Opinie o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

RAVEN PL SP. Z O.O
2 88 132 5 1
klir=ent Nowy wpis

a ja sobie chwale kupuje od firmy juz dłuzszy czas i ok fajny handlowiec obsługuje nas taka starsza babka grubawa chyba Basia ma na imie polecam

To je łon

Szanujmy pracowników, tak szybko mądrzeją . Ha ha ha

Uciekinier Nowy wpis
@To je łon

Ewakuacja. Dwóch ,trzech pracujących. Siedmiu podpiera stolik z kierowniczkiem obrabajac tym pracującym tyłki- wiadomo koledzy. Ten napinający się koleś nie ma zielonego pojęcia za co odpowiada i za co bierze pieniądze, dzieciarnia i cwaniactwo . Nie polecam!

Marta Nowy wpis
@Uciekinier

Nie masz zbyt dobrego zdania na temat tego, co aktualnie dzieje się w RAVEN PL. Dobrze byłoby jednak dowiedzieć się czegoś o ogólnych warunkach pracy w tej firmie. Można tam liczyć na jakieś premie uznaniowe, czy też inne dodatki do wypłaty?

Miki Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Ja to firmę znam z drugiej strony. Są jednym z moich dostawców. Przez moje ponad 15 letnią prace w branży stalowej to powiem ze w żadnej z firm z którymi współpracuje a jest ich ponad 30-nie miałem tylu handlowców jak w Ravenie.To oczymś świadczy ze jest tam nie najlepiej:-( Nie jedno krotne handlowcy narzekali na górę.

Nazwa działu: Produkcja

pensja jaka wynegocjujesz nie sa to wyzyny praca w mojej opini spokojna Atmosfera ok wypłata jaka wynegocjujesz zawsze na czas praca na zmiany magazyn soboty niedziele wolne

Zbigniew
@pracownik

Pracując dłużej w firmie RAVEN PL są możliwości rozmawiania z pracodawcą o podwyżkach wynagrodzenia? Napisałeś, że pensje są takie, jakie wynegocjujemy z pracodawcą, dlatego chciałem dowiedzieć się, czy z rosnącym stażem pracy może wzrosnąć również pensja. Mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Xyz
Nazwa działu: Handlowy

Byłam na rozmowie. Budynek nie powala, ale rozmowa była przeprowadzona w miłej atmosferze. Warunki pracy wszystko powiedziane prócz wynagrodzenia. Ale tak to ogólnie miłe panie prowadziły rozmowę

@Xyz

Sam budynek nie świadczy jeszcze o samym pracodawcy. Ważne jest tu właśnie, że rozmowa rekrutacyjna została przeprowadzona w kulturalny sposób. I dlatego też z wielką chęcią dowiedzielibyśmy się, jak dokładnie w firmie RAVEN PL wygląda każdy poszczególny etap rekrutacji. Możesz w związku z tym nam go nieco dokładniej opisać? To byłyby istotne informacje dla osób, które również rozważają aplikowanie tam.

Xyx
@Iza

No myślę że jednak coś świadczy. Jeśli jest to poważna firma to wie że wygląd zewnętrzny wiele świadczy o firmie przed potencjalnymi klientami tak jak pierwsze wrażenie pracownika uśmiech ubiór itd. Jak firma nie potrafi zadbać o budynek o miejsce pracy, siedzibę to jak będzie dbać o interesy. Jak chcesz kupić np samochód to chyba patrzysz jaki super salon samochodowy nie kupiłbys jak by wyglądało jak na złomowisku. Już daje do myślenia że liczy się tylko kasa żeby zarobić do kieszeni a nie zainwestować choćby w wygląd firmy

Tak5Nie1
Zbigniew
@Xyx

Masz trochę racji, że wygląd budynku świadczy o firmie, ale jednak chyba lepiej jak pracodawca inwestuje w pracownika, a nie w budynek. Rozumiem, że nie dowiedziałeś się jaka jest wysokość wynagrodzenia, ale czy dodatkowe benefity zostały wyszczególnione podczas rekrutacji? Minęło już trochę czasu i ciekawy jestem, czy dostałeś odpowiedź i zostałeś przyjęty?

oni wiedzą kto...

