Opinie o BPO Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BPO Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BPO Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO Poland w Warszawa

Cezary

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Qweasd

Unikać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora), które nijak się mają do rzeczywistego biznesu. Wszelkie zdobyte tam doświadczenie to strata czasu, bo poza ich modelem biznesowym nigdzie się nie przydaje.

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

ZgadnijKto

Pracowałem swojego czasu (usunięte przez administratora) Samo biuro i atmosfera na 5+ a co do pieniędzy słabsi zarobią tyle co w biedronce (a wiadomo że dzisiaj nawet tam ludzir przyzwoicie zarabiają). Natomiast Ci lepsi mogą się nastawić na równowartość 2-3 takich etatów w biedronce ;) z rozwojem jest trochę trudniej ale da się. Pozdrawiam hry i resztę ekipy z BPO

Radca Prawny

Pierwsza rozmowa do działu przedsiębiorców polskich. Dwaj poważni panowie z niepoważnymi opisami stanowiska. Przez miesiąc cisza. Po miesiącu druga rozmowa do działu przedsiębiorców zagranicznych - mile spędzone 4h ale bez ustalenia stawki. Na koniec mailowe "negocjowanie" umowy, gdzie odmawiają jakichkolwiek merytorycznych zmian ale z każdym sprzeciwem zmniejszają proponowane wynagrodzenie (naprawdę!).

- Odnośnie zainteresowań: dlaczego lubi Pan przepisy z kuchni brytyjskiej? - Czy zna Pan ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kamila

@Jerzy, każdy z pracowników ma płatne za godzinę pracy? A jaka panuje atmosfera w firmie? Czy generalnie polecasz BPO jako pracodawcę? Kto z Was jeszcze może podzielić się opinią? Oprócz opinii @Jerzy dawno już nikt nie publikował żadnych komentarzy na temat tego pracodawcy, dlatego każda Wasza opinia będzie bardzo cenna.

Martyna

Pracowalam w BPO Poland ok 2 lat. Szczerze przyznam, ze sa plusy i minusy tej firmy, ale pamietajcie tez, ze w kazdej pracy jest cos co podoba sie bardziej lub mniej. Dla mnie super byla atmosfera i to, ze kazdy moze byc naprawde soba. Nikt nie jest karany za to, ze ma tatuaze, kolorowe wlosy itp. . Mozna smialo dostosowac swoj codzienny rytm obowiazkow do pracy w BPO, elastyczne godziny pracy daja duza mozliwosc. Wynagrodzenie - bardzo zalezy, jesli jestes dobry/a mozesz naprawde dobrze zarobic. Placa tu za konkretna, wykonana prace. Minusy - start upowy chaos, czasem problemy z komunikacja z innymi dzialami. Naprawde jesli ktos chce nabrac fajnego doswiadczenia i byc soba to warto przemyslec prace w BPO.

Krystian
@Martyna

Witam, jakie proponują zarobki na stanowiskach kierowniczych? (Sup, tl, manager?)

Jerzy
@Martyna

Specjalistom (np. prawnicy, także z tytułami) płacą za godziny, dlatego na logikę wcale nie opłaca się być dobrym i szybkim bo nie będzie czego zabillować. Polecam uważnie czytać ich umowy(usunięte przez administratora).

Karolajna

Ściągnęli mnie tutaj znajomi, którzy bardzo polecali pracę w tej firmie. Bardzo pasowała mi lokalizacja i to, że praca na call-center jest zmianowa, więc można sobie dopasować godziny pracy. Zarobki są takie jak na innych call-center z tego co wiem, ile pracujesz i jakie masz wyniki sprzedazy - tyle zarobisz. Na pierwsza prace - jak to praca na sluchawce - spoko. Mozna calkiem niezle zarobic jesli sie przylozysz, fajna atmosfera pracy - sami mlodzi ludzie, rowniez przelozeni, wiec nie czujesz sie traktowany z gory. Ja potrzebowalam wiekszej stabilizacji i chcialam pracowac w czyms zgodnym z moim kierunkiem studiow i bardziej rozwojownym i wlasciwie tylko dlatego zmienilam firme.

mayday

spoko loko

Aga

Jaka jest stawka godzinowa w tej firmie?

Stawka godzinowa
@Aga

Ja wiem o (usunięte przez administratora)zł netto/h na rynek zagraniczny i o (usunięte przez administratora) zł netto/h na rynek polski plus prowizje od sprzedaży - nie wiem na ile się pozmieniało

Wiktor

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie czy BPO prowadzi rekrutację?

@Wiktor

Cześć Wiktor, wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę znajdziesz na stronie pracuj.pl

Kris

pracuje w IT - naprawdę tu są spoko ludzie, bardzo luźna atmosfera, nie ma zbędnych procedur, nie trzeba się spinać w stosunku do szefa, choć z drugiej strony mogło by być więcej komunikacji ale nie narzekam.

Czary Mary

Była tu bardzo szczera i prawdziwa opinia odnośnie tej firmy, ale widzę, że już komuś przeszkadzała...

Marysia

Prawdziwa

edi

Hej planuję również zaaplikować do tej firmy. Czy moglibyście napisać Czego dotyczy rozmowa przez telefon i Skype na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klientów zagranicznych?Na jakie tematy konkretnie rozmawialiście?

Michal

Bylem u nich na stazu w dziale marketingu, fajna atmosfera, ludzie bardzo pomocni, brak korpo spiny, polecam dla osob, ktore chca zyskac pierwsze doswiadczenia zawodowe.

Patt

Witam, są tu osoby, które pracowały/pracują w tej firmie w dziale HR ZDALNIE? Złożyłam aplikacje, jestem po studiach. Nie mam doświadczenia w tej branży. Myślicie, że mam szanse? Może są tu osoby aplikujące do tej firmy zaraz po studiach i bez doświadczenia, które jednak otrzymały prace? Podzielcie się doświadczeniami, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i jak się Wam pracuje ;)

Kamaa

Aga, stawki są ustalane indywidualnie w zależność od umiejętności, doświadczenia i stanowiska. Mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o BPO, super ludzie, bajery typu owoce, spotkania medytacyjne. Zarobki są różne ale jak najabrdziej uczciwe.

SNK

Wszystkim gorąco odradzam. Po długiej rekrutacji dostałem ofertę pracy ale warunki na piśmie były zupełnie inne niż ustalone podczas rozmowy o pracę (usunięte przez administratora)Gdy powiedziałem, że przyjmę te nowe warunki ale za pierwotne wynagrodzenie (tzn. przez nich zaproponowane), to wycofali ofertę i podziękowali za udział w rekrutacji. Uprzedzając argumenty - to nie była rekrutacja na stanowisko call-center ale na wysoką, dobrze płatną posadę.

Ala

Dopiero zaczynam ale jak na razie jestem mega zadowolona. Fajne podejście do ludzi, benefity, chillroomy i inne rzeczy dzięki którym można lubić swoją pracę. Zobaczymy co będzie dalej ;) Pozdrawiam Ala

tomasz
@Ala

Szukam pracy mam doświadczeni pół roku w takiej pracy co należy do obowiązków pracownika czym się trzeba zajmować proszę o szczera odpowiedź!!

pau
@tomasz

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz

Bpo

Cały czas się rozwijają, bo więcej ludzi odchodzi niż przychodzi

Zostaw merytoryczną opinię o BPO Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BPO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO Poland?

Kandydaci do pracy w BPO Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042