Opinie o VBH Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VBH Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VBH Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VBH Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jarosław

Widzę, że nie jesteś zadowolony z poziomu wynagrodzenia, które oferuje ta firma. Uzupełnisz w kolejnej wiadomości, ile dokładnie dostawałeś?

Urszula

Czy możecie bardziej konkretnie przedstawić aktualną sytuację w firmie? Dla potencjalnych kandydatów na pewno istotne będą informacje o ogólnych warunkach zatrudnienia, a także benefitach i szkoleniach. Czy pracodawca oferuje tego typu rzeczy?

@Urszula

dostajemy bony na święta, nagrody jubileuszowe,opiekę medyczną ,dodatkowe premie za inwentaryzację,mamy możliwość ubezpieczenia grupowego

Nie jestem robotem

oraz siedzimy na tyłkach i nic nie robimy a cała reszta tych na dole za nas zasuwa w pocie czoła i nie tylko, zostając przy tym po godzinach. Za inwentaryzacje dostajemy około 1000 zł a ci na dole z magazynu za tą samą wykonaną pracę dostają od 150-300 zł. Przychodź, jest fajnie !

A karta multisport

Nieważne

Nigdy nie dostałem tu premi za inwenture.... a jedynie kilka a nie kilkanaście złotych za nadgodziny. Pozdrawiam nie polecam

Jarosław
@Nieważne

Często zdarzają się sytuacje, że należy zostać po godzinach? Patrząc z poziomu osoby, która ma po pracy inne obowiązki to dosyć ważna kwestia. Mógłbyś napisać, czy są to sporadyczne sytuacje, czy może często się zdarzają? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Marian

Może są jakieś szanse na podwyżki? Wszędzie brakuje pracowników to może firma się zreflektuje?

Zenek

Jakieś wskazówki o pracy w firmie może ktoś napisze? Czy w ogóle potrzebujecie nowych?

Już tu nie wrócę
@Zenek

Nie polecam, słabe zarobki, podwyżki też słabe, żenada!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VBH Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Urszula

Ostatnio na forum sporo uwag personalnych, które niestety bliskie są kolizji z regulaminem tego portalu. Apeluję zatem, aby porzucić ten wątek dyskusji i powrócić do merytorycznych opinii o VBH Polska jako pracodawcy. Osoby odwiedzające te strony najczęściej poszukują informacji o warunkach pracy, płacy i relacjach między pracownikami w danej firmie, traktując czytane opinie jako najbardziej wiarygodne, bo to bezpośrednie źródło informacji.

hahaha

napewno nie o ten na brzuchu xD

Urszula

Zachęcam was do dyskusji na temat tego pracodawcy. Wszystkie rzetelne i potwierdzone informacje będą istotne dla innych forumowiczów. Czy sądzicie, że warto pracować w firmie? Jakie cechy i umiejętności powinni posiadać kandydaci? Czy wynagrodzenie jest wypłacane w terminie?

Urszula

@Nie, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? Może już wysyłałeś swoją aplikację i masz za sobą rozmowę? Mógłbyś opowiedzieć, jak przebiega proces rekrutacji, czy jest wieloetapowy? Czy nowi pracownicy przechodzą szkolenie?

jedyny benefit to to co piszą w ogłoszeniach że masz opiekę medyczną.... reszta Ula zapomnij

Na start takie wynagrodzenie to jest ok. Dochodzi premia , pracować trzeba

sumienny

W naszym regionie mamy realne cele do wyrobienia. Firma proponuje dobrą płacę dla przedstawicieli za rzetelną robotę. Firma o ugruntowanej, dobrej pozycji na rynku od wielu lat

samo sedno

ledwo 2 tys. zł netto podstawy jako przedstawieciel i premie nierealne do wyrobienia, bo firma ma mierną pozycję rynkową, totalny dramat pracownika!

znawca

firma niskobudżetowa, niemcy myślą, że głupi Polak nadal będzie ciężko pracował za czapkę gruszek!!!