Jestem po rozmowie o prace w Raven Gliwice i chciałbym się z wami podzielić kilkoma newsami. Na ogłoszeniu piszą 2500 netto umowa o prace, posiłki profilaktyczne. Na spotkaniu dowiaduje się, że owszem ale umowa o prace najniższa krajowa reszta to premia , która jak sądzę może być ale nie musi podobno uzależniona tylko i wyłącznie od frekwencji ciekawe... Na rozmowie dowiaduje się, że Państwo wymagają zaświadczenie o niekaralności :) ( a co to kur... etat służb mundurowych) hehe oczywiście nie ma problemu nie mam nic na sumieniu tylko kto za to zapłaci? Ubiegający się o prace rzecz jasna (nie oddają za to). Po rozmowie powiedziano, że telefon będzie w tym tygodniu do piątku niestety cisza. Natomiast w następnym tygodniu dostaje smsa, że Szanowni Państwo podejmą decyzję do czwartku . W czwartek bardzo miła Pani dzwoni i oznajmia, że chcieliby mnie zatrudnić i żebym przyjechał po skierowanie na badania bo w piątek trzeba je zrobić aby móc zacząć prace od poniedziałku. Oczywiście stawiłem się wyczekałem 20 min na jedno skierowanie nikogo przede mną nie było rzecz jasna jestem jedynym szczęśliwcem, który będzie miał zaszczyt pracować w tej firmie.Niestety nic z tego ta bardzo miła Pani oznajmia mi, że za badania muszę sobie sam zapłacić (ponad 200 zł) bo przychodzą nowi badają się za darmo a po kilku dniach rezygnują bo praca im nie odpowiada... Ja się nie dziwie jeżeli wy na rozmowie nie mówicie połowy rzeczy karzecie płacić za badania i zaświadczenie o niekaralności to szukajcie dalej idi...ów na pewno ktoś się znajdzie... Wy się kur... dziwicie, że ludzie za granice wyjeżdżają. Pozdrawiam "prawdomównych państwo"...

Tak12Nie2
@oni wiedzą kto...

No niestety, potem jest tylko gorzej. A jeśli w pracy masz dużo wspólnego z górą i Słowacją to już w ogóle się odechciewa. Ja zapłaciłam zdrowiem pracę w tej firmie. Nie polecam!!

Korona
@NieNie

Kookoo się podlizuje he he.

@Korona

Bardzo Cię, proszę, żebyś postarał się jednak skupić na nieco istotniejszych rzeczach. Potrzebujemy aktualnych informacji odnośnie specyfiki pracy w RAVEN PL i liczę na to, że zechcesz nam je przekazać. Powiedz, czy w ostatnim poziom zarobków w tej firmie uległ poprawie, czy cały czas kształtuje się w podobny sposób?

Rekomendacja
@Iza

Za badania i zaświadczenie firma oddaje po przedstawieniu faktury, wiec rzetelnych informacji raczej nie przedstawiacie, a zarobki to kwestia indywidualnej negocjacji ;) da się dobrze zarobić w tej firmie. Rzeczywiście wynagrodzenie jest dwuskladnikowe, premia jest stała, jedyny przypadek w którym zdarza się że nie jest wypłacana w całości to moment w którym pracownik permanentnie chodzi na chorobowe.

Tak1Nie
fecesy
@oni wiedzą kto...

Żałuj , ujrzał byś różnicę między kolegą a pracownikiem . Chociaż , masz rację , pora zmienić otoczenie .

Piotrek

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o prace?

Andrzej
@Piotrek

Nie warto bo jak będziesz się starać o pracę, czy raczej w pracy to szefowa błyskawicznie zmajstruje Ci wypowiedzenie za porozumieniem stron, tak jak tu już pisano zwalniają bez powodu jak im się podoba

zakupowiec
@Piotrek

Jak to w stali, raz spokojnie, raz nerwowo. Większość opini napisana tutaj jest nieadekwatna do obecnego stanu rzeczywistego.

@zakupowiec

Każda firma posiada zarówno dobrą, jak i nieco tę gorszę stronę. Ważne jest, by umieć dostrzec i taką, i taką. Napisałeś, że większość opinii jest tu nieadekwatna do obecnego stanu rzeczy. Dobrze byłoby, jakbyś trochę rozwinął tę myśl. Powiedz, jak oceniasz aktualną sytuację w firmie RAVEN? Jest na tyle dobra, iż warto teraz tam aplikować?

Arek

To tej pani dyrektor co zwalniała ciągle ludzi bez powodu już tam nie ma? Co się z nią stało? Mnie też swego czasu zwolniła stamtąd

@Arek

Uciekła, jak prezes odebrał jej dyrektorstwo nad firmą. W między czasie rozwalajac dział zakupów ;)

Korona
@NieNie

A to ciekawe, słyszałem,że była(usunięte przez administratora)tylko zarząd do bani

beret
Nazwa działu: Handlowy

Co tam teraz nich słychać bo dowiedziałem się, że młodszy Harvanek przeszedł do konkurencji?

