Opinie o Amerpharma sp.j. Bąkowski Klementowski w Warszawa

Amerpharma sp.j. Bąkowski Klementowski
0 0 12 5 1
Były Pracownik Nowy wpis

Osiągnięcia Firmy mieszczą się w zakresie desk research . Reaktywne utrzymanie ruchu na sprzęcie z "epoki Gierka". ( właściwie wszystko robiono tam ręcznie , maszyny to sfera marzeń) Plaga "samozwańczych kierowniczek" , niedocenianie dobrych pracowników , duża rotacja , napięta atmosfera , kasa marna. Nie polecam.

Paulina Nowy wpis
@Były Pracownik

Dziękuję za wpis na temat Amerpharma sp.j. Bąkowski Klementowski. A jakie zarobki byłyby dla Ciebie zadowalające i jak wyglądały Twoje obowiązki w pracy? Napisz proszę coś na ten temat.

TakNie
Anonimowy Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dziwna tam atmosfera,Brygadzista jeden i drugi z odwiecznymi humorami najlepiej się im podlizywac. Brak przeszkolenia do pracy i pretensja brygadzisty

Tak2Nie
Anonymous

Przyjazne środowisko pracy to jakiś żart.. Nowe osoby są obgadywane za plecami. Zarobki nieadekwatne do ilości obowiązków. W firmie się oczekuje, że wszystko będzie się umialo od razu, bez żadnego przeszkolenia. Nie polecam.

Aga Nowy wpis
@Anonymous

Dokładnie tak jest , dlatego nikt długo tam nie popracuje

Tak4Nie

Klaudia

Amerpharmie oszukuje pisząc że ma przyjazne środowisku ,wysyłają produkty do dwóch krajów i po Polsce ,nie ważne jak się przykładasz do pracy ,masz się spodobać pani Ewie brygadzistę ,praca dla mało asertywnych

Tak4Nie

asia
@Klaudia

w jakich godzinach pracujecie? w weekendy pracujecie? jak to wygląda

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Klaudia

Dziwna tam atmosfera ,panie z biura i panie z laboratorium mówią do pracowników nauczyciele do dzieci specjalnej troski ,pani kierownik pyta brygadistki ,kogo przyjąć , bo taka osoba musi spełniać normy pani (usunięte przez administratora),jeśli zwalniają to mówia ci to w środku dnia pracy ,ot tak .

Iga

Żeby pracować w amerpharmie trzeba spodobać się brygadzstom ,nie chodzi o to jak się starasz przy pracy ale czy dajesz sobą pomiatać ,dziwna atmosfera , ludzi traktują jak z ubytkiem pomyslunku.

Była pracująca

Amerpharmie nie ma przyjaznego środowiska ,nie prawda jest że wysyłają produkty do tylu krajów jak piszą ,nowy pracownik musi umieć robić cztery rzeczy naraz ,jeśli się nie spodoba brygadzstom z miejsca wylatuje zaraz na drugi dzień

Aga

Jeśli ktoś chciałby pracować w amerpharmie ,to powinien nie mieć swojego zdania ,mec gruba odporność na stres ,potakiwać ,podlizywać się ,inni pracownicy zrobią wszystko by nowy wyleciał z powodu plotek .

Tak10Nie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na nowe informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie Amerpharma sp.j. Bąkowski Klementowski w miejscowości Warszawa nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Amerpharma sp.j. Bąkowski Klementowski - Warszawa

Chcę opublikować: