Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy

Opinie o Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy

Konger

To co sie dzieje w tym tak zwanym centrum wola o pomste do Boga. Przesylki zagraniczne trafiajace tam znikaja bez sladu, numery podawane przy wysylce przesylki poleconej wyswietlaja date godzine i miejsce doreczenia przesylki czyli WER. Z tego centrum dalej nic nie wychodzi do adresanta. Kontakt jakikolwiek jest nie mozliwy, zaden podany numer telefoniczny nie odpowiada, nadawca nie ma szans na jakakolwiek informacje, ani odbiorca na otrzymanie przesylki. Placimy pieniadze wysylajac przesylki polecone aby miec pewnosc ze dotra do nadawcy, a tymczasem dla tej komorki czyli WER jest to uciazliwy problem aby czynnosc za ktora sie placi wykonac, albo pracujacy tam ludzie sa tak nieudolni w swojej pracy albo kompletnie ignoruja tych ktorzy korzystaja z uslug Poczty Polskiej. UOKIK lub audyt w tej firmie jest wskazany i moze trzeba bedzie zlozyc takowy bo tak dalej byc nie moze.

Seb

Dodzwonic sie do WER graniczy z cudem

Krzychu

Witam ,zostałem tam przyjęty na umowę zlecenie w październiku ,miało być tak że popracujemy na tej umowie do końca roku i nam ją przedłużą lub zamienią na stałą.... ogólnie z tego co było mówione na spotkaniu rekrutacyjnym zgadzało się tylko to że jeździmy busami,reszta się absolutnie nie pokrywała z umową,pieniądze miały być na koncie w ciągu 7 dni od daty dostarczenia rachunku,a dostawaliśmy je ok 18 i trzeba się było za tym nachodzić.Sama praca to typowa kurierka tylko zamiast jednej paczki tachacie wory i paki w ilości kilkuset sztuk,zauważyłem że oni robią takie masowe zatrudnienia przed świętami kiedy jest pełno roboty.Ogólnie nie polecam ze względu na śmieszne zarobki,żeby kierwoca jeździł za najniższą krajową to jest nieporozumienie

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy