Opinie o Ski Team Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ski Team Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ski Team Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ski Team Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Muniek

Jak czytam ze to firma rodzinna pisane przez miłościwie panującego cara piątkowskiego to mało się nie zakrztusiłem . Nikt z jego rodziny tam nie pracuje tylko on , nikt się tam nie pojawia w tej firmie tylko on . Jeden jedyny Piatkowski rządzi w sobie tylko znany sposób . Zwalnia nie wiadomo za co jak mu się coś nie spodoba ( naprzyklad jak po 2 latach pracy przyniesiesz pierwszy raz L4 ) . Płaci w terminie to akurat prawda ale ile wyniesie wypłata tego nikt nigdy nie wie . Bo premia to jest wedle uznania cara , podstawa która jest na umówię jest wypłacana choć ciagle słyszałem jaki to on biedny jest bo musi sprzedawać poniżej kosztów zakupu żeby na wypłaty było a za kilka dni nowym lexusem przyjeżdża . Pracy nie polecam nikomu nawet desperatom .

Alena

Byłam na rozmowie , poszłam na pierwszy dzień do pracy i wyszłam po kilku godzinach jak usłyszałam gadkę właściciela . Nie wrócę tam nigdy i nie polecam nikomu . Tam się nie szanuje ludzi . Tam masz być robotem który wciska ludzia wszystko byle by tylko zrobić obrót .

Pracowałam w Poznaniu i to była najgorsza praca w moim życiu . Każda niedziela w pracy . Właściciel na rozmowie sprawia wrażenie starszego miłego pana . Po czym zaczyna się zamienić jak już u niego pracujesz w despotę i tyrana . Wszystkiego wymagac trzeba na piśmie bo szef Piatkowski udaje że zapomina co ci obiecał na drugi dzień. To urodzony kłamcą a mówienie kłamstw ma we krwi . Nie dajcie się zwieść miłemu starszemu Panu o łagodnym głosie bo to wszystko to tylko zasłona dymna . Wypłaty są nie do przewidzenia . Nigdy nie wiesz ile dostaniesz . Opinia twoja się nie liczy . Starszy pan wydaje rozkazy . Kiedy wypali jego pomysł to jest to jego zasługa. Kiedy nie wypali piatkowski wścieka się na wszystkich i obwinia za niekompetencje i lenistwo .

Jaaa
@Gość

Jak pracowalas w poznaniu to nie wiem jakim cudem mialas kontakt z panem Tomaszem skoro jest tam raz na rok albo i rzadziej. W Poznaniu pan Tomasz nie zatrudnia!

Łucja
@Jaaa

Czyli ta opinia to jedno wielkie kłamstwo czy pomyka w zeznaniach?

@Jaaa

Myśle że ta opinia to ściema albo to pisze Piatkowski albo jego kierowniczek . Ciekawe czemu ja widizalem Piatkowskiego tam dość często a jak miał przyjechać to kierownik chciał trawę na zielono malować tak mu wchodził już mie powiek gdzie

@Łucja

Idź tam do pracy i przekonaj się sama jeśli chcesz . Gwarantuje Ci że za jakiś czas wrócisz i będziesz pisać podobne opinie co ja .

Sara

Tak jak na Westerplatte jest napisane ,,Nigdy więcej wojny ,, tak ja mówię NIGDY WIĘCEJ PRACY W SKI TEAM . To jest komunistyczna firma zarządzana przez człowieka z dawnej (usunięte przez administratora) a przynajmniej takie ma podejście .

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ski Team Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Serwisant w sklepie sportowym Cube Store?
Gościu

Dla osób szukających pracy - radzę. Je sugerować się opinią jednego czy drugiego pokrzywdzonego klienta serwisowego. W ich miejsca można by wkleić opinie 100 innych, zadowolonych z obsługi. Z perspektywy pracownika: Wynagrodzenia zawsze są na czas, Nie ma mowy o jakiś umowach śmieciowych, Pracodawca odprowadza dodatkowe składki na indywidualne konta, Wiadomo luxmed, muktisport w standardzie Wynagrodzenie jest zależne od obrotów i faktycznie nigdy nie wiesz ile zarobisz (masz gwarantowana podstawe, a premia od obrotów jest różna, wiadomo). O tym czy zarobki są w porządku świadczy brak rotacji pracowników. W tym roku w Warszawie zwolinil się bodaj 1 pracownik. Wielu pracowników pracuje po minimum 2-3 lata, a jest wielu ze stażem około 10lat. Coroczne wyjazdy na testy do Niemiec, w polskie góry, wróciły wyjazdy na mazury, rabaty na asortyment i każdy z pracowników ma rowery po kilkanascie/kilkadziesiąt tysięcy po mega mega niskiej stawce. Polecam.

