Opinie o Jmr Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jmr Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jmr Technologies Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jmr Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

piotr Nowy wpis

Firma toksyczna. Styl rekrutacji typowy dla ludzi z zaburzeniami narcystycznymi. Ta firma pokłóciła się chyba juz z każdym potencjalnym kandydatem i zostali im tylko absolwenci. Szczerze odradzam jakikolwiek kontakt z rekruterką tej firmy gdziekolwiek ona będzie pracować w przysżłosci. Rekruterka ze swoim poziomem etyki zawodowej nadawałaby sie do pracy w ministerstwie obrony narodowej, w jakimś urzędzie lokalnym lub centralnym

amelia

firma wysyla kandydatom zadania programistyczne do wykonania. Zawsze mozecie pozwac te firme z art 735 kodeksu cywilnego. Wynagrodzenie bez zlecenia. Kazdy kto nie zostal poinformowany o braku odplatnosci za wykonanie zadania moze rozwazyc wystapienie do sądu o wynagrodzenie za to zlecenie. Jest na to sporo czasu po zdarzeniu wiec jesli to przypadkiem czytacie to rozwazcie cos takiego. Ciekawe czy mozna by z tego skrecic jakis pozew zbiorowy. Po co? a tak dla zasady

zawsze-
@amelia

nie ma obowiązku udzialu w rekrutacji a kandydatow są dziesiątki. Droga panienko, zamiast wyładowywac frustracje publicznie to radzilbym po prostu zmienic profesje jesli cos nie pasuje.

@zawsze-

Poważnie aż taka konkurencja tu jest i tak trudno się tu dostać? :(

aa
@amelia

po co kobieto wypisujesz takie rzeczy. Firmom jest ciezko w polsce. Podatki, zusy. Zarząd ma na glowie tyle spraw ile ty nie mialas przez cale zycie. Moze jesli ci tak ciąży rekrutacja to moze zaaplikuj do supermarketu, albo na kierownika pociągu, ewentualnie do obslugi klienta tam bedziesz mogla sie wygadac

kandydatka Nowy wpis
@Wiktoria

Paulino czy jestes talent managerem w tej firmie?

kandydatka Nowy wpis

czy na stanowisko Talent Managera trzeba mieć do czegoś talent?

Kandydatka Nowy wpis

Zdecydowanie nieprofesjonalne podejście do kandydata. Aplikowałam na stanowisko programisty SQL. Po rozmowie z Panią z HR dostałam maila z zadaniem do wykonania. Poświęciłam dużo czasu na dopracowanie rozwiązania i dostałam odpowiedź, że Pani poinformuje mnie kiedy tylko dostanie jakiekolwiek informacje od osób weryfikujących zadania. Czekałam 2 tygodnie, a odpowiedzi żadnej. Aplikowałam w trakcje do innych firm, od których dostawałam odpowiedzi zwrotne dlatego postanowilam wysłać maila z prośbą o feedback. Jakikolwiek. Do tej pory zero odpowiedzi. Nie polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jmr Technologies Sp. z o.o. na stanowisko .NET Developer? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Marty

słaba atmosfera

@Marty

A Tobie co się w atmosferze tutaj nie podoba? :/ Masz problemy, żeby się dogadać?

Marty
@Wiktoria

Twoja ofensywna odpowiedź (jak i w innych komentarzach) jest najlepszym obrazem do sytuacji :)

@Marty

Ofensywna? Ja tylko chcę się dowiedzieć co tu takiego słabego u nich. :( Ale nikt w szczegóły jakoś wchodzić nie chce, czemu?

anna r.

szukam firmy do zrobienia strony www dla firmy sprzatajacej. Robicie takie rzeczy?

pytanie

Czy zajmujecie sie produkcją wspornikow do palet i kół rotacyjnych do snopowiązałek? szukam firmy jmr ktora sie tym zajmuje bo mi polecali

Teresa
@pytanie

Dowiedziałeś się już może coś na ten temat innym kanałem? Ciekawa jestem co Ci powiedzieli.

faktura

zatrudniacie na b2b. Czy akceptujecie faktury wewnątrzwspólnotowe np. z Portugalii? Rozumiecie w ogole temat czy to cos nowego dla Was?

maggie
@faktura

wiesz co koles, nie zawracaj glowy. Jestesmy w Polsce!!!

@maggie

No ale czemu to jest uznawane przez Ciebie za zawracanie głowy? Przecież skoro Polska jest w UE to akceptacja tego typu faktur nie powinna być czymś standardowym?

Mam pytanie. Jaka jest średnia wieku osob w firmie, lub mediana.

A po co ci takie info? Nikt tego nie mierzy raczej. Boisz się ze cię nie przyjmą ze względu na wiek?

Klemens

Czy firma praktykuje paczki świąteczne?

Maxi
@Klemens

Praktykuje!!! :). Szef sam rozwozi, także mega sprawa. Nigdy w sumie nie dostałam u poprzedniego pracodawcy paczki, którą mi szef sam przywiózł pod dom. A co już w tej paczce, to się dowiesz w swoim czasie :D.

