Opinie o Pgnig Prąd I Ciepło (Pgnig Termika) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pgnig Termika. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pgnig Termika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pgnig Termika w Warszawa

Dzień dobry. Widziałem ogłoszenie ze szukaja maszynisty urządzeń pomocniczych. Ktos moze mo pomoc w kwestii wynagrodzenia. Konkretnie, zupełnie nie wiem ile mam odpowiedzieć przy pytaniu ile chciałbym zarabiać. Mam 30 lat 8 lat doswiadczenia jako eleltromechanik. Myslalem cos pomiędzy 5-6 tys netto. Sądzę ze jak na Warszawe to nie jest jakos przesadzona stawka, czekam na opinie. Pozdrawiam

@Kandydat

Stawka jak na warszawe nie przesadzona... Ale na początek w Pgnig termice to kosmos... Na siekierkach jak chłopaczek dostał 4500 brutto na początek to później kręcili nosem czy mu przedłużać umowe bo dużo osób potem chciało podwyżki... Ostatecznie podobno przedłużyli mu umowę... Wiec ogólnie na kwotę brutto 5 tys. Raczej większych szans nie masz... ale próbować warto... Opisz potem miny komisji jak im kwote rzucisz xD

@Kandydat

Wiele osób z produkcji, chciałoby się zwolnić i zatrudnić od nowa, na innych stawkach. Jak to powiedział jeden ze specjalistów: ludzie nie przyjdą pracować za takie pieniądze jakie macie wy. Na start dostaniesz 3 tys netto. Tu operator z kilkuletnim doświadczeniem ma ledwo powyżej 5. A, jeszcze jedno. Nieważne jakie masz wykształcenie. Termika za to nie płaci. Sztuka to sztuka, ma się zgadzać liczba osób, nieważne kim jesteś i czy chcesz się wykazać czy nie.

Kamdydat
@netto

Operator koparki? Rozumiem ze 5k netto.

@Kamdydat

Nie, operator bloku. Odpowiedzialny za prowadzenie kotła oraz turbiny i generatora. Odpowiedzialność wielka, pieniądz śmieszny

brutto

Nie. Stawka operatorska to ok 5tys zł brutto

Kadydat
@brutto

Jak to operator turbiny kotla i generatora zarabia 5 tys. brutto? To ile zarabia operator np. samej turbiny lub kotła, które z tych urządzeń jest najtrudniejsze do obsługi?

@Kadydat

A no takto... W innych elektrowniach czy elektrociepłowniach na tzw. blokach masz na jeden blok operatora turbiny i operatora kotła... Ale na siekierkach masz operatora bloku czyli wszystko razem. Sam operator turbiny lub kotła ale to już na części kolektorowej moze liczyć na 4300 brutto podstawy czyli finalnie 4700 brutto gdzie operator bloku finalnie 5400 brutto... (usunięte przez administratora)Najtrudniejsze do obsługi? I jedno i drugie nie jest łatwe... Tylko na maszynowni czyściej, i cieplej (gorącej) niż na kotłowni.

Kamdydat
@Zorientowany

Co znaczy ze 4700 brutto. Przeciez to jakies 3300 netto, za pracę w święta weekendy i noce? To socjal musi być bardzo wysoki skoro taka niska jest podstawa.

@Kamdydat

No niestety nie jest rozbudowany... Luxmed masz do tego i odprowadzasz od niego podatek od pracowniczego programu emerytalnego też... Możesz jeszcze sobie wziąć ubezpieczenie grupowe ale to sam za nie płacisz... Ogólnie szału nie ma. Jak będziesz na rozmowie negocjował stawkę zasadniczą to pamiętaj że dodatki za noce święta itd to około 12 % więcej średnio miesięcznie... stąd z 4300 zasadniczej wzięło się 4700 brutto...

Jerzy
@Zorientowany

Tak z ciekawości, są chętni do pracy za 3tys na rękę? Pojawia się ktoś nowy w ogóle w firmie?

