RAVEN PL SP. Z O.O

Gliwice

Opinie o RAVEN PL SP. Z O.O

Iza
użytkownik zarejestrowany

@paweł - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w RAVEN PL? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Piszesz o dużej rotacji pracowników - jak myślisz, jaka jest jej przyczyna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

paweł
@Iza 14.09.2017, 10:23

DODATKOWA INFORMACJA MOZE BYC TYLKO JEDNA LEPIEJ OMIJAC TĄ FIRME Z DALEKA !!!!!!!!!!

paweł

na chwile obecną armoswera jest taka sama jak odpoczątku rotacja na bardzo wysokim poziomie nie liczy sie człowiek tylko wydobycie ,juz nie wiedzą co zrobić aby pozyskać pracownika jakieś wczasy pod gruszą płacą ŁAŁ..... generalnie praca dla singli bez rodziny, bo jak juz ta rodzina jest i trzeba urlop bo niema kto z dzieckiem zostac to znaczy ze kombinujesz no i wiadomo zwolnienie

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Kobra jak wygląda system premiowania? Informacja na ten temat może okazać się przydatna dla potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy w RAVEN PL SP. Z O.O.

Kobra

Na chwilę obecną jest1 bardzo przyjemna atmosfera w firmie. Wypłata też nie najgorsza bo niby minimalna ale do tego są premie zespół nagazynierow fajnych, a i panie są tam bardzo2 miłe i uprzejme

Tomek

Zmieniło się coś w ostatnio czy dalej jest jak było?

Zofia
@Benedykt XVI 03.11.2016, 10:05
Iwonka .. przestań :)

Spoko.Jako asystentka handlowca wyciągniesz 1800 netto,jeżeli nie będziesz prosić o podwyżkę to trochę się utrzymasz.To zaszczyt pracować u słowaków.Uważaj na dyrektora i główną księgową,za bardzo nie chwal się życiem prywatnym.

Lala
@Zofia 14.11.2016, 21:05

Bardzo trafna opinia :)

Lolo

Co sie mialo zmienic ? Od poczatku tak samo żenada

ap

wydaje mi się, że mylicie momentami firmy referent ds postępowania egzekucyjnego i specjalista ds prawnych to są oferty z Kancelarii Raven w Pile

gosc

Wszystko się zgadza. Zwalniają jak im się podoba. Umowa smieciowa. Szkoda nerwów i czasu. Nie ogarniam polityki tej firmy. Pracownicy to niewolnicy. Żałuję czasu pracy w tej firmie. Wyrzucają za porozumieniem stron z dnia na dzień, więc nawet zasiłku nie dostaniesz.

Abc

Mam pytanko odnośnie magazynu widziałem ogłoszenie o pracę na magazyniera czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy na magazynie w Gliwicach, zarobki ogólne warunki itd. Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam

xyz
@Abc 03.02.2016, 18:24

poczytaj wpisy wszystkiego się dowiesz o pracy w tej firmie a jeśli chcesz się przekonać to zatrudnij się tam ....

antyfeminista

Oj polaczki biedne brzydkie kaczątka, strasznie narzekacie na swoją pracę. Z chęcią się u was zatrudnię za minimalną krajową jako księgowy lub asystent. Może być śmieciówka. Jestem z Krakowa, nie mam dziewczyny (bo i po co utrzymywać darmozjada), nie mam życia (naprawdę nie mam), nie mam kolegów. Raven to dobra firma, a tym co się nie podoba - won stąd!

modest

Poważnie dobre miejsce to jest wszędzie poza tą firmą . A jak Tobie tak znajomy opowiadał to również wbijaj do tej firmy prezes cię zatrudni a dyrektor oddziału zwolni po paru miesiącach bo jesteś za dobry i chcesz zarobić .....a w dniu twojego zwolnienia prezesa zarządu nie będzie przypadek chyba jednak nie reszty domyśl się sam.

Gość
@modest 29.01.2016, 21:29

A kto tam obecnie zarządza? Kto "dyrektoruje". Aż tak się pozmieniało?

XYZ

Jak to w ogóle wygląda od środka ? Czy wśród osób zatrudnionych w biurze też jest taka rotacja? Ile godzin pracują, czy soboty wolne, czy w pracy ? Jak wyglądają pensje i czy są umowy o pracę ?

