Opinie o BPO Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BPO Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BPO Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO Poland w Warszawa

Aska@1

Pracuje w BPO w analizach marketingowych i zapewniam ze jest tu mniej klepania niz w tradycyjnym "polskim marketingu". Ponieważ pracuje w tej branzy BPO juz wiele lat nie próbuję niczego odczarowywać wiem gdzie jestem i jest to mój wybór. Mogłam rozwinąć się w sposób w jaki u byłego pracodawcy byłby nie do pomyślenia gdyż miał mały dzial i plaska strukturę Pracuję spokojnie, dobrze zarabiam, poznaje fajnych ludzi z różnych miejsc świata. Szkolę się, uczę każdego dnia. Polecam ;)

Oola

jak wplywa na konto punktualnie wyższa kaska niż u konkurencji (a z premia znacznie wyższa) to banan na twarzy masz. znam BPO i do tej pory żałuje ze odeszlam i to jest DOBRA i ROZWOJOWA firma! Jak sie nie boisz roboty i chce ci sie to idź bedziesz zadowolony. Polak szefem i zawsze można bylo sie dogadać!

Janusz

na forach wylewa sie tylko zal i frustracje. nie ma idealnej pracy i pewnie nigdy nie bedzie BPO jak kazda firma ma zalety i wady a zasada jest prosta jesli firma ma wiecej zalet niz wad lub daje odpowiednia kwote na koniec miesiaca to znaczy ze jest sie w dobrym miejscu! Osobiscie jestem zadowolony tak z firmy jak i szefa co nie znaczy, ze nie mam czasem dosc ale to jak z zoną ;)

Lukasz

a ile czasu trzeba czekać żeby zaprosili Cie na drugi etap? Byłem w piątek , porobiłem jakieś 3 zadania wszystko ok i póki co cisza.

Wiola123
@Lukasz

Ja czekałam dwa tygodnie, Ale zadzwonli z odmową bo słabo mi posZedł Excel i babka powiedziała że mimio jej szczerych chęci nie może mnie zaprosić na kolejny etap. Strasznie żałuję bo fajnie się zapowiadało. Muszę podszkolic Excela. Znacie jakieś dobre kursy?

W0jtek
@Lukasz

Spokojnie poczekaj, rekrutacja czasem trwa. Jesli zrobiles na nich dobre wrazenie i masz odpowiednie kwalifikacje to pewnie się odezwą niedługo ja czekalem 2-3 tygodnie miedy jednym a drugim spotkaniem

Radca Prawny

Pierwsza rozmowa do działu przedsiębiorców polskich. Dwaj poważni panowie z niepoważnymi opisami stanowiska. Przez miesiąc cisza. Po miesiącu druga rozmowa do działu przedsiębiorców zagranicznych - mile spędzone 4h ale bez ustalenia stawki. Na koniec mailowe "negocjowanie" umowy, gdzie odmawiają jakichkolwiek merytorycznych zmian ale z każdym sprzeciwem zmniejszają proponowane wynagrodzenie (naprawdę!).

- Odnośnie zainteresowań: dlaczego lubi Pan przepisy z kuchni brytyjskiej? - Czy zna Pan ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mery

muszę przyznać że bpo to firma przyjazna studentom.Praca bardzo fajna,można wiele się nauczyć a przede wszystkim poznać świetnych ludzi,tak jest bynajmniej w analizach jak dla mnie to najlepsza praca jaką student może sobie wymarzyć a i kasa całkiem niezła:)

Olka

Ja właśnie przegladajac ofery trafiłam na ich ogłoszenie. Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Kampanii Marketingowych. Obecnie studiuję marketing i zarządzanie i na razie nie mam wielkich doświadczeń, poza krótkim 3-miesięcznym stażem. Myślicie, że mogę spróbować zaaplikować?

giovanna_93

Teraz nie wiem ale ponad rok temu bylam na platnym!!stażu w markeitngu i było swietnie. Bylo nasz 10 osob stazystów. Ja wyjechalam na erasmusa, ale reszta została potem w firmie. dużo sie dzialo, super doświadczenie. Wczesniej bylam na stazu w agencji gdzie jako stazytka bylam raczej niewidzialna. Tu ucza cie i serio biora towje zdanie czy pomysły pod uwage

Byly

Co najbardziej podobało mi się w BPO? ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie!!!!!!!!!!!!!!!

$$

plus umowa o prace, ale ja przeszdem na dzialalnosc . wiecej kasy

JJ

studentow na zleceniu studentcki jest mega duzo , umowa zalezy od stanowiska tak jak wszedzie chyba

@JJ

Dzieło plus zlecenie.

Uk

byłem na rozmowie, dostałem zadanie. Nie znam jeszcze wyników ale maja się odezwac nawet jak nie przejde ladne biuro i mili ludzie

ojt
@Uk

A oco pytali na rozmowie??!!

ołówek???
@ojt

ja bylam na rozmowie o staz. mialam trz pytania z ang. i zapytali mnie o roz zneastosowania ołówka :>

Rozmowa
@ojt

Ja za to dostałam test z przerozynymi pytaniamu, były tam i figury i wyliczenia. Troche mało było na to czasu, ale spoko. Czekam na wyniki

??????
@ołówek???

Jak to staż? Na jakie stanowisko? Oni w ogóle mają jakieś oferty stażowe?!

Robi_86
@??????

były staże w sierpniu w reklamie, ale rzadko mają, szału nie ma trzeb byc czujnym bo miejsc też mało,

Aabb

na forum ludzie mogą pisać co chcą niestety... ale tak to już bywa. mnie interesuje u nich posada konsultanta infolinii - chodzi o połączenia przychodzące albo obdzwaniamie zamówien co jest lepsze, niż wychodzące zimne :) zatrudnią studentów na zlecenie z elastycznym grafikiem?

@Aabb

Zatrudniają na dzieło plus zlecenie.

@Nic_nowego

No fantastycznie wygląda taka opinia. A jaka wartościowa! Ile rzeczy można się dowiedzieć!

Ciekawy

hej czy powiecie mi na ile mogę liczyć u nich jako konsultant jest jakaś podstawa czy tylko pracujesz na premie? widzialem ogloszenie i chce do nich aplikować

Rzodkiew
@Ciekawy

Praca w tej sprzedaży jest tylko i wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach, 3/4 osób nie wytrzymuje nawet miesiąca. Osobiście uważam, że zarobki są zbyt niskie w stosunku do poziomu stresu w pracy (robiłam dobre wyniki, podstawa jest uzależniona od tego, na jakim rynku pracujesz). Warto spróbować, jak ktoś chce przetestować się i zobaczyć, czy da sobie rady w wyjątkowo trudnych warunkach.

Odradzam

Co_tam_slychac

czesc szukam pracy. wladam 3 jezykami biegle - zastanawiam sie jak wygladaja dodatki jezykowe w firmach w krakowie. jakie sa zasady, kto ma najlepsze, jakie $. pomoze ktos kto juz pracuje i cos wie na te temat? dziekuje

kolega
@Co_tam_slychac

Mój znajomy tam pracuje i sobie chwali. Wiadomo jak to w sprzedaż y, robisz wynik to zarabiasz, nie robisz to jesteś na gołej podstawie. Ale kasa zawsze na czas i to się liczy. I ponoc maja imrezy dobre:)

Nelka
@Co_tam_slychac

nie wiem co konkretnie masz na mysli ale powyzej sredniej krajowej i to sporo dodatkowo trafiaja sie premie i bonusy roznego rodzaju

ciekawski

a czego można sie nauczyć?

Zoś12

Hej, ja tam pracowałam dwa lata i było bardzo spoko – przychodzisz na ile chcesz, ważne tylko żeby robota była zrobiona możesz zawsze wyskoczyć po dziecko do przedszkola czy po co tam musisz.

Karol25

Wszystko zależny od stanowiska na jakie aplikujesz, ale tak, w firmie jest dużo młodych osoob, które studiują. Z racji tego ze nie mają wielkiego doświadczenia zaczynają na stażach albo jako juniorzy, ale bardzo szybko mogą awansować na samodzielne stanowiska. Ja tak miałem. :)

AAAlexandra

To znaczy, że studentów też zatrudniają? A co z doświadczeniem?

Mileniak

Firma naprwde dba o pracowników. Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy i też forma zatrudnienia. Dostajesz tyle ile godzin przepracujesz, czyli to ty decydujesz w rzeczywistosci. Pracowałam tam w czasie studiów i bardzo polecam. Można sobie spokojnie pogodzić zajęcia i pracę. A przy okazji dużo się nauczyć.

gosc

najfajniejsze jest to ze masz te wszystkie bajery – sale do relaksu, fotele masujące, mega dużo roznych sokow i takich tam jak się zmęczysz to zawsze można odpocząć na kanapie

Zostaw merytoryczną opinię o BPO Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BPO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO Poland?

Kandydaci do pracy w BPO Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO Poland