eBilet Sp. z o.o.

Opinie o eBilet Sp. z o.o.

Dorotka

Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług. Karnety na festiwale kupuję tylko u nich. W porównaniu z konkurencją, przychodzą przynajmniej na czas i nie ma problemów z komunikacją. Także polecam.

Piotr
@Dorotka 29.04.2016 12:11

Co za kłamstwo. Bilety kupiłem 11.11 a dziś 18. 11 i biletów nie ma. Nie można się z nimi skontaktować. Nie polecam.

Karolina

Bardzo zainteresowała mnie praca konsultanta ds. obsługi klienta. Możecie mi podpowiedzieć na co mogę liczyć i czy trudno jest przejść rekrutację?

Agnieszka

Na stronie internetowej eBilet Sp. z o.o. możecie znaleźć aktualne oferty pracy: https://www.ebilet.pl/kariera/ Obecnie poszukiwany jest SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI (WARSZAWA). Jakie macie doświadczenia z owym stanowiskiem?

radek

Doradca Klienta Anglojęzycznego jest u nich poszukiwany.

TM

Strona działa bardzo dobrze i nie było kłopotu z zakupem biletów do nowego centrum kongresowego w Krakowie na balet moskiewski, ale ...... okazało się, że sprzedane bilety za PEŁNĄ CENĘ były na miejsca z bardzo ograniczoną widocznością sceny. Żadnej wzmianki co do ograniczeń. Na reklamacje (maile) eBilety.pl NIE ODPOWIADAJĄ; nawet przepraszam.

Zostaw opinię o eBilet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eBilet Sp. z o.o.