Opinie o GLS Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GLS Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLS Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLS Poland w Warszawa

Masakra

Witam, Proste zlecenie dla GLS, dostarczyć walizkę do Wielkiej Brytanii - zgodnie ze zleceniem powinno to zająć maksymalnie 5 dni roboczych. 12 sierpnia wysyłam zlecenie, odbiór walizki miał nastąpić 13 sierpnia i tak się stało (o godzinie 17.30) gdzie w zleceniu miało to być między 9.00 - 16.00) Do 21.08 walizka nadal nie dotarła na miejsce. Dzwonię, piszę maile, interweniuję. Przesyłka dostaje status zaginionej i uruchamia się procedura odszukania walizki. Zapada cisza, żadnej informacji mailem czy telefonicznie - nic, zero. 28 sierpnia po kolejnym moim telefonie okazuje się, że walizka została odnaleziona i znajduje się w UK. Poprosiłem ich, aby po tak długim czasie nie dostarczali przesyłki do UK, ponieważ osoby które czekały na przesyłkę dawno wróciły do Polski, a dostawa nie ma najmniejszego sensu i poprosiłem o zwrot walizki do Polski. Pan z GLS potwierdził przyjęcie dyspozycji i zmianę w systemie, a następnie 29 sierpnia walizka zostaje dostarczona na pod wskazany adres w UK. Sukces? Nie do końca. Prawie nowa walizka wygląda jak by przeszła przez linię frontu. Klejona jakimiś taśmami, rozerwany suwak, wystające rzeczy. Pomazana czarnym flamastrem. Jak walizka trafi do mnie będę mógł ostatecznie stwierdzić w jakim stopniu jest zniszczona i czy nie brakuje rzeczy, ale piszę dziś, aby przestrzec te osoby, które chcą korzystać z usług tej firmy.

Kamila

Masakra. Totalne dno. Niby duza firma a nie umieja paczki dostarczyc. Kurier robi łaske ze w ogole paczke przywiezie, na infolinii pracownicy nie wiem po co siedza skoro sa nie douczeni i niedoinformowani. Nikt nie wie kiedy paczka bedzie w jakich godzinach. Nic. Z kurierem nie ma szans na "dogadanie sie" najlepiej wziac urlop zeby czekac calymi dniami na kuriera i albo przywiezie albo nie. Nigdy sie nie spotkalam z taka banda nieudacznikow.

Justyna

Totalna porażka. Sami ustalają sobie "z odbiorcą" inny termin dostawy, gdzie tak naprawdę odbiorca nie ma o tym zielonego pojęcia. Wg maila dostawa w danym dniu, w takich a takich godzinach, siedzi człowiek w domu, żeby kuriera nie przegapić, po czym sprawdza status i dowiaduje się, że ustalił sobie inny termin dostawy! Pytanie tylko - JAK?? Skoro ani nikt do mnie nie dzwonił, ani ja nie zmieniałam tego terminu, tym bardziej, że paczka pilna. Na infolinii nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na pytanie dlaczego taka sytuacja zaistniała... To nie pierwszy taki incydent z tą firmą kurierską, dałam im drugą szansę i....no cóż. Nie polecam!

@Justyna

To jacyś psychopaci. Powinno się ich ukarać i zdelegalizowwać. Brak słów. Przez cały dzień czekałem na przesyłkę, otrzymywałem kolejne komunikaty, a to że będzie o 15.00, a to że problem z samochodem, a o 21 00 dostałem SMS, że próba dostarczenia się nie powiodła, bo nie było mnie w domu. Lepszy komizm niż w filmach Barei.

Krzys
@Marek

W calej rozciaglosci sie z Markiem zgadzam. Tyle ze Firma wybrala ta ,,firme kurierska" nie ja.

Co tu się odp...
@Justyna

Ludzie są inne serwisy do oceniania jakości świadczonych usług przez firmę gls. TUTAJ POWINNY BYC OPINIE PRACOWNIKÓW NA TEMATY ZWIĄZANE Z PRACĄ W DANEJ FIRMIE

Wojtek

(usunięte przez administratora)totalne dno! Omijajcie szerokim łukiem tą całą firmę!!