@beret

Nie wierzę ???????? chociaż fakt, że bracia się nie bardzo lubili.

Kookoo
Nazwa działu: Produkcja

pracuję kilka lat w tej firmie, są trudności, jak wszędzie, ale nie narzekam. Kilka razy dostałem podwyżkę, odbyłem różne kursy na koszt firmy. Mogę powiedzieć że sytuacja jest stabilna.

Jakub

To dosyć zaskakująca cisza. Ale z pewnością jest dobrze bo w przeciwnym wypadku forum by wrzało.

Iza

@Alicja, jednak takie kwestie, jak na przykład wynagrodzenie, zależeć mogą od wielu czynników, stąd pewnie i te różnice, o których wspominasz. Czy mogłabyś jeszcze powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w RAVEN PL? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w RAVEN PL? Co możecie jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy?

Iza

@Arek, a długo pracowałeś w RAVEN PL SP. Z O.O? Jak ogólnie oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy spośród innych podobnych na rynku? @Alicja, z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz w RAVEN PL SP. Z O.O. Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Czy w firmie można w miarę szybko awansować?

@Iza

Jeżeli chodzi o awans to nie ma takiej możliwości, a warunki hmmm każdy ma inaczej. Są ogromne różnice między stanowiskami, naprawdę ogromne... mimo, że obowiązki podobne.

TakNie

RAVEN PL SP. Z O.O ma teraz aktualne oferty pracy w Gliwice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

s1niko

Słyszałem że pani prezes znowu zaczęła szaleć i dobrych pracowników zwalniać bez powodu, podobno znów daje wypowiedzenia za dobrze wykonaną pracę albo mówi tak "dziękujemy panu, nie spełnia pan naszych oczekiwań"

@s1niko

W Ravenie nie ma pani prezes. Ktoś tu chyba pisze o innej firmie...

s1niko
@Alicja

oczywiście nie o prezes mi chodziło tylko o panią dyrektor bo to ona mnie zwolniła, słyszałem że zwalnia znowu i to podobno dobrych pracowników? to prawda?

@s1niko

Pani Dyrektor też nie ma w tej firmie, więc zanim zaczniecie pisać komentarze to sprawdźcie sami o kim piszecie, bo niepotrzebnie ludzi wprowadzacie w błąd swoimi wywodami.

Zbyszek
@s1niko

Żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników!!! Nikt nie będzie płacił za obijanie się w czasie godzin pracy!!!

Olinia

Tam jest prezes!!! A jaki on jest??? To sobie sami odpowiedzcie.

Iza

@paweł - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w RAVEN PL? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Piszesz o dużej rotacji pracowników - jak myślisz, jaka jest jej przyczyna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

paweł
@Iza

DODATKOWA INFORMACJA MOZE BYC TYLKO JEDNA LEPIEJ OMIJAC TĄ FIRME Z DALEKA !!!!!!!!!!

paweł

na chwile obecną armoswera jest taka sama jak odpoczątku rotacja na bardzo wysokim poziomie nie liczy sie człowiek tylko wydobycie ,juz nie wiedzą co zrobić aby pozyskać pracownika jakieś wczasy pod gruszą płacą ŁAŁ..... generalnie praca dla singli bez rodziny, bo jak juz ta rodzina jest i trzeba urlop bo niema kto z dzieckiem zostac to znaczy ze kombinujesz no i wiadomo zwolnienie

Iza

@Kobra jak wygląda system premiowania? Informacja na ten temat może okazać się przydatna dla potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy w RAVEN PL SP. Z O.O.

Tak6Nie

Kobra

Na chwilę obecną jest1 bardzo przyjemna atmosfera w firmie. Wypłata też nie najgorsza bo niby minimalna ale do tego są premie zespół nagazynierow fajnych, a i panie są tam bardzo2 miłe i uprzejme

Tomek

Zmieniło się coś w ostatnio czy dalej jest jak było?

Jasio

a jak za często się upominasz to też lecisz, bo na twoje miejsce wezmą kogoś bez doświadczenia.. wypłata dzielona, więc przy l4 lub gdy coś się nie spodoba prezesowi/dyrektorowi/księgowej wychodzisz z groszami. ogólna atmosfera w pracy bardzo kiepska, wszyscy sie nakręcają na siebie. Jedynie można się czegoś nauczyć związanego ze sprawami branzowymi. w ogólnym rozrachunku nie polecam

Janek
@Jasio

Firma dobrze prosperuje ale nie ceni pracowników. Liczy się tylko ŚWIĘTA TRÓJCA tj. zarząd oraz niektórzy handlowcy pod warunkiem ,że maja dobrą sprzedaż. Reszta to plebs z wyjątkiem grupy wzajemnej adoracji,która musi nadrabiać lizusostwem oraz ciągłym donoszeniem na innych. Szkolenia i wysokie premie tylko dla wybranych. Osoby ambitne prędzej czy później tego nie wytrzymają.