Harvanek :)

Pracowałem, nie polecam, Zarząd Raven SK nie ma pojęcia o rynku polskim. Kasztany przez wielkie K. Ceny mają dobre zarobić można, ale zasady śmiech na sali.

NIE POLECAM

ŻENADA PRZEZ WIELKIE Ż

Anonym

Ogólnie jest dobrze.

Lili

Nie sugerowałabym się opiniami, które zostały tu na pisane. Najlepiej samemu sprawdzić jak tam jest na prawde. Myslicie, że w innych zakładach jest lepeiej... wszedzie przede wszystkim trzeba pracować, a płaczków i nierobów nie brakuje!!!!! Analfabetów też ;)

Lili 1
@Lili 10.07.2015, 10:22

Nie podszywaj się pod cudzy nick "Szanowna Pani Lili". Analfabetów rzeczywiście nie brakuje. Nawet oni usiłują za wszelką cenę robić "karierę" Daleko nie trzeba szukać.

Gość

Nic się nie zmieniło?. Nadal jest taka paskudna atmosfera? Nie ma co w takim razie szukać tam pracy.

Zmiany

Zmiany, Zmiany, Zmiany...Zwolnienia, Zwolnienia, Zwolnienia

hehe

nowy rok nowi ludzie nowe zwolnienia nowi pracownicy ktorzy zoststali na bruku

lokaty

w stu a nawet w dwustu procetach zhadzam sie z "ona" dokladnie zenada i kpina

J

JEAN COCTEAU powiedział : NIE NALEŻY MYLIĆ PRAWDY Z OPINIĄ WIĘKSZOŚCI. W przypadku firmy Raven PL nawet nie chodzi o większość tylko 2 lub 3 osoby wyrażające swoje zdanie pod różnymi pseudonimami.

gość
@ariadna 25.11.2014, 18:49
Chyba 20 lub 30 osób z taką rotacjsą do setki to juz wam blisko a pod róznymi nick. - ami to osoba z wewnątrz pisze i łatwo roz...

Myślisz, że to głównodowodząca ?

ona
@J 24.11.2014, 21:21

dobre heh gdzie ten cytacik wyczytałaś "J":)Niestety nie pasuje on do sytuacji:) Raven to kpina, żenada i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I jest coraz więcej wkurzonych zwolnionych:)A znam lepsze powiedzonko: TŁUMACZY SIĘ WINNY!

Lili

Do zosia samosia. Nie ubolewaj, tylko pisz cv i wysyłaj jak tak chcesz tam pracować.Może zadzwonią....jak będą znów potrzebowali kogoś. "Wymiana" personelu jest spora. Zresztą masz powyżej wszystko napisane.Głownie przez tych,którzy już spróbowali, i albo zostali zwolnieni, albo sami odeszli.Powody masz podane powyżej, a chyba umiesz czytać ze zrozumieniem. Jeżeli taka atmosfera odpowiada ci, uważasz, że poradzisz sobie to aplikuj i tyle.

Misiek

Nie każdy może być handlowcem. Nie nadaję się do dz. zaopatrzenia albo na magazyn.

asteriusz
@Misiek 19.11.2014, 11:05

Nie nadaja sie ci ktorzy maja swoje zdanie na rozne tematy dotyczace firmy i chca sie tym podzielic z zarzadem ... Niestety zabierasz glos jestes podejrzany o dzialania na szkode firmie nastepnie upomnienie za brak odbicia podczas przerwy i pod koniec tygodnia gdy zarzad wyjezdza na wekeend (nie wiem czemuchyba sie boja konfrontacji) jestes wzywany na rozmowe i dostajesz wypowiedzenie oczywiscie porozumienie stron bo inaczej zostajesz bez premii i dowiadujesz sie o dxiwnych rzeczach ktore nigdy nie mialy miejsca .

Kaszub

Do Miśka:Tak macie to wszystko kosztem innych osób, które są wykorzystywane i też ciężko pracują na waszą pensję!!!!!! Wy zbieracie śmietankę!Każdy tak by chciał.

Misiek

Do Janka: Mamy samochód, telefon, komputer i nawet asystentkę. Kasa jest odpowiednia do sprzedaży.