Kurier

Tragiczny- Zadzwonił do mnie facet powiadomił ze dzwoni z odpowiedzi o CV ja zapytałem na to z jakiej firmy ponieważ wiadomo rozesłałem CV do kilku firm on na to ze nie wiem gdzie wysyłam CV oraz w takim wypadku dziękuje. Smiechu warte

Brak

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Mariusz

Firma nie realizuję przesyłek na czas,czekam już na paczkę 5 dni, dzwoniąc na infolinię zapewniano mnie że paczka dotrze do soboty gdzie i tak już był to 3 dzień,a przeważnie paczki kurierskie docierają w ciągu jednego dnia roboczego,nie polecam

Apolinary

Problem ze znalezieniem adresu, problem z komunikacją - zarówno z kurierem, jak i z centrum obsługi klienta, problem z dostarczeniem paczki na czas i największy problem, ze zwrotem do nadawcy. Po co robić sobie problemy. Nigdy więcej nie zamówię nic przy pomocy tej firmy.

DRAMAT. Oczywiście czynnik ludzki, kurier nie chciał przyjąć pobrania 214,51zł z końcówką w "drobnych" bo jak to określił "bo mi się wysypią"... Żądał odliczonej kwoty lub.. uwaga: 15 zł napiwku!!! W ogóle wyskoczył z żądaniem pobrania 215 zł Rozumiem, 59 groszy niby nic ale odkąd to kurier sobie ustala kwotę do pobrania? W dodatku po godzinie zostawił awizo z info, że przesyłka do odbioru w oddziale a wcale jej tam nie zostawił. DRAMAT Unikajcie usług tej firmy. Od dzisiaj zwracam uwagę na to, jakim kurierem ma być wysyłka.

Gosia
@Piotr

Dokładnie. Też rezygnuje z zakupów gdy przewoźnikiem jest gls

dyzioap
@Piotr

już nigdy nie zamówię nic przez tę firmę. Problem z dostarczeniem - nie potrafią znaleźć adresu, problem z komunikacją i problem ze zwrotem do nadawcy, kiedy już paczka nie mogła być odebrana a zamówiona rzecz była zbyteczna, bo maiła być dostarczona za późno. Magazyn Wypedy pod Warszawą to jakaś istna porażka!!!

Szymon Polak

Tragedia. Skandal. Porażka. Żenada. KURIOZUM!!!!! Otrzymałem powiadomienie że doręczona została mi paczka (w pełni opłacona), zdziwiłem się bo akurat nie było mnie w domu. Poniżej mój list do gls na który nie otrzymałem odpowiedzi. Co najgorsze pomimo że zastrzeglem że chce by mnie zostawić w spokoju otrzymałem kilka telefonów od różnych osób i dziwne smsy. To nic pomimo telefonów i SMSow przyszedł kurier i wciągnął w syt moja żonę a nie była i nie jest strona. Nic nie ustalił. Następnego dnia podjechało białe auto marki BMW z tablicami WL coś tam. Soasiony duży facet wtargnal na moją posesję, jak udało mi się ustalić nie pracował w GLS przeszedł 30m w glab posesji i znowu trafiło na żonę. Nie przedstawiając się zaczął zagadywac lecz jak twierdzi żona, szczęście wielkie że byli laweciarze po auto więc zawrócił. Wystraszyla się a nie może się denerwować. Ten 3 człowiek zadzwonił do mnie a nie podawałem mu danych zatem dał mu je ktoś inny adres i tel. W rozmowie powiedział że chce bym mu za 200 zł podpisał doręczenie. To które podpisał kurier sobie sam obcym nazwiskiem. Nazwiskiem którego ja nie znam. Paczka przepada ja muszę poprawić zabezpieczenia i opłacić ochronę. Sam kurier nie rozmawiał ze mną osobiście. Tak zostałem potraktowany. List wysłany gls (nie odpowiedzieli) Paczka nie dotarła!!! Tzn. GlS (KONSULTANT) (PRZEMIŁA ZRESZTĄ) TWIERDZI ŻE KURIER DOSTARCZYŁ I ŻE ODEBRAŁ JA KTOŚ O NAZWISKU PLATOWSKI?? SAM KURIER NIE WRĘCZYŁ MOJEJ PRZESYŁKI NIKOMU!!!! ZAPYTANY PRZEZ WASZEGO CZŁOWIEKA ODPOWIEDZIAŁ ŻE PRZERZUCIL ????‍♂️ PRZESYŁKĘ PRZEZ OGRODZENIE. LUDZIE MOJA BRAMA MA 3M WYSOKOŚCI A JA MIAŁEM ZAMÓWIONY CELOWNIK MYŚLIWSKI SKALIBROWANY I GOTOWY.... PRZRZERZUCIL???? W głowie się nie mieści.... Brawo, tak traktuje się cudzą własność?? Paczka była moja od samego początku i adresowana do mnie a Wy drodzy Państwo obchodzić ie się z moją rzeczą racza w ten sposób? Nie do wiary, naprawdę. Sytuacja wygląda następująco : 1. Nie otrzymałem paczki 2. Poznałem politykę firmy (nie jestem zdziwiony, podejrzewałem że tak się to dzieje) ale żeby informować mnie z zupełnym luzem że się moimi rzeczami rzuca (szok) wolałem jak było tabu.... 3nie mogę jechać na zaplanowany urlop z przyjaciółmi, wszyscy przesunelismy termin (nie za darmo) o tydzień. Założeniem było że wszyscy na 100% gotowi że sprzętem (nie bez sprzętu) ruszamy w sobotę nad ranem... Dziś jest piątek a ja nie mogłem dokończyć przygotowań. 4. Jak mam ufać w tego typu usługi kiedy tak się dzieje. Ja poza domem 40 km dostaje informacje ze odebrałem przesyłkę.!!!!!! Szanowni Państwo równie dobrze moglibyście informować swoich klientów że są totalnymi wariatami. A na koniec dzwoni do mnie automat i naklania do wypełnienia ankiety kiedy skończyłem 15 min 1/4GODZ NA USTALANIE ABSOLUTNYCH SZALEŃSTW. OTWIERAM POCZTĘ DEODZY PAŃSTWO I KOLEJNA SPOSOBNOŚĆ DO WYPEŁNIENIA ANKIETY. SZKODA ŻE NIE MA OPCJI "NIE DORECZONO" URLOP ZEPSUTY, PACZKI NIE MA, ZAUFANIE POGRZEBANE, ZMARNOWANY CZAS. PROSZĘ SIĘ USTOSUNKOWAĆ TO MOJEJ WIADOMOŚCI W SPOSÓB KONKRETNY I POTRAKTOWAĆ SPRAWĘ JAKO ISTOTNĄ. Ogromną mam prośbę na koniec, proszę nie traktować mnie jak kogoś pozbawionego rozumu, nie ja jestem tym kto się nie wywiązał. Proszę podejść zatem do sprawy obiektywnie i nie udreczac mnie ankietami, telefonami, w celu przekonania mnie ze jest inaczej niż jest. Osobiście uważam że nie kurier jest winny lecz jego nadzór. Wnoszę po sposobie w jakim była mi informacja udzielana. Pan "PLATOWSKI" odebrał a paczkę kurier PRZERZUCIL przez płot.