Janusz
@Kamdydat

Operator koparki ????????????. Chłopie Operator bloku ma po latach nauki i pracy 3800zl Netto

Czy w Pgnig Termika jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zorientowany

Jakby była skuteczna to tutaj nie byłoby tak kiepskich opinii... Ogólnie biuro ma pracowników produkcji za plebs i półgłówków...(usunięte przez administratora)

W firmie nie lubi się jak ktoś wytyka palcem problemy. Kiedyś jeden pracownik z nawęglania zgłosił brak sprzętu w postaci łopat i gracek do udrażniania zsypów węglowych. Sprzęt się pojawił w tym łopaty , a w nagrodę musiał dbać o porządek na nawęglaniu.

Chętny

Maszynista urządzeń pomocniczych Jakie są benefity? nagroda roczna - 13? Wczasy pod gruszą? Premie uznaniowe? Karta miejska? Zaczynając od 3 tys netto po roku/dwóch na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Chętny

13 jest jak będzie odpowiedni wynik firmy Wczasy sa 1,5 brutto Premie? Raz na rok motywacyjna z 250 zł brutto Karta mieksla 50% dofinamsowania Po roku dwoch mozesz zarabiac 3-3,4 netto Ile masz lat, jakie wykształcenie co chcesz osiągnąć?

@Chętny

Jak kolega wcześniej napisał karta miejska 50 %, wczasy pod gruszą realnie od 1300 do 1600 bo zależą od Twoich dochodów... Premia uznaniowa czy motywacyjna jak sama nazwa wskazuje jest według uznania... może na święta coś będzie i dzień energetyka chociaż w tych czasach to nie wiadomo bo jak mowia Ci z gory "walcza o zachowanie miejsc pracy" xD Jak zaczniesz faktycznie od 3k netto to po roku/dwóch i zdaniu kilku egzaminów jestes wstanie być operatorem turbiny bądź kotła... Bloku to jak się mocno sprężysz i mości panowie uznają, że jest taka potrzeba...

Chętny
@Leń

Techniczne, średnie. Zaproponowali dofinansowanie do studiów jakbym chciał podnieść w przyszłości kwalifikacje. Dużo osób się zwalnia? Czy wczasy pod gruszą są też na dzieci? Takie info dostałem. Jak tak to jaka kwota?

@Chętny

Szukaj pracy która da Ci możliwość rozwoju. Tu zamkniesz się tylko na jedno środowisko i po kilku latach gdzie będziesz szukał pracy?(usunięte przez administratora) bo po 3-5 latach, nawet jak zostaniesz operatorem bloku, co poprzedzi masa nauki oraz odpowiedzialność dostaniesz stawkę taka że na rękę wyjdzie Ci może 3800. Nocki, święta, odpowiedzialność. To ponury żart. Na podwyzki obecnie nie ma co liczyć. Ludzie podobno garną się do pracy, bo wszędzie zwalniają. Szkoda że nie z kwalifikacjami. Wtedy dyrektor skakalby z radości. A studia? W tej firmie niepotrzebne, bo i tak dzięki nim większej stawki nie ugrasz

@Leń

Chyba jako operator kotła lub turbiny , bo jako MUC , czy MUP to moze zapomnieć o 3600 netto na rekę Zapomniałeś napisać Panu ,że te lepiej płatne stanowiska na zmianach są "reglamentowane" .