Janek

Ok. dzieki. jednak odpuszczam. dzieki za pomoc

wiktor

firma w której bez skrupułów i bez podania powodów zwalnia się ludzi którzy często mają na utrzymaniu rodziny i kredyt do spłacenia którzy pracowali na swoją posadę latami którzy z dnia na dzień do końca nie wiadomo dla czego tracą stabilność zawodową a co się z tym wiąże także finansową tracą pracę w niefajnych okolicznościach ze strony pracodawcy. UWAGA: brak świadczeń socjalnych typu: wczasy pod gruszą , premia świąteczna , bony , paczki dla dzieci itp. WYNAGRODZENIE: dzielone na dwie części (podstawa plus nagroda) co daje mniejszą kasę w przypadku nadgodzin , oraz L4

Długosz

"Janek ,chciałbym, patryk a moze osobo z wewnatrz ...jakies dziwne rzeczy piszesz moze tobie wam przydala by sie opieka medyczna

Janek

No zdecydowanie. przynajmniej we wszystkich firmach w których pracowalem do tej pory miałem zawsze auto- jesli do uzytku prywatnego to tankowanie za wlasne, telefon-podstawa, opieka medyczna- tez podstawa. Nie mam pojecia jak to w RAVENie wyglada. Nie mam pojecia tez jak z $ a bardzo by mi zalezalo na tych informacjach.

@Janek 27.10.2014, 15:20
czemu nie warto? jak wygląda praca na stanowisku managera ds. sprzedaży? moze ktos cos napisac o finansach? o zapleczu socjalny...

Chyba nie czytałes wszystkich wpisow zatrudnij sie to zobaczysz jaka jest tam atmostfera i rotacja ludzi......a narzedzia ofszem odliczone spinacze i zszyfki do papieru oraz ryze zapisanych juz jedno stronnie kartek papieru do drukarki no i kawe bo expres jest ale nie dla pracowbikow

@horacy 01.11.2014, 07:19

czytalem. ale chodzi mi o jakies konkrety. $ na stanowisku managera ds. handlowych, auto do uzytku?( przynajmniej na dojazdy do pracy) jakas opieka medyczna? telefon?

horacy

Na terenie polski takiej pozycji nie osiagna!!!!!!!!!!

lucek

Hehe najlepsze sa pozytywne opinie o firmiie (chociaz to co sie tam dzieje firma nazwac sie nieda) wiadomo kto to pisze hehe smiech na sali......

horacy

Moze najlepiej by bylo zeby sprowadzili slowakow do pracy oni zrobia wszystko dla firmy ...dobrze ze w branzy wiedza co sie dzieje w ravenie i przekazuja dalej a dzieki temu forum i osobom poszkodowanym zwolnionym z wymyslonych przez niby zarzad powodow bardzo duzo osob rezygnuje z rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie

ehh

W Ravenie przyszłość widzę dla osób, które: a.)siedzą cicho, b.)miały szóstkę z lizustwa, c.)dostaną miejsce blisko Jadźki i będą parzyć jej kawę:)

szajba

nic z powyższego Raczej wygląda to na widzimisie wyssane z plotek. A im mniejszą stawkę zaproponujesz tym lepiej. Oszczędnosc na wszystkim doslownie! jak sie jest bezrobotnym mozna dorobic ale zwalniac sie z obecnej pracy... to z deszczu pod rynne Po zwolnieniu zostanie ci (lub nie)te pare marnych groszy i zal do siebie za stracony czas i poswiecenie ktorego nikt nie zauwazy bo przeciez byles kiepskim pracownikiem i mimo ze pracowales za najnizsza krajowa za duzo zarabiales i trzeba cie zwolnic bo firmy nie stac na "drogiego" pracownika.

maruda

zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, ZWALNIAJĄ….

uzdrowiona

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w Ravenie- ODRADZAM!!! Mimo, iż dają umowę o pracę na okres 2,5,10 lat to nie ma szansy na stałe zatrudnienie. Potrafią zwolnić większość trzonowych pracowników w przeciągu miesiąca i zatrudnić innych. Atmosfera raczej kiepska, kiedy nie ma stałego zespołu, a ty dziennie się zastanawiasz czy też nie wylecisz. Wynagrodzenie to 1680zł+premia(mogą Ci dać albo nie). Jakieś L4, spóźnienie czy po prostu widzimisie prezesa czy wielkiej pani dyrektor i leci stówka, dwie z premii. O podziale pensji oczywiście dowiadujesz się przy podpisaniu umowy. W trakcie zatrudnienia dowalają obowiązków po zwolnionych, a podwyżka? Nie należy się. W „firmie” (a raczej obozie pracy, gdzie nie ma szacunku dla jej pracowników) panuje zasada kar. Nagród nie ma. Bonów, paczek, wczasów pod gruszą itp. TEŻ NIE MA. Na święta możesz dostać co najwyżej firmową torbę Ravena heh….. wstyd i żenada. Pracując masz wrażenie, że jesteś ciągle obserwowany, kontrolowany, że ktoś tylko szuka gdzie się doczepić dziś. Szkolenie? Na rozmowie o pracę oczywiście zapewniają Cię, że będzie…a po trzech mc pracy, kiedy się upominasz, dowiadujesz się, że możesz we własnym zakresie się doszkalać w domu… Zwalniają z dnia na dzień bez wypowiedzenia, jak nie podpiszesz to zostajesz bez premii. Krótko mówiąc: JEDNA WIELKA KPINA

