Opinie o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RAVEN PL SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RAVEN PL SP. Z O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

beret

Co tam teraz nich słychać bo dowiedziałem się, że młodszy Harvanek przeszedł do konkurencji?

NieNie
@beret

Nie wierzę ???????? chociaż fakt, że bracia się nie bardzo lubili.

Kookoo

pracuję kilka lat w tej firmie, są trudności, jak wszędzie, ale nie narzekam. Kilka razy dostałem podwyżkę, odbyłem różne kursy na koszt firmy. Mogę powiedzieć że sytuacja jest stabilna.

Jakub

To dosyć zaskakująca cisza. Ale z pewnością jest dobrze bo w przeciwnym wypadku forum by wrzało.

Iza

@Alicja, jednak takie kwestie, jak na przykład wynagrodzenie, zależeć mogą od wielu czynników, stąd pewnie i te różnice, o których wspominasz. Czy mogłabyś jeszcze powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w RAVEN PL? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w RAVEN PL? Co możecie jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy?

Iza

@Arek, a długo pracowałeś w RAVEN PL SP. Z O.O? Jak ogólnie oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy spośród innych podobnych na rynku? @Alicja, z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz w RAVEN PL SP. Z O.O. Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Czy w firmie można w miarę szybko awansować?

Alicja
@Iza

Jeżeli chodzi o awans to nie ma takiej możliwości, a warunki hmmm każdy ma inaczej. Są ogromne różnice między stanowiskami, naprawdę ogromne... mimo, że obowiązki podobne.

Olinia

Tam jest prezes!!! A jaki on jest??? To sobie sami odpowiedzcie.

Iza

@paweł - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w RAVEN PL? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Piszesz o dużej rotacji pracowników - jak myślisz, jaka jest jej przyczyna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

paweł
@Iza

DODATKOWA INFORMACJA MOZE BYC TYLKO JEDNA LEPIEJ OMIJAC TĄ FIRME Z DALEKA !!!!!!!!!!

paweł

na chwile obecną armoswera jest taka sama jak odpoczątku rotacja na bardzo wysokim poziomie nie liczy sie człowiek tylko wydobycie ,juz nie wiedzą co zrobić aby pozyskać pracownika jakieś wczasy pod gruszą płacą ŁAŁ..... generalnie praca dla singli bez rodziny, bo jak juz ta rodzina jest i trzeba urlop bo niema kto z dzieckiem zostac to znaczy ze kombinujesz no i wiadomo zwolnienie

Iza

@Kobra jak wygląda system premiowania? Informacja na ten temat może okazać się przydatna dla potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy w RAVEN PL SP. Z O.O.

Kobra

Na chwilę obecną jest1 bardzo przyjemna atmosfera w firmie. Wypłata też nie najgorsza bo niby minimalna ale do tego są premie zespół nagazynierow fajnych, a i panie są tam bardzo2 miłe i uprzejme

Zmieniło się coś w ostatnio czy dalej jest jak było?

Jasio

a jak za często się upominasz to też lecisz, bo na twoje miejsce wezmą kogoś bez doświadczenia.. wypłata dzielona, więc przy l4 lub gdy coś się nie spodoba prezesowi/dyrektorowi/księgowej wychodzisz z groszami. ogólna atmosfera w pracy bardzo kiepska, wszyscy sie nakręcają na siebie. Jedynie można się czegoś nauczyć związanego ze sprawami branzowymi. w ogólnym rozrachunku nie polecam

Janek
@Jasio

Firma dobrze prosperuje ale nie ceni pracowników. Liczy się tylko ŚWIĘTA TRÓJCA tj. zarząd oraz niektórzy handlowcy pod warunkiem ,że maja dobrą sprzedaż. Reszta to plebs z wyjątkiem grupy wzajemnej adoracji,która musi nadrabiać lizusostwem oraz ciągłym donoszeniem na innych. Szkolenia i wysokie premie tylko dla wybranych. Osoby ambitne prędzej czy później tego nie wytrzymają.

Benedykt XVI
@Janek

Iwonka .. przestań :)

Jasio
@Janek

Jakie szkolenia?

