Opinie o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RAVEN PL SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RAVEN PL SP. Z O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

Jest OK, nie mozna narzekać, pracuję tu od kilku lat. Szefowie w porządku, atmosfera koleżeńska.

Cyrk

Taaa, koleżeńska atmosfera haha, jak tylko się odwrócisz obrobią ci tyłek za plecami.

MeF

Osoba pisząca ten komentarz powinna uderzyc sie w glowe lub serce i zastanowic ile razy walila w ch**a za stertami materialu i udawala ze cos robi jak sie do niej dzwonilo. :-)

mag

atmosfera przyjacielska ale tak sztuczna że można zwymiotować w firmie są menagerowie którzy mieli pęd "popęd" do bycie dyrektorem ale ze względu na kwalifikacje nawet słowacy nie brali ich pod uwagę teraz ta osoba z Popędem do bycie dyrektorem dalej ma popęd więc cały czas kopie dołki pod swoim szefem zajmując się uprzejmym donoszeniem na Słowacja wszystkiego dzwoniąc do swojego "przyjaciela "słowaka non stop

fakt
@mag

fakt

@mag

Zgadza się, ta osoba bardzo nie lubi swojego szefa od zawsze. Nie jednej osobie namieszała w głowie, a czym się to skończyło wiedzą nieliczni...

RAVEN PL SP. Z O.O.

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: ravenpl@ravenpl.pl

Miro
@RAVEN PL SP. Z O.O.

Nie mogę wiele powiedzieć na temat firmy i jej pracowników powiem tylko, ż zakupiłem blender kielichowy Raven model EBK003 niestety po krótkim użytkowaniu oberwał się wieloklin na łączu plastikowym łączącym przekazanie napędu z silnika na ostrze tnące oraz element gumowy zamocowany na osi silnika przekazującego napęd na ostrze tnące. Problem polega na tym , że nigdzie nie mogę zakupić wymienionych części zamiennych jak również nie mogę nawiązać kontaktu z Raven. Jeżeli to możliwe to bardzo proszę o wskazanie mi na mój adres walkowmiro@gmail.com gdzie mogę zakupić wymienione elementy. Z poważaniem Mirosław.

RAVEN PL Sp. z o.o.
@Miro

Pragniemy Pana, a przy okazji innych odwiedzających portal, poinformować, iż skierował Pan zapytanie do niewłaściwej firmy. Nasza firma od początku swojej działalności z powodzeniem zajmuje się dystrybucją wyrobów hutniczych na terenie kraju. W ofercie mamy różnego rodzaju blachy, kształtowniki gorącowalcowane, rury, stal zbrojeniową, profile zamknięte, druty oraz siatki zgrzewane. Polecamy się :-)

Miś Jogi
@RAVEN PL SP. Z O.O.

Sam Bolesław Bierut by taką wypowiedzią sobie nie posłodził patrząc na wiszący obraz Stalina na ścianie odwiedzić kochanka w domu i jeszcze wrócić w trumnie. Skomplikowane dla was... Nikt Was nie obraża, sami w sobie jesteście tępi....

Kupujący

Brak kadry Menadżerskiej, tyle w temacie, Słowacy mają kompleksy przed Polakami, ich możliwości rynkowe to abstrakcaj. 100% inwigilacja i brak zaufania od strony Słowacji, jest tylko jedna racja Słowacką z odzwierciedlaniem inowacyjnym z przed 10 lat :)

lemury

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Jeśli chcecie nabawić się nerwicy to miejsce ideale. Współpracownicy nie mili,przebieg pracy chaotyczny, brakuje dobrego kierownictwa.

Wiecie czy RAVEN PL SP. Z O.O udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Laptop jest i nawet działa możesz zabierać w pracy jest limit internetu co byś czasem nie przeczytał wiadomości na Onecie raczej w pełni monitorowany do tego monitoring wszedzie chyba tylko w ubikacji nie ma ale głowy bym sobie nie dała urwać karty do odbijania GPS w autach i do tego "popęd" kapusiow w biurze którzy by się podlizać na Słowacji dzwonią i kapują

Czy RAVEN PL SP. Z O.O ma ściśle ustalone godziny pracy?