Gość z komitetu obrony robitni
@Gościu

Co ty pleciesz ? Czy to Piatkowski pisze pod przykryciem ? W tym czasie o którym piszesz wyleciało bądź zwolniło się z różnych powodów 6 osob licząc tylko ludzi na sklepie . Piatkowski wywalił dziewczynę jak się dowiedział ze wychodzi za mąż bo bal się ze zaraz zajdzie w ciąże . To jest człowiek który tylko na pozór jest dobrym miłym starszym gościem z klasa . W rzeczywistości słoma z bitów wystaje .

Kazek

W tej firmie liczy się opinia i prawo tylko jednego człowieka . To on uzurpuje sobie prawo do wyznaczania granic i określania co jest zgodne z prawem a co nie . To właściciel firmy starszy pan nie cierpiący sprzeciwu Tomasz P . Zwalnia ludzi za naprzyklad brak chęci zaszczepienia się . Kiedy jesteś mu potrzebny to cie będzie chwalił i słodził miłe słowa ale w międzyczasie już będzie szukał innego człowieka na twoje miejsce jeśli odważysz się choćby raz zrobić coś nie po jego myśli . Potem z dnia na dzień zwalnia cie bez powodu . Wypłaty są o czasie ale nie są to pieniądze zadowalające . Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem i z ta firma , kupowanie tam też odradzam sprzętów ale to już inna historia .

Krzysztof
@Kazek

Ma prawo wymagać szczepienia, czemu reszta ludzi ma cierpieć przez osobę, która na siłę chce się wyróżnić i nie lubi się z nauką?

Inter
@Krzysztof

Zgadzam się w 100%, pełna zgoda! !

@Krzysztof

Można z przyczyn zdrowotnych mieć problem z przyjęciem szczepionki ale pana prezesa to nie interesuje .

@Inter

Czyżby kolejny klakier prezesa piatkowskiego ? Nie martwcie sie was tez sie pozbędzie kiedy przestaniecie mu odpowiadać .

Artur

No tak wujek to choleryk. Niby nie ma złych intencji ale jakoś tak zawsze źle wychodzi. To co robi to (usunięte przez administratora) ale w jego czasach nie było takiego pojęcia i on nie wie ze źle robi. Pozdrawiam wszystkich i polecam markę Kross.

tomasz piątkowski

Ski Team to firma rodzinna . Zatrudnia 62 pracowników z czego w 6 sklepach (warszawa,poznań ,katowice, wrocław) pracuje ponad 40 osób. Pensje pracowników w sklepach i serwisach wahaja się od 4 do 6 tys (brutto), a w najlepszych miesiącach są o 20-30% wyższe. Wszyscy pracownicy pracują na umowach o pracę. Dodatkowe benefity to : pakiet medyczny luxmed, opłacany w 100% przez pracodawcę program emerytalny PPE , pakiet multisport , wspólne wyjazdy opłacane w 100% przez pracodawcę letnie testy rowerowe i zimowe narciarsko/snowboardowe w tym wyjazdy szkoleniowe i testowe do Niemiec, możliwość bezpłatnej dzierżawy rowerów Cube z pełnej oferty producenta. Osoby kryjące się pod nicami Adam, Ryszard, Monika S., Znawca, Marta. to jak mniemam byli niespełnieni pracownicy lub złośliwa i zazdrosna konkurencja. O opinie należy spytać pracowników , którzy od wielu lat (rotacja jest minimalna) wspólnie z osobami zarządzającymi budują Ski Team. A trzeba powiedzieć, że mamy znakomity zespół pracowników. W ostatnim roku mimo pandemii ani jedna osoba nie odeszła z pracy z przyczyn pozamerytorycznych . Trzem pracownikom nie przedłużyliśmy umowy o pracę z przyczyn merytorycznych.

