FM Solutions Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o FM Solutions Sp. z o.o.

Maja

@afa coś się rozwiązało z tą rekrutacją? Bo teraz ofert pracy w FM Solutions jest bardzo dużo i myślę, że nawet jeżeli będzie dużo chętnych to każdy znajdzie coś dla siebie: https://www.fmsol.pl/praca/

Maja

Pracujesz w FM Solutions Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca w Twoim dziale. Na jakie warunki pracy mogą liczyć obecnie pracownicy?

afa

tylko nawet nie wiadomo czy ta oferta jest nadal aktualna - przecież rekrutacja ruszyła bodajże w połowie lipca a skoro warunki są tak atrakcyjne to pewnie chętnych nie brakuje na takie stanowisko pracy - a wiadomo jak jest w Krakowie, ludzi pewnie sporo wysłało cv

Serwisant

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku serwisant/inżynier serwisu w Krakowie. Wie ktoś może ile można zarobić na wyżej wymienionym stanowisku i jak wygląda praca w tej firmie? Pozdrawiam

Kaku

Też jestem zainteresowany stanowiskiem pomocnika serwisanta, mógłby ktoś powiedzieć ile zarabia się na tym stanowisku?

piterkatus

kolego zaglądasz na firmę FM Solutions Sp. z o.o. a nie FM Solutions SA czytaj ze zrozumieniem

piterkatus

GPS

Firma smiechy, słabe warunki, śmieciówka umowa, brak samochodu służbowego i podtawa na zlecenie 2000 tyś :)

Zostaw opinię o FM Solutions Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Solutions Sp. z o.o.