Matt

Biuro 7.30-15.45, magazyn 6.00-18.00 w czasie pandemii (przed pandemia 6.00-21.00)

praca w biurze

W biurach kamery podgląd online na Słowacji czego nie zobaczą i nie usłyszą "popęd" pędem doniesie atmosfera jak u pani dulskiej

chodzą słuchy ze na czechach i słowacji kryza mówi sie o likwidacji nierentownych jednostek w tym polski

beret
@ja

podobno szukają nowego szefa oddziału. Czy to prawda? To byłaby już kolejna zmiana w dość krótkim okresie.

@beret

tu nie chodzi o dyrektora kk jest ok ale o kompetencje dyrektor to figura od zatwierdzania cen nic nie może rządzi słowak a wszelakie porażki zrzuca na dyrektora wiec potrzeba jest zmiany osób zarządzaniących na słowacji a nie w polsce

@odpowiedz

Ale rzeczywiście szukają nowego szefa RAVEN w PL? Czy to kolejna bujda? Coś wiesz? Pewnie przyjdzie ktoś z zewnątrz?

Port.

Krótkie pyt. Jakie zarobki .? Widzę dwie oferty ..... interesuje mnie bardziej oferta jako Magazynier Suwnicowy. Papierami i szkoleniami zasypie. Umiejętności zdobyte przed papierami. Doświadczenie w stali 12 lat. Poniżej 3400 na rękę mnie nie interesuje. Do pracy będę miał jakieś 300 m .

dzban
@Port.

Jesteś tańszy niż Ukrainiec.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w RAVEN PL SP. Z O.O?

Aldona

Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

@Aldona

A jakieś rekrutacje są w ogóle teraz prowadzone przez RAVEN? Jeśli tak to polecasz aplikować? I o jakie informacje pytają kandydatów na rozmowach?

@Weronika

Cały czas coś jest, ale nie polecam.

@Aldona

A ja jestem pracownikiem aktualnie i polecam, super atmosfera, a zarobki to indywidualna kwestia każdego pracownika ????

pracowałem

totalna bzdura

s1niko

Słyszałem że pani prezes znowu zaczęła szaleć i dobrych pracowników zwalniać bez powodu, podobno znów daje wypowiedzenia za dobrze wykonaną pracę albo mówi tak "dziękujemy panu, nie spełnia pan naszych oczekiwań"

Alicja
@s1niko

W Ravenie nie ma pani prezes. Ktoś tu chyba pisze o innej firmie...

s1niko
@Alicja

oczywiście nie o prezes mi chodziło tylko o panią dyrektor bo to ona mnie zwolniła, słyszałem że zwalnia znowu i to podobno dobrych pracowników? to prawda?

Alicja
@s1niko

Pani Dyrektor też nie ma w tej firmie, więc zanim zaczniecie pisać komentarze to sprawdźcie sami o kim piszecie, bo niepotrzebnie ludzi wprowadzacie w błąd swoimi wywodami.

Zbyszek
@s1niko

Żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników!!! Nikt nie będzie płacił za obijanie się w czasie godzin pracy!!!

@s1niko

A może trzeba bylo ja w 40 (usunięte przez administratora) w 3 dziury na hali.

