Opinie o Instytut Przemysłu Organicznego w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instytut Przemysłu Organicznego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Przemysłu Organicznego o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Przemysłu Organicznego w Warszawa

Józek

Plusem pracy jest fajna atmosfera między pracownikami, natomiast minusem są zarobki, gdzie dużą część osób zaczynają dotykać podwyżki ze względu na podniesienie płacy minimalnej. Dodatkowo w firmie nie ceni się lojalności pracowników i osoby o długim stażu pracy mają często o wiele gorsze pensje niż młodzi pracownicy. Ponadto firma oszczędza na pracownikach mimo że większość pracuje w szkodliwych warunkach. Każdy zakup, każdy wydatek jest kwestionowany przez panią dyrektor administracyjną. Ogólnie firma żeby nabrać doświadczenia i uciekać z niej.

@Józek

Pracownicy są wynagradzani za pracę,, kompetencje, umiejetności i uzyskiwane wynik, a nie za staż. BHP to w Instytucie podstawa i nikt nie kwestionuje zakupów w zakresie bezpieczeństwa

Jak wygląda ścieżka awansu w Instytut Przemysłu Organicznego?

Jak w kazdej innej firmie. Jest regulamin - stanowiska od specjalisty do lidera

Dzień dobry. Pojawiło się bardzo dużo nowych naborów na stanowiska specjalistyczne, ktoś może rozjaśnić, o co chodzi? Czy były jakieś roszady na stanowiskach, zwolnienia, odejścia? :) Chcę kandydować na Specjalistkę ds. projektów, ale ta ilość dostępnych ofert nie daje mi spokoju. Tak jeszcze zapytam o wynagrodzenie, widełki 5 000–5 500 zł to już kwota, która nie podlega negocjacji? Wydaje mi się, że spełniam wszystkie warunki, a nawet mam większe kwalifikacje. Podobnie jest z doświadczeniem. W jakich godzinach pracujecie, skoro czas jest elastyczny?

Tosia
@Inny pracownik

I jak, myślisz, że opłaca się brać te zlecenia? Jakbyś mógł orientacyjnie podać, ile to wychodzi, byłoby naprawdę super. Ale jak nie, no to trudno. A jakieś szanse na awans w ogóle dają?

Ów

Z tego co mi mówili pracownicy stamtąd, dużo osób doszło w tym i przyszłym roku do wieku emerytalnego i teraz mają niedobory pracowników. Stąd wysyp ogłoszeń. Elastyczny czas oznacza że można przychodzić od 6:30 do 9 i kończyć od 14:30 do 17.

Michaśka
@Ów

każdy decyduje indywidualnie o tych godzinach pracy? ile dni wcześniej trzeba zgłosić, na którą przyjdzie się do firmy? czy jednak to cały zespół musi się zgodzić na jedną, wspólną godzinę? :)

Zarobisz więcej na kasie w hipermarkecie niż tutaj. Zapomnij o 5 tysiącach. Pomyśl o 3000-3500 zł i to wszystko. Ludzie odchodzą jak i ja bo kogo stać żeby utrzymać się za 3400 zł ?

Pracownik Nowy wpis
@Michaśka

Każdy przychodzi na którą chce. Najlepiej na 7 przychodź albo 7.30 żeby po pracy iść na drugi etat bo tylko tak się utrzymasz w Warszawie. No chyba, że ktoś płaci za Ciebie rachunki i zarabiasz tylko na swoje przyjemności.

Ale jakie 3000? Minimalna krajowa to od lipca 3600 brutto. Chcesz powiedzieć, że firma nie płaci nawet najniższej krajowej, wymaganej ustawowo?! A od poniedziałku to będzie w ogóle 4242 brutto... Chyba, że napisałeś kwoty na rękę?

Inny pracownik Nowy wpis

Pracownik zatrudniony kilka lat temu, pensja podstawowa 4000 netto, bo takiej zażądałem, do tego może wpaść premia na kwartał jeśli się bierze udział w zleceniach badań komercyjnych albo przy produkcji na sprzedaż - wysokość to pewien procent od wartości sprzedaży. Jeśli pójdzie się na dwa tygodnie na urlop dostaje się "gruszowe" kilkaset złotych na wypoczynek. Kwota uśredniona na miesiąc taka sobie, jak nie jesteś jednym żywicielem rodziny, może być. Na stanowisku badacza mają 36 dni urlopu w roku.

Tosia Nowy wpis
@Inny pracownik

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Przemysłu Organicznego?

Przyjmą chyba każdego za 3000 zł

Alex

Dowiedziałem się, że rekrutacja w IPO jest dwuetapowa. Pierwsza rozmowa może się odbyć przez Teamsy, a druga w siedzibie IPO. Czy ktoś może podpowiedzieć co wchodzi w skład drugiej rozmowy (w siedzibie IPO)?

Barbara

Widzę, że co człowiek, to opinia. Więc do brzegu - co wchodzi w skład funduszu socjalnego i czy w indywidualny pakiet medyczny może być włączona rodzina? Takie benefity są wymienione w ofercie dla Specjalisty ds. ochrony środowiska i badań fizykochemicznych. Będę wdzięczna za rzetelną informację.

