Opinie o General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. w Głuchowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. w Głuchowo

Anty gls

Absolutnie nie polecam firmy gls, paczka jest dostarczają ponad 2 tygodnie! W centrali kłamią że był błąd w systemie.

max Nowy wpis
@Anty gls

do Państwowej Inspekcji kieruję wniosek w sprawie puktu 12 jest nie zgodny z prawem nie polecam za 3 dni pracy pani w biurze odmówiła wyplaty wynagrodzeniem z powodu naliczenia kwatery za 8 dni gdzie byłem tylko 3 dni robocze do tego cala ta umowa jest lewa mowie o umowie zlecenie z panem sebastian hebel

Awalkizek Nowy wpis

Pracowałem przez 3 miesiące zostawałem wysyłany przez korynatoruw na wolne wymuszali to odemnie, a jak zachorowałem i poszedłem na l4 zostałem odrazu zwolniony

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.?

piotcat Nowy wpis

Witam wszystkich, pracuję w gls rok czasu, przeczytałem poniższe opinie. Nic się nie zgadza. Zapraszam do Czeladzi.

Czy kandydat na stanowisko Stażysta/Stażystka działu Operacyjnego w firmie General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Słabe pieniądze, rozwój tylko pozorny, bo uczysz się oczywiście wielu rzeczy, tylko problem w tym ze nigdzie indziej poza tą struktura się one nie przydadzą, gdyz inne struktury działają w dużo bardziej nowoczesny sposób. Na start jeszcze okej, ale max po roku konkurencja chętnie przyjmie Cię w swoje progi, da więcej kasy, lepsze warunki i będzie Cię rozwijała nietylko z pozoru. Atmosfera w pracy w miarę okej, chodź widać właśnie mega zacofanie. Brak nowoczesnej strategii, narzędzie i zarządzania. Mówię oki na rok później co innego.

Daria

Przełożeni mają bardzo ograniczony kąt widzenia. Żyją chyba w średniowieczu i to jest problem tej firmy. Nie ma żadnej zdrowej rywalizacji w zespole. Ludzie nie ciągną się do góry, tak każdy sobie nic nie robi i jest fajnie. Tak troche miejsce dla nierobów, bo nie dla ambitnych. Ja uciekłam od razu.

Jak wygląda kwestia awansu w General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Staż?

Xyz

Witam jak ma się sprawa o pracy w GLS w Strykowie. Jakieś opinii ktoś udzieli.

byly pracownik

Jako pracodawce to radze omijac te firme. Dzial operacyjny to porazka. Zaczynajac od pensji ktora jest niewiele wyzsza niz minimum krajowe a konczac na kompletnym braku poszanowania swoich pracownikow. Narobic trzeba sie sporo za smieszne pieniadze. Premia zalezna od pracy wszystkich. Jak ktos cos spieprzy to 30 osob zoataje bez premii. Wieczny brak ludzi do pracy przez co inni musza zapieprzac podwojnie za te same smieszne pieniadze. O urlop trzeba sie prosic jakby jakąs łaske robili. Najlepiej to jakby sami wyznaczali kiedy mozesz isc. Dziwie sie ludziom ktorzy pracuja tam dluzej bo ciezko tam jest wytrzymac chocby miesiac i naprawde juz nie chodzi o ilosc pracy i wysilku jaki trzeba wlozyc ale o zwykle traktowanie pracownika jak czlowieka a nie smiecia. Koordynatorzy uwazaja sie za istoty wyzsze. Szkolenie pracownika to kpina. Po jednym dniu jest sie zostawionym samemu sobie i wielkie zdziwienie i pretensje ze po tak "zaawansowanym" szkoleniu mozna zrobic jakis blad. Omijajcie z daleka.

@byly pracownik

Skoro pracowales miesiac to skad mozesz wiedziec jak jest?

Masz tu młodego na szkolenie
@byly pracownik

Zgadzam się z przed mówcą pracowałem akurat jako kurier w Gorzowie Wlkp. Po dwóch dniach zostałem sam rzucony w rejon gdzie w ogłoszeniu było napisane 2 tygodnie szkolenia początki pandemii 108 paczek 80 stopów i jeszcze Janusz miał pretensje, że 12 godzin jeździłem nie znając rejonu i nigdy wcześniej nie jeżdżąc busem. Uderzyłem jeszcze lampą przy cofaniu w lusterko auta niby głupota, ale przy taki stresie i presji łatwo o takie błędy i jeszcze (usunięte przez administratora) mówi, że mam brać na siebie, bo on ma 3 samochody. Przy wypłacie okazało się, że 3000 zł na rękę to najniższa krajowa na umówię, 700 zł pod stołem + napiwki ????????????. Auto zdezelowany Sprinter nie wiem dokładnie jaki na pewno pierwszej generacji możliwe,że z XX wieku lata 90 ewentualnie początki lat 2000, te wszystkie Sprintery podobne wydaję 2.2 diesel 450000 km przebiegu. Jeszcze przez miesiąc jeździłem bez używania drzwi bocznych, bo Janusz kupował jakieś chińskie zamki i się psuły a mówił, że nowy oryginalny kosztuje 2000 zł i nie kupi co jest nie prawdą, bo kosztuje koło 400-600 zł. Wytrzymałem 13 tygodni. Nie rozumiem jak tak można traktować ludzi

Sylwia
@Masz tu młodego na szkolenie

obciążono cię coś za tą stłuczoną lampę?