Rsven

Duża rotacja co chwilę nowi pracownicy ogólny bałagan brak kompetencji na każdym szczeblu ogólnie jak ktoś nie musi nie polecam

@Rsven

Duża rotacja może wynikać z wielu rzeczy, np. powiększania firmy. Widać, że nie jesteś zadowolony z zarządzania w RAVEN. A co myślisz o atmosferze pracy?

hej
@Weronika

wzrost zatrudnienia związany z rozwojem a rotacja pracowników to dwie różne kwestie moderator powinien takie rzeczy wiedzieć

klir=ent

a ja sobie chwale kupuje od firmy juz dłuzszy czas i ok fajny handlowiec obsługuje nas taka starsza babka grubawa chyba Basia ma na imie polecam

Aleksander
@klir=ent

Twoja wypowiedź z poziomu klienta jest na pewno cennym źródłem wiedzy dla osób rozważających zakupy od tego hurtownika. Mógłbyś napisać, jak w ogóle znalazłeś produkty, które oferuje ta firma? Produkty przedstawiła Ci osoba reprezentująca firmę RAVEN, czy może w zupełnie innych okolicznościach dowiedziałeś się o nich?

Justyna
@klir=ent

A ta osoba , która tak napisała o fajnym człowieku to chyba jest taką małą weszką.

To je łon

Szanujmy pracowników, tak szybko mądrzeją . Ha ha ha

Uciekinier
@To je łon

Ewakuacja. Dwóch ,trzech pracujących. Siedmiu podpiera stolik z kierowniczkiem obrabajac tym pracującym tyłki- wiadomo koledzy. Ten napinający się koleś nie ma zielonego pojęcia za co odpowiada i za co bierze pieniądze, dzieciarnia i cwaniactwo . Nie polecam!

@Uciekinier

Nie masz zbyt dobrego zdania na temat tego, co aktualnie dzieje się w RAVEN PL. Dobrze byłoby jednak dowiedzieć się czegoś o ogólnych warunkach pracy w tej firmie. Można tam liczyć na jakieś premie uznaniowe, czy też inne dodatki do wypłaty?

Miki

Ja to firmę znam z drugiej strony. Są jednym z moich dostawców. Przez moje ponad 15 letnią prace w branży stalowej to powiem ze w żadnej z firm z którymi współpracuje a jest ich ponad 30-nie miałem tylu handlowców jak w Ravenie.To oczymś świadczy ze jest tam nie najlepiej:-( Nie jedno krotne handlowcy narzekali na górę.

pensja jaka wynegocjujesz nie sa to wyzyny praca w mojej opini spokojna Atmosfera ok wypłata jaka wynegocjujesz zawsze na czas praca na zmiany magazyn soboty niedziele wolne

Zbigniew
@pracownik

Pracując dłużej w firmie RAVEN PL są możliwości rozmawiania z pracodawcą o podwyżkach wynagrodzenia? Napisałeś, że pensje są takie, jakie wynegocjujemy z pracodawcą, dlatego chciałem dowiedzieć się, czy z rosnącym stażem pracy może wzrosnąć również pensja. Mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda.

oni wiedzą kto...

Jestem po rozmowie o prace w Raven Gliwice i chciałbym się z wami podzielić kilkoma newsami. Na ogłoszeniu piszą 2500 netto umowa o prace, posiłki profilaktyczne. Na spotkaniu dowiaduje się, że owszem ale umowa o prace najniższa krajowa reszta to premia , która jak sądzę może być ale nie musi podobno uzależniona tylko i wyłącznie od frekwencji ciekawe... Na rozmowie dowiaduje się, że Państwo wymagają zaświadczenie o niekaralności :) ( a co to kur... etat służb mundurowych) hehe oczywiście nie ma problemu nie mam nic na sumieniu tylko kto za to zapłaci? Ubiegający się o prace rzecz jasna (nie oddają za to). Po rozmowie powiedziano, że telefon będzie w tym tygodniu do piątku niestety cisza. Natomiast w następnym tygodniu dostaje smsa, że Szanowni Państwo podejmą decyzję do czwartku . W czwartek bardzo miła Pani dzwoni i oznajmia, że chcieliby mnie zatrudnić i żebym przyjechał po skierowanie na badania bo w piątek trzeba je zrobić aby móc zacząć prace od poniedziałku. Oczywiście stawiłem się wyczekałem 20 min na jedno skierowanie nikogo przede mną nie było rzecz jasna jestem jedynym szczęśliwcem, który będzie miał zaszczyt pracować w tej firmie.Niestety nic z tego ta bardzo miła Pani oznajmia mi, że za badania muszę sobie sam zapłacić (ponad 200 zł) bo przychodzą nowi badają się za darmo a po kilku dniach rezygnują bo praca im nie odpowiada... Ja się nie dziwie jeżeli wy na rozmowie nie mówicie połowy rzeczy karzecie płacić za badania i zaświadczenie o niekaralności to szukajcie dalej idi...ów na pewno ktoś się znajdzie... Wy się kur... dziwicie, że ludzie za granice wyjeżdżają. Pozdrawiam "prawdomównych państwo"...

