Opinie o BPO Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BPO Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BPO Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO Poland w Warszawa

ool

Pracowałam w bpo ponad rok temu, slyszałam, ze aktualnie mocno sie rozwijają. Nie miałąm nigdy większych zastrzeżeń co do samej firmy,

szpila

Pracuje w bpo od 4 miesięcy i jak w każdej pracy widzę plusy i minusy. Pracowałem wcześniejw typowych korpo, gdzie czułem się jak typowy trybik w dużej machinie. Tutaj widać, że firma nie chce zmierzać w tym kierunku i daje dużo swobody w działaniu a osobom, które chcą zmienić obszar działania daje taką możliwość.

1zzadowolonych

Fajni ludzie, startupowy klimat. Stanowiska sprzedażowe w tej czy jakiejkolwiek innej firmie charakteryzują się tym, że nie wszyscy się na nich odnajdujaa ale firma dba zdecydowanie o to, zeby każdy miał szanse się spróbować i rozwinąć skrzydła

warto

Pracowałem tam przez jakiś czas w marketingu online i byłem zadowolony bo szybko mogłem zajac się rzeczami, którymi w innych firmach zająłbym się po wielu latach realizacji zadań poniżej możliwości. Młodzi ludzie z innowacyjnym podejściem, wiedzą i dużym luzem. Polecam isc na rozmowę a już po niej będziecie mogli wiele wywnioskować. Polecam!

Radca Prawny

Pierwsza rozmowa do działu przedsiębiorców polskich. Dwaj poważni panowie z niepoważnymi opisami stanowiska. Przez miesiąc cisza. Po miesiącu druga rozmowa do działu przedsiębiorców zagranicznych - mile spędzone 4h ale bez ustalenia stawki. Na koniec mailowe "negocjowanie" umowy, gdzie odmawiają jakichkolwiek merytorycznych zmian ale z każdym sprzeciwem zmniejszają proponowane wynagrodzenie (naprawdę!).

- Odnośnie zainteresowań: dlaczego lubi Pan przepisy z kuchni brytyjskiej? - Czy zna Pan ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Manager

Cześć, ja miałem rozmowę przez Skype dwa tygodnie temu na Team Lidera. Do tej pory cisza choć wtedy powiedziano mi, że informacja zwrotna pojawi się na początku kolejnego tygodnia. Zastanawiam się czy nie spodobałem się i nawet nie dostanę informacji, że odpadłem czy może jednak trzeba dalej czekać

Ciekawy
@Manager

Dzwoń, pokażesz swoje zaangażowanie

betka

fajne miejsce dajace szanse na duży rozwoj, wymagana proaktywność

Cześć Czy ktoś przechodził w tej firmie Assesment Center podczas rekrutacji i może podzielić się informacją jak on przebiegał? Dzięki

Ciekawa

Cześć wszystkim! Obecnie prowadzę rozmowę rekrutacyjną na stanowisko "Specjalista ds.sprzedarzy i Obsługi klienta na rynek rumuński". Jak wygląda zazwyczaj rozmowa z szefem? Mam rozmowę rekrutacyjną przez Skype'a i przypuszczam, że że szefem. Chce pracować zdalnie albowiem, mieszkam i studiuję w Krakowie. Czy ta firma trzyma się tego co obiecuję jeśli chodzi o zarobki?

patrycjaaa91
@Ciekawa

@Ciekawa Ja byłam na rozmowie w tej firmie i powiem szczerze, że była to jedna z lepszych, na jakiej byłam kiedykolwiek. Rekrutacja jest dość szybko przeprowadzona w miłej atmosferze, nie zwklekają z odpowiedzią i co najważniejsze - nie zapominają się do ciebie odezwać! Ja zaczęłam u nich pracę, ale niestety z powodów rodzinnych musiałam przerwać i wrócić do swojego rodzinnego miasta, ale będę chciała jeszcze raz zaaplikować na stanowisko z niemieckim jak tylko będę mogła.. wszystkie warunki uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej pokrywały się z tym, co było dalej, także ja nie mam powodów do narzekania i ty też nie powinnaś mieć.

