Ebilet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ebilet Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

Byłam na rozmowie o pracę. Wrażenia pozytywne, miło się rozmawiało, rekrutantka dużo opowiadała o firmie i samej pracy. Atmosfera na plus. W przyszłym tygodniu mają mi dać odpowiedź, czy przeszłam do kolejnego etapu.

Monika
@Agnieszka 06.12.2018 23:55

Ja byłam u nich w środę na pierwszej rozmowie. Też mam w tym tygodniu dostać info, czy przeszłam dalej. Ja aplikowałam do działu obsługi klienta, rozmawiałam też o obsługiwaniu organizatorów, ale tu raczej nie mam szans, może po jakimś czasie (czasem ludzie z obsługi klienta przechodzą potem do obsługi organizatorów). No zobaczymy czy się odezwą.

Wiecie coś nowego o pracy w firmie Ebilet Polska Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Zastawiamy się jak to jest z zatrudnieniem u nich? Przydałaby się jakaś informacja od Was na ten temat.

Zostaw opinię o Ebilet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ebilet Polska Sp. z o.o.