Opinie o Pisklęta Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Pisklęta Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pisklęta Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pisklęta Sp. z o.o. w Warszawa

klaudia
Były pracownik

Stanowczo odradzam. Placówka nie przystosowana pod względem bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów sanepidu. Praca z dziećmi biegającymi po całej placówce i mieszającymi się w grupach. Grupy łączone wiekowo, bez własnych sal, stałych opiekunów, skupione na jednej dużej powierzchni w miejscu, gdzie brak nawet stałych ścianek działowych. Grupy oddzielane od siebie stolikami, krzesłami, regałami i ruchomymi tablicami motorycznymi. Nigdy nie wiesz z kim i w jakiej grupie będziesz pracowała. Ponadto ciągłe oddelegowywanie do innych placówek. W konsekwencji jeździsz po całej Warszawie. Angielskiego brak, na spacery nikomu nie chce się z dziećmi wychodzić, zresztą nawet jak wychodzisz to tylko trzymając węża i spacerując wokół ruchliwych ulic. Kadra młoda i marząca tylko o tym by odwalić swoje, wrócić do domu i znaleźć lepszą pracę. Kompletny brak współpracy między Paniami, donoszenie, obgadywanie za plecami. Do tego brak kompetentnego kierownika i dyrekcja mająca wszystkie problemy gdzieś. Pensja minimalna z premiami regulowanymi i przez pierwsze pół roku pracy obniżana nawet za dni urlopowe. Nadgodziny częste i nie płatne.

rodzic Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@klaudia

Dzień dobry, czy może Pani napisać w której placówce tak było? Jest 5 żłobków Pisklęta w różnych dzielnicach.

Rodzic Nowy wpis
Klient
@rodzic

Wszystko o czym Pani wyżej napisała zaobserwowałam w żłobku Babka Tower.

Katarzyna Nowy wpis

Dzień dobry, czy Żłobek Pisklęta poszukuje może jakiejś osoby do pomocy, na zastępstwa lub na cały etat? Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? Zastanawiam się czy jest jakaś szansa na zatrudnienie w tym miejscu..

Marek Nowy wpis

Był okres kiedy mieliście postój przez covid?

Jagoda

Jak atmosfera aktualnie? Wszyscy są w domu w związku z korona wirusem?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Opiekunka bez kwalifikacji do żłobka w firmie Pisklęta Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Administrator

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Pisklęta Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pisklęta Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Pisklęta Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Dziupli 14
  02-454 Warszawa
 • NIP: 5223046148 REGON: 363047575 KRS: 0000587639
Pisklęta Sp. z o.o.