BB
@patrycjaaa91

Witam, jak wyglada rozmowa przez skype? Przez rozmowe teleoniczna juz przeszlam. Czy rozchodzi sie tylko o dalszy dialog w jezyku niemieckim?

adam
@BB

Hej planuję również zaaplikować do tej firmy. Czy mogłabyś napisać czego dotyczył dialog przez telefon? Na jakie tematy rozmawialiście?

??????

Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. PS Firma (a właściwie to firmy) do niedawna mieściła się (a właściwie to mieściły się) na Woli i na Powiślu - od nie wiem jakiego czasu jest (są) tylko i wyłącznie na Powiślu.

poszukujący
@??????

jeśli odradzasz to napisz dlaczego :)

@??????

Hej,a na Powiślu to pod jakim adresam?

Manager

Cześć, aktualnie jestem w tracie rozmów rekrutacyjnych na stanowiskp Team Lidera do Home Global. Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z Was ma wiedzę na temat pracy na tym stanowisku w HG i ?

Żaneta
@Manager

Jak masz doświadczenie to dasz rade fajni ludzie, zgrana ekipa, ciężkie targety ale jak umiesz być szefem dacie rade i kasa niezła wpadnie do kieszeni bo premie potrafią zmotywować;) Pracowałam w czasie studiów, zaczynałam jako konsultant - ekstra doświadczenie na start ale zdecydowanie nie dla leniwych

ciekawski

czy Home Global to to samo co BPO?

kriss

z tego co widzialem maja jakies oferty na pracuj pl...

gdzie szukac czy szukaja analitykow biznesowych, ktps,cos?

el
@Michał

obecnie nie szukają analityków biznesowych

el
@Michał

obecnie nie szukają

SP_2017

praca ok, duze wymagania jak się starasz to doceniaja i masz mozliwości

Zygmunt

a co się robi ?

xD

(usunięte przez administratora) Konsultant (usunięte przez administratora) - robi się coraz ciekawiej :D

Nina

hej, czy ktoś z was wie jak wygląda rekrutacja do windykacji - z kim spotkania, ile ich, co sprawdzają i jakie warunki?

Hej
@Nina

Hej Nina, odradzam

Jarek
@Nina

Na pewno dwie rozmowy może nawet wiecej z HRem i jeszcze szefem. Mnie pytali standardowo o doświadczenie i dlaczego tam chce pracować, wymagają mocnego angielskiego tego nie mam - szef mnie przepytał i nie poszło, podziękowali mi. Trochę szkoda bo fajne biuro i atmosfera, jaka kasa nie niew

webD

robota jak wszedzie lekko nie ma. ale jak porownam do znajomych to nie ma co narzekać. Fajna firma, fajni ludzie bez korporacyjnego zadecia i pajacowania.

marek
@webD

potwierdzam -spoko firma i spoko praca, nie objecują gruszek na wierzbie mowia jak jest, nie ma rozczarowania - mega spoko ludzie i szefowie mogliby wiecej płacić podstawy

Lucky100

byłem u nich na stażu w marketingu, sporo sie zasatanawialem bo trudno znalezc o nich cos w necie, ale podczas rozmow byli spoko ludzie wiec zdecydowalem się. Super sprawa, bo nie nosi się papierów za pseudo specjalista ktory sam wie tyle co nic, tylko daja normarna merytoryczna robote i jest co w cv wpisac. chcieli zbeym zostal dluzej ale musialem wracac na uczelnie a studjuje na drugim koncun polski. proponowali tez prace zadalna ale to nie dla mnie. ja bez biura i ludzi nie bardzo umiem pracowac. w te wakacje tez bede aplikowac na staz.

Majka_84

w firmie bardzo dużo mlodych osob, czesto jeszcze studentow, dobra praca na start bo duzo się uczysz i mozesz sie wykazac. Nie ma problemu z przejsciami miedzy dzialami, jesli chcesz sie uczyć czy robić nowe rzeczy. polecam ludziom przedsiębiorczym ktorym chce sie chciec - jesli ktos szuka cieplej posadki to nie ten adres

Zostaw merytoryczną opinię o BPO Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BPO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO Poland?

Kandydaci do pracy w BPO Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO Poland