Plum - Web Solutions

Toruń

Opinie o Plum - Web Solutions

Zuzanna

Widzę, że @(usunięte przez administratora) nie zdecydował się odpowiedzieć na moje pytania. Czy może w takim razie inni pracownicy Plum - Web Solutions mogą odnieść się do wspomnianej już kwestii szacunku pracodawcy do pracownika. Dla każdego jest to kwestia fundamentalna, która wpływa na ocenę zatrudnienia.

Zuzanna

@michu długo pracowałeś w firmie? Czy po przepracowaniu dłuższego czasu zmieniły się Twoje warunki pracy, czy też ocena firmy? Wspominałeś o braku szacunku do pracownika. Co masz konkretnie na myśli?

michu

Testy rekrutacyjne trwały kilka godzin i niestety dostałem się. Pierwszego dnia przywitał mnie rozwalony stary pecet, którego próbowałem postawić na nogi (stanowisko dotyczyło marketingu). Właściciel przywitał mnie pytaniem jaki "jaki jest mój próg bólu" jeśli chodzi o wynagrodzenie. Dostałem najniższe. Brak szacunku do pracownika ze strony "Prezesa" przez P wielkie jak pałac kultury

Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w Plum - Web Solutions? Co oceniacie na plus w pracy w firmie?

maniek

Idealnie, że oprócz dobrych zarobków można jeszcze liczyć na jakieś premie.

sceptyczny

aż nie chce się czytać tego trolowania, @.kjn, może wyjawisz kim jesteś?

Poldek

Ludzie, nie podniecajcie się tymi ogłoszeniami o pracę :) Wiszą na stronie ponad półtora roku. Nie wiem czy zauważyliście po twarzach na stronie, że wymienili starą, doświadczoną ekipę na młodych i tańszych w utrzymaniu(usunięte przez administratora) Ale jak ktoś chce lub nie ma wyboru - niech ryzykuje :)

Paweł W.

Za mojej kadencji było tego całkiem sporo: szkolenia zewn. (np. Prince2, negocjacje, kominikacja) i trochę wewn. np. SEO. Miałem sfinansowane w 100% studia podyplomowe na SGH. Myślę, że wszystko zależy od Ciebie i Twojej chęci rozwoju. Ja sam bardzo dbałem o to, wyszukiwałem szkolenia dofinansowane z UE. W sumie przez ponad 4 lata byłem na kilkunastu szkoleniach zewn. i kilku konferencjach.

byly pracownik

@feo, prawdopodobnie masz rację, ale pamiętaj tylko że w Internecie łatwiej o lawinę hejtu od jednego rozgoryczonego pracownika który pisze pod wieloma aliasami niż o kilka szczerych i rzetelnych opinii. Poczytaj sobie opinie o innych pracodawcach na gowork :)

były_pracownik

Może i widzi problem ale nie wie jak go zmienić, bo wychodzi z założenia że "moja prawda jest najmojsza" i choćbyś stawał na głowie to nie przekonasz do zmiany zdania. A jeśli, z biegiem czasu, okaże się że miałeś rację to przyzna Ci to, ale nie przy reszcie zespołu tylko łapiąc "przypadkiem" (usunięte przez administratora)

Nick

Czemu niepoważni?

Macko

Niepoważni ludzie.

Zostaw opinię o Plum - Web Solutions - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plum - Web Solutions