Opinie o BPO Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BPO Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BPO Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO Poland w Warszawa

pytanko

A jak ten elastyczny czas pracy wyglada ? moge wyjsc na 4 godziny w ciagu dnia ? poprawcowac do 20 ?

jamro
@pytanko

to zalrzy jak sie dogadsz z grafikiem, jest duza elastycznosc, mozesz tez pracowac zdalie zalezy w jakim dziale jestes ale generalnie bardzo elastyczny czas pracy, mozesz pracoac gdzie idziej, studiowac a tu sobi dorbiac. dl mnie luzik

realnyja

zachwytu nie ma - tylko jest rzeczywistosc... praca jak praca, siedzisz przy biurku a nie zajwaniasz na budowie czy deszcz czy upal - wiec zwykla praca biurowa ze swoimi dobrymi i zlymi stronami

Stary pracownik

Godzinówka jest faktycznie niższa niż na innych callcenter, ale w tej firmie prowizje potrafią być wyższe niż sama podstawa :) Jednak ja w czasie gdy tam pracowałam miałam ten system prowizyjny zmieniany bardzo często. Klienci potrafią wyjątkowo mocno dać w kość - więc pracę polecam osobom z mocniejszym charakterem :) Jednak też atmosfera, która panuje wśród współpracowników jest wyjątkowa(taka nawet "rodzinna") i nie ma wyścigu szczurów. Wręcz ludzie pomagają sobie wzajemnie, by każdy dużo zarobił ;) Dodatkowo mnóstwo szkoleń i pomocy ze strony tl i trenerów.

(87^*^)

a z kim się kontaktować jak chciałoby się u nich pracować

Beata@82
@(87^*^)

Ogłoszenia znajdziesz na stronie www, praca.pl i homeglobal

Radca Prawny

Pierwsza rozmowa do działu przedsiębiorców polskich. Dwaj poważni panowie z niepoważnymi opisami stanowiska. Przez miesiąc cisza. Po miesiącu druga rozmowa do działu przedsiębiorców zagranicznych - mile spędzone 4h ale bez ustalenia stawki. Na koniec mailowe "negocjowanie" umowy, gdzie odmawiają jakichkolwiek merytorycznych zmian ale z każdym sprzeciwem zmniejszają proponowane wynagrodzenie (naprawdę!).

- Odnośnie zainteresowań: dlaczego lubi Pan przepisy z kuchni brytyjskiej? - Czy zna Pan ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Tomasz

a jak jest zarobkami ?

j.a.m.
@Tomasz

zalwzy w jakim dziale i z jakim doswiadczeniem w obsludze klienta jest podstawa standardowa jak na cc i prowizja zalezna od sprzedazy w innych działach nie wiem ale tam chyba tylko podstawa

DOK
@j.a.m.

potwierdza w call center podstawa i prowizja

Już jaki czas pracuje tutaj. Plusy: - Multisport i Medicover - dobra pensja - lużny tryb pracy, idzie się dogadac z pracą z domu - duzo wyzwań z nienacka - kawa, herbata, kakao, owoce, soki, automaty ze sodyczmi i takimi tam - sofy do relaksu - sala z grami, TV - super imprezki firmowe, jest nawet dział entertaiment, co planuje rózne atrakcje - latwe przechodzenie z działu do działu - dużo sie uczysz jeśli chcesz Minusy: - uznaniowe awanse - forma zatrudnienia -hamskie zachowanie niektórych ludzi - durzo rzeczy duzo ludzi zawala, wszystko trzeba sprawdzać spychologia -komunkacja słaba bpo to nie jest praca dla każdego, bo to nie korpo ułozona i wygładzona. Wiele osob zdobywa tu pierwsze szlify i idzie dalej w świat. ja swoją robotę lubie, nikt mi sie nie wcina, fajne biuro i duzo dzieje sie towarzysko

@Gość

oooo to konkret opinia - dzięki! ja mysle o pracy w BPO w obsłudze klienta mam trochę doświadczenia

Edek

wszystko ładnie, pięknie brzmi. Ale może mi powiecie co w sytuacji jak już byłem na rozmowie i w sumie nieźle mi poszło, rozmawiała ze mną taka mila dziewczyna, naprawdę komfortowo się czułem ale od 4 dni cisza z ich strony. Mogę sie jakoś przypomnieć? Zależy mi na tej pracy

halloooo

A gdzie można zobaczyć czy mają jakieś rekrutacji? bo to fajnie wygląda, mogłabym sprobowac

ninja

dla mnie to jest trochę taka nudna biurowa praca wlasnie ale t pewnie zależy do jakiego działu idziesz

Bella
@ninja

haaahaaa, nooooo, u nas w dziale obsługi nigdy nie jest nudno. Ani biurowo :0) Doro - a w piątek nie mieliśmy hallowin tylko Halloween mistrzyni angielskiego :) :) :)

Doro

Wszedzie dziś jest wyścig szczurów :p Ale w tej firmie akurat atmosfera jest bardzo przyjazna,ludzie na poziomie, można z kazdym pogadac, poprosic o pomoc i wogole. No i częto są organizowane bardzo fajne imprezy firmowe... w piatek mielismy hallowin - czadersko słowo daję!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yustin

Mnie ciekawi czy to taka typowa korporacja...bo rozne opinie słyszalem, a wole się nie pakować w kierat i wyścig szczurów...

Szymik

słyszałam od koleżanki która tam pracuje, że można mieć multisporta ?

WarsawMen
@Szymik

oooo, fajna sprawa. Zawsze takie dodatkowe bonusy w pracy s a mile widziane. Więc jak to jest?

Monia

Ja pracuje w dok od niedawna ale atmosfera super, szefostwo też w porządku. Umowę dostałam na takich warunkach jak były wcześniej ustalone więc jest ok.

Nowa

Cześć. Mam pytanie dotyczące godzin do przepracowania. Nie ukrywam ze zależy mi na pracy gdzie bede mogła sobie porządnie zarobić pracując 10-12 godzin dziennie. I w czasie rekrutacji mówili ze spoko, można pracować ile się chce. A ile jest w tym prawdy? Mogę zapisać się na dwie zmiany i zostaną mi przyznane ?

Piotrek
@Nowa

Pracujesz ile chcesz, grafiki elastyczne, maja system do rozliczania czasu pracy i płaca za każda wypracowana miurę. Dla mnie mega rozwiazanie, studiuję na UW i składam kasę na wyjazdy! Polecam!

Dariusz

W tej firmie stawiają na młode, dynamiczne osoby czasem nawet niewielkie doswiadczenie moższ nadrobic checia do pracy i nauki. A tak naprawde w kazdej firmir, uczysz sie od początku, bo każda ma inna specyfikę.

Mati

Hej, widziałem ostatnio, że szukają web devów Ktoś może wie na czym bliżej polega ta praca widziałem w wymaganiach znajomość HTML/CSS, PHP i JS to wiadomo podstawy...

ExWeb
@Mati

no, i pracę masz w oparciu o te programy. kodowanie stron itp.itd. Jak ogarniasz te rzeczy to na chillu sobie poradzisz.

Józek
@ExWeb

dpkladnie, bez problemu. a i czasem jakies szkolenie się trafi, jakaś aplikacja do zrobienia. Jest fajnie

Nata87

tez tam pracowałam, ale musiałam zrezygnować bo mąż dostał lepszą pracę w Gdańsku ale wspominam to bardzo fajniejest swietna atmosfera, taki luz i dużo młodych ludzi, w ogole nie ma takiej zawiści jak mam teraz w korpo

RiRi

to na pewno jest słabe miejsce dla leniwych - nie jest jak na etacie, że wystarczy ze siedzisz za biurkiem i pijesz kawę i dostaniesz pensję, ale jak ci się chce i masz fajne pomysły to moesz naprawdę nieźle zarobić

emily

ja ostatnio mialm troche klopotow ze zdrowiem i musialam chodzic duzo do lekarzy (mamy Medicover) i moglam isc nawet w srodku dnia i wrocic jak mi sie chcialo. I to jest super jak sie okazuje ze tego potrzebujesz. Jak jestes zdrowy to wcale o tym nie myslisz. w poprzedniej firmie musialam brac na to urlop!

_anka_

DOK to Doskonała praca dla studentów - z tym się chyba każdy zgodzi. Lepsze wklepywanie danych albo obdzwanianie niż zasuwanie na szczocie (chyba). A kto chce iść dalej - idzie...

Zostaw merytoryczną opinię o BPO Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BPO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO Poland?

Kandydaci do pracy w BPO Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO Poland