Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”

Opinie o Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”

Omijać

Szerokim łukiem!!!!!

człowiek stamtąd

praca ciężka, przełożony nie wie co robi, płaca żenująca

alamakota

Nie polecam. Najniższa krajowa i system motywacyjny, zmieniany co miesiąc. Bez szans na premie.

hamptons
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że prestiż jest dość cenny @baba, ale wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie? Chętnie byym się załapał, bo doświadczenie jest niezłe. W końcu warunki finansowe pewnie odpowiadają każdemu. Premie są całkiem niezłe do podstawy.

Polecam osobom chcącym zdobyć doświadczenie - można naprawdę dużo się nauczyć. I doceniają, jak masz wyniki. W ostatnich 2 latach dużo się zmieniło na plus, jeśli chodzi o atmosferę w pracy. I ludzie, którzy kiedyś odeszli, znowu tu wracają.

były

skoro jest tak bardzo ok, to dlaczego w 2013 r. kilku pracowników złożyło pozwy przeciwko WIP?

nik

WiP jako pracodawca w swojej branży jest bardzo ok.

Mirek
użytkownik zarejestrowany

Można poprosić jeszcze o jakąś opinię? Zależy mi na aktualnej. Znalazłem ciekawa ofertę pracy w wydawnictwie „Wiedza i Praktyka” chociaż jest ona dość stara, nie wiecie, czy szukają teraz kogoś? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Jakiekolwiek premie, czy bonusy? Czy w firmie są związki zawodowe? Czy praca jest w systemie zmianowym, jeśli tak to czy jest jakoś dodatek zmianowy do wypłaty doliczany?

nerwowy

Ludzie omijać z daleka!! Uważać na stronę wip.pl oraz podstrony. [usunięte przez moderatora] . Zgłaszać na policje za nękanie niezamówionych towarów.

zimbardo

tak, szczególnie dba o swoich potencjalnych klientów wysyłając im na wymuszone "tak" swoje poradniki na próbę, za którą przychodzą fa vat, a potem Cię ścigają, bo nie zrezygnowałeś z ich sprzedaży na próbę. wstyd. wstyd tak ludzi robić w konia w biały dzień..

Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka” to solidnafirma, barzo dbajaca o pracowników.

Zostaw opinię o Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka” - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”