Dzień Dobry A może ktoś napisać jak wygląda pensja w służbach technicznych jednozmianowych np inspektorów nadzoru na elektrociepłowniach tzn orientacyjna podstawa oraz ile procent wynosi premia miesięczna. I zapytam dodatkowo czy w PGNIG Termika są trzynastki lub podobne premie oraz karty multi sport. Z góry dziękuje

@Zainteresowany

Prace jednozmianową otrzymasz tylko po znajomości , a zarobisz więcej niż na zmianach. Na wybranych stanowiskach jednozmianowych jest UZNANIOWA premia kwartalna. Nie ma 13 są 14 raz w roku jak jest dobra e-BIDA. Karty multi sport są ale tylko dla 1/4 załogi . Jeśli zależy ci na karcie to zapomnij , bo możesz ja otrzymać jak ktoś zrezygnuje , a lista oczekujących na rezygnacje innych jest długa jak rolka papieru toaletowego.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pgnig Termika. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
zorientowany

Zarobki: jak na Warszawę to słabo, jak na energetykę to biedastawki... mentalności decydentów nie zmienisz i tak uważają że stawki są duże (a przynajmniej tak chcą wmówić chłopakom)... do tego mają socjalistyczne poglądy które wdrażają np. podwyżki nie dostali Ci którzy w planach mają egzaminy bo za egzaminy jest kasa, a Ci którzy nie robią egzaminów tylko sobie pracują od do jak cała reszta podwyżki dostali. Rekrutacje i Awanse: do pewnego dość niskiego stanowiska można dość szybko awansować, a dalej to już wybierają WCZEŚNIEJ według klucza który nie będzie pyskował lub który będzie bardziej obsrany po reprymendzie (stąd powiedzonko na siekierkach że dobry DIR to obsrany DIR) np. ostatnia rekrutacja na DIR wygrywa m. in. osoba która zaczęła szkolenie na innych obszarach przed rekrutacją... Perspektywy ciągle na minus (od około 10 lat)... ostatnio ta tendencja przyspieszyła mówiąc kolokwialnie kładą Siekierki i Żerań, remonty stan urządzeń decyzje podejmowane... specjaliści tylko z nazwy... to tylko kilka aspektów... Co do Michała czy Pawła którzy byli wymienieni w poprzednich komentarzach: Paweł wystawione tu opinie miał zbyt łagodne, Michał co do kasy, podwyżek prawda co do reszty zdarzy mu się mieć trzeźwy pogląd...

@zorientowany

Potwierdzam przynajmniej jeden DIR - kierownik oddziału na Siekierkach "..." ma już dobre kilkanaście lat pseudonim Sraczka :) .

MaszynistaTZ
@zorientowany

To teraz kariera brata nowego Kierownika "EC Siekierki" nabierze rozpędu.

maszynista

Kierownik wybitnie nie szanujący pracowników i ich doświadczenia. Jak na warszawskie warunki zarobki to totalna bieda.

Totalna bieda tzn ile?

nikt
@MUC

3k netto

@nikt

Na jakim stanowisku, z jakim stażem?

operator
@maszynista

Wyższa kadra zarządzająca wydaje się być w porządku, odległa ale działa . Z pułapu Żerania to dyr w porządku, kierownik nawiedzony detalista tragedia !!! Tzw kierownicy oddziałów 5 sztuk - 4 w porządku. Jeden totalny odjazd. Parcie na szkło, panika, nie liczenie się z opiniami innych. Na dodatek wszystko wiedzący lepiej, taka wiedźma ple/ple. Czterech robi coś, on robi to lepiej, a jeszcze lepiej bo inaczej. W tych dniach jego zachowanie i przekaz jaki niesie, to dopiero porażka. Są ludzie , którzy co najwyżej powinni zarządzać ,,swoim małym", tyle że ten ,,pan DIR" i tak robiłby to tylko na polecenie Kier.

maszynista

Tak kolego, o Siekierkach. Może te komentarze coś rusza, bo póki co ma on ludzi za nic i najchętniej każdemu dałby minimum. Podstawowe pytania na egzaminie to oczywiście ile kosztuje dobowy postój bloku. A w razie awarii i tak winny pracownik

@maszynista

Liczysz KOLEGO na zmiany ? Jedyna zmiana jaka może zaistnieć w tej firmie , to zwolnienie ciebie lub mnie KOLEGO! Kadra kierownicza jest nie do ruszenia! (usunięte przez administratora)

on
@Operator Bloku

Niestety na produkcji jest niezbyt wesoło. Praca świątek piętek i niedziela. Dzień, noc. Niskie zarobki w stosunku do wymagań stawianych pracownikom. Wiedza jaką trzeba zdobyć ogromna. Ciągle rosnące wymagania. Zwiększyć zarobki można tylko zdając kolejne egzaminy i nie są to kokosy. Podwyżek nie ma!!! Od wielu lat trudno mówić nawet o indeksacji w stosunku do inflacji.