Oburzona

Firma Gls to jakaś kpina a kurier? Pfff..... Paczka była dostarczana 2 razy, za tym drugim razem kurier mial być od 12 do 15. Specjalnie jeszcze wzięłam wolne tego dnia! Byłam caaaały dzień w domu bo bardzo mi zależało na tej paczce. O 15 dostalam smsa że kurier był ale znoeu nikogo w domu nie było! Mam psa, jakby ktoś dzwonił czy pukał to by zareagował! Dzwoniłam na infolinię o szanowny Pan powiedział że moge se odebrać paczkę z oddziału czyli 40km od mojego domu! Gdy powiedziałam mu ze inni kurierzy zawsze dzwonią telefonem przed dostarczeniem paczki to on na to ze nasz kurier nie ma takiego obowiazku! NIE POLECAM TEJ FIRMY ANI KURIERÓW! UNIKAĆ TEGO! A moja paczka poszła sie j**** ???????????????? !

Niezadowolona

Moja opinia niestety nie będzie pozytywna. Kierowca miał dostarczyć paczkę od 9 do 14, oczywiście czekałam z niecierpliwością, nie doczekałam się. Około 15stej musiałam wyjść z domu, po powrocie wieczorem zauważyłam kartkę że kierowca był o 11.14, co oczywiście było niemożliwe bo o tej godzinie byłam w domu i jak wychodziła z domu tej kartki nie było, kłamstwo. Następnie zaznaczyłam aby paczka była zostawi ona w najbliższym punkcie, nie byłam pewna z opisu na tracking czy ta paczka była tam zostawi ona, poszłam w to miejsce, nikt nie otwierał! Zadzwoniłam do obsługi klienta, pani sprawdziła że paczka nadal jest z kierowcą, zadzwoniła do niego i dała mi nr tel. Rozmawiałam z kierowcą i mówił że pani z punktu gdzie nikt nie otwiera czasami spóźnia się do pracy ale pewnie później będzie. Po pół godzinie oddzwonil do mnie ze nie ma tej osoby i chce dostarczyć ta paczkę do mnie bo jest blisko, musiałam rzucić wszystko i przyjść do domu bo inaczej ta paczka dalej by krążyła. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie kuriera, nie rozumiem dlaczego sklepy używają takich form, pewnie bo są tani i już wiemy dlaczego!!!

