Opinie o Wandoo Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wandoo Finance Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wandoo Finance Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wandoo Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Andrzej

Firma na każdym kroku demotywuje. Działania które w teorii mają zwiększać efektywność przynoszą odwrotne skutki. Obiecywane są różne rzeczy a koniec końców nic z tego nie wychodzi. Zgłaszane uwagi przez pracowników nie są brane pod uwagę. Zarobki w ostatnim czasie drastycznie zmalały ze względu na brak premii. Jeśli przy wyrażaniu swojego że premie są nieosiągalne do zrobienia chcesz usłyszeć "przecież masz podstawę" to jest właśnie firma tego typu.

Czesław

Stanowczo odradzam, omijać szerokim łukiem. CEO z kosmosu ignorant udaje, że jest ok. Ale nie jest ok! Firma leje na pracowników sama podstawa w windykacji to żart jeżeli nadajesz się i umiesz to robić. Ludzie uciekają (nie tylko z windykacji) ale jest ok! Nie wiadomo czy i jak długo po trwa dewastacja firmy ale fakty są takie, że było dobrze do pewnego momentu. Plusów na tę chwilę nie ma, pracownicy są okłamywani, ukrywa się pewne zmiany oczywiście na gorsze jak tu zrobić aby premii nie wypłacić. Jednego dnia informacja, że coś będzie tak a drugiego udajemy, że nie było tematu... Więc jeżeli masz 19 lat bez doświadczenia lada chwila będą nabory bo każdy ceniący się i dobry pracownik nawet w tych czasach ma godność i chce pracować za uczciwe pieniądze, kasa to nie wszystko więc wspomnimy o błędach systemu, zgłoszeniach, latach i długo by wymieniać...

Dobry Pomysl

Widzę, ze komentarze są usuwane a treści korygowane…nie martwcie się, to co robi Piotr K. W tej firmie i tak wyjdzie, w końcu i tak jego przełożeni zobaczą po wynikach jego krętactwa… Niech usuwają, widać go boli prawda, a Wy piszcie, co wiecie.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

@Pytanie

Teraz nie warto nawet myśleć o zatrudnieniu tam, PK nie umie zarządzać firma, ludzie którzy obecnie byli zatrudnieni uciekli ma l4- oznaka, że obiecano złote jajko a dostało się zgniłe….. ludzie uciekają widząc, że Spółka upada- udziela coraz mniej pożyczek a taka ekspansja miała być i tak spółka miała się rozwijać

Prawda Nowy wpis

Taki jest PK, robi wszystko by jego ego było zadowolone nie zwracając uwagi na konsekwencje jakie go mogą spotkać… Każda próba zbija jego argumentów kończy się tworzeniem zmyślonych danych/informacji/dokumentów, by jego było na wierzchu…. Wstydź się PK

Prawda Nowy wpis

Pan Kalmar (Piotr K) jest pierwszy w wandoo do preparowania pism/maili/dokumentow dla instytucji państwowych takich jak uokik, uodo, urzędy skarbowe….razem z pseudo prawnikiem firmy preparują dowody i dokumenty, na potrzeby swoich tez… Ciekawe jak to się skończy…

Prawda

Talenta fakty, że PK nie potrafi zarządzać firmą. Obiecywał dużo zmian na lepsze, lecz to działa w drugą stronę…. Im więcej realizuje swoje pomysły, tym gorzej spółka na tym wychodzi….. zamiast poprawiać się sytuacja finansowa to jest coraz gorzej…. Wiec jak nie chcesz tracić czasu, to się nie zgłaszaj tutaj

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Windykacji oferowane przez firmę Wandoo Finance Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sama prawda

Może te opinie trzeba przetlumaczyć na łotewski i wysłać do centrali, co by sie dowiedziała jakiego kapitana ma statek wandoo. Ano ma kapitana dyrektora Piotra Kalmara, ktory kręci i monci, premii nie wypłaca, a tylko ma oczekiwania. Zamiast latac po biurze z telefonem i zalatwiac swoje prywatne sprawy, powinien sie wziac chlop w koncu za robotę. Rozni ludzie ostrzegali, ze jak ten delikwent dołączy do firmy, to ja zatopi. Szkoda, bo kiedys przyjemnie sie tu pracowało. Dobrze, ze konkurencja rozpytuje o pracowników i jest szansa na zmianę pracy na normalne warunki.

Gniewny
@Dobry Pomysl

Próba ucieczki przed prawdą! Tylko szkoda ze konsekwencje mogą być wyciągnięte za późno…

@Gniewny

Dokładnie! Jak już wszystko zostanie zniszczone przez Piotra K.może być za późno. A ruina trwa…

Tak będzie
@Dobry Pomysl

Nie bójcie się, oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa :)

@Tak będzie

Racja, wszystkie machlojki, niekompetencja, praca na rzecz własnej firmy w czasie pracy w wandoo, naruszenia prawne Piotra K.wypłyną.

PK
@Dobry Pomysl

Jakoś cisza nastała?! Czyżby aż tak fajnie było w wandoo?

Potencjalny
Kandydat

Byłem/łam na rozmowie i nie polecam. Pan p.k. Nie wie o czym mówi, zero konkretów tylko lanie wody, jak jest pięknie. Zero kompetencji, udawał naj z całej firmy. Szkoda czasu na rozmowy tam. Serdecznie niepolecam

Arek

Witam . Jakie są zarabki w firmie Wandoo ?