Operator Bloku

A jednak to była ploto o zmianach na Siekierkach. W intranecie jedynie piszą o zmianach w Zarządzie.

@Operator Bloku

Masz rację. Ale cieszy mnie fakt że ktoś zaczął się wypowiadać otwarcie na temat tej firmy. Może to anonimowo, może tylko w internecie, ale trzymam kciuki że szanowny p.Michał to czyta ;) Co do zwolnienia, to sam tego dokonam. Praca w tej branży jedynie zamyka nas na rynek i kompletnie nic nie daje. Nikt Cię nie pyta w czym się dobrze czujesz, co chcesz robić. Masz robić to, gdzie brakuje obsady i tyle.

Już za rok ... dwa... trz...
@maszynista

Ten którego imię tak nieopatrznie wymieniłeś , to ma w głębokim poważaniu opinie szeregowego pracownika. Złożysz wymówienie , to ci powie droga wolna , ale podwyżki nie da dla zasady.

WieloKropek
@on

Chcesz indeksacji płacy względem inflacji? To na pewno nie w grupie PGNiG!!! Prędzej podwyżkę inflacyjną otrzymasz u Niemca , czy Portugalczyka , a w PGNiG dostaniesz kopniaka w TYŁEK NA DO WIDZENIA!!!

@WieloKropek

Dla mnie jest spoko na początek daja 2,5 netto podstawy i co roku 100-200 brutto podwyzki, za egzaminy tez sa podwyzki 100 - 200 zł, troche stresu strachu praca w nocy weekendy i swieta więc mozna od rodziny odpocząć. Polecam i zapraszam

Janek
@Leń

2.500 na rękę w Warszawie? Serio, czy to żart?

@Janek

Jak dobrze na rozmowie wpadniesz to może ok 3 tys. Uda się wyrwać. Na więcej nie licz

Janek
@Leń

Chodzi o produkcje na 4 brygady za 3tys ? Przecież nikt tyle u nas nie zarabia, nawet magazynierzy na hali gdzieś czy kasjerzy w marketach maja podobnie. I nie pracują w święta i nocami. Coś chyba zaniżają tu Państwo zarobki.

@Janek

Zapraszam na rozmowę to sam sie przekonasz jakie w PGNiG TERMIKA sa kokosy.

@Leń

Gdzie ty masz rok w rok podwyżki w PGNIG Termice !!! Chyba w biurowcu kasta menadżerska tak ma , bo nie w produkcji na zmianach !!! Podwyżki rok w rok były w Elektrociepłowniach Warszawskich S.A do 2006 roku.

@Janek

W PGNiG Termika mamy 5 brygad na 3 zmiany ( 6-14,14-22, 22-6). Sprzęt ciężki i laborantki pracują na 2 zmiany (6-14 i 14-22). I niestety takie marne stawki są na start 2500 PLN netto. Ja osobiście prawie 17 lat w firmie to nawet za Vattenfalla tak marnie nie było jak za PGNiG Termika.

Sprzet ciężki też pracuje na 3 zmiany

@Leń

Z tego co ja wiem jest zakaz używania sprzętu ciężkiego od 22:00 do rana na moim zakładzie. Więc praca tylko 6-14 i 14-22. Sprawdzę sobie twoje rewelacje w intranecie , bo nie pracuje na sprzęcie ciężkim.

@ZmianaABCDE

To przerażające co Panstwo piszą. Wszędzie trąbia, że w energetyce są kokosy, a według tego co piszecie, pracownika ledwo co stać na pokój. Bo kawalerka w Warszawie to prawie 2tys zł, a gdzie życie..

@Leń

Jednak ja miałem rację! Szanowny Pan pomylił zmiany z brygadami. Sprzęt ciężki i laboranci zmianowi to brygady F G H i pracują w całej spółce na dwie zmiany od 6-14 i od 14-22.

@Piotr

Niestety realia PGNiG Termika "Elektrociepłowni Warszawskich" są takie , że szeregowy pracownik ma figę z makiem , a kasę robi mała garstka kolesiostwa z układami. Castingi na lepiej płatne stanowiska wygrywają tzw. namaszczeni !!! Warszawa na tle innych elektrociepłowni w Polsce wypada bardzo słabo. Leprze stawki w produkcji szeregowi pracownicy maja w elektrociepłowniach w Trójmieście , Krakowie , czy Kielcach.

@ZmianaABCDE

Na Siekierkach i Zeraniu sprzęt ciężki pracuje na 3 zmiany, bo inaczej Ariston bedzie musiał ręcznie sypać bio i węgiel na taśmy ????

ktos
@maszynista

Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapytany pod koniec o zarobki odpowiedziałem, że interesuje mnie 5k brutto. Pan rekruter oznajmił mi, że nikt tyle na początek mi nie da. Pracuję w energetyce od 5 lat i nie jestem jakimś laikiem, więc jeśli tak podchodzą do zatrudniania ludzi, to powodzenia.

@Leń

Po nazwie firmy ARISTON to nawet nie pozostało wspomnienie. Obecnie PGNiG Termika wynajmuje firmę N4B! Sprzęt ciężki pracuje tylko w godzinach 6-22. Rozładunkiem wagonów z węglem i podawaniem węgla do zasobników przykotłowych zajmujemy się my , czyli pracownicy NAWĘGLANIA. , a wspomaga nas właśnie firma N4B. Wywrotnic wagonowych , zwałowarko-ładowarek , taśmociągów , przeniośników itd... nie obsługują pracownicy sprzętu ciężkiego tylko my pracownicy NAWĘGLANIA I firma N4B !

Elektryk

Totalnie nie polecam! Pracuje tutaj już 3 lata, są jakieś tam nędzne podwyżki, ale nie dla osób, które podnoszą kwalifikację! To znaczy, wszyscy, cała załoga dostaje parę groszy, ale nie Ty! Szkolisz się to już Ci się nie należy, tak Ty dostaniesz swoje, ale już jesteś do tyłu z kasą... Tylko w tej firmie karane są osoby które chcą coś osiągnąć... Panie Michale! Jak tak dalej będzie, ta firmą długo nie utrzyma się na rynku... Biedronka czy Lidl na kasie się więcej zarobi i odpowiedzialność zdecydowanie mniejsza!

@Elektryk

Właśnie za takie traktowanie ludzi jak piszesz Kierownik dostał kilka dni temu awans na Dyrektora zakładu Siekierki i podwyżkę o której kolego możesz sobie tylko pomarzyć. Natomiast nowym Kierownikiem na Siekierkach został były DIR , który na pewno nie da ci podwyżki za uczciwą pracę. Dyrekcja i kierownicy mają dodatkową kasę w postaci licznych premii za wyciskanie nas jak cytryny i karanie. Natomiast my pracownicy zmianowi mamy tylko zasuwać i siedzieć cicho.

Staszek

Witam Jak dla mnie firma ta to totalne (usunięte przez administratora) i wodorosty, zero szacunku dla pracowników. Zarobki jak na taka firmę to są śmieszne, a odpowiedzialność bardzo duża.

Chodzi Ci o produkcje?

Staszek
@MUP

Tak chodzi mi o produkcję

@Staszek

Do tego respektowanie przepisów BHP mija się z prawdą. Nie ma ani bezpieczeństwa ani ergonomii

@Staszek

Pracujesz na Zeraniu czy Siekierkach?

BGP
@MUP

No nie zgadzam się z kolegą. Firma ma hopla na punkcie BHP. Jeśli spotkałeś się z sytuacją niebezpieczną zgłoś się do kolegów - bankowo nikt tego nie zostawi.

@BGP

Nie zgadzasz się z kolegą, więc znasz firmę od środka. Powiedz mi w takim razie, czy pracownik Pgnig Termika może liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, chociażby w postaci zniżek na karty multisport? Liczę na Twoją odpowiedź!

@BGP

Posiadanie hopla na punkcie BHP, a dopuszczanie do ruchu urządzeń za wszelką cenę (które nie nadają się do ruchu), aby zarabiały na siebie, to dwie zupełnie różne rzeczy. Mam zgłosić że praca w pobliżu urządzeń zagraża zdrowiu i życiu?

@BGP

Ta jasne! W tworzeniu instrukcji to ta firm to Mistrzostwo Świata. Tylko ilość instrukcji nie przekłada się na stan faktyczny BHP. Piękne neony i elewacje budynków to nie wszystko.

@Michał

Karty MultiSport są limitowane i posiada je 1/4 załogi. Coś koło 270 kart na całą firmę.

Michał wawa

Witam. Kilka miesięcy temu uczestniczyłem w rekrutacji - komisja w miarę ok, pytania standardowe. Problem zaczął się w momencie gdy dowiedziałem się o zarobkach - w mojej ocenie są na żenująco niskim poziomie. Przy produkcji gdzie praca jest często gęsto na zewnątrz, na trzy zmiany, brudna itp proponują łącznie z dodatkami + - 3 tys netto. Niby jest możliwość awansu, zrobienia dodatkowych uprawnień za które jest jakaś tam podwyżka (ok 200 zł brutto) ale wiadomo jak jest w życiu. Na to stanowisko rekrutacja jest praktycznie cały czas więc znajac życie jak już złapią łosia to go raczej nie puszczą ale może się mylę :-). W mięsnym obok mnie płacą 2400 zł na dzień dobry i to na umowę o pracę. Jeśli ktoś chce mogę wysłać w prywatnej wiadomości tabelkę z zarobkami którą otrzymałem od PGNiG TERMIKA. Pozdrawiam i raczej nie polecam tej firmy, chyba że zmieni politykę finansową.

@Michał wawa

Do której elektrociepłowni aplikowales?

ktos
@Michał wawa

Zgadzam się z @Michał wawa, ostatnio również uczestniczyłem w rekrutacji. Zarobki na poziomie 3 tys. netto w Warszawie i to w takiej firmie to jakieś nieporozumienie.

@ktos

A praca na 3 zmiany w piątek , świątek i niedzielę.

Jack

Aż się nie chce wierzyć. Praca na 3 zmiany i w święta za pensje pan w biedronce na kasie? Socjal jest taki ogromny ze ktoś tam jeszcze pracuje?

@Jack

Nie ma już dobrych pensji e energetyce warszawskiej? Początek to 2,5 tys na rękę i jeszcze trzeba być wdzięcznym.

Weronika
@Jack

Firma daje możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego?

@Jack

Pan Biedronka na kasie dostanie dodatkowe pieniądze za pracę podczas epidemii, a w termice dostaniemy podziękowania na intranecie w zakładce aktualności. ????

fox

W nawiązaniu do opinii maszynisty ten DIR z parciem na szkło to nie ma wyższego technicznego wykształcenia ,tylko jakieś pedagogiczne +jakaś kawęczyńska.I taki człowiek próbuje zarządzać grupą 45 osób.

Michal wawa

Sorry ze odpisuję po czasie ale mam sporo innych obowiązków. Aplikowałem do E. C. Siekierki ale z tego co pamiętam na żerań też były przyjęcia. Zarobki sa naprawdę takie jak opisałem(wiem że niektórym ciężko w to uwierzyć). Panowie - w dzisiejszych czasach mało kto kto chce pracować fizycznie, w dodatku za tak niską pensję. Taką pracę można traktować jako trampolinę do np. platformy wiertniczej gdzie zarobki są kolosalne. Po mojej rekrutacji na jakiś czas zniknęło ogłoszenie (zapewne ktoś chciał spróbować tego "chlebka") ale później się pojawiło. W mojej ocenie ktoś chwilę popracował, zobaczył że to shit i tyle a firma szuka kolejnych jeleni. Pozdrawiam i życzę sukcesów w poszukiwaniu pracy.

MUP

Witam. Jeśli chodzi o socjal to jest uzależniony od wyników i moze byc ale nie musi. Co roku sa negocjacje związków z zarzadem odnośnie tych brnefitow. Ogólnie zapowiada się ze benefity bede zmniejszane. W tym roku na wielkanoc nic nie było. Na dzień energetyka było 1 tys brutto zobaczymy co dalej

Helena
@MUP

@MUP, na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Napisz coś więcej na temat wysokości zarobków. Ciekawi mnie czy można awansować w strukturach firmy?

@Helena

Nikt nie wie kto ile zarabia. Sa tylko widełki w zależności od stanowiska

Bartosz

PGNiG TERMIKA SA prowadzi nabór na 3 stanowiska https://pracodawcy.pracuj.pl/pgnig-termika-sa,25719 Czy od czasu ostatnich opinii zmieniała się sytuacja w firmie? Jak wygląda teraz praca w tym miejscu?

Kandydat2019

(nie wiem, jak gościu zobaczył, że kadrowa gra na komórce; może nudził; mnie nie boli, jeśli ktoś w pracy musi w trakcie rozmowy ze mną użyć telefonu) Ale tak serio. Startuję właśnie /do części biurowej, są nabory, świadomie nie piszę, na które stanowisko/ 1. Czy rekrutujący biorą pod uwagę doświadczenie? Z poprzednich postów wynika, że nie udają pseudonowoczesnych "managerów". To byłoby dobre. 2. Jak to się przekłada na zarobki - czy 10 brutto /z wyższym wykształceniem, wieloletnie doświadczenie analityczne, wszechstronność obszarowa/ to szał czy norma? 3. Czy Strategia Termiki na 2017-2022 jest wdrażana? Widziałem już takie dokumenty. Ten jest dobry. Serio. 4. Czy zespół jest zaangażowany, czy też każdy sobie? Proszę o info Sukcesów w 2019!

kandydat

Witam aplikuję do PGNiG Termika czy ktoś może powiedzieć , atmosfera pracy , zarobki itd? Z góry dziękuję za pomoc

Ewelina
@kandydat

Czy udało Ci się podjąć pracę w firmie? A może w najbliższym czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna? Jeśli tak, trzymamy za Ciebie kciuki. Koniecznie powiedz nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa.

Zdecydowanie nie polecam. Pytania tendencyjne. Ludzie prowadzący rekrutację ewidentnie żyją ciągle w poprzedniej epoce ciężkiej komuny. Niestety muszą zdać sobie sprawę, że ich oferta i to w jaki sposób traktują osoby zainteresowane pracą jest poniżej jakichkolwiek standardów. Pani dyrektor, która wyciąga sobie telefon w trakcie rozmowy i zaczyna na nim grac to rzeczy na porządku dziennym. Nie polecam, szkoda tracic na nich czasu.

PGNiG
@anonymous

Proszę o nazwisko tej Pani

Zostaw merytoryczną opinię o Pgnig Termika - Warszawa

• Jak się pracuje w Pgnig Termika?

Zobacz opinie na temat firmy Pgnig Termika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pgnig Termika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 8 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pgnig Termika