kse

nie tyle o kurierze ile o calej firmie. paczka nadana byla do Polski z UK. Wedlug systemu trackingowego paczke probowano doreczyc dwukrotnie. Oba dni adresat byl w domu. po telefonie na infolinie dowiedzialam sie,ze paczke probowano doreczyc pod blok 16/4 ,adres adresata 18/10. podobno zostawiono awizo. paczka do odbioru osobiscie w miescie 40 km od adresu gdzie paczka byla wyslana. pomoc od oblugi klienta- zadna. odeslano mnie do magazynu w Gorzowie. Po rozmowie z nimi dowiedzialam sie,ze paczke "probowano" dostarczyc pod prawidlowy adres. spytalam o awizo- nie bylo opcji zostawienia awizo ,bo nikt nie otwieral drzwi. nie wiem czy powinnam smiac sie czy plakac. no jakby ktos byl w domu to by nie bylo potrzebne awizo!!! podobno kurier parkowal tyko pod 16/4 . z tego co wiem nie ma opcji parkowania pod konkretnym numerem mieszkania! chamski pan magazynier odmowil pomocy i ponownego dostarczenia paczki,bo ponoc to wina mojej mamy ,ze nie bylo jej w domu. szkoda tylko,ze nie probowano dostarczyc pod wskazany adres

Niezadowolona

Kurier który dzisiaj do mnie przyjechał to prawdziwy burak. Żałuję że rozmowa się nie nagrała ponieważ to jak się do mnie odzywał jest dla mnie szokiem. (Kurier Maciek)

Z przykrością dodaję opinię negatywną, kurier nie dość, że nie zna podstawowych zasad higieny to jeszcze brak mu kultury osobistej. Leniwy i pogardliwy, trzaska drzwiami lub ich nie zamyka, trudno jest mu wziąć wózek do przewiezienia ciężkich przesyłek, a łatwiej jest mieć pretensje o to, że trzeba podejść z tą paczką 10 kroków więcej, często rzuca paczkami lub je przesuwa nogami niszcząc podłogę.. Przyjeżdża jak mu się podoba, ma wszystko w głębokim poważaniu.. Poziom żenujący..

Mirek

Kłamstwo nieobecny odbiorca.

@Mirek

Cześć, Może ktoś napisać jak wygląda praca w GLS na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży..? Ile wynosi podstawa, premia, jakie auta służbowe...itp.? Dzięki

Bonia

Kurier zachowal sie arogancko nie uczciwie brak mozliwosci złożenia skargi szczerze nie polecam pozatym to bardzo nieuczciwa firma

Irek

Warto wcześniej sprawdzić gdzie wysyłamy swoje uwagi. To jest forum pracowników!

Miki

Pomimo wiadomości o której będę w dom kurier przyjechał w innych godzinach oczywiście nikogo nie było. Do tego zachowywał sie bardzo arogancko. Zadzwoniłem do punktu obsługi a Pani stwierdziła że kierowcy jeżdżą jak chcą i kiedy chcą a ona nic na to nie poradzi. Efekt: Zapłaciłem za dostarczenie przesyłki, a paczki dalej nie mam. Ta firma to szczyt niekompetencji. Nie polecam

olo

Buractwo do potęgi entej.Kurier oszukał mnie na 200 zł i się nie przyznaje.Nie odbiera telefonu a na infolini mają to w głębokiej (usunięte przez administratora) i odsyłają od punktu do punktu.Nie polecam współpracy z tą firmą.

Andzia

Do tej pory nieuzyskalam informacji I paczki ktora rzekomo zostawil kurier pod drzwiami I podpisal za mnie odbior przesylki.pan z centrali po zgloszonym incydencie stwierdzil ze kurier nawiaze ze mna kontakt w celu wyjasnienia do tej pory niewidzialam kuriera ani wyjasnien od pana z centrali??? A towar?brak slow gdzie moge dalej zglosic sprawe

irenaferrero

Dwukrotnie paczka była zostawiona w punkcie nadawania paczek. W domu byłam obecną cały czas. Zero kontaktu telefonicznego od kuriera. NIE POLECAM!!!!!!! FUUUUUU!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GLS Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w GLS Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GLS Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLS Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GLS Poland?

Kandydaci do pracy w GLS Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GLS Poland