Wandoo Finance Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wandoo Finance Sp. z o.o.

zainteresowana

hej, mam pytanie o warunki zatrudnienia w windykacji teraz: jakie targety czy do osiągnięcia? czy rzeczywiście godziny pracy 8-16 jak w ogłoszeniu? jakie mozna osiągnąć zarobki- ale konkretnie a nie -super premie lub do bani- bo dla każdego znaczy to co innego... jak przełożeni czy sa "normalni"? w obecnej pracy tylko nepotyzm i kolesiostwo więc nie chce wdepnąć w to samo (usunięte przez administratora) Bede wdzięczna za szczegółowe informacje

Kamiloss22

Znów rekrutują. Nikt nie zagrzewa tam miejsca na dłużej , a szkoda bo firma dużo na tym traci. Teraz ciężko o solidnego pracownika

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Rzeczywisty

Jeśli wciąż jest tam szef operacji, Piotr K. To nic dobrego cię tam nie spotka na pewno. Mnóstwo trwających procesów w sądzie pracy, cześć przegranych tylko z powodu tego pana. Wiec jak chcesz, by ktoś nielegalnie cię zatrudnił, mobbingowal, zwolnił, nie wypłacił pensji, wał jak w dym. Piotr K. Ci to zapewni.

Twoja Kaka

Komentarze pozytywne pisze nie.kto inny jak Piotr K W tej firmie nic nie zarobicie (usunięte przez administratora)was na.kazdym możliwym kroku .Wszyscy odchodzą ciągła rotacja sale i windykacja.Nie idźcie tam za.zadne skarby.Firma na 3-6 mc max.NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!!!!!!!

Było minęło
@Rzeczywisty

Miałem tą nieprzyjemność pracować z Piotrem K w innej firmie i niestety potwierdzam, pozer jakich mało. Pierwszy raz spotkałem tak obłudnego człowieka który do Ciebie się uśmiecha a za plecami (usunięte przez administratora) obrabia jednocześnie próbując skłócić pracowników między sobą. Do tego przypisuje sobie nie swoje zasługi. Nie polecam pracy z tym człowiekiem.

@Było minęło

nie swoje zasługi? a jakie tak właściwie można je uzyskiwać? w jakim konkretnie kontekście, jak praca nad nimi wygląda i co powinno przysługiwać w formie nagrody?

Pracowałem jakiś czas temu w dziale windykacji mogę śmiało poleciec było spokojnie praca była jak standardowa windykacja telefoniczna oraz e-mailowa bez problemów z urlopami czy dogadaniem się w różnych kwestach. Lokalizacja to ścisłe centrum Warszawy obok złotych tarasów więc dojechać można wszystkim Ja postanowiłem rozwijać gdzie indziej ale firma na koniec zachowała się w porządku rozstaliśmy się w dobrych stosunkach, efekt jest taki ze kiedy inna firma zadzwoniła po moje referencje bez problemu otrzymałem pomoc :) Osoby które mają wiedzieć dobrze wiedzą kto pisze tę opinie :) PS: Świat jest mały i nie warto palić mostów

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa oferowane przez firmę Wandoo Finance Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Nowy 2k23

Jak wygląda teraz firma z poziomu nowego pracownika jest warto czy nie ? I czy na stanowisku team lidera jest dalej słodki podobno mega odklejony typ tzn (usunięte przez administratora) jakiegoś tam innego penzla .czy polecacie ?

premia

UUU Premia jest stabilna od kilku msc. System nie działał miesiąc temu i firma wiżęła to pod uwagę - godne zachowanie, godne - tak trzymać Wandoo

maciąg
@premia

zgzdza się - premie są od dłuższego czasu

primo
@premia

dają radę

@maciąg

I ile konkretnie z nich wychodzi? Nikt niczego tu nie tnie?

Pinakolada

Ta nowa dziewczyna z windykacji położyła firmę na 2 dni To czego wszyscy nasłuchaliśmy się od klientów nie rysuje kolorowo sprzedaży pożyczek .W firmie nikt nie usłyszał przepraszam czy dziękuję za 2 dni straconej pracy.

Karo

racja

YesYouCan
@Pinakolada

A kiedyś słyszeliście tam przepraszam lub dziękuję? :D

primo

ja te babke lubie

Spokk8

Dział Windykacji to. Zbijanie poczt glosiwych przez 8 godz gdzie ich jest ogrom to nie Windykacja. Zasady pracy i ich ocena na poziomie ucznia szkoły podstawowej. Bardzo zły team lider który czepia się tych samych bzdur mając zerowe pojęcie o windykacji. Tak było kiedyś, jak teraz jest nie wiem. Już nie pracuję.

@Spokk8

No jeśli takie zdanie miałeś o tym wszystkim to trudno się dziwić, że nie chciałeś już pracować. Ciekawa jestem definicji tych zasad pracy i oceny ucznia, o co z tym chodzi? Jak to w praktyce wygląda?

Odp
@Izabela

Przyjdź tam do pracy. Odpowiedź nasunie się sama po pierwszym dniu. Kto lubi cofać się w rozwoju, tam znajdzie swoje miejsce.

Czyli
@Odp

@odp czyli, że jest luzik? znaczy że nie ma za abitnych zadań - typu robie swoje i wychodzę? bo coś takiego szukam

Czy w Wandoo Finance Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

tak

@WWO

Nie wiem oczywiście jakie stanowisko budzi zainteresowanie. Mogę tylko zaznaczyć że praca w dziale windykacji, jest dla ludzi bez poczucia własnej wartości, nie mówię o specyfice pracy czy stresie. Problem w zarządzaniu zespołem, team lider działu jest osobą toksyczną z brakiem poszanowania drugiego człowieka, podstawowe zwroty grzecznościowe są dla niej obce. Nie waham się użyć określenia że jest to osoba bez odpowiednich kompetencji zarządzania zasobami ludzkimi. Skończone studia to jeszcze nie wszystko, dobre maniery wynosi się z domu. Warto kilka razy się zastanowić zanim podejmie się pracę w tej firmie.

Ilona
@WWO

Skoro tak narzekasz na relacje z team liderem to próbowałeś gdzieś to zgłaszać? Może w firmie inni nawet nie wiedzą że coś jest nie tak z atmosferą? Ciekawa jestem czy na innych stanowiskach nastoje są bardziej pozytywne - wiesz może?

@Ilona

Jeżeli chodzi o windykacje to ludzie po prostu się zwalniają i odchodzą, myślę że tak będzie. Jak jest w innych działach nie wiem .

zuzu

No, ostatnia premia pozwoliła otrzeć łzy. Przy tej kasie mogą mnie nie przepraszać za awarie.

nowastara

jaka atmosfera ? ogłaszają się i rozważam powrót do firmy. Znajomi podali, że podobno jest OK . Ktoś podrzuci jak jest ? Tylko dziękuję za opinie od szefów z przed roku - dwóch. Od Was uciakałam,

bułem widziałem
@nowastara

Spoko - przynajmniej na rozmowie wstępnej

standardowe spotkanie
@nowastara

po zapoznaniu się z negatywnymi opniami - miałem zaskakująco mile spotkanie, Profeska

Agis
@nowastara

rozmawiałam ze znajomym co tam jest - spoko. traktują jak człowieka. Wiem o kim mówisz - szefowej windykacji z przed lat nie polecam. Tylko "swoi" mieli szanse - może dla tego ją posunęli

nowastara
@nowastara

są zmiany na plus. pozywywne wrażenia po rozmowie z obecnymi szefami.

Karo
@nowastara

Pozytywne wrażenie to tylko na początku, nie polecam pracy w tej firmie, szkoda czasu. Kadra robi wszystko żeby premii nie wypłacić więc warto się liczyć z tym że dostanie się tylko podstawę. Nowa TL robi tylko zamieszanie i przeszkadza w pracy oraz w zrobieniu wyniku. Zanim się zdecydujecie przyjść do tej firmy warto się bardzo dobrze zastanowić.

