VBH Polska Sp. z o.o.

VBH Polska Sp. z o.o.

Opinie o VBH Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Adam

Na start takie wynagrodzenie to jest ok. Dochodzi premia , pracować trzeba

sumienny

W naszym regionie mamy realne cele do wyrobienia. Firma proponuje dobrą płacę dla przedstawicieli za rzetelną robotę. Firma o ugruntowanej, dobrej pozycji na rynku od wielu lat

samo sedno

ledwo 2 tys. zł netto podstawy jako przedstawieciel i premie nierealne do wyrobienia, bo firma ma mierną pozycję rynkową, totalny dramat pracownika!

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w VBH Polska Sp. z o.o. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

znawca

firma niskobudżetowa, niemcy myślą, że głupi Polak nadal będzie ciężko pracował za czapkę gruszek!!!

anonymous
@prawdomówny 16.03.2018 16:50

Zawsze możesz sobie poprawić , gdzie indziej . Ciekawe, czy Ci będzie lepiej . .. he?ja mam dobrą robotę , a kierownicy też ok

Pracownik2

Robota jest , co miesiąc przelew , większy niż w biedronce ! Są tez dodatki na jakiś czas.Może dadzą coś na Wielkanoc

branzowiec3
@Pracownik2 17.03.2018 18:15

tylu nowych się pcha??? u nas jakoś nikt się nie pcha bo ciągle brakuje ludzi do pracy, a jak przyjdzie to miesiąc porobi i juz go nie ma tak jest fajnie xD

Niemiecka korporacja .... Kierownictwo oddziałów na co dzień chodzi z wazeliną do pracy aby się szefostwu przypodobać.... Nie polecam.... Tam człowiek - pracownik się nie liczy.... Zarobki - nie przystosowane do dzisiejszych realiów .

ciekawy
@pracownik 10.02.2018 17:59

boguś dalej robi dobrze helmutom?

Nick

Podzielili ludzi na tych co podwyżki dostali a(usunięte przez administratora) Do zobaczenia na remamencie.

Nick
@pifko 06.03.2018 22:01

W Tarnowskich Górach.

Znacie firmę VBH Polska Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o VBH Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VBH Polska Sp. z o.o.