NieNie
@oni wiedzą kto...

No niestety, potem jest tylko gorzej. A jeśli w pracy masz dużo wspólnego z górą i Słowacją to już w ogóle się odechciewa. Ja zapłaciłam zdrowiem pracę w tej firmie. Nie polecam!!

Korona
@NieNie

Kookoo się podlizuje he he.

Iza
@Korona

Bardzo Cię, proszę, żebyś postarał się jednak skupić na nieco istotniejszych rzeczach. Potrzebujemy aktualnych informacji odnośnie specyfiki pracy w RAVEN PL i liczę na to, że zechcesz nam je przekazać. Powiedz, czy w ostatnim poziom zarobków w tej firmie uległ poprawie, czy cały czas kształtuje się w podobny sposób?

@Iza

Za badania i zaświadczenie firma oddaje po przedstawieniu faktury, wiec rzetelnych informacji raczej nie przedstawiacie, a zarobki to kwestia indywidualnej negocjacji ;) da się dobrze zarobić w tej firmie. Rzeczywiście wynagrodzenie jest dwuskladnikowe, premia jest stała, jedyny przypadek w którym zdarza się że nie jest wypłacana w całości to moment w którym pracownik permanentnie chodzi na chorobowe.

fecesy
@oni wiedzą kto...

Żałuj , ujrzał byś różnicę między kolegą a pracownikiem . Chociaż , masz rację , pora zmienić otoczenie .

Piotrek

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o prace?

@Piotrek

Nie warto bo jak będziesz się starać o pracę, czy raczej w pracy to szefowa błyskawicznie zmajstruje Ci wypowiedzenie za porozumieniem stron, tak jak tu już pisano zwalniają bez powodu jak im się podoba

zakupowiec
@Piotrek

Jak to w stali, raz spokojnie, raz nerwowo. Większość opini napisana tutaj jest nieadekwatna do obecnego stanu rzeczywistego.

Iza
@zakupowiec

Każda firma posiada zarówno dobrą, jak i nieco tę gorszę stronę. Ważne jest, by umieć dostrzec i taką, i taką. Napisałeś, że większość opinii jest tu nieadekwatna do obecnego stanu rzeczy. Dobrze byłoby, jakbyś trochę rozwinął tę myśl. Powiedz, jak oceniasz aktualną sytuację w firmie RAVEN? Jest na tyle dobra, iż warto teraz tam aplikować?

Arek

To tej pani dyrektor co zwalniała ciągle ludzi bez powodu już tam nie ma? Co się z nią stało? Mnie też swego czasu zwolniła stamtąd

NieNie
@Arek

Uciekła, jak prezes odebrał jej dyrektorstwo nad firmą. W między czasie rozwalajac dział zakupów ;)

Korona
@NieNie

A to ciekawe, słyszałem,że była(usunięte przez administratora)tylko zarząd do bani

Zostaw merytoryczną opinię o RAVEN PL SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w RAVEN PL SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy RAVEN PL SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAVEN PL SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAVEN PL SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w RAVEN PL SP. Z O.O napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAVEN PL SP. Z O.O