Opinie o Ski Team Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ski Team Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ski Team Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ski Team Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Janek

Jeśli skusi was oferta pracy to wszystko co powiedzą poproście na piśmie. Na rozmowie rekrutacyjnej mowią jedno, a na umowie wychodzi drugie i upierają się że o tym mówili.

@Janek

To co tak właściwie zawiera cała taka umowa, skoro domagasz się wszystkiego na piśmie? Ciekawi mnie jakie słowa zatem padły. Warunki są elastyczne? A co z pracą na część etatu? Także byłaby opcjonalna?

Ktoś widzę, że na szefostwo się skarżył, mnie tam na dokładkę interesowałby sam zespół, bo pracy po okolicy szukam jako sprzedawca a wiem, że była oferta na trzy wakaty kiedyś dodawana. To ile osób w sumie na sklepie jest i jaka atmosfera występuje?

Nigdy tam nie wrócę Nowy wpis

Nie polecam , szef to choleryk , nie szanuje ludzi , szybko zapomina o obietnicach i umowach z tobą , wszystko najlepiej mieć na piśmie bo potem twierdzi ze nic takiego nie mówił . Praca sama w sobie nie jest zła nie licząc ciągłej presji ze strony szefa żeby wciskać ludziom jak najwiecej bezwgledu na to czy jest to im potrzebne czy nie .

To, że UoP jest na próbnym to już wiem z jednego komentarza, zastanawiam się jednak jak to wygląda później. Mam na myśli umowę na czas nieokreślony, na niej by mi zależało. Czy od razu po okresie próbnym jest ona dostępna dla sprzedawców?

Kajetan Nowy wpis

Warunki pracy oraz atmosfera na bardzo dobrym poziomie, zarówno w sklepie/serwisie jak i biurze. Zarobki dobre wypłacane zawsze terminowo. Umowa o prace po okresie próbnym.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ski Team Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Serwisant w sklepie sportowym Cube Store?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Ski Team Polska Sp. z o.o.?

Janek

@Janek

Łucja

Na forum była mowa o pakietach i benefitach pracowniczych a co można napisać o pracy serwisanta w tym roku? Widziałam, że zarobki sa zależne od zaangażowania ale widełki które podano na stronie w zakładce z pracą wynosiły od 5 tys do 7 tys. Wymaga sie przy tym doświadczenia czy też pracy w weekendy. I to one decyduję o wysokości widełek? Jak obsługa obecnie przebiega i z jakimi największymi problemami można się spotkać w jej trakcie?

Zofia

Dla Asystenta Działu Handlowego oferują pakiet medyczny. A czy można podłączyć do tego rodzinę, czy tylko oferują to pracownikom?

@Zofia

Pakiet medyczny dla Pracownika można zarówno rozszerzyć o ilość świadczeń, jak i dołączyć członków rodziny.

Kamil
@Ski Team

Pakiet medyczny jest w 100% pokrywany przez pracodawcę, czy jest to współpłatność? I czy można dzięki niemu umówić się na wizytę u dentysty?

@Kamil

Jest to dofinansowanie. Odnośnie wizyty u dentysty - wszystko zależy od tego, na jaki pakiet się Pan zdecyduje. Przed wyborem można zapoznać się z warunkami korzystania z usług medycznych.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Ski Team Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ski Team

Wypłaty są przelewane do 10-go każdego miesiąca. Nigdy nie ma opóźnień w płatnościach.

Obca

Ja pryjechalam do polszy i zaczęłam pracować u Pana Tomasza, to zły czlowiek ,praca jest nie dobra on wykorzystywać ludzi nie płacić za nadgodziny i niedziele .

Katerina Makarenko
@Obca

To też tekst fałszywy, jak myślę, pisany przez Pana Malickiego. Takiej osoby, o której pisze Malicki, nigdy nie było w naszej firmie. Człowieku zastanów się nad swoimi działaniami. To dziecinada!

Zina

Przez tej firmy to straszny człowiek . Obiecywał wiele nie zrobił nic z obietnic . Wykorzystuje ludzi . Wykorzystał mnie i moja córkę obiecując nam dobra prace na lata a potem zwolnił kiedy chciał . Pracowałam u niego w ośrodku dla uchodźców . Kazał nam sprzątać zajmować się uchodźcami dyscyplinować ich a jednocześnie potem kazał sprzątać ubikacje po nich . Ja to wszystko robiłam bo potrzebowałam pracy on obiecywał ze zostawi nas w sklepie potem jak skończy się ośrodek dla uchodźców a potem zatrudnił młode osoby a nam kazał szukać sobie nowej pracy . Jeden człowiek (usunięte przez administratora) przez niego powiedział mi uważaj na niego on będzie cie trzymał tylko tyle czasu ile mu będziesz potrzebna w ośrodku i on miał racje . Wszystkim obiecuje wiele a potem traktuje ich jak (usunięte przez administratora) . To bardzo zły wyrachowany stary człowiek .

