Opinie o Lead Force w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lead Force. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lead Force na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lead Force w Warszawa

Windądonieba

Pracuje już sporo czasu i jestem średnio zadowolony, nie odpowiada mi praca na telefonie i to dla mnie spory minus. Firma jest wypłacalna i płaci pieniądze, które są adekwatne do wykonywanej pracy.

Maniakwaw

Jeżeli masz ambicję i lubisz kontakt z ludźmi to w tej firmie możesz wiele osiągnąć. Praca w dziale call center nie polega tylko na wydzwanianiu do byle kogo i namawianiu. Masz kontakt z wielkimi firmami i naprawdę ważnymi ludźmi. Osobiście szczerze polecam!

On172

Ciekawa praca dla ambitnych osób, pracuje jako programista. Pieniądze są dobre nie ma co narzekać a hejterzy niech się zastanowią co piszą bo może zniechęcają do pracy kogoś kto świetnie odnajdzie się w naszej firmie. ;)

Ania26

Pracuje w firmie od roku i z czystym sumieniem polecam każdemu. Zarobki są przyzwoite, pracownicy pomocni i uprzejmi a kierownictwo tworzy naprawdę dobrą atmosferę. Jeżeli chcesz się rozwijać i tworzyć ciekawe projekty to się nie zastanawiaj.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lead Force odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
yogas

jeśli chodzi o pracę w Lead Force to znaleźć ją można głównie w centrum call center które jest z miesiąca na miesiąc co raz bardziej rozwijane. Nic w tym dziwnego skoro okazuje się , że dobre call center to w obecnych czasach połowa sukcesu w prowadzeniu firmy. Ciekawy jestem jak właściwie płacą właśnie w tym dziale...

Karol Barwikowski

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!! CHYBA ŻE LUBISZ MARNOWAĆ CZAS I DENERWOWAĆ LUDZI PRZEZ SŁUCHAWKĘ..

Max

hej już trochę pracuje w tej firmie i z tego co kojarzę osoby co nie dotały całej wypłaty zostały zwolnione przez to że nie wykonywały zlecenia za dokładnie ja tego problemu nie mam, osiągam dobre wyniki i jestem za to odpowiednio nagradzany. Jeszcze ani razu nie spóźniła mi się wypłata ani też nie dostałem za mało (sam rejestruje swój czas pracy oraz wynik sprzedaży) tak więc dokładnie wiem ile powinienem dostać. Słyszałem że jest nowy nabór na stronie można przesłać CV.

adammm

Ostatnio rozstałem się z tą firmą. Wszystko przebiegło w spoko atmosferze, kasę dostałem w terminie, z prowizją było opóźnienie bo jakieś wałki był innych pracowników. Ogólnie dobrze mi się tam pracowało ale nadszedł czas rozstania

mazda

Generalnie na początku jak to zwykle bywa super jak wszędzie później się zaczyna :(( pierwsze problemy jazdy z kasą proszenie się o wszystko -zdecydowanie nie polecam. KOORDYNATOR MA WSZYSTKO (usunięte przez administratora)ja do tej pory nie mam części kasy na koncie !!!

bartoszzzzz

cc jak kazde inne. jak ktos pracowal juz w cc to wie o co chodzi, wiadomo, ze chodzi o sprzedaz. produkty sa niezle wiec nie jest zle

malakasia

Co Ty mowisz? jak to nie pomagaja? suplementy to nie leki ale na pewno pomagaja :) pracuje i jestem zadowolona, szczegolnie z zarobkow

Marian

ciekawe kiedy przestana wkrecac ludzi na te suple??? SUPLE WEDLUG PRAWA MAJA NIE SZKODZIC, ALE NIKT NIE ZASTANOWIL SIE NAD TYM CZY MAJA POMAGAC....SYF PRZEZ DUZE S!!!

erni

mi sie tam podoba, pracuje od sierpnia :) placa przyzwoicie i na czas i ludzie spoko

asia

Troche balam sie ze bedzie hard jak w wielu CC w ktorych pracowalam ale tutaj jest soft. Mam czas na odpisywanie klientom na maile, moze nie pracuje za dlugo ale wydaje sie sensownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lead Force - Warszawa

Lead Force