Perła
@uzdrowiona 17.09.2014, 15:35

Do Perelka 12 - Masz całkowitą rację. Głównodowodząca swego czasu dwukrotnie "wylatywała" z poprzednich firm. Karierę chce zrobić za wszelką cenę. W branży znana. Swego czasu sporo się mówiło na Jej temat i to z różnych przyczyn (na pewno nie tych pozytywnych).Można by książkę napisać. Przerost ambicji nad możliwościami. Cóż zrobić jak się chce za wszelką cenę utrzymać stołek.

gość
@uzdrowiona 17.09.2014, 15:35

Dobrze powiedziane. Wreszcie niektórzy zaczynają mówić.Ciekawe co Prezes powie, kiedy dobrzy pracownicy zaczną uciekać z powodu takiej atmosferki.

perelka12

Prawdziwa patologia, sterowana przez zakompleksionych i ograniczonych ludzi, okupujących swoje stanowisko podkopywaniem innych i szerzeniem plotek. Praca nie byłaby zła, gdyby nie toksyczna atmosfera wprowadzona przez głównodowodzącą, której poziom dobrego wychowania jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jednym słowem - uciekajcie!

horacy

Zwalniaja ludzi ktorych zatrudnili do danych celow typu rozruch lub szkolenie zalogi ktorzy mieli wieksze pieniazki niz reszta ktorzy wiazali z zatrudnieniem w firmie nadzieje na wiele lat pracy ktorzy odrzucali inne oferty pracy aby pozostac w firmie ......I mysle ze gro ludzi zwolnionych ktorzy z dnia na dzien zostali na lodzie zamiast biegac po sadach pracy woli zajac sie szukaniem nowego miejsca zatrudnienia poniewaz maja rodzine na utrzymaniu i zobowiazania wobec banku typu kredyt

horacy

a skąd wiecie że nie podają do sądu pracy

Misiek

tylko wiesz... nie mam na myśli wyłącznie obecnych pracowników, ale także tych byłych - skoro czują się pokrzywdzeni, dlaczego nie podają firmy do sądu? jakieś zastraszenie panuje, czy ludzie odchodząc stamtąd chcą jak najszybciej zapomnieć o porażce jaką była praca w tej firmie? a może warto, aby ktoś w końcu zdecydował się ukrócić to co się tam dzieje...

Dawid

To już wiem czemu tam taka rotacja. Misiek, ludzie pewnie podwijają ogony bo boją się o pracę nawet taką.

Misiek

zastanawia mnie tylko, czy ktoś kiedyś podał Raven do Sądu Pracy...

wiktor

john

o ile wiem mają tam normalne umowy o pracę

erwin

jakby nie było jest to umowa o prace. umawiasz się na kwotę X brutto co daje ci kwotę Y netto po czym podpisujesz umowę gdzie kwota X jest podzielona na dwie części o których mowa w opinii ()()()()()()

john

Coś mi to zalatuje umową śmieciową...

()()()()()()

generalnie zarobki dużo po niżej średnich w podobnych branżach umowa o prace a kasa podzielona na dwie części 1 - podstawa (najniższa krajowa) 2 - nagroda (w zależności od ustaleń) nie opłaca się pracować w godzinach nadliczbowych w soboty i ewentualnie z korzystać z L-4 w przypadku choroby ponieważ wszystkie te sytuacje są obliczane z podstawy co daje bardzo malutkie pieniążki.....przesiew ludzi niesamowicie wysoki.

y

"Ludwiku Dorn i Sabo" (ludzie) nie idźcie tą drogą ........

Zostaw opinię o RAVEN PL SP. Z O.O - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAVEN PL SP. Z O.O