Sławomir
@tomasz piątkowski

Poznanski ski to porażka odradzam jako klient obsługa super do zakupu gwarancja do drzwi rower po zakupie za 8000tysi po dwóch tygodniach się rozsypał, suport korby luz na kierownicy. Gwarancja tylko do drzwi jak pojechałem na usunięcie usterek to trzymali rower przez 20dni i powiedzieli że to moja wina bo nie umiem korzystać z roweru. Domagałem się rękojmi za wady to nijaki psełdo ponoć kierownik pan Wojtek mnie olał pokazał drzwi i arogancko powiedział że opinia serwisu jest i to ja jestem winny uszkodzenia roweru. (usunięte przez administratora)

@tomasz piątkowski

Człowieku obudź się z letargu w którym jesteś od wielu lat. Minimalna rotacja? Nawet rodzina z Tobą nie wytrzymała w pracy (Artur, Magda, Weronika itd. za moich czasów w samym zarządzie był taki kocioł że nikt nie wiedział kto kim jest w tej chorej strukturze) Jesteś najgorszym pracodawcą na tej planecie!!! Nie wywiązujesz się ze zobowiązań. Twoje słowo nic nie znaczy po po kilku godzinach udajesz ze nie pamiętasz co obiecałeś. I tak z kilkunastu sklepów wydmuszek zostały same niedobitki kiepsko zatowarowane dziury.

Zadowolony pracownik

Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na temat pracy w Ski Team. Pracuje w tej firmie już 3 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy. Osoby, które opisały negatywnie prace w Ski Team po prostu widocznie dużo wymagały, a niczego nie dawały od siebie. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli wywiązuje się ze swoich obowiązków i jest się uczciwym i solidnym pracownikiem to przy wypłacie zostaje to docenione i na koncie jest to widoczne. Pan Tomasz (właściciel) dba o swoich pracowników i wszystko co zostało przez Pana Tomasza tutaj napisane jest prawdą. Oczywiste jest to, ze negatywne opinie będą pisały zawsze osoby, które już nie pracują, bo z jakiegoś powodu zostały zwolnione i chcą się teraz „odegrać”.. Natomiast ja, jako obecny pracownik Ski Team mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie, oczywiście osobom, którym chce się pracować. :)

@Zadowolony pracownik

Ciekawe to Ty Pernak czy Antonina ?

Potwierdzam Opinie Moniki S. I Marty. Jako osoba z 2.5letnim stażem w tym grajdole, zgadzam się w 100% że zdaniem kolezanek powyżej. Pracy nie polecam nikomu i mówię to jako były sprzedawca i kierownik. Warto się podjąć tylko w sytuacji bez wyjścia. Najlepiej zatrudnic się na okres kilku miesięcy, bo wtedy też piatkowski zapłaci ci minimalnie więcej (żebyś nie odszedl), a po tym czasie zrezygnować z pracy i pójść do normalnego miejsca. W skrócie: Dostawy to dramat, respektowanie praw pracownika nie istnieje, liczy się tylko zdanie leśnego dziadka, nigdy nie wiesz ile zarobisz, premia ma charakter uznaniowy (czyli bęben maszyny losującej jest zwolniony i następuje losowanie), brak jakiejkolwiek ścieżki rozwoju, a ludzie pracujący po 6-8 lat zarabiają mniej niż ludzie nowi. Praca bez możliwości rozwoju. Jak pisałem wyżej - rozważałbym jedynie w ostateczności, na chwilę.

Zadowolony pracownik
@Adam

Bo najlepiej to tylko wymagać, a od siebie nic nie dawać. Za lenistwo nikt Ci nie będzie płacił. Wszyscy pracownicy ze sklepu, w którym pracowałeś na Ciebie narzekali, więc nie zostałeś zwolniony bez powodu, tylko dlatego, że byłeś beznadziejnym pracownikiem i sam doskonale o tym wiesz, tylko męska duma nie pozwala Ci się do tego przyznać. :)

@gościu a kto może jechać do Niemiec? Każdy ma szanse?