Zuzanna
@Maxi

Mam tylko nadzieję, że nie robisz tu sobie z nas żartów i faktycznie można w Jmr Technologies liczyć na jakieś paczki świąteczne. No dobrze, to bardzo chętnie dowiedziałabym się jeszcze czegoś na temat pozostałych benefitów. Możesz je chociaż wymienić?

Kolorowa
@Zuzanna

Faktycznie, paczki są ale raczej pod koniec roku. Główne benefity w JMR to: - Elastyczny czas pracy - Prywatna opieka medyczna - Możliwość wyboru systemu pracy – w biurze, hybrydowo lub 100% zdalnie - Szkolenia - Karta Multisport - Praca w przyjemnej przestrzeni z ogrodem a latem grill :)

Kamil

Czy firma płaci zawsze na czas czy ktoś miał jakieś problemy ?

Chris
@Kamil

Nigdy nie miałem z tym problemu, u mnie wszystko na czas

Claudio

z JMR miałem styczność dwukrotnie, aplikowałem an stanowisko Pythonowca. Dwa lata temu nie udało mi się rozwiązać testu przez co odpadłem, a w tym roku rozjechaly się nasze oczekiwania finansowe. Sam proces przebiegł akurat bez zarzutów w obu przypadkach. Byłem na bieżąco informowany o statusie aplikacji, jeżeli miałem jakieś pytania to nie było problemu z responsywnością. Mój znajomy tam kiedyś pracował i chwalił sobie atmosferę i podejście do pracownika dlatego też myślałem że uda mi się wkręcić. Jedyny zarzut mogę mieć do zadania testowego, które moim zdanie jest nieco za trudne jak na wstępne zadanie sprawdzające ale ogólnie pozytyw - rzadko sie zdarza, żeby firma miała dzisiaj ludzką twarz. Pozdrawiam!

Motyl

Witam, po 6 miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Rekrutacje wspominam bezboleśnie, test i 2 etapy rozmów. Trafiłem do zgranego zespołu. Komunikacja na wysokim poziomie i uczciwe warunki. Zobaczymy jak będzie dalej ale póki co jest super. Polecam

Misia

@kandydat a jakiś wstępny zarys warunków w ogóle proponowali na tej rozmowie?

kandydat
@Misia

Hej, Na samej rozmowie żadnych warunków współpracy nie poznałem. Większość informacji uzyskałem z ogłoszenia o rekrutacji (rzeczy w stylu miejsce pracy, jakieś tam ogólniki, widełki zarobków).

kandydat

Moje doświadczenie z rekrutacji na pozycję nazwaną "Python developer/data engineer": 1. Wysłane CV. 2. Krótka rozmowa z CTO, który spytał się krótko o historię zatrudnienia i powód zmiany pracy. Nie opowiedział nic o firmie, projektach, kogo poszukują, czym się zajmują i czy mam jakieś pytania - mały minus ale stwierdziłem, że potencjalnie może się wyklarować przy późniejszym etapie. Zapowiedział też przesłanie zadania rekrutacyjnego (3h jak wie co się robi czy coś w tym stylu). 3. Zadanie rekrutacyjnego - do zrobienia algorytm klasyfikujący dostarczony dataset stron HTML pod względem tego czy mówią o danym temacie czy nie (w jupyterze). Zadanie trochę dziwne biorąc pod uwagę że jest to bardziej zadanie odpowiadające pozycji data scientist. Stwierdziłem jednak, że nawet jeżeli kompletnie nic nie wiem o robieniu dobrych modeli to zawsze mogę nieco bardziej wykazać się w innych tematach, tzn. czysty kod, dobra struktura projektu, dodanie paru smaczków pod względem konteneryzacji, ładna dokumentacja itp. itd. Ogólnie takie tematy bardziej z tych zakresów obowiązków "Python developer/data engineer" niż "data scientist". Całość zajęła mi też dużo dłużej niż te magiczne 3h jak wie co się robi (bardziej jakieś 10 w skład którego wchodziło czytanie masy artykułów o topic modelingu żeby wyprodukować w ogóle jakikolwiek model), ale też była to całkiem dobra zabawa, więc stwierdziłem że czemu nie. 4. Od czasu wysłania zadania (ponad miesiąc) - zero odzewu. Z tego też powodu muszę powiedzieć, że uważam podejście firmy do procesu rekrutacyjnego za słabe. Ogólnie jestem zdania, że wysyłanie feedbacku czy tam nawet automatycznej odpowiedzi to dosyć profesjonalny i uprzejmy zwyczaj. Dodatkowo wydaje mi się to fair w przypadku, kiedy wysyła się kandydatom zadania do zrobienia, z racji tego że jednak wymagają one przynajmniej tych paru godzin pracy. W takiej sytuacji poświęcenie paru minut osoby zajmującej się rekrutacją żeby wysłać tę odpowiedź nie powinno być czymś niesamowitym.

Bardzo mało w internecie informacji o Jmr Technologies. Powiecie coś o tym, czym się zajmuje firma? Jak wyglądają jej struktury?

dawid ozdoba

strata czasu

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Jmr Technologies Sp. z o.o. ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Jmr Technologies Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jmr Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jmr Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmr Technologies Sp. z o.o.?

Jmr Technologies Sp. z o.o.
  • Warszawa

Jmr Technologies Sp. z o.o.