Opinie o Alfa Logistics Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alfa Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfa Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Logistics Sp. z o.o. w Włocławek

Lidia

@anonymous, strona internetowa Alfa Logistics jest niedostępna, ale przeglądając KRS nie zauważyłam informacji o zawieszeniu działalności tej firmy. Czy ktoś z Was może pozostawić na tym forum potwierdzone informacje o tym pracodawcy? Będą one ważne dla innych użytkowników zainteresowanych tą firmą.

Andre Nowy wpis
@Lidia

Aktualnie robią Ikeę w Poznaniu , ciekaw czy zapłacą podwykonawcy...?

Sprytny Nowy wpis
@Andre

Wiesz zawsze Podwykonawcy jest na straconej pozycji bo jak dasz d. u. P. Y to nie zapłacą a poniesiesz wszystkie koszty operacyjne a oni co najwyżej oglosza upadłość i przeniosą na Ciebie odpowiedzialność. Tak mi się wydaje

Nikita Nowy wpis
@Andre

Zapłacą karę za niewykonanie projektu. Realizacja może 1/3. Znowu oszustwo. Nieładnie bodzio

Andre Nowy wpis
@Nikita

Niestety nie było oszustwa, rozpoczęli, zapłacili i ok

Tej firmy chyba juz nie ma ?

Lidia

@PRACOWITY Czy wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji do firmy Alfa Logistics? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy również osoby bez doświadczenia zawodowego? Co najbardziej doceniasz w pracy dla firmy Alfa Logistics?

Lidia

Jakie jest Wasze zdanie na temat firmy Alfa Logistics? Na forum opinie są podzielone. Użytkownik @Karl napisał, że firmy Alfa Logistics nie poleca. Natomiast użytkownik @Michu wygląda na to, że jest zadowolony. Do której opinii tych dwóch użytkowników Wam bliżej? Na jakie warunki pracy można liczyć w firmie Alfa Logistics?

Prawdomowny
@Lidia

Ludzie mogą bać się Alfy to właściele to chłopaki z Dp, którzy napewno coś mają na sumieniu.Ale moim zdaniem nauczyli się tak wiele,że nie warto robić podwykonawców w balona i trzeba im płacić i traktować jak prawdziwych partnerów biznesowych. Ja osobiście jestem za tym by zdobywali dużo zleceń,bo kartel musi wkoncu się osłabiać, bo działa jak (usunięte przez administratora) z prowincji (bez zasad i jakiś morałów). Tylko Alfa ze swoją wiedzą może im pokazać gdzie kartelu miejsce

J. Ch. Andersen
@Prawdomowny

Tak, tak więcej takich opowieści z mchu i paproci... brawo, brawo czapki z głów !!!

J. Ch. Andersen
@Prawdomowny

P. S. Jeszcze nie zdarzyło się aby świni oderwanej od koryta światopogląd się zmienił..... trzeba odegrać rolę aby na nowo rozepchać się przy korycie. ...

???
@Lidia

Lidia czy Paulina , Paulina czy Lidla dwie kobitki a taki trudny wybór ........... Beti to ty ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Alfa Logistics Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
PRACOWITY

Firma solidna i rzetelna w słych działaniach polecam

zapraszamy na filmy ;-)

ulotki.fora.pl

Tedy

Podpowiedzcie jak sie pracuje w firmie? Jakieś zmiany?

Wsciekly Joe

(usunięte przez administratora) POPROSTU.KTOS DLA NICH ROBI?A COS MAJĄ?

@Wsciekly Joe

krzywy zgryz i lewe ręce do roboty!

@Wsciekly Joe

Próbują korzystać ze struktur skypost bo wiedzą że ich nazwiska są spalone w świecie ulotek

Prawda
@Karl

Chyba chcą współpracować z ludzi,a nie psami CtrlSystemu

Basior
@Karl

A jak jest z ich wypłacalnością? Nie wiem czy warto z nimi współpracować...

Piotrek

Co myślicie o współpracy z tą firmą?

@Piotrek

Nie polecam!!!!

Michu

Bardzo dobra firma, chłopaki dają radę aż chce się pracować!

@Michu

Co za bzdura

marika

Co ty za bzdury gadasz. Masa osób ma problemy z ZUSem, skarbówką czy kredytymi przez niezapłacone faktury z Dystrybucji i utyty Piotruś ma też zasługi, A płatności? Za miesiąc/ za dwa? za trzy? za tydzien? dzwonie setny raz i nie odbiera a dzieci chcą jeść !

Dystrybucja polska

Ile bierzesz lapowki zeby fv byly w terminie placone? Bimberek, wodka, panienki z roksa.pl i 10% wystarczy?

PRAWACKI

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Logistics Sp. z o.o. - Włocławek

Alfa Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Stefana Okrzei 54 lok. 59
    87-800 Włocławek

Alfa Logistics Sp. z o.o.