Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia

Opinie o Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia

Motylki

Pracuje w Norlandii 3 lata w grupie żłobkowej. Jestem zadowolona z pracy. Norlandia daje pracownikom możliwość rozwoju, miejsce na kreatywność. Możliwość do rozwijania się na wielu polach poprzez kontakt i obserwację pracy specjalistów z innych dziedzin. Dzieci mają zapewnione wszystko co potrzebują. Atmosfera jest przyjazna i chętnie w ramach możliwości wspiera się wzajemnie. Jeśli chodzi o dyrekcję to zawsze doradzi, pomoże, reaguje bardzo sprawnie na potrzeby pracowników jak i dzieci. Daje nam bardzo duże pole na nasze pomysły, rozwijanie kreatywności i zawsze daje nam możliwość poprzez dostarczenie odpowiednich materiałów do pracy.

Obecny pracownik

Norlandia to firma, która lubi dawać szansę ludziom i stawia na ich rozwój. Bardzo chętnie wspierają pracowników by wciąż podnosili swoje kwalifikacje (opłacając studia/kursy), a jednocześnie potem można liczyć z tego tytułu na dodatki lub wzrost wynagrodzeń. Są tu dosłownie setki osób, które pracują latami - co raczej dobrze świadczy o pracodawcy. Natomiast kwestia jest taka, że jeśli Ty dajesz coś więcej z siebie to i firma to widzi i docenia. Jeśli oczekujesz za wykonanie niezbędnego minimum złotych gór, to już nie te czasy nigdzie. Dyrektorzy dbają o pracowników, wspierają w codziennych trudnościach, są fajne integracje. Tak na prawdę nie spotkałam się z problemem nie do rozwiązania. Na zajęcia też nie ma problemu z materiałami, chyba każda placówka ma super warunki i wyposażenie. Ja osobiście pracuję 3 lata już i polecam.

Obecny pracownik

Pracuję w Norlandia Przedszkola od 7 lat, od początku tej sieci w Polsce, jestem zadowolona. Firma dała mi możliwości rozwoju - grunt to komunikować to czego się potrzebuje - jest przestrzeń do rozmowy. Pracowałam w wielu miejscach i wiem, że w tym biznesie , edukacyjnym - bywa różnie, ale najważniejsze to rozmawiać. Czuję się tu bezpiecznie. Mam koleżanki w pracy. Jest ok, serio, firma daje szansę. Pozdrawiam

Pracuje w Norlandii od prawie 6 lat. Od początku jej istnienia na rynku Polskim. Od tego czasu byłam na 6 szkoleniach online, jedynym stacjonarnym i studiach podyplomowych - gdzie zapłaciła za to firma lub znacznie dofinansowała. Jestem zadowolona z pracy, są podwyżki - benefitem jest karta MultiSport oraz Luxmed. Firma stale robi ankiety - sprawdza czy ludzie są zadowoleni i czego potrzebują. Mam porównanie z inna sieciówka i… serio, ja tu zostaje. Warto samemu sprawdzić, pozdrawiam.

Rafi Nowy wpis

Dzień dobry. Narzeczona chyba będzie sie starała o pracę. Widzę raczej same pozytywne opinie ale czy naprawdę jest tak kolorowo? Z żadnym problemem sie nie spotka?

Nauczycielka Nowy wpis

Mam grupę, ze mną pracuje pomoc, mam fajne koleżanki, nawet spoko rodziców. Dyrekcja też ok - o co poproszę - to daje radę. Polecam, bo w prywatnych jest różnie, a tu czuję się bezpiecznie.

Karolina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Przedszkole Norlandia jest przedszkolem opartym na ideologiach modelu skandynawskiego. Staramy się jak najczęściej czerpać wiedzę z pracy naszych przyjaciół. Współpracujemy z nimi podczas wspólnych projektów takich jak : ,, Go Green’’, ,,No waste’’, ,, Jump’’, Norlandia Quest, zakładamy swoje ekologiczne ogródki, dbamy o środowisko wykonując karmniki ekologiczne wspólnie z naszymi rodzicami, segregujemy (usunięte przez administratora) prowadzimy warsztaty o tematyce recyklingowej dla naszych przedszkolaków. Nasze dzieci wiedzą , dlaczego musimy oszczędzać energię elektryczną i w jaki sposób możemy ograniczać zużycie plastiku. Współpracujemy także z sąsiednimi przedszkolami ,, Norlandii’’ w Polsce , co jest ważne dla nas, ponieważ dzieci uczą się dzięki temu komunikacji, nie ograniczać się jedynie do lokalnego środowiska, jeżdżą często komunikacja miejską, uczą się zaradności i życia w społeczeństwie. Co nas wyróżnia? Kierujemy się zasadami życia zgodnie z naturą osobiście zgadzam się z jej założeniami i staram się wdrążać jak najczęściej jej aspekty. Przedszkole, w którym pracuję to miejsce, gdzie dzieci mają zapewnione codzienne, bądź dwa razy dzienne wychodzenie na świeże powietrze. Natomiast stroje są przygotowane dla dzieci stosownie do warunków atmosferycznych, gdyż nie pogoda jest zła, jedynie ubiory są często niestosowne. W przedszkolu o ideologiach skandynawskich dzieci mają czuć się bezpieczne, dowartościowane. Muszą znać zasady poszanowania drugiego człowieka, wiedzieć co to jest empatia i dobre zachowanie, powinny uczyć się od nas dorosłych czym jest dobro a czym zło. W naszym przedszkolu zajęcia organizowane w lesie, parku, czy na placu zabaw powinny być codziennością, dzieci muszą mieć jak najczęściej kontakt z naturą. To nie kolorowe zabawki są najważniejszym walorem naszego miejsca a dobra, rodzinna atmosfera, zawierane przyjaźnie, uśmiech , kamienie, patyki, sznurki, kartony czyli wszystko to, z czego można zrobić coś wspaniałego! Pracuję w tym miejscu od 10 lat i nigdy nie miałam problemu z komunikacją i współpracą z naszymi szefami. Zawsze miałam od nich wsparcie i zrozumienie, kiedy tylko tego potrzebowałam. Z całą pewnością polecę tą firmę jako drogę do rozwoju zawodowego.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w Norlandii od samego początku, czyli ponad 6 lat. Przez ten czas poznałam wspaniałych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi, ciepłych, oddanych temu, co robią, bez względu na piastowane stanowisko. Wiele nauczyłam się przez te lata zarówno zawodowo, jaki osobowościowo, stając przed różnorodnymi zadaniami. To Firma dbająca o pracownika, jego dobrostan, rozwój. Nie zamierzam jej zmienić. :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Norlandia Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku POMOC NAUCZYCIELA/OPIEKUNKA DZIECI DO LAT 3?
Annami

Pracuję w Norlandii - Gdańsk i z całego serca mogę polecić. Cudowna atmosfera, zgrany zespół i co najważniejsze dobre warunki finansowe.

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak czytam poniżesz opinie to mam wrażenie, że niektórzy piszą o innej firmie, autorzy tych komentarzy nie napisali opinii o sobie i może stąd takie spojrzenie na firmę. Ja pracuję w NP ponad 6 lat i nie miałam sytuacji, że z kimś nie mogłam się dogadać jeśli ja wykonuję swoja pracę prawidłowo to dlaczego ktoś miałby mieć do mnie pretensje ?? Atmosferę w pracy tworzą ludzie więc sami też musimy dać coś od siebie, aby atmosfera była fajna. Wiem, że w wielu placówkach pracownicy spotykają się nawet prywatnie tak się polubili pracując tutaj. Wynagrodzenie adekwatne do mojego stanowiska, benefity również dostępne. Jak poprosiłam o dopłatę do szkoleń to ją otrzymałam. Warto pokazać swoje zaangażowanie a zostanie ono docenione.

sis

Pracuję w Norlandii od 6 lat jestem bardzo zadowolona. Istnieje możliwość dokształcania zawodowego .Sama z tego również korzystam. Pracuję z bardzo dobrze wykfalifikowaną kadrą . Wypłata zawsze na czas. Bardzo dobra atmosfera w pracy. Polecam z całego serca prace w tym miejscu.

Edek
@sis

Przy tych sześciu latach jak będzie wyglądała kwestia podwyżek? sa w ogóle jakiekolwiek możliwe? wole mieć co do tego pewność i do tego czy w ogóle starają sie docenić

Motylki

Obecny pracownik

Praca w Norlandii dała mi duży komfort psychiczny. Jeśli chcesz się rozwinąć, nie ma lepszej możliwości. Opłacają kursy /szkolenia. Wynagrodzenie też jest zawsze na czas ???? Dyrektorka jest wyrozumiała i daje szerokie pole do wykazania się w pracy. Można porozmawiać na każdy temat oraz są organizowane super integracje. Polecam z całego serca tę firmę. 10/10

@norlandia

Pracuję w Firmie praktycznie od początku. Mam możliwości rozwoju, dofinansowanie do szkoleń, miłą atmosferę, cudowne koleżanki, wspaniały zespół. Polecam

M

Pracuję w Norlandii już od kilku lat i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to firma, która zawsze stawia na rozwój swoich pracowników. Osobiście uczestniczyłam w wielu szkoleniach. Norlandia regularnie organizuje kursy i szkolenia, które pozwalają nauczycielom podnosić swoje kwalifikacje i stale się rozwijać. Dzięki temu możemy być na bieżąco z najnowszymi metodami pracy Dostęp do wszelkich środków dydaktycznych znacznie ułatwia prowadzenie ciekawych zajęć. W razie jakichkolwiek problemów czy pytań, zawsze możemy liczyć na wsparcie. Atmosfera w przedszkolu jest przyjazna i sprzyjająca współpracy, co dodatkowo motywuje do dalszej pracy. Docenić trzeba także fakt, że nasze przedszkole jest otwarte na innowacje i nowe pomysły. Każdy z nauczycieli ma możliwość wniesienia swoich propozycji i udziału w ich realizacji.