Iryna Serediuk
@Zina

Nazywam się Iryna Serediuk. Od marca do sierpnia pracowałam wraz z córką Kateriną w Ski Teamie pomagając w organizacji ośrodka dla matek z dziećmi z Ukrainy. Jestem oburzona, że jak przypuszczam, Pan Arkadiusz Malicki podszywając się pod moją osobą przekazuje fałszywy obraz Ski Teamu i Tomasza Piątkowskiego - mojego pracodawcy. Wszystko co pisze - niejako w moim imieniu - jest wierutnym kłamstwem i pozastawia głeboki niesmak. Zarówno ja jak i Katerina mamy bardzo dobre zdanie na temat Pana Tomasza Piątkowskiego, ponieważ jest on wspaniałym człowiekiem, który dał nam pracę i opiekuje się nami. On nigdy nie rozkazywał, co mamy robić, bo zawsze nam ufał. Pracowalyśmy na stanowisku administracyjno-gospodarczym z ukraińskimi uchodźcami, którzy sprzątali i gotowali sami. Pan Tomasz Piątkowski od początku chciał, żeby kobiety i dzieci czuły się jak w domu i żeby atmosfera między nimi była jak najlepsza. Kiedy wchodził na teren Przytuliska wszyscy (usunięte przez administratora) byli radośni i bardzo dziękowali Panu Tomaszowi za tak wielką pomoc. Bardzo dziękuję losowi, że spotkałam takiego wyjątkowego człowieka, natomiast podłości Pana Malickiego nie mieszczą mi się w głowie.

Mati

Porażka , wytrzymałem 6 miesięcy w tym (usunięte przez administratora) i pewnego dnia po kolejnych pretensjach za nic od Piatkowskiego wyszedłem i już nie wróciłem .

Nina

Czytam te wszystkie opinie , przeczytałam też wypowiedz szanownego pana prezesa ( czytając jego wypowiedz już na samym początku parskłam śmiechem ) i widzę że ludzie oddają to samo co ja czułam pracując tam . Nie spotkałem się jak do tej pory przed pracom tam jak i po z takim traktowaniem ludzi , taką obłudą , takim graniem ja ludzkich uczuciach a jednocześnie żerowaniu na nich . To nie jest firma rodzinna bo nikt z rodziny prezesa tam nie pracuje bo z nim nie wytrzymał poprostu .. To nie jest firma przyjazna pracownikom bo szef wymaga pełnego oddania wymagając pracy w niedziele Tu nie ma liczenia się z ludźmi liczy się tylko sprzedaż i zysk z tego . Ciagle jest mało zysku choć średnia marża na wielu produktach to od 100 do 400 % . Ja po jakimś czasie nie wytrzymałam i grzecznie podziękowałam przenosząc się w miejsce gdzie znacznie bardziej doceniani za ludzie .

Pracowałem w tej firmie , odszedłem do konkurencji i dopiero zobaczyłem tam jak powinien wyglądać sklep tego typu . Bo SKITEAM to amatorszczyzna . Cieszę się że zmieniłem prace na znacznie lepszą .

Iza

Praca w Warszawie przy tym człowieku to jedna wielka presja której ja bardzo szybko nie wytrzymałem . Skończyłam prace w firmie dla której mam nadzieje już nigdy nie pracować .

Witia

Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy u okrutnego człowieka który obiecuje wiele ale spełnia nie wiele . Czuje się wykorzystana i (usunięte przez administratora) .

Kara

Właściciel nie liczy się z pracownikami . To holeryk z którym nie wytrzymuje nawet jego rodzina . Pracowałam chwile i zwinęłam się jak tylko znalazłam inną prace .

Hana

Nie polecam pracy tam . Wszystkie niedziele pracujące . Wymagania pełnej dyspozycyjności nie idzie w parze z zarobkami i jakimkolwiek choćby cząstkowym dobrym słowem dla pracownika .

Sante

3 razy nie dla tej firmy i pracy tam u tego pseudo szefa z Warszawy .

Zina

Praca tam była największym nieporozumieniem . Nadgodziny , praca w niedziele i zero wdzięczności czy dodatków finansowych za to .

Wiesiek
@Zina

U mnie na na dziale rżną jak popadnie na rękawiczkach na wszystkim ;P nie wiem jak na innych hahah

Zostaw merytoryczną opinię o Ski Team Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ski Team Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ski Team Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ski Team Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ski Team Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Ski Team Polska Sp. z o.o.