Zofia
@Benedykt XVI

Spoko.Jako asystentka handlowca wyciągniesz 1800 netto,jeżeli nie będziesz prosić o podwyżkę to trochę się utrzymasz.To zaszczyt pracować u słowaków.Uważaj na dyrektora i główną księgową,za bardzo nie chwal się życiem prywatnym.

Lala
@Zofia

Bardzo trafna opinia :)

Lolo

Co sie mialo zmienic ? Od poczatku tak samo żenada

ap

wydaje mi się, że mylicie momentami firmy referent ds postępowania egzekucyjnego i specjalista ds prawnych to są oferty z Kancelarii Raven w Pile

gosc

Wszystko się zgadza. Zwalniają jak im się podoba. Umowa smieciowa. Szkoda nerwów i czasu. Nie ogarniam polityki tej firmy. Pracownicy to niewolnicy. Żałuję czasu pracy w tej firmie. Wyrzucają za porozumieniem stron z dnia na dzień, więc nawet zasiłku nie dostaniesz.

Abc

Mam pytanko odnośnie magazynu widziałem ogłoszenie o pracę na magazyniera czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy na magazynie w Gliwicach, zarobki ogólne warunki itd. Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam

xyz
@Abc

poczytaj wpisy wszystkiego się dowiesz o pracy w tej firmie a jeśli chcesz się przekonać to zatrudnij się tam ....

antyfeminista

Oj polaczki biedne brzydkie kaczątka, strasznie narzekacie na swoją pracę. Z chęcią się u was zatrudnię za minimalną krajową jako księgowy lub asystent. Może być śmieciówka. Jestem z Krakowa, nie mam dziewczyny (bo i po co utrzymywać darmozjada), nie mam życia (naprawdę nie mam), nie mam kolegów. Raven to dobra firma, a tym co się nie podoba - won stąd!

modest
@antyfeminista

Chłopie to wpadaj na śląsk i aplikuj do RAVEN-A umowe dostaniesz prawie jak śmieciową podzieloną na dwie części zero socjalu na pewno będziesz zadowolony dziewczyny nie masz to może i dzieci nie masz to się tam chwali będziesz mógł się całkowicie poświęcić firmie asystentów nigdy za wiele rotacja niesamowita . Zaczynasz od asystenta potem będziesz handlowcem następnie jak się dobrze będziesz kręcił koło prezesa to dyrektor oddziału będzie w zasięgu ponieważ dyrektorzy też się często zmieniają nawet od niedawna jest nowy i jak znam ten zarząd to długo nie porządzi jak wszyscy poprzednicy także szanse są................I nie wyjeżdżaj z tekstami że to dobra firma bo wielu ludzi wyrzucili na bruk nie wiadomo za co a won to powiec osobie która kazała ci to napisać bo takie też tam pracowały można je rozpoznać na tym forum po łamanym języku polskim myślały że są nie do ruszenia a tu proszę koniec pracy w raven....wpisami z wewnątrz nic nie zdziałacie .........

modest

Poważnie dobre miejsce to jest wszędzie poza tą firmą . A jak Tobie tak znajomy opowiadał to również wbijaj do tej firmy prezes cię zatrudni a dyrektor oddziału zwolni po paru miesiącach bo jesteś za dobry i chcesz zarobić .....a w dniu twojego zwolnienia prezesa zarządu nie będzie przypadek chyba jednak nie reszty domyśl się sam.

@modest

A kto tam obecnie zarządza? Kto "dyrektoruje". Aż tak się pozmieniało?

XYZ

Jak to w ogóle wygląda od środka ? Czy wśród osób zatrudnionych w biurze też jest taka rotacja? Ile godzin pracują, czy soboty wolne, czy w pracy ? Jak wyglądają pensje i czy są umowy o pracę ?

Harvanek :)

Pracowałem, nie polecam, Zarząd Raven SK nie ma pojęcia o rynku polskim. Kasztany przez wielkie K. Ceny mają dobre zarobić można, ale zasady śmiech na sali.

NIE POLECAM

ŻENADA PRZEZ WIELKIE Ż

Zostaw merytoryczną opinię o RAVEN PL SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w RAVEN PL SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy RAVEN PL SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAVEN PL SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAVEN PL SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w RAVEN PL SP. Z O.O napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAVEN PL SP. Z O.O