@Barbara

W pakiet medyczny może byc włączona rodzina. Do pakietu pracownik ma dopłatę Warunki są dobrze wynegocjowane

Lolka
@Patryk

Rozumiem, że tylko w części dopłacają, a powiesz w takim razie jaką kwotę z pensji odtrącają jeżeli zdecydowałabym się na pakiet również dla rodziny? Skoro jesteśmy już przy benefitach, to czy tak samo to działa z pakietem sportowym?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Instytut Przemysłu Organicznego? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jak wygląda ścieżka awansu w Instytut Przemysłu Organicznego?

nie ma czegoś takiego

Honorata
@123

Cześć, czy mógłbyś napisać mi coś więcej o pracy w Instytut Przemysłu Organicznego? Niestety tu na forum nie pojawił się do tej pory żaden wpis od pracownika firmy a chciałabym uzyskać jakieś informacje. Czy polecasz pracę w firmie?

@Honorata

+ fajna atmosfera między współpracownikami - są od tego „wyjątki” niestety - bardzo niskie zarobki

Były pracownik naukowy
@Honorata

Nie polecam, jestem byłym pracownikiem, zarobki to żenada, z tego nie możesz opłacić nawet rachunków za dom. Praca dobra jest dla matek z małymi dziećmi, bo siedzisz ciągle na zwolnieniu...

@Były pracownik naukowy

Jak ktoś jest dobry w tym co robi i pracowity to nie ma powodu do narzekań. Przyzwoita płaca za rzetelną pracę. Sporo można się też nauczyć

Jak w kazdej innej firmie. Jest regulamin - stanowiska od specjalisty do lidera

@Józek

Tzn dają minimalna i cześć? nawet nie pytam o jakieś premie??

@Karolina

Premie są w teorii kwartalne, jednak są to kwoty rzędu 500 zł. W tym instytucie jeśli sama nie będziesz walczyła to nikt cię nie doceni

@Józek

Premie są co kwartał i zależą np. od ilości sprzedaży i są b. zróżnicowane :-) -zależą od wyników

@Józek

Jak długo trwa proces awansu w Instytut Przemysłu Organicznego?

Czy w Instytut Przemysłu Organicznego wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Odpowiedź

Nie, instytut jest na wiecznym minusie, więc tłumaczenie dyrekcji że nie ma pieniędzy na nagrody jest na porządku dziennym. Są zakłady będące na permanentnym minusie rzędu 1,5 mln :)

@Odpowiedź

No może te inne tak, ale chyba tutaj na minus milion to by nie byli? ;) To tak z ciekawości jak oni sobie radzą skoro podobno takie problemy z funduszami są? Kto konkretnie tym rozporządza?

Ospowiedź
@Irena

Dyrekcja cały czas wyprzedaje teren i majątek instytutu, przez co formalnie wychodzi na lekki plus... Ale co zrobią jak już sprzedadzą wszystko co się da? Goże takiego "gorącego ziemniaka" oddadzą swoim następcom ;)

Niczek
@Odpowiedź

Co za bzdury... Kto wymyśla takie nonsensy...

Czy Instytut Przemysłu Organicznego organizuje staże dla studentów?

Jeśli dogadasz się z kierownikiem konkretnego zakładu to daje się taką kwestię załatwić

@.

I zawsze jak już staże są normalnie płatne?

L.
@Irena

Nie, staże nie są w ogóle płatne.

@L.

Nie? :o A jak długo ewentualnie trwają? Ludzie w ogóle korzystają z tej opcji w takim razie?

@Irena

Czasami zdarzają się osoby, które chcą mieć wpis w CV, ale to raczej rzadkość

@.

No tak... A co na Twoje oko mógłby dać wpis właśnie z nimi w cv? Faktycznie dla niektórych firm okazałoby się to bardzo wartościowe?

Czy w Instytut Przemysłu Organicznego pracuje się na open space?

Inżynier

Jak jesteś w dziale Materiałów Wysokoenergetycznych to pracujesz czasami w open space........

kandydatka

Byłam niedawno na rozmowie rekrutacyjnej do kadro-płac. Rozmowa sympatyczna, rzeczowa, profesjonalna. Brawo. Hm, tylko…. Jak usłyszałam poziom budżetu na wynagrodzenie, to przepraszam, ale…. to jakieś żarty. Takie pieniądze to na kasie w popularnym markecie z żółto-czerwonym owadem w logo… :-) a nie dla samodzielnego specjalisty. Aż mi się żal tej Pani zrobiło.

XD
@kandydatka

Byłam również i moja opinia podobna. Wynagrodzenie żenada- zatrzymali się chyba jakieś kilkanaście lat wstecz. Jak ktoś się skusi- będę w szoku. u nas nawet Młodszy specjalista ma o 1000 brutto więcej niż oni proponują.

kandydat
@kandydatka

zdradzisz jaki to poziom?

kandydat
@kandydatka

Zdradzisz jaki to poziom?

Inżynier
@kandydat

2000 -2200 zł netto, premia jest fikcją , 60zł kwartalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Przemysłu Organicznego - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Przemysłu Organicznego?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Przemysłu Organicznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Przemysłu Organicznego?

Instytut Przemysłu Organicznego