Były pracownik i rodzic

Jestem byłym pracownikiem i rodzicem dziecka w Norlandii, odeszłam ze względu na słabe wynagrodzenia(usunięte przez administratora)i złe warunki pracy. Po pierwsze wynagrodzenia bardzo marne jak na tak dużą firmę na całą Polskę, brak jakichkolwiek dodatków, premii, stażowego. Brak podwyżek za awanse i ukończone dodatkowo studia. (usunięte przez administratora) Nie było obiecanych posiłków dla parowników, wsparcia przy ogromnych brakach kadrowych, gdzie trzeba było za dwie osoby robić, a czasem od godziny 15 zostawało dwóch pracowników na 5 grup, z czego jeden musiał robić nadgodziny, bo nie było wyboru, a przez to pracownicy robili się moim zdaniem mało efektywni, bo chodzili zmęczeni i chorzy, nie było płacone dodatkowo, gdy pracownik się czymś wykazywał w ramach ukończonych kursów czy studiów podyplomowych jak obiecywali. Ja sama ukończyłam kurs gry na ukulele przynosiłam i grałam dzieciom i z nimi się bawiłam grając na ukulele, nie dostałam za to ani grosza. Wychowawca jednej grupy był obarczony moim zdaniem zbyt wieloma obowiązkami przez co mało poświęcał czasu grupie, bo wiecznie go w sali nie było, bo a to raport, a to facebooka trzeba ogarnąć. Uważam, że tą firmę stać, żeby zatrudnić dodatkową osobę do ogarniania social mediów, tak aby wychowawca mógł pracować ze swoją grupą, bo potem jest na grupie totalny bałagan, dzieci same nie wiedzą, co i jak. Oprócz tego brak kontroli pracowników, którzy zajmują się sprzątaniem i wydawaniem posiłków. Była tylko jedna starsza Pani, która solidnie wykonywała swoją pracę, ale nie była w stanie ogarnąć wszystkiego. Przez te dwie, które wiecznie chodziły na papierosa lub siedziały w telefonach na placówce jest brud niemożliwy, co najgorsze moim zdaniem jest dla każdej grupy od żłobkowej po przedszkolną, bo sprzyja to rozwojowi chorób i wszy. Jeszcze jedno te dwie także nie roznoszą talerzy z jedzeniem tylko muszą to robić opiekunki na grupach, a tym powinny zajmować się osoby wydające posiłki(usunięte przez administratora) Poza tym brak na placówkach jakichkolwiek wymaganych przez kuratorium specjalistów, tzn. pedagoga, pedagoga specjalnego, psychologa, pedagoga, terapeuty, co moim zdaniem wymaga sprawdzenia przez wyżej wymieniony organ. Brak hierarchii między pracownikami, bo każdy ma inne obowiązki, a wszyscy muszą robić to samo nieważne jakie stanowisko zajmują. (usunięte przez administratora) Warunki bardzo złe, szkoda tam pracować i się wysilać. Ja zmarnowałam za dużo sił, żałuję, że zostałam i tak wystarczająco długo i tyle włożyłam swojej pracy i wysiłku w to, żeby było dobrze, bo nie było to tego warte.

@Monika
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czego można się spodziewać po pracy w Norlandii? Wykwalifikowanego, ambitnego i wspierającego zespołu. Atrakcyjnego pakietu benefitów: karta multisport i ubezpieczenie medyczne LUXMed, rewizji pensji w trakcie corocznych podwyżek lub indywidualnych rozmów, możliwości rozwoju zawodowego, kursów kwalifikacyjnych opłacanych przez pracodawcę, możliwość odpłatnego prowadzenia zajęć dodatkowych jeśli posiada się odpowiednie kwalifikacje. Jeśli praca z dziećmi jest Twoja pasją i ambitnie podnosisz swoje kwalifikacje to z powodzeniem odnajdziesz się w tej firmie.

Roza

Najlepiej samemu sprawdzić - warto zerknąć na aktualne oferty pracy w Norlandia na www.norlandiaprzedszkola.pl Pracuje tu ponad 500 osób - więc raczej dużo osób jest zadowolonych :)

Danka

Nie mam typowo wykształcenia pedagogicznego, więc chciałabym postarać się pracę pomocy nauczyciela we Wrocławiu. Pracowałam kiedyś na kuchni w przedszkolu, czy to się liczy jako doświadczenie? Skoro sieć placówek oferuje benefity oraz system motywacyjny to ile miesięcznie można wyjść z zarobkami? Jeśli weźmiemy wszystkie składowe pod uwagę.

Roza
@Danka

Zadzwoń proszę do Sekretariatu: 573 975 500 Dowiesz się o zasadach oraz o benefitach i aktualnych rekrutacjach na placówkach.

AD

Pracuję od ponad roku i nie mogę powiedzieć niczego złego, firma pozwala na rozwój- wysyła na szkolenia. Jest też duże wsparcie od innych pracowników.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Norlandia Polska Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Monia

Jak tam wygląda obecnie praca jako nauczyciel przedszkolny w placówkach w Warszawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia - Warszawa

• Jak się pracuje w Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 25 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia