counter
3 3 10 5 1

Jak jest z pakietem medycznym w Statscore Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

DD Nowy wpis
@Pytanie

Tak, można.

Łucja Nowy wpis
@DD

A czy oprócz tego pakietu można tutaj liczyć na jakieś inne dodatki - może jakiś socjal, czy też premie? Z tego co się również orientuję firma ta zatrudnia osoby na produkcję, aczkolwiek teraz żadnych ogłoszeń nie mają. Dlatego interesują mnie także powody braku nowych ogłoszeń i będę wdzięczna, jeśli ktoś zechce poruszyć ten temat.

Łukasz Nowy wpis

@DD a są jakieś inne dodatki?

jspmaster

Jakiś czas temu odszedłem stad i zmieniłem pracę i teraz widze, ze była to chyba najlepsza decyzja zawodowa. Teraz pracuję w zespole gdzie wszyscy chcą dobrze dla siebie ale nie kosztem innych. Stats dało mi czas aby nauczyć sie programowania i dojrzeć do poważniejszych zadań. Niesprawiedliwe traktowanie, parking przy tesco, wyjazdy dla lizusów i faworyzowanie kolegów przez szefa jest tu na porzadku dziennym. Dla pozostałych zostaje przestygnięta pizza. Ten okres na szczescie zamknięty. Odradzam - są inni pracodawcy.

noniewiem
@jspmaster

trochę niesprawiedliwe podejście, ja dla odmiany jestem nadal w firmie i wg mnie nie ma powodów, by czuć się pokrzywdzonym. Wszystko o czym wspomniałeś, to są tak naprawdę dodatkowe benefity, które są pozytywnie odbierane przez większość pracowników. Wyjazdy są nie tylko dla lizusów - każdy chętny może się wybrać. Pizza również jest dla wszystkich, w dodatku nie pamiętam, żeby kiedyś była przestygnięta ;) A bardziej na poważnie - firma wywiązuje się ze zobowiązań wobec pracownika według warunków umowy, a także daje duże możliwości do nauki i rozwoju za darmo. Jak się chce, to w każdej firmie można znaleźć wady, jednak tutaj trzeba pamiętać o licznych pozytywach.

potwierdzam Nowy wpis
@noniewiem

Potwierdzę słowa kolegi wyżej, nie zauważyłem żeby ktoś narzekał na darmową pizze która w jest po prostu dobrowolnym benefitem, był nawet przypadek gdzie była zmieniana pizzeria na taką, która odpowiadała większości osób. Mogę się tutaj mylić z okresem, ale coroczne wyjazdy firmowe są dla każdego pracownika który przepracował przynajmniej okres 3(?) miesięcy. W firmie jestem już od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemu z wypłatą, ani z ludźmi. Osobiście nie zauważyłem też tendencji ku faworyzacji osób czy lizania sobie pośladków, podejście w firmie jest całkiem ludzkie, zarząd zachowuje się jak ludzie i idzie się dogadać w razie potrzeby.

Kinga

Czy ktoś jeszcze miał zle przeżycia z ta firma?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrea

Please Please listen to my advice. Absolutely avoid a collaboration with them, it is a not very serious company with arrogant people. If you work as a scout, they refuse to tell you their name. If you make a mistake they put you in the public pillory, if you make ten perfect games and one makes a mistake, they will always put you behind the excuse "your work is poor" and never give you precise reasons on what you did wrong. Don't work with them, I recommend it as a friend

Jak wygląda oferta u nich w firmie Statscore Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Statscore Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad