Opinie o Work Room Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Work Room Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Room Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Room Sp. z o.o. w Warszawa

Barman

Czy otrzymaliście zaległe wynagrodzenia od Work Room? Biuro w Warszawie i Płocku już nie funkcjonuje. Zostały wypowiedziane umowy, (usunięte przez administratora) W Poznaniu od marca biuro jest zamknięte. Z kadrami z tej firmy nie ma żadnego kontaktu.

@Barman

Może kadry też nie dostały kasy??? A właściciel realizuje swoje pasje i lata samolotem nad Warszawą! Jeśli ktoś wie gdzie on mieszka niech to zgłosi na policję, pójdzie siedzieć

Ona Nowy wpis
@Barman

Biuro w Płocku istnieje

? Nowy wpis

Czy szef dobrze traktuje pracowników? Opowiecie ?

Rafal Nowy wpis
@?

Zdecydowanie nie. Nie wypłacają pensji. Nie odprowadzają składek ZUS. Nie zawierają umów o prace/ zlecenie. Firma nie ma siedziby pod żadnym z adresów, które podają. Zastraszanie pracowników to dla nich codzienność.

Drogi przyszły kandydacie! Jeśli otrzymasz propozycje pracy w firmie Work Room (lub Select People), a lubisz siebie i cenisz sobie swoje zdrowie, nie przyjmuj jej. Pan Arkadiusz J. i pani Renata B. potrafią być naprawdę czarujący i ochoczo składają obietnice, których nie dotrzymują. Opinie, które czytasz na tym forum są prawdziwe (chociaż p. Arkadiusz i p. Renata będą zapewniać Cię, że tak nie jest). Jest ok 20 osób zatrudnionych w wewnętrznych działach tej firmy na przestrzeni dwóch lat, które były zastraszane, obrażane, zwalniane bez podstawy, nie dostawały wypłat. Warto również wspomnieć o grupie ponad 200 osób zatrudnionych przez agencje na umowę zlecenie u klientów. Oni również nie otrzymali należnego wynagrodzenia. Są właściciele nieruchomości, którzy wynajmowali tej "firmie" powierzchnie biurowe. Oni również zostali z nieuregulowanym płatnościami. Proszę Cię- zachowaj czujność.

Irena

Niestety to prawda. Select People i Workroom to ci sami właściciele jednego bagna. Ludzie uwaga! Praca Bielsko Białej i okolice Warszawy. Nie zatrudniajcie się przez agencję Select People!!!!

Hhh
@Irena

Uwaga na pracę w Skórcz przez Select People!!!!!. Jak ktoś chce za darmo pracować jak w Rabenie ( Chlebnia, Grodzisk ) to trafił dobrze. Dwa tygodnie ludzie nie mają ram wypłaty i pewnie jej nie zobaczą. O zusie nie wspominając.

OWw Nowy wpis
@Hhh

Nie dostajemy wypłat!(usunięte przez administratora) Dlaczego znane firmy jak Raban i Iglotex wybierają taką agencje-krzak do współpracy?!

Zzzzz

Halo halo!!!!! Poznań i Warszawa składa pozew zbiorowy przeciwko tej'firmie'. Jeśli nie otrzymałeś wynagrodzenia, nie miałeś odprowadzonych składek do ZUS odezwij się na fb w grupie 'Czy (usunięte przez administratora) przez workroom warszawa'. Nieważne z jakiego miasta jesteś, w grupie siła!

Zus
@Zzzzz

U nas też się okazało że pracownicy nie mają płacone w zus i nie mogli iść do lekarza albo poszli i dostali rachunek do zapłacenia bo nie mieli składek zaplaconych które były na umowie

Aninoo
@Zus

ale to że nie zapłacili składek nie blokuje dostępu do lekarza. normalnie moje zgłoszenie w zus jest i cały czas mam jako aktywne

Zus
@Aninoo

Źle to napisałem. Cześć osób u nas nie jest wcale zgłoszona w zus a część nie ma opłaconych składek. W pierwszej sytuacji ludzie nie mogą iść do lekarza a w drugiej Pani w zus powiedziała jak dzwoniliśmy że w przyszłości może być problem z odbiorem świadczeń przez to że nie są składki płacone

Aninoo
@Zus

"Pracownik, za którego szef nie odprowadzał składek, nie zostanie pozbawiony prawa do emerytury, gdyż nalicza się ją w oparciu o należne składki, a nie te, które zostały rzeczywiście wpłacone na konto ZUS."

@Zzzzz

Też zostałam oszukana przez tą firmę i Panią Renatę Bartnicką. Do tej pory nie dostałam wynagrodzenia, Pani Beta podczas mojej współpracy z firmą zmieniała numer telefonu, teraz już wiem dlaczego.

Kelner

Fajnie się gadało z tym rekruterem , dojść profesjonalnie, zarąbisty widok mają w biurze

Pytali generalnie o doświadczeniu , jak sobie radzę ze stresem i dla czego chce się rozwijać w tym kierunku , dostałem testy na wiedzę kelnerską i ogólnie to trwało z 25 minut

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Czy ktoś odzyskał pieniądze od tej firmy? Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Brak zapłaty za wykonaną pracę, nie odprowadzają składek do ZUS, nie mają biura, strony internetowej, aktywnych adresów e-mail i numerów telefonu. (usunięte przez administratora) ludzi i zakładają nowe spółki (Select People NIP 5423367851) żeby nie spłacać długów i uniknąć wierzycieli.

Jaaa

Firma wyjątkowo nierzetelna, niepłacąca wynagrodzeń. Właściciel nie ma szacunku do pracownika. Trzeba trzymać się od WORK ROOM jak najdalej

Jaaa

Firma nierzetelna, niepłacąca wynagrodzeń, zalegająca we wszystkich możliwych urzędach. Właściciel nic sobie nie robi z zaistniałej sytuacji a nawet działa ale pod szyldem innej firmy ciesząc się pieniędzmi niewypłaconymi pracownikom

Katja

Czy otrzymaliście wynagrodzenie od Work Room? Brak kontaktu z p. Karolina. Firma nie ma już biura w żadnym mieście. Numery komórkowe nieaktywne.

Poszkodowany

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) my nigdy chyba nie odzyskamy swoich pieniędzy. Czas to nagłośnić, żeby już więcej nie mogli oszukać ludzi. Dlaczego ta firma jeszcze istnieje?! Dlaczego nikt z tym nic robi. To jest niedopuszczalne, żeby musieć prosić się o własne pieniądze. Sprawą powinny zająć się media, przecież tu jest oszukanych tysiące osób. Czas to zgłosić wyżej. Dość czekania i słuchania szefostwa, że pieniądze będą dziś, jutro, za 2 dni.

Pan Marcin
@Poszkodowany

Z jakich źródeł info ze to tysiąc osób ?

@Pan Marcin

Np z grupy zrzeszającej osoby, które składają pozew zbiorowy z Poznania i Warszawy.

Aktualność
Szanowni Państwo,

przepraszamy za opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń dla naszych pracowników zewnętrznych.
Nasza organizacja straciła płynność finansową co skutkuje opóźnieniami w regulowaniu wielu zobowiązań.
Zaległe wynagrodzenia wraz z należnymi odsetkami będziemy wypłacać w najszybszym możliwym terminie.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, od dnia 13/03/2020 pracujemy zdalnie.
Z wyrazami szacunku
Zarząd Work Room
Krystian

Wy (usunięte przez administratora) Oddajcie nasze pieniądze, co nas to obchodzi, że je wydaliście na swoje przyjemności?! My je zarobiliśmy!!! MY! Mam nadzieje, że już nigdy nikogo nie zrobicie w balona! NIECH CAŁA POLSKA SIĘ DOWIE KIM WY JESTEŚCIE!!!!

Wy nie pracujecie zdalnie bo nie odbieracow od nas telefonów!! Tylko zabraliście nasze pieniądze i pochowaliście się po kątach!

Zdalnie to Wy pracujecie bo waszą firmę wyrzucili za niepłacenie!

Zły

...regulowaniu wielu zobowiązań?! Czyli też nie macie za co jeść tak jak wasi pracownicy?!

Arek

Opóźnienie to można mieć tydzień! Są ludzie co czekają od września to waszym zdaniem jest opóźnienie. To jest okradanie ludzi z ich pieniędzy.

Jak wy traktujecie swoich pracowników! Jak potrzrbowaliście żeby ktoś szybko poszedł do pracy do hotelu to panie z biura umiały zadzwonić o każdej godzinie. A teraz telefonu nie odbieracie, nikt nie odpisuje na wiadomości ani wasze biuro nie istnieje, bo byłem zapytać i was tam nie ma!

Ola

Na wynagrodzenie czekam od 3 miesięcy. Na facebook brak kontaktu, na wiadomości nie odpisują, komentarze usuwają. Ktoś próbował na LinkedIn pisać? Odpisują tam na wiadomości?

Anastasia

Ja pracowala na hotel przez ta firma. I nie dostala wyplata od październik. Pisala ja reklamacja dwa raza i nic. Moja kolega to sama. My w polska jestesmy same i my nie mamy pieniedzy na apartament i jedzenie. Ale ta firma się to nie ma problem bo ty dobra jak pracuju. U nas to duzo ludzi na hotel nie dostalo wyplata. Ja nie znam co robic teraz z ta firma.

Pracownik restauracji
@Anastasia

U nas to samo, pracownicy restauracji to dużo studentów dziennym i osób z Ukrainy, praktycznie wszyscy zostali bez środków do życia. Jak weszły pomoce od państwa,albo z uczelni to wysyłalismy maile do kadr żeby wypełnili nam zaświadczenia i nikt nam na te maile przez miesiąc nie odpisywał.

Arkadiusz
@Pracownik restauracji

Cała prawda. Nie było żadnej informacji że nie będzie pieniędzy w do końca maja. Dzisiaj ludzie zaczęli pisać jak jest bo mamy czerwiec i nagle firma napisała oświadczenie. Wcześniej obiecywała że zapłaci do końca maja a teraz nie wie kiedy! Na wiadomości na fb i sms nie umiecie odpisać ale tu widać że czytacie.

Gastro

Z naszej grupy pracowników kilka osób już złożyło zawiadomienie do Pip, teraz czekamy aż będą mieli kontrole. Im więcej osób to zrobi tym szybciej się wezmę za tą agencję

Krystian

Ludzie!!!! Widzieliście to ?!?!? Teraz już nie ma oświadczenia, że kasę wypłaca do końca maja! Tylko w najbliższym możliwym terminie!!! To są (usunięte przez administratora) ktoś się łowieniem tym zająć, trzeba ich złodzieju zgłosić gdzie się da!!!! Niech w końcu odpowiednie instytucje zajmą się tym bezprawiem!!!!

Vadym
@Krystian

Ja mam screena ze tam było w oświadczenie że do końca maja! Klamcy!

Paula
@Vadym

Poprzednie oświadczenie jest widoczne. Nie zostało usunięte.

Moje wiadomości kierowane na facebooka firmy, pisane smsy do koordynatorów, połączenia które wykonuję na każdy znaleziony w internecie numer - wszystko jest ignorowane. Wiadomości wyświetlają, połączeń nikt nie odbiera, czy wy sobie żartujecie? Miejcie chociaż odrobinę godności ludzie bo uprzykrzyliście życie naprawdę wielu osobom i mam nadzieję, że macie świadomość iż to nie obejdzie się bez echa bo ja tego tak nie zostawię. To są moje pieniądze a wy bezprawnie je sobie zabraliście.

Artur Witkowski

Witam, z tego co wiem firma planuje teraz przebudowę, zanim się ona odbędzie dobrze by było jak by w pierwszej kolejności uregulowali należności wobec pracowników "Whisky in the jar"(usunięte przez administratora)

Weronika
@Artur Witkowski

Na wypłaty czekają również pracownicy Sinner. Z tego co wiem właściciel pieniądze agencji przelał ale ta milczy i nie odbiera telefonów. wypłaty miały być najpóźniej do 22 kwietnia

xxx
@Weronika

Mamy czerwiec a pieniędzy nadal nie ma

Od marca pracownicy czekają na wypłaty. Nikt z firmy nie odezwał się do nas przez 2 miesiąca. Później firma wystawiła oświadczenie na swoim fb, że pieniądze będą do końca maja. Jest czerwiec a ani wypłaty ani kontaktu nie ma. Na fb nie odpisują na wiadomości prywatne, chociaż są odczytane. Kasują komentarze pod postami. Biuro w Warszawie już nie istnieje, Pani na recepcji jak byłam to powiedziała, że firmy już nie ma w tym miejscu, bo nie było płacone i codziennie przychodzi kilkadziesiąt osób o nią pytać, bo nie dostali pieniędzy. To jest złodziejska firma!

Poznań

Zgadza sIę! W Poznaniu też pracownicy nie dostali wypłat! Na drzwiach od marca wisi kartka, że zamknięte a telefony albo są wyłączone albo nikt nIe odbiera. Wszyscy zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tego pracodawce.To się nadaje na UwaGe albo do sądu!

xxx
@Poznań

To jest zdecydowanie sprawa dla Uwagi, to co oni robią to się w głowie nie mieści

MZ

(usunięte przez administratora) I nic więcej i do tego (usunięte przez administratora) Ktoś pracował, ciężka praca a oni zabrali moje pieniądze!!!! Dla mnie 530 zł to dużo a szef jakis czas temu powiedział mi ze zgłosi mnie do strazy granicznej i ze dostanę deport bo przypominam się o kasę :/

Nie miejcie złudzeń, że jakiekolwiek pieniądze jeszcze zobaczycie. Zarząd pewnie teraz wypoczywa z naszymi wynagrodzeniami, zamknęli biuro w Warszawie i udają, że nic się nie stało.

Paulina

Obiecujecie wynagrodzenia do końca maja, mamy już czerwiec. Gdzie są nasze uczciwie zapracowane pieniądze? Okazuje się, że przez ostatni czas jak woły harowaliśmy za darmo? Utrata płynności finansowej spotkała nie jedną firmę w czasie kryzysu ale przywłaszczenie sobie naszych pieniędzy to jest jakiś żart.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Room Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Work Room Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Room Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Room Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Room Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Room Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Room Sp. z o.o.