@znawca

widac wszystkie negatywy tu sa usuwane, a ta firma to porażka!!!! szczerze odradzam

geniu
@były pracownik

drogi czytelniku, jeżeli szukasz firmy gdzie jest ch..owo ale stabilnie, to ta praca jest idealna dla Ciebie, perspektyw rozwoju i lepszych zarobków niestety tu nie ma

@geniu

widziałem oferte pracy na ph na Poznań, czy na pewno jest aż tak źle? jak wyglądają zarobki?

zawiedziony

zarobki słabe, w biedronce lepiej płacą niz tutaj

@geniu

moze szału nie ma ,ale wolę punktualnie wychodzić i dostawac kase w terminie, niz gdzie indziej cały czas po godzinach robic

prawdomówny
@anonymous

i właśnie na takich ludziach jak Ty oni bazują, z minimalistycznym podejściem do życia, bo najlepiej się nie odzywać i siedzieć za marne grosze - brawo Ty!!!

@prawdomówny

Zawsze możesz sobie poprawić , gdzie indziej . Ciekawe, czy Ci będzie lepiej . .. he?ja mam dobrą robotę , a kierownicy też ok

Pracownik2

Robota jest , co miesiąc przelew , większy niż w biedronce ! Są tez dodatki na jakiś czas.Może dadzą coś na Wielkanoc

branżowiec
@Pracownik2

firma w Polsce jest mocno niedochodowa i nierozwojowa, więc na dobre zarobki nie liczcie, bo myślenie rynkowe w tej firmie zostało daleko w tyle za polskim rynkiem!

bart
@Pracownik2

morze jest głebokie i szerokie na wielkanoc to ty możesz tu jedynie garba dostać. od lat nie ma zadnych dodatkow, jedynie na wigilie ale i tak Ci jeszcze podatek z tego zabiorą. odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam!!!

zażenowany
@Pracownik2

jakie dodatki????? w życiu tu żadnego dodatku nie dostałem!!! ale zmniejszyć wypłatę to potrafią. praca handlowca czy magazyniera tu to jest jedna wielka lipa!!!

@zażenowany

Ja tam nie nażekam. Na Święta co rok po patyku biorę , Inni tez , i to od wielu lat . Zażenowany, tyś chyba nowy

@bart

Nie pitol stary, siedzisz tak samo, jak ja bo co miesiąc dostajesz kasę . Tylu teraz nowych się do nas pcha, a starzy tez siedzą. Zorientuj się w terenie. Tu płacą ok

Branżowiec2
@branżowiec

Firma chyba rozwojowa !Widzę , ze inwestują na magazynie i zatrudniają. Budują nowe hale.

branzowiec3
@Pracownik2

tylu nowych się pcha??? u nas jakoś nikt się nie pcha bo ciągle brakuje ludzi do pracy, a jak przyjdzie to miesiąc porobi i juz go nie ma tak jest fajnie xD

Niemiecka korporacja .... Kierownictwo oddziałów na co dzień chodzi z wazeliną do pracy aby się szefostwu przypodobać.... Nie polecam.... Tam człowiek - pracownik się nie liczy.... Zarobki - nie przystosowane do dzisiejszych realiów .

@pracownik

Czy tak jest w Warszawie? Czy szukają jeszcze do magazynu. Jaka atmosfera? Czy to Niemiec jest głównym szefem?

ciekawy
@pracownik

boguś dalej robi dobrze helmutom?

Podzielili ludzi na tych co podwyżki dostali a(usunięte przez administratora) Do zobaczenia na remamencie.

pifko

a to ciekawe.. gdzie te podwyżki dawali?

@pifko

W Tarnowskich Górach.

admin

Znacie firmę VBH Polska Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o VBH Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VBH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VBH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VBH Polska Sp. z o.o.?

VBH Polska Sp. z o.o.