Tak9Nie

@Janek

Jakie szkolenia?

Zofia
@Benedykt XVI

Spoko.Jako asystentka handlowca wyciągniesz 1800 netto,jeżeli nie będziesz prosić o podwyżkę to trochę się utrzymasz.To zaszczyt pracować u słowaków.Uważaj na dyrektora i główną księgową,za bardzo nie chwal się życiem prywatnym.

Tak7Nie

Lala
@Zofia

Bardzo trafna opinia :)

Lolo

Co sie mialo zmienic ? Od poczatku tak samo żenada

ap

wydaje mi się, że mylicie momentami firmy referent ds postępowania egzekucyjnego i specjalista ds prawnych to są oferty z Kancelarii Raven w Pile

gosc

Wszystko się zgadza. Zwalniają jak im się podoba. Umowa smieciowa. Szkoda nerwów i czasu. Nie ogarniam polityki tej firmy. Pracownicy to niewolnicy. Żałuję czasu pracy w tej firmie. Wyrzucają za porozumieniem stron z dnia na dzień, więc nawet zasiłku nie dostaniesz.

Abc

Mam pytanko odnośnie magazynu widziałem ogłoszenie o pracę na magazyniera czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy na magazynie w Gliwicach, zarobki ogólne warunki itd. Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam

Tak1Nie

xyz
@Abc

poczytaj wpisy wszystkiego się dowiesz o pracy w tej firmie a jeśli chcesz się przekonać to zatrudnij się tam ....

antyfeminista

Oj polaczki biedne brzydkie kaczątka, strasznie narzekacie na swoją pracę. Z chęcią się u was zatrudnię za minimalną krajową jako księgowy lub asystent. Może być śmieciówka. Jestem z Krakowa, nie mam dziewczyny (bo i po co utrzymywać darmozjada), nie mam życia (naprawdę nie mam), nie mam kolegów. Raven to dobra firma, a tym co się nie podoba - won stąd!

modest
@antyfeminista

Chłopie to wpadaj na śląsk i aplikuj do RAVEN-A umowe dostaniesz prawie jak śmieciową podzieloną na dwie części zero socjalu na pewno będziesz zadowolony dziewczyny nie masz to może i dzieci nie masz to się tam chwali będziesz mógł się całkowicie poświęcić firmie asystentów nigdy za wiele rotacja niesamowita . Zaczynasz od asystenta potem będziesz handlowcem następnie jak się dobrze będziesz kręcił koło prezesa to dyrektor oddziału będzie w zasięgu ponieważ dyrektorzy też się często zmieniają nawet od niedawna jest nowy i jak znam ten zarząd to długo nie porządzi jak wszyscy poprzednicy także szanse są................I nie wyjeżdżaj z tekstami że to dobra firma bo wielu ludzi wyrzucili na bruk nie wiadomo za co a won to powiec osobie która kazała ci to napisać bo takie też tam pracowały można je rozpoznać na tym forum po łamanym języku polskim myślały że są nie do ruszenia a tu proszę koniec pracy w raven....wpisami z wewnątrz nic nie zdziałacie .........

modest

Poważnie dobre miejsce to jest wszędzie poza tą firmą . A jak Tobie tak znajomy opowiadał to również wbijaj do tej firmy prezes cię zatrudni a dyrektor oddziału zwolni po paru miesiącach bo jesteś za dobry i chcesz zarobić .....a w dniu twojego zwolnienia prezesa zarządu nie będzie przypadek chyba jednak nie reszty domyśl się sam.

Gość
@modest

A kto tam obecnie zarządza? Kto "dyrektoruje". Aż tak się pozmieniało?

Tak4Nie

XYZ

Jak to w ogóle wygląda od środka ? Czy wśród osób zatrudnionych w biurze też jest taka rotacja? Ile godzin pracują, czy soboty wolne, czy w pracy ? Jak wyglądają pensje i czy są umowy o pracę ?

Harvanek :)

Pracowałem, nie polecam, Zarząd Raven SK nie ma pojęcia o rynku polskim. Kasztany przez wielkie K. Ceny mają dobre zarobić można, ale zasady śmiech na sali.

NIE POLECAM

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie