Opinie o Statscore Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Statscore Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Statscore Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Statscore Sp. z o.o. w Katowice

Pracownik w STATSCORE

Widzę, ze ostatnio pojawiło się tu kilka wpisów, to może dorzucę swoje 3 grosze. Co do firmy, faktycznie od kilku miesięcy następuje duży wzrost zatrudnienia, cały czas pojawiają się nowe stanowiska a w biurze nowe twarze, tak że z małej firmy stajemy się już dużym zespołem. Dla mnie fajnie, bo coś się dzieje, wpadają nowe projekty, ale nadal nie ma nas na tyle dużo, żeby czuć się jak w jakiejś korporacji, atmosfera jest przyjazna. Co do benefitów, to rożne pakiety Multisporta czy Opieki Medycznej. Mamy faktycznie dodatkowo dzień wolny z okazji urodzin, coś co w sumie nie jest za często oferowane przez inne firmy. Też w sumie mamy dość dużo różnych integracji, wyjść działowych, happy hours w firmie, dzięki czemu jest możliwość się spotkać i pogadać, a to jak dla mnie super opcja po tych kilku covidowych latach. Ogólnie oceniam pracę tutaj na plus, przy czym faktycznie nie da się nudzić, bo jakiś nowy projekt zawsze się trafi.

@Monika

@Monika z tego co widzę to najpierw jest rozeznanie w szeregach firmy, dopiero potem ewentualna rekrutacja zewnętrzna.

Nowy pracownik

Pracuję w Statscore od kilku miesięcy. Praca w firmie zdecydowanie na plus - stawiają na człowieka, rozwój i transparentność. Wiem co należy do moich obowiązków i mogę się skupić na tym co lubię w swojej pracy. Przełożony mi ufa i wspiera w podejmowanych decyzjach. Z każdym problemem mogę się zwrócić do niego co też buduje poczucie wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa. Zespół, z którym współpracuję jest świetny w tym co robi i zgrany. :) Sporo super benefitów, praca dopasowana do trybu życia, a ludzie tworzący firmę robią robotę.

Mari

Czyli ta elastyczność o której piszesz powoduje, że nadgodzin w pewnym sensie nie ma? zastanawiałam się przez moment jak to na zarobkach się odbija. Od czego zazwyczaj uzależnione są widełki? teraz jak szukają kogoś na administrację i finanse to piszą o przedziale od 5 do 7 tys. ta dwójka z czego się bierze?

Administrator Nowy wpis

Statscore Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko UX Designer w Katowice. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Hej. UX/UI Designer ma wskazane widełki do 12 tys. zastanawiam się na jakiej zasadzie taka kwota może zostać przypisana skoro dolny próg zaczyna się od 8 tys? na samym starcie taka jest i potem można liczyć na podwyżkę?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Statscore Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 11 grudnia.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję tutaj i polecam :) Faktycznie jest dużo rekrutacji, firma szybko rośnie - jest już ponad 100 pracowników.

A właśnie zastanawiałem się jak mogą tu płacić kadrze rekrutującej, ktoś pisał o braku informacji zwrotnej, zaczęło mnie zastanawiać z czego to wynika… swoją drogą teraz jak jest taka oferta do kadr i płac to piszą o zarobkach nawet do 9,000 zł. a z czego takie właśnie wynikają? Co wpływa na widełki?

Pracownik Nowy wpis

Widełki wynikają z wewnętrznego regulaminu wynagrodzeń i stawek rynkowych :)

Firma Statscore Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Sales Manager. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Brak jakiegokolwiek feedbacku po procesie rekrutacji. Było obiecane około 2 tygodni, minęło już dużo więcej czasu.

@.

Polecam kontakt na skrzynkę recruitment@statscore.com do wyjaśnienia sprawy.

Nowy pracownik

@Nowy pracownik

Co to znaczy że praca jest dopasowana do trybu zycia? Są elastyczne godziny pracy czy o co chodzi? Stawiają na work life balance?

Tak, dba się o work life balance. Nie ma deadline'ów ani managera stojącego nad tobą - to nie korpo, tylko firma produktowa. Mamy elastyczne godz. pracy, hybrydę i podejście managerów jest na prawdę otwarte i elastyczne. Do tego dużo integracji, happy hours, wyjazdy, pikniki, więc przyjazne podejście do ludzi i pracy.

Mari

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Statscore Sp. z o.o.?

Info

Atmosfera jest chyba jak mało gdzie - luźna i koleżeńska. Mamy dużo integracji więc znamy się i lubimy spędzać czas razem, zresztą widać też to po poprzednich komentarzach.

Pracownik w STATSCORE

@Pracownik w STATSCORE

Hmmm skoro jest tyle rekrutacji, to co z awansami? Jak jest wakat na wyższym stanowisku, to rekrutują nowa osobe, czy w pierwszej kolejności awansują już zatrudnioną osobę?

@Monika

Ostatnio w sumie i tak i tak się działo, zależy na jakie stanowiska - część osób awansowała wewnętrznie a na część zostały zatrudnione osoby z wewnątrz. Zależy czy w firmie był ktoś z odpowiednim doświadczeniem. Nie ma reguły.

No ok, a jak ktoś nie ma jakiś umiejętności odpowiednich, no to zawsze można kogoś wysłać na szkolenie. Są od firmy szkolenia zawodowe, aby taką osobę awansować?

@Monika

Są szkolenia i każdy może z nich skorzystać :)

Kandydat/Developer

Jestem w ostatnim etapie procesu rekrutacyjnego, serio nie ma się do czego przyczepić. Od znajomych słyszałem też dobre opinie, więc wysłałem swoje cv. Poprawiło się tam podobno bardzo od czasu jak kupiła ich jakaś zagraniczna firma firma.

Ilona
@Kandydat/Developer

To ile łącznie tych etapów rekrutacji tu mają? Są tylko rozmowy czy może dają jakieś zadanka albo testy do zrobienia? I czy długo całość się ciągnęła?

Pracuję w STATSCORE od ubiegłego roku. Zespół przyjął mnie super, luźna i koleżeńska atmosfera. Benefity i wypłata też na plus. Widać, że firma się rozwija. Polecam.

Ilona

To do jakich benefitów masz dostęp? Ciekawa jestem jak to u was wygląda. A wypłata coś się podwyższyła przez ten rok? Albo może jakieś premie wpadają?

@Ilona

Cześć, tutaj jest lista aktualnych benefitów w firmie: https://www.statscore.com/company/careers/ ostatnio dorzucili karty edenred. Końcem roku były podwyżki, premii jeszcze nie ma.

Ooooo super, że zespół tak zrobił. A było jakieś specjalne spotkanie powitalne? Wspólne wyjście na miasto? Albo zamówienie pizzy do biura? Jak takie powitanie tu wygląda?

@Monika

@Monika fajnie że wszyscy byli od początku na "Ty" i czy to w biurze czy online ludzie przychodzili/pisali żeby się przywitać. pierwszy dzień był mocno zapoznawczy - zorganizowane spotkania z HR, przełożonym i zespołem - ogólne info o miejscu pracy i obowiązkach no i załatwienie wszystkich formalności. Potem wspólny obiad na mieście z zespołem.

Agnieszka

fajnie, że pakiet medyczny jest i że rodzinę można dorzucić. a wiadomo który mają? i ogólnie to napiszcie coś więcej o benefitach dodatkach? jak praca tutaj dodatkowo może być wynagradzana?

Jak jest z pakietem medycznym w Statscore Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

DD

Tak, można.

jspmaster

Jakiś czas temu odszedłem stad i zmieniłem pracę i teraz widze, ze była to chyba najlepsza decyzja zawodowa. Teraz pracuję w zespole gdzie wszyscy chcą dobrze dla siebie ale nie kosztem innych. Stats dało mi czas aby nauczyć sie programowania i dojrzeć do poważniejszych zadań. Niesprawiedliwe traktowanie, parking przy tesco, wyjazdy dla lizusów i faworyzowanie kolegów przez szefa jest tu na porzadku dziennym. Dla pozostałych zostaje przestygnięta pizza. Ten okres na szczescie zamknięty. Odradzam - są inni pracodawcy.

noniewiem
@jspmaster

trochę niesprawiedliwe podejście, ja dla odmiany jestem nadal w firmie i wg mnie nie ma powodów, by czuć się pokrzywdzonym. Wszystko o czym wspomniałeś, to są tak naprawdę dodatkowe benefity, które są pozytywnie odbierane przez większość pracowników. Wyjazdy są nie tylko dla lizusów - każdy chętny może się wybrać. Pizza również jest dla wszystkich, w dodatku nie pamiętam, żeby kiedyś była przestygnięta ;) A bardziej na poważnie - firma wywiązuje się ze zobowiązań wobec pracownika według warunków umowy, a także daje duże możliwości do nauki i rozwoju za darmo. Jak się chce, to w każdej firmie można znaleźć wady, jednak tutaj trzeba pamiętać o licznych pozytywach.

potwierdzam
@noniewiem

Potwierdzę słowa kolegi wyżej, nie zauważyłem żeby ktoś narzekał na darmową pizze która w jest po prostu dobrowolnym benefitem, był nawet przypadek gdzie była zmieniana pizzeria na taką, która odpowiadała większości osób. Mogę się tutaj mylić z okresem, ale coroczne wyjazdy firmowe są dla każdego pracownika który przepracował przynajmniej okres 3(?) miesięcy. W firmie jestem już od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemu z wypłatą, ani z ludźmi. Osobiście nie zauważyłem też tendencji ku faworyzacji osób czy lizania sobie pośladków, podejście w firmie jest całkiem ludzkie, zarząd zachowuje się jak ludzie i idzie się dogadać w razie potrzeby.

Kinga

Czy ktoś jeszcze miał zle przeżycia z ta firma?

Andrea

Please Please listen to my advice. Absolutely avoid a collaboration with them, it is a not very serious company with arrogant people. If you work as a scout, they refuse to tell you their name. If you make a mistake they put you in the public pillory, if you make ten perfect games and one makes a mistake, they will always put you behind the excuse "your work is poor" and never give you precise reasons on what you did wrong. Don't work with them, I recommend it as a friend

Zostaw merytoryczną opinię o Statscore Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Statscore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Statscore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Statscore Sp. z o.o.?

Statscore Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dworcowa 2
    40-012 Katowice