GLS Poland

Opinie o GLS Poland

Alex

Śmiech na sali, zamawiam paczkę do domu, czekam jak głupia pół dnia na kuriera a godzinę po wyznaczonym czasie doręczenia dostaje wiadomość że odbiorcy nie było w domu...kontaktu ze strony kuriera brak, nikt nic nie wie a okazuje się że moja paczka czeka na mnie w punkcie odbioru 2 km od mojego mieszkania, żart jakis, jakbym chciała do punktu to bym sobie zamówiła do punktu, a 'szanownemu' kurierowi nawet się tyłka nie chciało ruszyć na moją ulice. Jeden wielki (usunięte przez administratora) w tej firmie. Nigdy więcej nie zamówię nic co dostarcza ta firma.

FlorisDoor

Cięko pracują na miano najgorszej firmy kurierskiej. Oddziały Poznań, Bydgoszcz - coraz gorzej! Niesety część moich kontrachentów korzysta z ich miernych usług, przez co kilka razy już zostałem okradziany przez kuriera. Dziś gość w Poznaniu położył paczkę w kałuży a potem z petem w pysku władował się do mojej firmy, jak do siebie. Byłem w szoku! Takiego buractwa to nie widziałem dawno!

Słowa kojarzące się z GLS Poland: stresująca, wyczerpująca, wykorzystująca, niesłowna, ale zgrana(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: zerową, prawie wcale szkoleń, jak chcesz dostać awans to nie ma lepszej drogi jak wchodzić w tyłek kierownictwu Atmosfera i ludzie tam pracujący są: ludzie pracujący bardzo ok, zgrany zespół, wszystkich przyjmują z otwartymi rękami, ale kierownictwo pokazuje na każdym kroku swoją wyższość mimo ciągłych zapewnień że wszyscy jesteśmy równi i udając twoich kumpli Od jakiej stawki można negocjować pensję? średnia płaca to około 2000zł netto ale niewiele więcej można tam zarabiać pracując nawet 10 lat! Najbardziej podobało mi się w GLS Poland: atmosfera i pracujący tam ludzie którzy naprawdę są cudownym zespołem Najbardziej nie podobało mi się w GLS Poland: brak przepływu informacji- jak nie dowiesz się sam to nie będziesz wiedział, dużo obietnic bez pokrycia, postawa kierownictwa, brak możliwości awansu i rozwoju

Słowa kojarzące się z GLS Poland (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabo Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w GLS Poland: Najbardziej nie podobało mi się w GLS Poland:

Zostaw opinię o GLS Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLS Poland