VBH Polska Sp. z o.o.

Opinie o VBH Polska Sp. z o.o.

znawca

firma niskobudżetowa, niemcy myślą, że głupi Polak nadal będzie ciężko pracował za czapkę gruszek!!!

@geniu 26.01.2018 10:06

widziałem oferte pracy na ph na Poznań, czy na pewno jest aż tak źle? jak wyglądają zarobki?

zawiedziony
@anonim 05.02.2018 13:25

zarobki słabe, w biedronce lepiej płacą niz tutaj

Niemiecka korporacja .... Kierownictwo oddziałów na co dzień chodzi z wazeliną do pracy aby się szefostwu przypodobać.... Nie polecam.... Tam człowiek - pracownik się nie liczy.... Zarobki - nie przystosowane do dzisiejszych realiów .

Znacie firmę VBH Polska Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o VBH Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VBH Polska Sp. z o.o.