Opinie o Lead Force w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lead Force. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lead Force na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lead Force w Warszawa

Kameleon

Agunia a nie wiesz czy zapraszaja wszystkich na szkolenie czy jednak ktoś nieprzechodzi? Powiem szczeeze że byłem ostatnio na wielu rozmowach w różnych Call center i w sumie tylko tam była pewna podstawa która nie zależy od tego ile sprzedasz. No i obsługa stałych klientów

agunia

a ja bylam dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej i wszystko wyglada bardzo przyzwoicie czekam wlasnie na potwierdzenie czy zakwalifikowalam sie na szkolenie :)

halooo

Bardzo dziwią mnie te negatywne opinie o firmie. Jeszcze przed rozmowa rekrutacyjna czytałam te wszystkie opinie i trochę się obawiałam czego mogę się spodziewać. Natomiast cieszę się, że uwierzyłam raczej w te pozytywne. Pracuje już 2 tygodnie i jest naprawdę bardzo wporządku. Nie miałam doświadczenia ale po szkoleniu poradziłam sobie bez problemu. A te negatywne opinie to chyba piszą ci którzy po rozmowie niezakwalifikowali się dalej :| Ja w każdym bądż razie zachęcam wszystkich niezdecydowanych!!! :)

Wściekły szopen

bzdura za bzdurą... przenieśli się z Woli i naciągają teraz ludzi na co...na powiększenie portfela czy fujarki? Nie idźcie tam, wyzysk i chamstwo

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lead Force odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
zainteresowana

mam pytanie na jakiego rodzaju umowie pracuje sie w tej firmie, i jaka jest stawka godzinowa na stanowisku konsultanta, chodzi mi o średnia stawke bo domyslam sie ze cena zalezy od tego z jakim jezykiem sie pracuje

aabb
@zainteresowana

wiadomo jaka, smieciowa i to najgorszego rodzaju czyli umowa o dzieło ;)

xyz
@aabb

a na jakie stanowisko aplikowałaś/aplikowałeś? wiem, ze maja różne projekty i różne formy umowy proponuja dlatego jestem ciekawy

aabb
@xyz

na stanowisko konsultanta z jezykiem hiszpanskim, proponuja tylko umowe zlecenie w polaczeniu z umowa o dzieło, przy czym czesc na zlecenie jest minimalna by skladki byly jak najnizsze

omg

@marek ja byłam ostatnio na rozmowie, jak sie okazalo to targetem firmy sa suplementy na powiekszenie penisa. jesli chcesz caly dzien rozmawiac z kolesiami z kompleksem malej paly - idz tam

mm
@omg

Ja pracuje i jakos nie widze z tym problemu, zwlaszcza skoro klienci sami sie po to zglaszaja. Wszystko dla ludzi, skoro jest zapotrzebowanie i zainteresowanie to co to za roznica. O wiele bardziej wole sprzedawac cos takiego ZAINTERESOWANYM i takim co sami skladaja zamowienie przez internet niz wciskac przypadkowym ludziom maszynki do golenia czy szemrane produkty finanoswe. Poza tym to jeden z ponad 10 produktow i nie jest to jedyna grupa odbiorcow jaka u nas obslugujemy.

niunka

Zakonczyłm współprace z firma jakiś miesiąc temu i tez mogę wszystkim polecić. Pracowałam w wielu działach obsługi klienta ale projekt w leadforce był zdecydowanie najprzyjemniejszy, do tego pieniadze ZAWSZE na czas. Co w innych cc bywa niestety rzadkością.

mike

a ja polecam wszystskim osobom które pracowały już w innych callcenter zwłaszcza takie osoby moga tam sporo zarobic. zwlaszcza, ze projekt banalnie prosty i klienci, ktorzty sami zglaszaja sie po produkty

ja0001

To naprawdę uczciwa firma. Ja tam pracuje i nie mam problemów fajna atmosfera każdy dla siebie miły. Dobrze opracowany system motywacyjne. Mi się bardzo podoba

pracująca

Pracuje już dłuższy czas w Leadforce i jestem zadowolona ze swojej pracy dzwonię do ludzi zainteresowanych, stały projekt, pensje w terminie, prowizje też a dodatkowo są teraz premie tygodniowe za zrealizowany cel. Konkursy, losy atmosfera miła. Nikt nie stoi nad Tobą jak w innych firmach naciskając na wynik. Tu jest inaczej oczywiście naszym celem jest wynik zrealizować ale jak komuś nie wychodzi to są doszkolenia, treningi po których, nie ma możliwości że, się coś nie udaje. Chyba że, się nie chce a to już inna sprawa.

kotka

Pracowałam i polecam! Chociaż by ze względu na osoby kierujące zespołem!!!! Bardzo wyrozumiali i z ludzkim podejściem. Zupełnie cos innego niż w innych takich działach w innych firmach.

Beza

byłam ostatnio na rozmowie i szkoleniu wstepnym do projektu polskiego. przedstawiaja tam ogolnie projekt oraz warunki wspolpracy. potem jest krotkie szkolenie produktowe a nastepnego dnia przychodzisz na szkolenie sprzedazowe. jezeli wszystko jest ok zaczynasz dzwonic. ja niestety ze wzgledu na duza ilosc osob nie przeszlam dalej. troche zaluje bo projekt bardzo przyjemny, obsluga tylko stalych klientow i fajne produkty

anaaa

Czy ktoś kto był już na rozmowie mógłby powiedzieć gdzie ona się odbywa? W siedzibie lead force na ul.Ciołka 12/428 ? Będę wdzięczna za informacje

pk
@anaaa

Anaaa na jakie stanowisko aplikujesz? jezeli chodzi Ci o stanowisko w obsludze klienta to o ile mi wiadomo dzial ten ma siedzibe przy Metrze Służew. Jutro ide na rozmowe i czekam wlasnie na potwierdzenie mailowe z dokladnym adresem

aska

Byłam dziś na rozmowie. Aplikowałam do projektu zagraniczego. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze i dotyczyła głównie poprzedniego doświadczenia, na koniec pisałam test językowy. Warunki bardzo przyzwoite zwłaszcza dla mnie (nie mam dużego doświadczenia). Podobno dalszy etap to dzień próbny.

nata

Czy ktos cos wie? tez jestem ciekawa. wlasnie dostalam zaproszenie na rozmowe rekrutacyjna polaczona ze szkoleniem i wybieram sie jutro

KK
@nata

To zalezy na jaki projekt skladalas cv. Polski czy zagraniczny? A tez od tego jak duzo osob potrzebuja. O ile mi wiadomo projekt zagraniczny to inny zakres obowiazkow i wymagan niz projekt polski.

Ala

Widziałam ze sporo ostatnio rekrutuja. Wie ktoś moze jak wyglada rozmowa?

KK

To chyba jedna z lepszych firm w tej branży w calej Wawie. Uczciwe pieniądze zawsze na czas, ciekawy projekt i produkty. Zespol zgrany bez ciaglej rotacji. Wymagania realne i spokojne do zrobienia. Supervisor do dogadania sie. Mogę polecić wszystkim zwłaszcza bez doswiadczenia.

arrt

Firma w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła. Ja akurat pracowałem na projekcie zagranicznym. Przyszedłem bez żadnego doświadczenia Firma oferuje jednak duze wsparcie zwlaszcza na samym poczatku. Atmosfera swietna, kierownictwo mlode, wymagajace ale tez z ludzkim podejsciem, pieniadze zawsze na czas. Przepracowalem w sumie ponad 2 miesiace, ze wzgledu na wyjazd z Warszawy. Do dzis utrzymuje kontakt z reszta zespolu ktora tam pracuje. Polecam wszystkim niezdecydowanym :-)

Monika19

Dostałam tam pracę zaraz po maturze, w dziale call center. Pracuje kilka dni i już jestem bardzo zadowolona, nie mogę się doczekać pierwszej wypłaty.

Mistrzu.

Praca w firmie z ogromną przyszłością, wystarczy trochę chęci i samozaparcia a z pewnością każdy odnajdzie się w tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lead Force - Warszawa

Lead Force