raven

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o raven

tirek

Garnek, zależy od czlowieka, dla mnie wazne, że daja mozliwość zdobycia doświadczenia. Szukają teraz praktykantów w dziale obsługi prawnej wierzytelności i nie trzeba miec doświadczenia, a mozna wiele się nauczyć.

z dnia na dzień coraz gorzej w Ravenie bałagan brak organizacj a na dodatek samowolka robi się bez planu i rozumu wszystko na hura itd.

miki

Faktycznie odradzam tą firmę zarobki cienkie ogólny syf i bałagan kadra fatalna zero rozwoju żadnych nowych możliwości kształcenia się.Szef produkcji bez wykształcenia totalne zero!!!!

To firma jest ogromny syf.Zmienić kadrę zarządzająca.Totalne dno.Nikomu jej nie polecam.W SKALI 1-100 ma 1.Ogólny bałagan manufaktura. (usunięte przez moderatora).Zwolnić zmienić KADRĘ

Zostaw opinię o raven - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie raven