I tylko dlatego że rodzina? Mi na odchodne nie wyjaśniono niczego. 2 sprawa dziewczyna na chorobowym 10 miesięcy plus dzieci wiecznie chore. Umowę na stałe dostała. W sumie na 3 lata pracy może 2 nie całe przepracowała ? Skoro wszyscy są równie traktowani i wiedza o powodach zwolnienia czy nie przedłużenia umowy dlaczego takim osobom umowa Została przedłużona? Może firma udzieli odpowiedzi ? To wybrańcy byli , czy lizusy a może matki,żony lub kochanki?

Remek Nowy wpis
@Janek z Wadowic

A na ile czasu dają pierwszą umowę o pracę? Bo rozumiem, że ciężko wytłumaczyć, kto i na jakich zasadach dostaje przedłużenie, lub umowę na stałe? Zauważyłem po prostu, że jak 4 lata temu szukali robotnika do prostych prac przemysłowych, to pisali o umowie o pracę na czas określony.

Ziggy Nowy wpis
@Janek z Wadowic

Często w ogóle się zdarza, że firma szuka pracowników gospodarczych? Nie powiem, bo przeszedłem na emeryturę i z chęcią bym sobie dorobił, ale na taki etat był nabór 5 lat temu.... Mimo to warto próbować, dostał kto w taki sposób pracę? Proponowano wtedy atrakcyjny system premiowania. Jak teraz to wygląda, może ktoś podać zasady premiowania i w ogóle podstawę pensji?

Ludzie co wy macie do tej firmy masakra jakaś ogarnijcie się.Widzę że nikt z was nie pracował w galaretkach tam to był obóz pracy gdzie pracowało się po 12 godzin a płacili za 8 to dopiero był wyzysk.Pracuje w tej firmie już od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona.Pracowac trzeba i uważam że nie zamieniła bym tej (usunięte przez administratora)na inną pozdrawiam.????

Pracowniku powiedź jak tam dostałaś się do firmy kto ci załatwił tam pracę . Napewno nie przyszłaś tam pracować z zewnątrz bo byś już dawno nie pracowała. A co do firmy to widocznie coś jest na rzeczy skoro jest tyle opinii i są one bardzo złe . Rozumiem jeśli źle opinie były by np 5 a reszta pozytywna to można było by się zastanowić kto kłamie i ściemnia. A co do twoich galaretek jeśli tam pracowałaś i dawałaś się tak (usunięte przez administratora) to już był twój problem bo zawsze można pójść gdzie indziej a nie siedzieć płakać i mówić jak tam źle. A poza tym w innych firmach jak coś się dzieje to kierownik rozmawia z ludźmi nie tylko z liderami i kierownikiem i rozwiązuje problemy a nie pozbywa się ich. A on o wszystkim wie i jeszcze daje przyzwolenie na to co tam się wyprawia. Więc nie pisz bzdur że jest tam super bo nie jest. Wiesz co koty w odróżnieniu od ludzi sobie liżą du..ę a nie innym więc radzę brać przykład z kotów????

Czy rekrutacja na stanowisko ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI w firmie Vest-Fiber Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

Mam pytania odnośnie stanowiska pracownika produkcji. Jako wymóg podali 2 lata stazu (usunięte przez administratora) Ale nie ma info o tym, że ten staż ma być na takiej posadzie, czy jakakolwiek praca będzie wliczała się w ten czas? Bo ja nie pracowałam do tej pory na produkcji tylko w innych miejscach i nie wiem, czy przyjmą takie cv.

Firma lepiej traktuje Ukraińców pod jakim względem? Finansowym? Ogólnie z tego co czytałem w ogłoszeniu zarobki to ok 4200 brutto na produkcji. Jest możliwość żeby przy dobrej współpracy dostać podwyżkę? Stażowe też u was istnieje?

Kij w mrowisku

Czasy eldorado dobiegają końca kiedy to kierownik siedząc na fotelu w otoczeniu swoich podwładnych gamoni oglądał filmy na telefonie w kanciapie na parterze i uśmiechał gębę od ucha do ucha. Teraz musi robić super produkcję na widlaku tak jak inni i zapierdalać w pocie czoła. Teraz wszyscy równi nie ma tego co było. Cyrk dobiegł końca.