Czarny
@byly pracownik

Poraszka firma (usunięte przez administratora) a szczególnie Marcin Olszewski kłamie a na następny dzien kolejnego

Maria
@Czarny

A możesz podać jakieś sytuacje, w których kogoś okłamał?

@byly pracownik

Ponieważ to praca o zaletach jak wymienil kolega wyzej wyzysk itd to prawda

Małgorzata

Tylko że kolega to dość dawno jakby nie patrzeć pisał. Do dziś to chyba coś zmieniło się względem tego? Orientujesz się w warunkach po nowym roku w firmie? Wdrożyli coś?

Aleksandra

Po co na stronie zrezygnowania z odbioru paczki skoro ona i tak trafia w ręce kuriera który ma ją dostarczyć? Dostałam maila z potwierdzeniem odmowy przyjęcia paczki i mimo wszystko musiałam się kontaktować z kurierem by nie marnował czasu i nie jeździł na darmo. Skoro opcje na stronie nie działają to po co one tam w ogóle są?

Aga

Kurier który dostarczył mi paczki do Owińsk w dniu 5.10.22 o godzinie 12.15 był bardzo uprzejmy,pomocny. Zamawiałam już przesyłki z wielu firm kurierskich, ale nigdy się nie spotkałam z tak profesjonalnym podejściem kuriera do klienta. Ja bym premię temu panu dała

P.J

Zakres usług ponad normę :) . Jak najbardziej zadowolona . Bardzo sympatyczny i pomocny Pan ;)

@P.J

A można poznać szczegóły odnośnie współpracy? Bo ciekawa jestem tego w odniesieniu do pojawiających się negatywnych opinii tutaj

Final

Niepolecam pracy w Częstochowie koło koksowni. Hamstwo i brak KULTURY.

@Final

Powiesz coś więcej? :/

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Witam. Miałem okazję krótko pracować w oddziale GLS w Częstochowie powiem tak. Odradzam pracę w tamtejszej sortowni. Przedewszystkim pracownikom brakuje KULTURY osobistej. To czuć od samej rozmowy kwalifikacyjnej. Kultura i Szacunektego tam nie ma w porównaniu z innymi firmami.

gqa

Niestety paczki dochodzą po dwóch dniach, pomimo nadania przed południem, klienci się denerwują, najlepsze jest to, że paczki wysyłane konkurencją dochodzą bez problemów dnia następnego, wobec powyższego muszę się przestawić tylko na konkurencję, ponieważ nie mam ochoty świecić oczami przed klientami za firmę kurierską GLS, która ma wymówki w stylu "wg. regulaminu mamy 72 h na dostarczenie..." bo klienta, który płaci za kuriera i dodatkowo ekipie czekającej na montaż nie bardzo takie texty obchodzą... zwłaszcza, że konkurencja daje radę !

@gqa

Powiem tak wiem jak sie tam paczki traktuje i także pracowników którzy tam pracują (pracowałem tam na załadunku/rozładunku paczek) Ta firma patrzy tylko na $$$ a luzi ma gdzieś. Pozdrawiam

Miki
@gqa

Czekam na kuriera od rana dzwoniłam i obiecał że będzie. Murem w domu siedzę nigdzie wyjść nie mogę co za obsługa i kuriera nadal nie ma

@Miki

Zawsze masz z nim takie problemy czy to pierwszy raz tak?

Noway

Nigdy wiecej nie zamowie nic z GSL. Kurier to ma tak gdzies ta prace, ze to sie w glowie nie miesci. Juz drugi raz zamwiam paczke z zoo plus dla swoich kotow. Paczka 60kg, bo w niej wiadomo.. zwirki. Facet nie rozumie, ze nie ma mnie w domu od godziny 11. Probuje mi 60kg paczke zostawic w punkcie nawet nie na mojej dzielnicy, albo u sasiadow, ktorych nie znam, albo pod drzwiami. Paczke warta sporo. Kloci sie ze mna, ze dzialam mu na przekor mimo, ze bardzo chcialam pomoc, ale po prostu nie mialam jak. To juz kolejny raz gdy ten sam kurier ma moja paczke i robi problem. Ja dziekuje za taka wspolprace.

Krzysztof

Witam warto iść i się rozwijać jako kierowca w waszej firmie czy nie ? Da się zarobić 3500 netto na miesiąc na początek jak tak to chętnie wezmę ta pracę.

Magda

Nie polecam kurier bezczelny opryskliwy miałam odebrać przesyłkę za 93 zł miałam sto zł kurier bez pieniędzy bez możliwości płatności kartą masakra

masakra
@Magda

to jest forum pracownikow firmy nierobie

gabi

Nr referencyjny Numer paczki: 70899108650 Track ID ZMMQ2WIY Numer z naklejki Echo Pack 963777336 Szwedzki numer paczki 00457007270899108650 Pochodzenie Krajowego Interfejsu w Unicode 70001741 Numer referencyjny od klienta 1865207482 Numer referencyjny od klienta 26260 RZECZY OSOBIS Numer referencyjny od klienta 26260 RZECZY OSOBISTE

Stażysta

Bylem stażysta w dziale operacyjnym serdecznie polecam. Kierownictwo nie robi problemów, kiedy potrzebujesz wolne otrzymujesz je. Polecam dział operacyjny

Zostaw merytoryczną opinię o General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. - Głuchowo

• Jak się pracuje w General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.?

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tęczowa 10
    62-052 Głuchowo

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.