Alfa Logistics Sp. z o.o.

Włocławek

Alfa Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Logistics Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

@PRACOWITY Czy wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji do firmy Alfa Logistics? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy również osoby bez doświadczenia zawodowego? Co najbardziej doceniasz w pracy dla firmy Alfa Logistics?

Lidia

Jakie jest Wasze zdanie na temat firmy Alfa Logistics? Na forum opinie są podzielone. Użytkownik @Karl napisał, że firmy Alfa Logistics nie poleca. Natomiast użytkownik @Michu wygląda na to, że jest zadowolony. Do której opinii tych dwóch użytkowników Wam bliżej? Na jakie warunki pracy można liczyć w firmie Alfa Logistics?

???
@Lidia 07.04.2018 19:50

Lidia czy Paulina , Paulina czy Lidla dwie kobitki a taki trudny wybór ........... Beti to ty ?

PRACOWITY

Firma solidna i rzetelna w słych działaniach polecam

zapraszamy na filmy ;-)

ulotki.fora.pl

Tedy

Podpowiedzcie jak sie pracuje w firmie? Jakieś zmiany?

Wsciekly Joe

(usunięte przez administratora) POPROSTU.KTOS DLA NICH ROBI?A COS MAJĄ?

Basior
@Karl 28.02.2018 19:18

A jak jest z ich wypłacalnością? Nie wiem czy warto z nimi współpracować...

Piotrek

Co myślicie o współpracy z tą firmą?

Karl
@Piotrek 01.02.2018 18:20

Nie polecam!!!!

Michu

Bardzo dobra firma, chłopaki dają radę aż chce się pracować!

Karl
@Michu 09.02.2018 09:46

Co za bzdura

marika

Co ty za bzdury gadasz. Masa osób ma problemy z ZUSem, skarbówką czy kredytymi przez niezapłacone faktury z Dystrybucji i utyty Piotruś ma też zasługi, A płatności? Za miesiąc/ za dwa? za trzy? za tydzien? dzwonie setny raz i nie odbiera a dzieci chcą jeść !

Dystrybucja polska

Ile bierzesz lapowki zeby fv byly w terminie placone? Bimberek, wodka, panienki z roksa.pl i 10% wystarczy?

PRAWACKI

nie polecam

Zostaw opinię o Alfa Logistics Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Logistics Sp. z o.o.