Edmund

Jeśli chodzi o Dębno to szczerze odradzam pracy tutaj, kto chce pracować za najniższą krajową i robić jak na akord, niektórzy operatorzy mają tak wybujało ego, jakby to oni byli właścicielami firmy. Wielka szajka myśliborska, prawda jeśli chcesz awans to trzeba się zaprzyjaźnić. Bardzo chętnie usuwają usterki ale dopiero jak dana maszyna stanie w miejscu, wyższe stanowiska maja kompletnie wywalone na usprawnienie pracy i wygody pracowników.

Lolek
@Edmund

Co do kasy, to ile płacą? Zauważyłem, że w niedawno wystawionym ogłoszeniu pracownik produkcji miał mieć 4 260 zł brutto. W zakresie obowiązków zaś wymieniają: zwijanie, klejenie, zszywanie elementów z włókna szklanego i włókna węglowego, a do tego znakowanie i pakowanie gotowych elementów, oraz lutowanie siatki miedzianej i brązu. W jakich więc to wszystko odbywa się warunkach i co by się stało, jakbym robił to w swoim własnym tempie? No chyba, że od tempa zależy wysokość premii?

Ulala

Jeżeli chodzi o Dębno to nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Najgorsza firma na terenie Dębna. Kierownictwo ma ludzi za nic. Nie wspominając (usunięte przez administratora)na porządku dziennym .Jeżeli chodzi o pensje to najniższa krajowa plus premia kwartalna, którą dostaniesz , albo nie . Przeważnie szukają czegoś żebyś jej całej nie dostał. Szkoda zdrowia i nerwów na tę firmę.

Mila
@Ulala

Dlaczego tak złe tam się dzieje? Nie polecasz tej firmy a pracuje tam tyle ludzi . Na 2 zmiany. Każdy nowy pracownik musi się przyzwyczaić i nauczyć co ma robić. Dlaczego szkoda nerwów?

@Mila

A skąd wiesz, ilu ludzi tu pracuje, i że na dwie zmiany? Bo mam nadzieję się tutaj dowiedzieć, czy można wynegocjować na rekrutacji wyższą podstawę, niż najniższa krajowa, o której koleżanka wspominała? No i jakie są pieniądze z tej premii kwartalnej? Mam ktoś coś pewnego do dodania?

Ulala
@Mila

Poczytaj sobie opinie o tej firmie jak ludzie się wypowiadają to zobaczysz co tam się dzieje. Chociaż komentarze niewygodne są usuwane przez firmę. Zapytaj lepiej ile ludzi z stamtąd uciekło a ile zwolnili bo mieli własne zdanie i nie dali soba manipulować to szczeka Ci opadnie. Zatrudnij się w firmie i zobaczymy jak szybko się przyzwyczaisz albo jak szybko będziesz miała dosyć. Możesz mieć najlepsze kwalifikacje jak podpadniesz chociaż jednej osobie byle czym to daje Ci gwarancji że zrobią wszystko abyś zwolniła się sama bo nie wytrzymasz psychicznie , albo oni Cię zwolnią nie podając powodu. Jakby to była dobra firma to nie było by przemiału tylu ludzi. Zarobki na taką pracę którą tam wykonujesz nie są adekwatne ponieważ codziennie wdychasz opiłki szkła a tego w powietrzu jest dużo. A wiadomo co szkło potrafi zrobić. Więc najniższa krajowa plus premia kwartalna nie są tego warte. Na awans nie masz co liczyć chyba że będziesz (usunięte przez administratora) ludzi bo tylko tacy tam awansują. Niestety przykre ale prawdzie. Zaznaczam że kierownik wie o wszystkim i daje ciche przyzwolenie no to wszystko. Sporo mają za uszami jako firma tym bardziej że to nie jest polska firma .

Mały miś
@Ulala

Czyli reasumując firma nie warta polecenia? Coraz gorzej się dzieje ? Dlaczego ludzie rezygnują ? Pełno glupio -madrych na hali? Dziwna sytuacja 1 raz spotkałem się z czymś takim . A co konkretnie ram się robi?

