Ski - Team

Poznań

Opinie o Ski - Team

olej

O firmie czytałem sporo już jakiś czas temu. Widziałem , że prezentują się naprawdę fajnie, także sam nawet zamierzałem aplikować, jednak nasze drogi się rozeszły. Wiem że szukają obecnie pracowników serwisu rowerów

Krakow nie pozdrawia

Witam wszystkich. Krotko an ten temat, Praca u warszawiaka nie Dallas Krakowiaka!!! To oszusci I niekompetentni Ludzie. Ta firma to Bankruci, nie slowing I mega niekompetentni. Nie polecam

maciek

pozdrowienia z Krakowa

misiek

Zgadzam się , przyzwoite zarobki dobry sprzęt maja sam nabyłem fajny rower jako pracownik dostałem spory rabat miło wspominam pracę , pozdrawiam załogę na 17 stycznia

mac
@misiek 15.06.2015 10:04

kiedy pracowałeś? złozyłem cv zaprosili na rozmowę :) słyszałem że warto

gość

pracowałem w ski team , żałuję że zamknęli sklep w Gdańsku byłem bardzo zadowolony z wynagrodzenia jak i atmosferą w pracy jak przeprowadzę się do warszawy postaram się o pracę w tej firmie :)

gość

pracowałem w ski team kilka lat dużo się nauczyłem, zaczynałem jako sprzedawca w sklepie potem zostałem przeniesiony do biura zarobki od 3000 do 6000 pracując w dziale handlowym

Człowiek

Moi Drodzy jak chcecie normalnie żyć i nie pracować za grosze po 16 godzin bez rozliczania nadgodzin z wirtualną premią uznaniową która nigdy nie jest wypłacana i pod pręgierzem zupełnie niekompetentnych ludzi w firmie która od kilku lat odnotowuje systematycznie straty a sklepy są zamykane w tempie błyskawicy to wasza sprawa. Ale jakim trzeba być masochistą aby się dać tak zgnoić.

Anonim

A na jakim stanowisku byłeś? Czy zarobki były w porządku? Rozumiem, że ciężko coś tam fajnego zrobić?

Zostaw opinię o Ski - Team - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ski - Team