Auto GT Sp. z o.o.

Opinie o Auto GT Sp. z o.o.

pix

Masakra. Serwis przyczynił się do uszkodzenia części w samochodzie i zrzuca winę na klienta! Odrafzam!

ROBERT

najgorszy serwis w jakim byłem,obsługa ma w d....klienta i jego czas,umawia się na godz 17,30 żeby wykonać pracę o 40 minutowym zakresie czasu a o 18,45 auto nadal stoi na placu i gdyby nie moja interwencja nadal by tam stało. Zabrałem auto i podziękowałem kompetentnym panom za pomoc. DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niebieski

mamy prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę tylko o umieszczenie tej informacji na ich forum.

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Auto GT Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Auto GT Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto GT Sp. z o.o.