Czerwony kapturek
@Ulala

Piszecie nie prawdę na temat osób zwalnianych i tego, że niby wiedzą o powodach zwolnienia. Jestem już któraś osoba pisząca na ten temat.tu się robi coraz gorsza atmosfera. Kierownik wie bo tu jest układ Myśliborski plus gastronomiczny sami znajomi.

@Czerwony kapturek

Zdajesz się sporo wiedzieć o pracy tutaj. Może mi więc napiszesz, czy jakąkolwiek wyższą pensję zasadniczą, niż wspominana tu minimalna krajowa, da się wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej? I za co można tu pracę stracić Twoim zdaniem?

Mucha
@Ulala

Witam ile czasu pracowałaś w tej firmie? Widzę że i z tobą postąpiono w podobny sposób co ze mną. Glupio madrych tam nie brakuje. Teraz szajka Myśliborska tam rządzi. Szkoda bo przez takich cierpi wizerunek ludzi którzy chcieli pracować. Małe zmiany na poziomie kierownictwa i przydupasow zrobiły porządek. Źle się tam dzieje niestety.

Zofia

Ile czasu tam pracowałaś i za co cię zwolnili? Dostałaś wyjaśnienie czy potraktowali Cię jak zło konieczne. Piszą wszystko w superlatywach że zwalniany jasno wie o powodach decyzji a jest inaczej. Nadepniesz na nie właściwą stopę i masz pozamiatane. Nie pierwsza osoba pisze o tym co się tam wyprawia.

Jak doświadczenie mam to więcej dostanę jako kierowca lokalny ? Nie wiem w sumie, jaka aktualna stawka, bo jeszcze nie dzwoniłem, ale w listopadzie taka była oferta, to 3600 podawali, jakieś podwyżki były od tego czasu? Te dwie kwestie mnie interesują, super jakby ktoś odpisał jak najszybciej

Grześ

Renata
@Grześ

Hej @Grześ, rozumiem, że zaproponowano Ci przedłużenie umowy po tych trzech miesiącach próbnych w Vest-Fiber. O ile wzrosło wtedy Twoje wynagrodzenie?

@Grześ

Docinki ze strony współpracowników? To wal takich w pysk i po kłopocie. Pozdrawiam.

Olga

a możesz podać jakieś przykłady tego co tam się dzieje? Jakie występują problemy na tej produkcji? Jak kierownictwo tłumaczy ignorowanie tych zgłaszanych problemów, jeżeli jakoś tłumaczy?

Zofia

Liderami zostają osoby po gimnazjum i szkole gastronomicznej. Przyjmowanie ludzi po znajomości nawet jak delikwent nic nie umie jest zostawiany. (usunięte przez administratora) Praca fajna tylko ludzie sami robią 2 pod górkę. Jeżeli kierownik i jego pupile zostaną nadal sytuacja na zakładzie się nie zmieni.

Urszula
@Zofia

No tak... A ten problem dotyczy całej firmy czy tylko niektórych działów? Pisali też że te docinki zaczynają się po 3 miesiącach pracy. Dlaczego akurat wtedy? Chodzi o tą zmianę umowy?

@Zofia

@ Zofia. Co do kierownika Hali - Kierownik hali posługuje się jeżykiem polskim, wiec nie jest to prawda ze “nie mając znajomości żadnego języka”. Pracodawca również nie ma wymagań co do języka obcego na to stanowisko ( decyzje w tej kwestii podejmuje pracodawca a nie strona komentująca). Osoba na tym stanowisku pracy ma kwalifikacje pracując z nami 13 lat, zaczynając od pracownika produkcji.

Firma

@ Jill. - Liderzy oraz operatorzy są tak samo z Myśliborza, jak i Dębna, Ukrainy itd. Liczy się chęć rozwoju.

@Zofia

ktoś w końcu prawdę napisał,za mojego czasu pracowało kilka osób które miały chęci do pracy lecz potrzebowały czasu o nauki,oswojenia się z miejscem pracy,każdy pracownik jest inny,lecz niestety nie dostały takiej szansy ponieważ ekipa z wspaniałego zakładu skazała ich na zwolnienie,sam widziałem na własne oczy jak zaczęły się niepotrzebne docinki itp od strony pracowników czego potem sam doświadczyłem ponieważ odważyłem się postawić Panu kierownikowi i team lederowi,Prokurent zakładu był informowany o problemie lecz nic z tym nie zrobił,jeśli nie chcesz mieć zszarganych nerwów i problemów zdrowotnych na tle nerwowym odpuść sobie tą fabrykę,są inne w okolicy oraz Niemczech

Jurand
@były pracownik

W firmie nie potrzeba znajomości języka bo wystarczy dobrze z kartki zamówienia przeczytać. Polski język owszem ale mamy kadrę z Ukrainy to może takim zaczniecie się posługiwać. Albo tłumacza na etat zatrudnijcie wyjdzie taniej.

Mały książę
@były pracownik

Prawdę to tu wielu napisało niestety nie przychylne i prawdziwe komentarze zostały usunięte. Rzeczywiście ludzie pracujący w tej firmie są specyficzni. Bronią swoich stołków Bo wiedzą że z wykształceniem zawodowym gastronomicznym mogą w innej firmie jedynie zamiatać podłogi. W tej z takich wykształconych inaczej robi się liderów i kontrolerów jakości. Co do atmosfery praca fajna tylko ludzie nie za bardzo. A stara szajka myśliborska nadal w tym samym składzie.

Ruda
@Mały książę

Witam, tata chciałby dorobić sobie do emerytury, jest człowiekiem pełnym wigoru i sił. Natknęliśmy się na ogłoszenie, które firma dodała 5 lat temu szukając pracownika gospodarczego. Jak z pracą w firmie na tym stanowisku, planujemy podesłać CV mimo, że nie ma rekrutacji. Zna ktoś aktualne stawki godzinowe? Powyżej 20 zł/h wychodzi?

Konrad

Czy są obecnie przyjęcia, jaka jest atmosfera, czy praca jest ciężka i na ile zmian się tam pracuje

Ziomal
@Konrad

Atmosfera fatalna jak podpadniesz komuś z liderów to długo nie popracujesz. Pracuje się na jedną zmianę od 7 do 15. Jak piszą w komentarzach ludzie jedyna motywacja do podjęcia roboty są fajne godziny. Zarówno zarobki jak i atmosfera fatalna. (usunięte przez administratora)

Łucja
@Ziomal

No ale czym można „podpaść” przykładowo? Lepiej wiedzieć na zaś takie rzeczy, zapytam od razu. A co do tych zarobków, które tak krytycznie oceniasz, to jak one wyglądają? Gorzej płacą niż w firmach pobliskich?

@ziomalka

(usunięte przez administratora) Podpaść możesz nawet że źle na kogoś spojrzysz albo za dobrze wyglądasz. Tam nie możesz mieć swojego zdania musisz krakać jak oni jak chcesz pracować nie możesz mieć swojego zdania .(usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Najlepsze to że kierownik wie o wszystkim i na to pozwala a jak idzie się do niego to struga (usunięte przez administratora)ze on nic nie wie.Tam w ogóle nie ma z kim rozmawiać szefostwo poniżej (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia . A jeszcze jedno tam się zrobił zakład ukraiński bo większość pracująca to Ukraińcy którzy maja większe prawa i są lepiej traktowani niż Polacy . Nie polecam tego (usunięte przez administratora) za żadne pieniądze bo nie warto.

Alka
@@ziomalka

Co to znaczy „podpaść”? Bo nie wspominasz nic konkretnego, więc chciałabym wiedzieć, czy po prostu piszesz o odczuciach czy coś się dzieje. Jakieś kary są dla pracowników?

Niko

Tak od razu wypowiedzenie dają, czy jednak ostrzegają, by wrócić do robienia tego, co wg. nich trzeba robić? I jak w praktyce wygląda to zjadanie, gdyby przez przypadek zdarzyło się, że wyrażę swoje zdanie? I kto wg. Ciebie generuje takie zachowania; pracownicy, jeden drugiemu, mieliby to sobie robić?