DajmondZromanowa

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej, wrażenia bardzo pozytywne, przyjmuję ich ofertę, myślę że to dobra decyzja

ciekawy
@DajmondZromanowa

nie narzekam - jest OK

bambuso

Mam osobę po Wandoo - nieźle ich tam szkolą. Po tej firmie dam pracę innym osobom - szczególnie CC i Sale.

Agis

W podejściu do nowego kandydata - rozmawiali ze mną jak z człowiekiem. Pozytywnie. Przy najmniej konkretnie co i za ile. Nie podjęłam bo dostałałam jeszcze lepszą ofertę. Ale za potraktowanie jak równy równy a nie jak petenta czy śmiecia - szacunek

ponad rok w W

Nowi przychodzą. Są premie. Może coś z tego będzie. UWAGA: to dalej zwykłe call center. dobrze że przynajmniej jest z kim pogadać i normalna atmosfera.

Nowy od niedawna

Stwierdzam fakty, słony to idio ta przekonałem się sam dziś .jednak ludzie prawdę pisali .parobek Kaczmarskiego,wkoncu kredyt trzeba spłacać ,więc musi być (usunięte przez administratora) by się utrzymać w Wandoo

Toto
@Nowy od niedawna

Nie wiem o czym piszesz - kiero stawia sie za ludźmi. Nie wiem jak kiedys ale tereaz jest OK. podobno goście z firmy są z wewnętrznego awansu - liczę że mnie też zauważą .

Nie

Nie polecam składać CV ludzie którzy tam pracuje w szczególności dyrektor kalmar ma kilka bądź miał kilka spraw sądowych gdzie wytoczyli mu byli pracownicy i robił i robi przekręty w firmie gdzie pracownicy nie mają pojęcia .jego przy głu pi tem lider zwany słodkim nie ma pojęcia do zarzadania grupa .nie ma swojego zdania wszystkiego się boi ,i co najważniejsze zero pomocy . W skrócie marnowanie czasu nerwów , stanowczo odradzam,zarobki z przed kilku lat

muniello
@Nie

Potwierdzam - dzicy ludzie i wyzyskiwacze. kiedyś bała super firma z luzikiem i bez ciężkich targetów. Kadra nas broniła i było luźniutko. Bez większego zapitolu dało się coś zarobić . Kiero niewiele sie czepiał i nie cisnał jak człowiek miał gorsze dni. Nowa władza zaczęła wymagać i wymagać i wymagać. Zanim rzuciłem kwity czepiali się, że brak targetów. za poprzedników było leciutko i przyjemnie. Teraz podobno robota robota robota. Jak chcesz do nich slkładać to na własne ryzyko ale żeby zarobic premie bedziesz musiał mocno popracować

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Wandoo Finance Sp. z o.o. dla pracy jako Specjalista Ds. Windykacji są dla was satysfakcjonujące?

Śmieszne

Warunki bardzo słabe ,tym bardziej nie realne warunki wypracowania premi .nie polecam tej firmy

Muniomunio

niziutko z tą premią lub wcale - jak nie dadzą zarobić to będzie ciężko. licze ze maja honor i bedzie mozna zarabiac te premie. Na szczescie atmosfre great - fajni ludzie pracuja na słuchawkach.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Wandoo Finance Sp. z o.o.. Poszukiwani są Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

BLablue

W sprzedazy na słuchawkach można dać radę. Premia do zrobienia, ale cisną. targety wnerwiają bo nam odjęli % , i musleiliśmy dociskać. Finalnie kasa przyszła całkiem niezła > teraz Powiększają się i liczę na więcej. Jak nie zmianią znowu % do kaska z premii bedzie spora na lato

Nikosia

Ale tu szanują kobiety. Teraz nie upokarzają jak kiedyś. .tu były 2 sisters Kociołek płoty. Wymienili kadre rok temu i jest spokój. A kasa jak wszędzie. Targety jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wandoo Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wandoo Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wandoo Finance Sp. z o.o.