antoni

nie polecam brak profesjonalnej obsługi brak kontaktu tel do klienta zasada kup zapłać witamy Cię mamy Cię. Po kupnie roweru czekałem 3.5 godz aż serwisant go wyreguluje nie odebrałem poinformowano mnie że na sobotę będzie i ktoś zadzwoni i znów to samo nikt nie zadzwonił zadzwoniłem sam Pani poinformowała mnie że nie mają części i zamówili drugi na wtorek w wtorek też ZERO tel i znowu klient musiał się sam zainteresować oczywiście rower dojechał io 18 będzie odbiór. przyjechałem po rower o 19 rower nie skręcony czekałem do godz21,45 wydano mi rower że żel zamontowanym błotnikiem ocierającym o koło ZERO PROFESJONALNEJ OBSŁUGI ZEROzainteresowania klientem JEŻELI CHCESZ JEŻDIĆ SWOIM ROWEREM DŁUGO NIE KUPUJ I NIE SERWISUJ W SKI TEAM NA BUŁGARSKIEJ W POZNANIU

Sea urchin
@antoni

100% prawdy w opinii powyżej Mam podobne doświadczenia... Po zakupie roweru kartę gwarancyjna można wyrzucić, sklep z gory wyrokuje ze kazda awaria to wina użytkownika. Wydanie 7000 zł na rower to za mało dla nich żeby z marzy wygospodarowali kilkadziesiąt złotych na wymianę zepsutej Z WINY SKI TEAM części! Mam nadzieje ze podaż nadąży za popytem w następnych sezonach i niewidzialna ręka rynku zweryfikuje Ski Team...i wówczas sięgną dna

Benek

Podpowie mi ktoś czy firma mimo epidemii obaw o przyszłość planuje prowadzić rekrutacje?

Nina

Tak, jest elastyczny

Ryszard
@Nina

Cześć! Poszukuję informacji o wysokości wynagrodzenia, które oferuje firma Ski Team Polska. Czy mógłbyś mi w jakikolwiek sposób pomóc?

@Ryszard

Wynagrodzenia są przynajmniej formalnie nie jawne. Proponowane jest zazwyczaj podstawowe plus (wirtualna premia)

Ryszard
@Marta

Co oznacza ta wirtualna premia. Czy jest uznaniowa i nie zawsze wypłacana? Jeśli możesz napisz na jakie dodatki jeszcze można liczyć. Mam na myśli pakiet socjalny lub dodatkowo płatne nadgodziny.

@Ryszard

To znaczy ze jej nigdy nie zobaczysz pod byle pretekstem.

@Ryszard

RZADNYCH dodatków czy płatnych nadgodzin. To firma która chyba zatrzymała się standardem w latach 90-tych.

@Nina

Chyba w zarządzie. A spróbuj l4 przynieść to osobiście Piątek... cię zwyzywa

Monika .S

W tej sieci nigdy prawdy się nie dowiesz. Umowa to jedno a ustalenia nigdy nie są respektowane. Nadgodziny nie są wypłacane. Wynagrodzenie to żenada. Kontakt z przełożonymi żaden. Stare kolekcje i fikcyjne przeceny. Nie polecam pracy ani zakupów.

Jak długo trwa proces awansu w Ski Team Polska Sp. z o.o.?

Nie ma możliwości awansu. Firma zarządza jeden człowiek i narzuca wszystkim swoje zdanie. Oczywiście za niepowodzenia obarczy Ciebie.

Pracuje w sklepach od 1,5 roku, moja opinia na temat sklepu i towaru jest jednoznaczna - braki towarowe są na porządku dziennym, dostawy chaotyczne i nieprzemyślane, sklepy są wypełnione starymi kolekcjami. Co do zarobków- nigdy nie wiem ile zarobię nie zgadzajcie się na premie uznaniowa bo jej nigdy nie zobaczycie. Wynagrodzenia są niestety nie najwyższe ale wypłacane terminowo. Atmosfera w pracy raczej nerwowa. Zarząd nie wspiera pracowników, godziny pracy narzucane odgórnie nie można nawet sugerować zmian. Weekendy głównie w pracy. Firma dziwna częste zmiany wprowadzają chaos. Szukam innej pracy.

Bardzo polecam pracę w Ski Team fajne zarobki i super ludzie.

Czarek

Dla mnie opinia byłego pracownika jest pozbawiona obiektywizmu, polecam pracę.

Jeden wielki bałagan, nie dbają o klientów i pracowników. Umowy śmieciowe i zwalniaja z dnia na dzień. Przychodzisz do pracy a oni już tu nie pracujesz, redukcja etatu. Pracownicy dla nich są niczym, tylko patrzą na obrót. Porażka !!!Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ski Team Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ski Team Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ski Team Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ski Team Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ski Team Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Ski Team Polska Sp. z o.o.