Poldi

Do firmy praca w firmie związana jest ze szkłem materiały ze szkła piszecie o premiach które pewnie są kwartalne a zapytam wprost czy firma wypłaca co miesiąc tzw warunki szkodliwe i czy pracownik ma zawarte w umowie że pracuję w warunkach szczególnych druga sprawa kwestia pracy w wolną sobotę czy wstawanie o 5 rano pójście czy pojechanie na 6 rano do godz 12 w południe za 130 zł brutto uważacie że to jest normalna płacą za sobotę w Dębnie za 130 zł brutto w sobotę żadna firma nie płaci tylko wy taka jest niestety prawda czyli to niesa nadgodziny tylko zwykła dniówka .

@Poldi

W Naszej firmie nie ma pracy w warunkach szkodliwych. Na bieżąco są robione pomiary środowiska pracy oraz kontrole z Inspekcji Sanitarnej. Jesli chodzi o wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, czy też za dni wolne od pracy to są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy. Praca za 6 h w sobotę to stawką minimum 264 PLN brutto (w zalezności od wynagrodzenia podstawowego pracownika). Prosżę mieć na uwadze, że w Naszej firmie wszystkie zarobki są ubruttawiane.

Teresa
@Firma

Czy ta praca w soboty to jest obowiązkowa, czy dla chętnych w ramach nadgodziny? Można wgl nie pracować w weekend? Jest konieczność wyrobienia X sobót w miesiącu?

Helena

Co mówią na ten temat przepisy bhp? Może skoro maseczek nie macie to jeszcze mieszczą się w jakichś normach? Jak juz przy temacie zdrowia jesteśmy to może macie tu za to jakieś benefity w postaci prywatnej opieki medycznej?

Firma

A od jak dawna @Justynka pracujesz? Ostatnie pomiary były robione w 2022r. i mieszczą się w normie. Ich wyniki są dostępne dla każdego, tak jak maseczki. Wystarczy powiedzieć liderowi, że chcesz pracować w maseczce.

@Helena

Pracownicy są objęci prywatna opieka medyczną i mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, które jest dla nich darmowe.

Urszula
@Firma

A jak z pracą kobiet w ciąży? Mogą w takich warunkach pracować? Jeśli pracownica zgłasza taki przypadek to co wtedy? Delegowana jest do biura czy raczej powinna wziąć zwolnienie lekarskie?

Jestem zatrudniony w Vest-Fiber Sp. z o. o. od 9 lat. Firma rzetelna, dbająca o pracownika. Kiedy ze względu na sprawy prywatne potrzebowałem pomocy, firma okazała masę zrozumienia i wsparcia w trudnych momentach, otrzymałem również naprawdę długi urlop bez obaw o zatrudnienie. Dodatkowo, zaangażowanie w pracę zawsze jest docenianie przez pracodawcę - awansowałem kilkakrotnie.

Helena

Próbuję sie zorientować w aktualnych zarobkach na produkcji u was. Podpowie ktoś? Jakie są widełki? W jakiejś nieaktualnej ofercie znalazłam informację, że pracujecie na jedną zmianę. Serio? Jak to teraz wygląda?

Czy w Vest-Fiber Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Jakości?

To chyba najlepiej zapytać się bezpośrednio w firmie. Tutaj nikt nie ma takiej wiedzy.

Renata

Witam, zastanawiam się jakie warunki zatrudnienia mogą zostać mi zaproponowane przy rozpoczynaniu współpracy z Vest-Fiber? Czy z upływem czasu istnieje realna szansa na podwyżkę?

Niepokojące informacje szczególnie dla osób które myślą aplikował do firmy. Słyszałem dobre opinie i trochę mnie zdziwiliście.

On

@pracownik a możesz mniej więcej podać jakie to wynagrodzenie ?

(usunięte przez administratora)w miejscu pracy !!!,praca ciekawa,wynagrodzenie jak na Dębno spore,nieuprzejmi współpracownicy,niemiła sytuacja na zakładzie nie warta oferowanego wynagrodzenia i wkładu swojej pracy,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Vest-Fiber Sp. z o.o. - Dębno

• Jak się pracuje w Vest-Fiber Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vest-Fiber Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vest-Fiber Sp. z o.o.?

Vest-Fiber Sp. z o.o.
  • Piłsudskiego 11