Gniewny
@Arek

Podstawa- nie jest zła, premia- jej osiągniecie nie jest realne, w szczególności ze nie ma na czym jej zrobić. Serdecznie nie polecam

M.
Klient

Firma Wandoo to kpina i nieporozumienie ,jeszcze chwila i nikt nie będzie tu pracował z prostych przyczyn, firma się rozwiąże albo pracownicy się pozwalaniaja.Stanowczo nie polecam i niezachecam do współpracy z tą firma .

Zyczliwy

Obecny CEO Piotr K. Sprowadził te firmę mocno poniżej dna, przez niego: słabe wyniki, odchodzący ludzie, CEO zero pojęcia o podstawach nawet księgowości (sam ma firmę ksiegowa- módlcie się za jego klientów), (usunięte przez administratora) i manipulant (w swoich raporcikach pokazuje falszywe dane, (chyba sam je maluje), krętacz, manipulant, Klamca, Jego brak komplementarnej wiedzy naraza firmę na mnostwo procesów i kar (uokik, uodo, sad pracy, knf), nazwijmy rzeczy po imieniu.

Nick
Klient

Firma Wandoo,co można napisać mierne zarządzanie, okłamywanie pracowników Kierownik niekompetetny,wie tyle co szary pracownik czyli nic ,od czasu gdy zmienił się dyrektor firma słabo prosperuje Szczerze nie polecam, szkoda nerwów i straconego tam czasu ,nie pozdrawiam.

SamaPrawda

Drogi Deeerektorze, nie usuwaj negatywnych komentarzy na swój temat. Przecież to sama prawda, a prawda w oczy kole. Podsumowując, lepiej omijać szerokim łukiem!

Brak wypłaty

"Firma" nie potrafi rozliczyć się z pracownikami i nie wypłaca należnych pieniędzy po odejsciu! Toczą się postępowania sądowe przeciwko wandoo ponieważ kadra "zarządzająca" ma elementarne braki wiedzy w każdej dziedzinie! CEO to poziom przeciętnego szefa w barze mlecznym! ODRADZAM

Demot

Negatywne komentarze w kierunku pseudo dyrektora Piotra K. są usuwane zapewne na jego prośbę. Człowiek oderwany od rzeczywistości, bajkopisarz, manipulator oraz kłamca jak widać boi się jak pracownicy napiszą prawdę ! Oddaje to w pełni sytuację oraz obraz jak wygląda środowisko wewnątrz firmy. LUDZIE szkoda waszego czasu!! Nie wysyłajcie tam CV !! Szanujcie siebie i omijajcie tą firemkę za 2 gr.

Nina

Wandoo to jedna wielka porażka organizacyjna, zakłamanie i bezczelność przełożonych - nie polecam, nie pozdrawiam.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Ktoś
@Pytanie

Jeśli jesteś mierny, ale wierny, to dyrektorowi się spodobasz :)

Romek
@Pytanie

Pracuje tu i jakieś awanse pojawiły sie. Kierownika windykacji nam zrobili. Wybrali jednego z naszych. Zobaczymy czy go popsują czy rozwiną.

Ta ona
@Romek

Kierownika windykacji? to zbyt duże słowo, nie wiem nawet, czy określanie go team leaderem jest zasadne. No ale to tylko kolejny przykład - mierny, ale wierny :)

Unicorn
@Ta ona

Kierownik windykacji, dyrektor czy kto inny nawet z najwyższej kadry czy w Polsce czy na Łotwie- każda z tych osób jest na poziomie marnego specjalisty. Piotr K. (Dyrektor) prześlizguje się, 8h na 8 pracy poświęcając na załatwianie spraw swojej prywatnej firmy. De facto, innymi rzeczami zajmuje się z przypadku i z niewiedza. Do dziś nie zna systemu:) a kierownik windykacji…cóż…poziom marnego specjalisty :) Trudno sobie to wyobrazić, ale tak jest.

Czekoladowy banan

Witam , odradzam brać udziału w tym projekcie wandoo .pracownicy ok natomiast co pracodawcy nie będę się wypowiadał są poniżej komentarze . Chciałem uchronić tylko potencjalnych pracownikow.by sobie darowali i poszukali pracy bardziej ambitnej. Tutaj będę tylko okłamywani i nic poza tym.

Seba prawilnie
Klient

Elo ,nie polecam firemki ,kłamia na każdym kroku gdzie się da ,obiecują coś a tego nie spełniają .kasa to tragedia jednym słowem .firma leży,więc nie bardzo polecam składać Cv .

Karmelizowany orzeszek

Szefostwo z Łotwy jak i te miejscowe kłamie na potęgę.Dzisiaj mówią jedno jutro robią drugie.Brak premii brak pieniędzy na wypłatę pożyczek klientom.Nie wspomnę że nawet nie stać ich na drobiazg dla pracownika na urodziny.co miało być nasza tradycja.Teraz robią dużo rekrutacji bo ludzie odchodzą ale nie dajcie się oszukać bo napewno naobiecuja złote jajka a dostaniecie zgniłe.Praca miała byc HO lub hybrydowa a teraz mówia do biura bez dyskusji tak się tutaj pracuje.

Marzenka

Ta firma to jakiś żart. Nie wysyłajcie tam CV! Szkoda waszego czasu i życia! Dyrektor to jakaś parodia a na dodatek kłamca! Idzcie lepiej do Biedronki lub Lidla bo lepiej płacą i mają lepszych szefów...

Zostaw merytoryczną opinię o Wandoo Finance Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wandoo Finance Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tytusa Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa
  • NIP: 5252670955 KRS: 0000629774
Wandoo Finance Sp. z o.o.