DB Schenker

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 32 ocen.

Opinie o DB Schenker

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker

Remiks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Warto aplikować, słyszałem sporo dobrego.

były wózkowy

nie polecam pracy na magazynie !!! Ograniczenie wózkowych do minimum bo szukają oszczędności !!!!!! giga kolejki do rozładunku !!! Zmiana Qubika i Dudusia to jakieś nieporozumienie ,pozjadali wszelkie rozumy !!!!!! Traktują ludzi strasznie,wyzysk straszny człowieka jak dla mnie. Myślę,że spokojnie można znaleść sobie inną pracę i lepszą w dzisiejszych czasach,jedyny plus u nich to wysoki socjal,nic po za tym.

kociak

Witam Wszystkich chcących zasięgnąć opini o firmie Schenker! mówi się że jesto to renomowana firma jednak tak jest tylko z zewnątrz bo niekt nie interesuje sie pracą kierowców , którzy nie mają gdzie zaparkować swoich firmowych aut a wolny plac leży odłogiem, kolejna sprawa kierowcy liniowi czekają po kilka godzin na rozładunek a mówi się o szybkości pracy/dostaw tylko czyim kosztem.Wymogi są coraz większe a zarobki coraz mniejsze! Tak wygląda praca w firmie Schenker!

per
@kociak 15.01.2010 18:35

Pytanie KOCIAK dlaczego tak jest ? może dla tego że w firmie brak dobrych płac brak premii za wykonywaną prace brak poważnych ludzi na stanowiskach chociaż może i nie bo co może brygadzista na zmianie ? odpowiadam już ( NIC) tak włąśnie nic nie może dlaczego ? bo co ma powiedzieć pracownikowi zostaniesz zwolniony czy może ucinam Ci 20% premii uznaniowej której nie ma pracownicy robią co chcą nic nie można zabrać więc tak wygląda praca podwyżki dla pracowników to jakaś masakra brak ludzi (wózkowych) tylko dla tego że nie potrafią zapłacić dobrych pieniędzy .. a tak poza tym to praca na magazynie nie jest taka zła atmosfera też spoko zależy w sumie w jakim oddziale

anonymous

Pozdrawiam Glowe u przewoznika Polcia BILI

anonymous

Pozdrawiam Glowe u przewoznika Polcia BILI

Sławomir

Trafiłem do firmy ,która robiła prace remontowe w firmie DB Schenker,niestety ta firma zatrudniała pracowników na czarno bez umów o pracę i zezwoleń wymaganych dla pracowników ze wschodu i nie płaciła należnych pieniędzy za wykonaną pracę.Firmę DB Schenker nie interesowało czy pracownicy pracują legalnie w Polsce,czy nie jest łamane prawo,czy pracownicy są zatrudnieni,czy posiadają umowy o pracę,czy posiadają stosowne kwalifikacje zawodowe do wykonywanych prac,które to pozostawiały bardzo wiele do życzenia. Ale pani dyrektor widziała w tym swój interes a nie dobre imię firmy DB Schenker.

Roma

NIE POLECAM! Ubiegam się o pracę w DB Schenker byłam na spotkaniu - spotkanie jak do pracy w Wersalu, a tak na prawdę do do kitu firma, umawiają się i nie oddzwaniają. Są bardzo niesolidni i zarozumiali a jeszcze słyszę tu, że nie płacą?

Kadafi
@Roma 16.10.2017 10:32

Nie oddzwaniają bo etat czeka na kogoś z rodziny a ogłoszenie proforma. Musiało się ukazać....

Jesteś cenny dla firmy

Jedno wielkie nieporozumienie, korporacyjne zakazane mordy.

Braknicku

Ex pracownik biura mlochow, ogólnie nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od góry do dołu, nikt nic nie wie, nikt nie zwraca uwagi na wymogi klientów dzięki temu siedzi się i robi robotę za innych po nocach. Ogólnie rzecz biorąc było to najbardziej niezorgaizowe miejsce w jakim pracowałem. Co do ludzi to ciężko określić w większości bardzo przyjemni ale na dobrą sprawę nie wiem jak ta firma funkcjonuje kiedy każdy robi wszystko a pracy nie ubywa wręcz przeciwnie. Prace polecam dla osób bez ambicji które lubią robienie tego samego po 10h dziennie do porzygu. Kasa bardzo marna, 1900 netto na um o pracę, ludzie na zleceniu maja ponad 500zl wiecej. Drodzy kierowcy apel do was, zacznijcie robić robotę za którą wam płacą bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi strzela kiedy trzeba po was wszystko ogarniać.

Oxide05

Pracuje ktoś w dziale IT i może coś na ten temat powiedzieć ?

SCHENKER MŁOCHÓW

SCHENKER MŁOCHÓW TO LIPA, DŁUGO SIĘ CZEKA NA ROZŁADUNEK, A OCHRONA KTÓRA TAM PRACUJE TO WYGLĄDA JAK JAKIEŚ LUMPY Z ŁAPANKI POD MONOPOLEM.

Malami

Witam, szukam podwykonawców firmy schenker a mianowicie tych którzy zostali perfidnie wykorzystani przez ta firmę, nie wypłacono im pieniędzy itp. Jeśli sa pracownicy którzy zostali oszukani w jakikolwiek sposób przez ta firme (a posiadam wiadomości na ten temat) proszę o kontakt : malami92@interia.pl

nie polecam

Ja nie polecam pracy w oddziale w Siedlcach, zostałem oszukany i nie wypłacono mi pieniędzy za pracę.

Grabobar

Proszę o informacje jak wyglada dział sprzedażowyw warszawaie? obecnie zatrudniają na stanowisko średniego szczebla kierowniczego.Może ma ktoś doświadczenie, którym mógłby sie podzielić?

Poszukujący pracy

Znalazłem ofertę pracy w tej firmie w Rybniku, proszę o opinię na temat tej firmy, jak się pracuje po ile godzin dziennie (w tej chwili pracuję po 12h 7dni w tygodniu:/ i chciałbym normalna pracę), jakie są stawki wynagrodzenia dla informatyków?

kociak

Nie wiem jak jest na innych bazach ale w warszawie jest masakra. Czy nie można przyjąć więcej wóżkowych żeby to szło szybciej tylko takie gadanie że tak musi być. Paranoja

piopio

zależy w jakim oddziale czekasz na rozładunek niestety u warszawiaków tak jest przyjedz do Zielonej Góry maks do godziny rozładowany!

Zostaw opinię o DB Schenker - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker